Opis eliptického trenažéra INFINITI XT7

Eliptický simulátor INFINITI XT7 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Systém zaťaženiaelektromagnetické
zotrvačníkzadná hmotnosť: 18 kg
Počet úrovní zaťaženia16
Maximálna hmotnosť užívateľa150 kg
Dĺžka kroku53 cm
Senzory a indikátory
svedectvoaktuálna rýchlosť, spotreba kalórií, prejdená vzdialenosť
Meranie impulzovna rukoväti je zabudovaný kardio senzor (zabudovaný senzor), možnosť pripojenia bezdrôtového senzora
relácie
Počet vzdelávacích programov12
BodyFat skóretam je
Ďalšie informácie
pohodlieprepravné valce / kolesá, podlahové kompenzátory
Rozmery (DxŠxV)132x68x177 cm
závažia70 kg

Recenzia eliptického trenažéra INFINITI XT7

dôstojnosť

 • Štýlové, kompaktné, dlhé, veľmi pohodlné ihrisko (nie na bicykli)

nedostatky

 • Ak nemáte šťastie, keď ste si priniesli kópiu alebo jej zberateľov, bude vrčať. Je to nepohodlné pre veľkú osobu (zábradlia sú veľmi blízko k telu, ale toto je pocta minimálnym rozmerom simulátora s takým dobrým krokom)

komentár
Simulátor začal vrčať na druhý deň, ale po službe (doma, 2 majstri pracovali 15-20 minút) sa stal takmer tichý. Zotrvačník je tichý, monitor je čistý, krok je pohodlný. Dlho som si vybral simulátor, prečítal som všetky fóra na túto tému. Je to pohodlné a pohodlné pre mňa (168 cm, 65 kg) pracovať na simulátore. Spočiatku som bol zamestnaný 5 minút a padol vyčerpaný, teraz som pokojný 40-45 minút a cítim sa skvele. Prekvapivo, že výcvik na tento zázrak nielenže prináša telo v poriadku, ale aj ducha.
Manžel je veľmi veľký (výška 178, hmotnosť 115), hovorí, že je nepríjemný, pretože zábradlia veľmi blízko.
Solovyan Elena, 2013-09-08 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • dlhý krok, hladká jazda, kompaktná veľkosť

nedostatky

 • pískanie, počítačový rozpad nasledujúci deň

komentár
Kúpil som si simulátor Infiniti xt-7, spočiatku všetko bolo nádherne rýchlo vyzdobené, prinieslo, zmontované. Spýtal som sa, či by vrčal, pretože som čítal recenzie o vŕzganie na internete, ale montéri ma ubezpečil, že sa to nestalo. Ale na prvý večer zavrčal, vľavo, vrčal, vrčal, druhý deň sa zastavil. Na druhý deň počítač simulátora neustále zobrazuje pulz a obrazovka v pokoji nezhasne, nič sa nezmenilo a po reštarte a po odpojení od siete sa zapli a to isté pokračovalo. Majster prišiel zo služby, pozrel sa, počúval: simulátor vrčal, potom vrčal, odišiel. Simulátor vrčí, môže opäť prísť na myseľ prinesie.
anonim, 2014-04-09 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • Dlhý krok

nedostatky

 • creaks

komentár
Zdalo sa, že to robí trochu - asi 3 týždne každý deň a všetko, začal som robiť hluk dosť silne (ostré údery, hlasné a nepríjemné), veľmi smutný, zavolám majstra, hoci za takú sumu by bolo možné urobiť lepšie.
Khramov Maxim, 2013-10-12 ohodnotenie 3


nedostatky

 • Rattle vŕzganie

komentár
Pred nákupom čítať recenzie, pred výberom, ona sa zastavila na tomto modeli. Páči sa mi ten kompakt. Čítal som tiež o vŕzganí, ale myslel som si, čo keď sa ma nedotkne, pretože nie všetci škrípajú! Toto je naša ruská šanca. Ale nie! Na druhý deň, vrčal pod ľavým pedálom a o deň neskôr vrčal. Tréning sa zastavil. Otočil som sa do obchodu, bol vymenený simulátor. Novo priniesla tiché pískanie. Plast nie je veľmi kvalitný a zle sa upevňuje na lôžko - na niektorých miestach sa pohodlne prilieha, v niektorých sa odchyľuje a vytvára praskliny.
Chcete cvičenie bola radosť? Vyberte iný model! Toto neodporúčam.
lady.elenas8, 2014-06-06 ohodnotenie 1


dôstojnosť

 • Široký krok, trvanlivý a pevný s relatívne malými rozmermi

nedostatky

 • piskot

komentár
Ako simulátor - skvelé zariadenie. Krok je mäkký, široký, účinok cyklistiky je takmer neprítomný. Pohodlné veľké pedále, môžu byť tiež nastavené. Cítite sa ako na profesionálnom simulátore.
Displej je jasný, jasný a informatívny.
Vzhľad - v prvej päťke. Napriek relatívne malej veľkosti - vyzerá veľmi solídne a masívne. Fotografie sa zdajú byť jednoduchšie ako živé.
Ako stavebná konštrukcia - bohužiaľ, nie ideálne. Vŕzganie nevzniká kvôli neopatrnej kvalite spracovania (kvalita je v poriadku) - to sú výlučne dizajnové prvky. Kovové časti spájané na tupo, plastové kryty so slabým zapínaním atď. - to všetko trie a takmer nevyhnutne vrčí. Vŕzganie nie je smrteľné, simulátor môže byť na mysli. Ak chcete opraviť, utiahnite a bude fungovať takmer ticho. Ale faktom je, samozrejme, nepríjemné.
vpronin1974, 2014-02-24 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • malý, ergonomický, dlhý krok

nedostatky

 • Nízka spoľahlivosť, vŕzganie, nafúknuté hodnoty (v porovnaní s bežiacim pásom asi 5: 1). Lepšie rozpočtové simulátory, ale neospravedlní ich peniaze.

komentár
Používam asi rok. Počas tejto doby začal srdcový senzor (ktorý odčítava údaje z rukoväte samotného simulátora) - začal vykazovať podhodnotené hodnoty. Na hrudníku sa dá ošetriť externým senzorom, ale po 4 mesiacoch od začiatku prevádzky sa rozpadol (bol súčasťou simulátora). Takmer okamžite, recepcia, na ktorej bol nainštalovaný počítač, bola uvoľnená, ako sa ukázalo, je namontovaná veľmi nespoľahlivo - na dvoch vnútorných kovových úchytkách vnútri základne. Na konci prvého roka (60 hodín prevádzky), zváranie v mieste pripojenia lyže k disku prasknuté. Vzal som fotky dodávateľovi - budem čakať na detaily.
Počas prevádzky je potrebné dotiahnuť všetky skrutky!
PS: To je už 3 týždne od kontaktovania predajcu v záruke. Choď a teraz. