Popis bezdrôtových slúchadiel Sony MDR-RF865RK

Bezdrôtové slúchadlá Sony MDR-RF865RK - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Základné parametre
vyhliadkamonitor
prípojkaakumulátorový
Typ slúchadieldynamický
Frekvenčný rozsah10 - 22000 Hz
závažia320 g
dizajn
Priemer membrány40 mm
Počet žiaričov1
Typ montážečelenka
Bezdrôtové slúchadlá
Dátové prepojenierádiový kanál
polomer100 m
Počet kanálov vysielača3
prípojka
Konektor slúchadielžiadny
jedlo
Výdrž batérie25 h

Sony MDR-RF865RK Recenzie na slúchadlá

dôstojnosť

 • Kvalita, kompletný nedostatok šumu v pozadí, vynikajúci príjem, dlhý pracovný čas bez dobíjania, kvalita zvuku.

nedostatky

 • Trochu ticho, pri plnom objeme chcem urobiť trochu hlasnejšie.

komentár
Kúpil tento model pred rokom. Stále funguje dobre, batéria si zachováva uvedený čas. Kvalita príjmu vo výške, praskanie sa objaví len pri opustení balkóna (cez 4 steny). Kvalita zvuku je pre mňa vynikajúca, ale je to subjektívne hodnotenie. Rýchlo si zvyknete na dobré, teraz nemám dosť ovládacích tlačidiel. Je to veľmi frustrujúce, že ak chcete prepnúť trať alebo pozastaviť, musíte sa priblížiť k počítaču.
Krash411, 2012-09-28 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Spracovanie vo výške!
 • Pekné, pohodlné slúchadlá s dobrou kvalitou zvuku.
 • Premyslený dizajn, pohodlné prepínače, ovládanie hlasitosti.
 • Po dlhú dobu dostatok energie batérie.

nedostatky

 • Docela ťažké a objemné, ale rýchlo som si na to zvykla, nedrží sa, môžete v ňom sedieť celé hodiny.
 • Ak sa pípnutie nedostane na dlhú dobu, začnú automaticky skenovať vzduch a pokúšať sa niečo zachytiť, pričom sa ozve mierny hluk.
 • Ako už tarantyl-73 napísal, objemová marža je v skutočnosti menšia ako v káblových slúchadlách, ale zatiaľ som nemal jedinú situáciu, keď by som nemal dosť ich objemu, vo väčšine prípadov polovicu toho, čo je.

komentár
So slúchadlami som veľmi spokojný, za túto cenu jednoducho nemajú žiadnych konkurentov - kúpili si za 3 150 rubľov a ak hľadáte, môžete ich nájsť ešte lacnejšie.
PS: Keď som si vybral, pozrel som sa na Sennheiser RS170, sú naozaj oveľa ľahšie, ale stoja dvakrát toľko, ako je tomu na úchytkách, na ktorých sú reproduktory veľmi chabé - to je ako keby mohli odpadnúť počas neopatrného pohybu.
sgauoleg, 2012-10-08 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Kvalita samotných slúchadiel, vstavané batérie, pohodlné.

nedostatky

 • Ešte nebol odhalený.

komentár
Sledovanie televízie trvalo slúchadlá s mikrofónom. Elektroinštalácia je dosť, takže určite bezdrôtové. Vybrala som si zo spoločnosti Sony (dôvera v značku + TV ich produkcie) a Sennheiser (chválená na internete). Rozpočet si vybral tieto Sony, pretože potrebovali dve uši.
Potom sa začala najzaujímavejšia vec, keď sa rozišla otázka, ako sa k nim pripojiť TV, dokonca aj vo fáze telefonických konzultácií, a to ako s obchodom, tak aj s internetovým obchodom spoločnosti Sony. Varianty odpovedí:
1. Dve slúchadlá budú fungovať z jedného televízora, ale záleží na tom, čo máte. ??? Áno, kupuje sa samostatne.
2. Nevieme.
a telefón s hlukom piatich hráčov s obchodom Sony. Dievča odpovedalo, že dve uši budú fungovať, ale je potrebný adaptér Bluetooth. Našťastie sám hádal, že nie je potrebný, pretože slúchadlá nepoužívajú bluetooth prenos.
Všeobecne platí, že konzultant povedal v obchodnom dome - vysielacia základňa je zviazaná, kúpite výstupný rozdeľovač zo slúchadiel a každý pár báz / slúchadiel má svoj vlastný kanál (na výber sú tri kanály). Dal som 2 kanály na jeden pár a 3 na druhú. Mimochodom, na kanáli 1, uši zachytiť dobrú av stanice paralelne s TV. Aspoň v mojom byte. Na druhom a treťom kanáli si každý z nich chytí svoju základňu. Kvalita zvuku mi vyhovuje, mierne pozadie sa zasekáva s miernym pohybom piateho bodu po celej ploche pohovky. A mimochodom, obrýlený: prítomnosť okuliarov a uší na vrchole mi nevadilo. Absolútne. Zatiaľ sú všetci šťastní. Budeme používať, ak niečo - dodám.
anonim, 2012-09-12 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • zvuk, vzhľad

