Popis tablety Sony Xperia Z2 Tablet 16Gb 4G

Tablet Sony Xperia Z2 Tablet 16Gb 4G - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

systém
Operačný systémrobot
podporaAndroid 4.4
procesorQualcomm Snapdragon 801 2300 MHz
Počet jadier4
pamäť s priamym prístupom3 GB
Vnútorná pamäť16 GB
Slot pre pamäťovú kartutam je, microSDXC, až 128 GB
zobraziť
zobraziť10,1 ", 1920x1200
Širokouhlý displejáno
Typ obrazovkyTFT IPS, lesklý
Dotyková obrazovkakapacitné multitouch
Počet pixelov na palec (PPI)224
Sklo odolné voči poškriabaniutam je
Video procesorAdreno 330
Bezdrôtová komunikácia
Podpora Wi-FiK dispozícii je Wi-Fi 802.11n, WiFi Direct, Miracast, DLNA
Podpora Bluetoothmajú Bluetooth 4.0, A2DP
Podpora NFCtam je
Mobilná komunikácia3G, EDGE, HSCSD, HSDPA, HSUPA, HSPA +, GPRS, GSM900, GSM1800, GSM1900, LTE
Infračervený porttam je
kamera
Zadná kameraexistuje 8,1 milióna pixelov.
Funkcie zadnej kameryautofocus
Predná kameraexistuje 2,2 milióna pixelov.
znieť
Vstavané reproduktorymajú stereofónny zvuk
Vstavaný mikrofóntam je
FM tunertam je
funkčnosť
GPStam je
GLONASStam je
Automatická orientácia obrazovkytam je
senzoryakcelerometer, gyroskop, kompas, svetelný senzor
Klávesnica Qwertyvoliteľný
prípojka
Pripojenie USB k počítačutam je
Pripojenie externých zariadení cez USBtam je
Podpora MHLtam je
Výstup zvuku / slúchadielje 3,5 mm
Pripojenie slúchadieltam je
Konektor dokutam je
jedlo
Pracovný čas13 h
Pohotovostný čas100 h
Kapacita batérie6000 mAh
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (DxŠxH)266x172x6 mm
závažia439 g
Ďalšie informácie
bývanievodotesný

Recenzie tabletu Sony Xperia Z2 Tablet 16Gb 4G

dôstojnosť

 • Veľmi sa mi páči SONY shell, vzhľad, váha, použiteľnosť, výkon.

nedostatky

 • Nechutná kvalita. po 2 mesiacoch používania hviezdnej oblohy, ďalší týždeň, žlté škvrny okolo okrajov obrazovky.

komentár
Výhody samotného zariadenia nemajú zmysel maľovať. Stručne: jedna z najlepších ponúk na trhu z hľadiska funkčnosti, vzhľadu, jednoduchosti použitia.
Prvé 2 mesiace boli s prístrojom absolútne spokojní a nikdy nepomýšľali o správnosti výberu.
Potom sa hviezdna obloha objavila v bielej bodke v strede obrazovky, podobne ako prach. Dobre viditeľné na tmavom pozadí s nízkym okolitým svetlom. Nie je príliš namáhaný, ale rozhodol sa vziať ho do autorizovaného servisu v záruke. Servisná odozva: Zrieknutie sa záruky, výrobca SONY považuje túto chybu spôsobenú mechanickým poškodením. Tento problém bol opísaný v mnohých fórach, vyskytuje sa v mnohých, t. zjavné manželstvo. Rozhodol som sa skórovať a ďalej používať.
Týždeň po službe žlté škvrny okolo okrajov obrazovky. To je jasne viditeľné a veľmi nepríjemné. Vady sa vyskytujú aj v mnohých prípadoch.
Teraz aktívne komunikujem s podporou SONY a dúfam v to najlepšie. Výsledky sa odhlásim. Doteraz je však dôveryhodnosť obľúbenej značky veľmi ohrozená. Vada, ktorá sa podľa posudkov posudzuje v priemere do 2 mesiacov používania, sa objavuje na tretine zariadení, neuznáva manželstvo ... nie je to len vážne.
UP: Po opakovanej komunikácii s telefonickou podporou sa odporúča odovzdať autorizovanému servisu. Prešiel, čakal ...
Podivná, adresa predchádzajúcej služby mi bola poskytnutá aj v podpornej službe.
UP: Vrátené bez diagnostiky, odkazujúce na list spoločnosti Sony, ktorý uvádza, že porucha je žltá škvrna a hviezdna obloha je rozpoznaná ako poškodenie spôsobené mechanickým poškodením.
tj okrem skutočnosti, že výrobca zaznamenal hromadné prejavy chyby, sa tiež domnievajú, že ich zariadenie v zásade nemôže byť chybné.
Je to škoda, že som bol fanúšikom Sony ... Ale toto je posledné zariadenie, ktoré som si kúpil /
Kascheev Konstantin, 2015-02-09 ohodnotenie 1