nedostatky

 • spontánne vypnutie základne a strata signálu pri nastavení nízkej hlasitosti na zdroji, krátka základná šnúra

komentár
Zvuk je všeobecne dobrý, ale pre amatérov, v žiadnom prípade pre profesionálov. Ako basa, tak aj stredná je cítiť, zaostávať za veľa, ale môžete hrať ekvalizér.
Tam sú závady so stratou signálu, pri počúvaní nízkej hlasitosti na počítači, základňa začne vypnúť. Na výstupnom zariadení je potrebné nastaviť maximálnu hlasitosť a znížiť hlasitosť už na samotných slúchadlách. Ak zabudnete a vytiahnete drôt, môžete získať plné nohavice.
Pokúsil som sa nastaviť 10% hlasitosti na mojom počítači, hral 5 minút, potom bliká na základni napájacia dióda a základňa sa vypne. Stáva sa, že namiesto zdroja zachytáva susedné televízory a iné rádiové vlny.
Obidva problémy doteraz riešili vyššie uvedený spôsob. Nastavte maximálnu hlasitosť na zdroji zvuku.
Drôt je strašne krátky, musíte ho umiestniť priamo na zdroj zvuku a zásuvky.
Nabíjanie trvá viac ako týždeň, keď pracujete hodinu alebo dve denne, ale myslím si, že to všetko závisí od vzdialenosti od zdroja a objemu. Môžete sa natiahnuť na mesiac.
Sedia pohodlne na hlave, pre krehké dievča to bude s najväčšou pravdepodobnosťou ťažké, pre priemerného muža práve, krk nie je unavený na dlhú dobu.
Môžete voľne potriasť hlavou bez strachu, že odletia.
Príjemne prispôsobené uši bez stlačenia okrajov.
Okolité zvuky sú potlačené zle, musíte ich utopiť so zvukom. Vzal som si počúvať hudbu počas nočnej práce, zatiaľ čo domáce úlohy spia, takže tento problém nie je pre mňa významný.
Za svoju cenu a pri správnom použití s ​​vyššie uvedenými technikami pracujte s ranou.
Chodím ticho okolo bytu, a úlovky vo vani, ktorá sa nachádza za ventilačné jednotky, kde wi-fi tiež stráca polovicu svojho výkonu, a slúchadlá fungujú hladko.
Odporúčam pre domáce použitie pri počúvaní hudby a filmov na amatérskej úrovni.
ur.xebnay, 2013-11-03 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Bezdrôtové! Skvelý zvuk! Pekné veci.

nedostatky

 • Nezistené.

komentár
Boli zakúpené sledovať televíziu v noci, aby nedošlo k zasahovaniu do blízkych :) Úplne oprávnené!
Reznikova Irina, 2013-12-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • materiál
 • Nedostatok vodičov, ale dobré spojenie so základňou.
 • Zlý zvuk, ALE ... (pozri nižšie)

nedostatky

 • Jeden veľký VUT, to je len reprodukcia niektorých piesní pomocou nejakej neznámej technológie redukcie šumu (alebo, ako je napísané v jednom z hodnotení, toto je systém obmedzujúci objem (AVLS))

komentár
Všeobecne platí, že by som bol spokojný s nákupom, a opustil slúchadlá, ale tento notoricky známy systém AVLS jednoducho zabije všetky výhody týchto slúchadiel, takže boli odovzdané predávajúcemu bez kvapky ľútosti. Neznáma technológia sa v žiadnom prípade naozaj nevypne a zjavne je založená na princípe prenosu signálu zo základne do slúchadiel. To sa však neprejavuje tak často, ako sa môže zdať, v inom prehľade bol zvuk počuť hlasnejšie, potom tichšie (v závislosti od počtu prehrávaných nástrojov, ak jeden alebo dva hlasnejšie hry, hlavná téma začína - zvuk je zhášaný). - Plne podporujem, ale to sa nestane vo všetkých stopách, s dynamickou scénou, aby som tak povedal, čo som počúval, ale len v niektorých, čo je obzvlášť nepríjemné (mimochodom, keď sa vrátili, požiadali predávajúceho, aby priniesol ďalší headset - výsledok je rovnaký).
Proces používania (o niečo menej ako týždeň v mojom prípade) nespôsobuje žiadne sťažnosti, pohodlne sedí. Spojenie so základňou je stabilné, hladina hluku bez vstupného signálu, že slúchadlo je zanedbateľné, a pri počúvaní nie je vôbec počuť. Zvuk, v mojej pokornej chuti, má dostatočnú hĺbku a šírku (ak to tak môžem povedať), ak tento objemový limit nie je aktivovaný. Slúchadlá vôbec nezachytili žiadne cudzie signály, až na to, že pri prepnutí základne na iný kanál neboli žiadne problémy s vypnutím základne (ale nemal som to v slúchadlách a nič som nehral 15 minút, niečo som počúval, vypol slúchadlá, keď sa vaša práca, žiadne rádio sa objaví, a batéria netrpí zbytočne), ak signál ide do základne, potom problémy s pripojením slúchadiel sa nezobrazil, zvuk sa objaví takmer okamžite.
anonim, 2013-12-15 ohodnotenie 3