dôstojnosť

 • ľahký, citlivý, veľmi rýchly a výkonný, dobrý displej, ochrana, prídavné čipy - dokovacia stanica a slúchadlá s potlačením hluku

nedostatky

 • Vstúpil som do obľúbeného manželstva so žltými škvrnami a dostal som záruku na záruku <> nn Nemám ani hviezdnu oblohu, to znamená, že majú štandardnú poznámku, odmietajú opraviť toto manželstvo, čo je veľmi bežné! Viac ako 15000 môže nahradiť obrazovku, ale ako sa hovorí na w3bsit3-dns.com, po chvíli to všetko začne znova ... nn Budem žalovať, ale veľmi to je nepríjemné, ako fanúšik Sony

komentár
Bez tohto manželstva je tableta vynikajúca, nemá konkurentov. ale je veľmi ľahké lietať do obrazovky manželstva ...
erezn007, 2015-02-07 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • Ľahká, vodotesná, svetlá obrazovka, LTE

nedostatky

 • Problémy s obrazovkou (žlté škvrny na stranách, rozbité pixely na obrazovke, tzv. Efekt hviezdnej oblohy

komentár
Tableta bola zakúpená takmer okamžite po vstupe na ruský trh. Pol roka bezchybného správania sa skončil výskytom vredov pred žltými škvrnami a hviezdnou oblohou. Teraz musíme analyzovať servisné centrum, prípad je jednoznačne zárukou. Zvyšok je celkom pohodlné zariadenie
Kryuchkov Egor, 2014-11-20 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Široké snímky (ja osobne považujem za veľmi pohodlné ich držať bez stlačenia obrazovky s každým pohybom)
 • Výkonná náplň
 • Krásna obrazovka
 • Praktické puzdro (tam je výrez pre slúchadlá, pevne drží tablet), ale je tu problém - o tom nižšie.
 • Pohodlné rozhranie
 • Nie je to najhoršia kvalita zvuku
 • Android 4.4

nedostatky

 • !!! Nepracuje s LTE Yota (v diskusiách sa píše o rovnakom probléme s megafónom)
 • Za karosériou je pri stlačení trochu ohnutá (po montáži v puzdre prestala byť relevantná)
 • Batéria (viac podrobností v komentároch)
 • Neúspešné umiestnenie výstupov pre slúchadlá - zdola (v natívnom prípade nemôžete súčasne zaistiť tablet vo vertikálnej polohe, aby ste mohli sledovať film a držať slúchadlá - vyčnívajú zospodu a zasahujú)
 • Niekedy sa nerozpozná kliknutie na obrazovku (kým som si to nevšimol - môže to byť. Zvyklo som si na stlačenie obrazovky v i-zariadeniach menej dobre)
 • Magnetické nabíjanie nie je veľmi intuitívne - vždy po inštalácii sa musíte presunúť do strán tak, aby sa kontakty našli
 • Malá vnútorná pamäť + unarmored 4.4 = rýchlo upchaté veľkými aplikáciami, ako sú karty alebo hry, ktoré nie je možné preniesť na pamäťovú kartu.
 • Oleofóbny náter nefunguje - obrazovka je celkom znečistená
 • (Kontroverzne) nedostatok blesku / baterky
 • (Kontroverzne) mnoho zbytočných predinštalovaných aplikácií Sony

komentár
Po prvé, úprimne nechápem, prečo bola potrebná rasa o váhu. Bol by som oveľa krajšie dostať presne tú istú tabletu, 300g. ťažšie, ale s časom aktívnej práce blízko 24 hodín. Dokonalá tableta IMHO by bola.
Po druhé, naozaj som naozaj nemal rád Sony podporu. Práca operátorov je vynikajúca: vždy boli zdvorilí a snažili sa pomôcť. Ale spôsob, akým je ich práca organizovaná, je pokojná hrôza. Nemajú žiadne informácie o probléme, nevedia, na koho sa obrátiť. Potom, čo bežali cez štandard Pokúste sa reštartovať, atď., V skutočnosti mi povedali: nevieme, čo máme robiť, ahoj.
Po tretie, kvôli štandardne malému rádiu Bluetooth (10 m) nie je možné úplne opustiť telefón a používať tablet + slúchadlá + smartwatch. Zdá sa, že je to Philips, Bluetooth Class 1 až 100 m beh.
Ak nepoužívate MTS, potom je lepšie počkať niekoľko mesiacov - m. Bude to lacnejšie a problémy sa vyriešia.
Ak máte Z1 - nemeňte.
PS: Ak sa z preskúmania zdá, že existuje viac mínusov ako plusy - to v žiadnom prípade nie je. Len sa snažil vymenovať všetky zlé, pretože tableta je v skutočnosti z môjho pohľadu najlepšia z existujúcich možností. V skutočnosti zastrelil hviezdu len pre nevyriešený (a nevyriešený) problém s LTE a podpornou prácou.
Nikitin Sergey, 2014-04-17 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Špičkové železo, rýchle, elegantné, vodotesné.

nedostatky

 • Problémy s obrazovkou sa objavili žlté škvrny a hviezdna obloha.

komentár
Čítal som veľa o problémoch s obrazovkou, po pol roku používania sa objavil vo mne.Takzvané žlté škvrny a hviezdna obloha t
Mnoho ľudí má takýto problém, poskytovatelia služieb takmer vždy hovoria, že sa to stalo kvôli klientovi, alebo sedeli na tablete, alebo sa voda dostala do zástrčky.
Problémy s obrazovkou a nechcú priznať, že manželstvo spoločnosti Sony prekrývajú všetky výhody tohto vynikajúceho tabletu.
On sám prešiel opravou a čakal na odpoveď. Naozaj dúfam, že nebudete musieť zadusiť služby a podporu spoločnosti Sony
Ignatov Maxim, 2015-01-26 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • V prvom rade je to „vo vnútri“. Vynikajúca rýchlosť, tableta sa nezohrieva ani pri značnom zaťažení. Dobrá batéria, bez ohľadu na to, koľko je kritizovaná. V závislosti od použitia trvá 6 až 11 hodín. Dobrý displej, krásna reprodukcia farieb. Uhol pohľadu nespôsobil žiadne sťažnosti a displej je celkom použiteľný v jasnom slnku. Puzdro má vysokú kvalitu, nehrá nič, nie je drsné, ale je to pochopiteľné, inak by vodotesnosť vletila do potrubia. Tableta zanecháva príjemný hmatový pocit. Vďaka nízkej váhe je možné tabletu dlhšiu dobu držať jednou rukou a hrubý rám okolo displeja vám umožňuje, aby ste sa nemuseli obávať, že ruka môže byť na displeji náhodne. Z hľadiska komunikačných modulov nie sú žiadne sťažnosti. Zvuk je mäkký a jasný, druhý od Sony a nečakal. Pokiaľ ide o softvér, všetko je vo výške vzhľadom k kráse a pohodlie.

nedostatky

 • Podľa tela. Označil som tri pre seba. Po prvé, piest microUSB začal delaminovať po mesiaci. Po druhé, konektor slúchadiel sa nachádza na spodnej strane a nemá kryt. Po tretie, telo je celkom ľahko znečistené. Pokiaľ ide o softvér. Príliš veľa softvéru, ktorý je veľmi pochybný a je nemožné sa ho zbaviť bez toho, aby ste mali koreň. Niekoľkokrát to bolo tak, že nabíjaním zariadenia v stave vypnutia nebolo možné ho zapnúť pri prvom pokuse.
 • Stále je potrebné povedať o fotoaparáte. Fotoaparát nikdy nepoužívam v zariadeniach na vážne účely. Ale pre mnohých je to dôležité. Tak tu. 8-megapixelový fotoaparát poskytuje priemerný obraz, ktorý sa nezmestí do prémiového zariadenia. Takže ak kamera hrá úlohu pre vás, potom táto pilulka nebude fungovať.

komentár
Sony značkové puzdro, ktoré sa predáva za premrštené ceny, neodporúčam, ušetriť peniaze. Samotný dizajn nie je úplne premyslený. Bočné plastové držiaky zvierajú zvukový kľúč, čo spôsobuje, že hlasitosť začne prudko skákať od + do - a naopak, je to nepríjemné a vytvára značné nepohodlie. Jeden z okrajov po zatvorení zanechá na displeji vodorovnú značku. Možno v ochrannom filme, ale nie je tam žiadna túžba experimentovať s holým plátnom.
Pavel Gusev, 2014-07-11 ohodnotenie 5


Pozrite si video: Sony XPERIA Z2 Tablet Verizon 4G LTE Unboxing (Február 2020).

Loading...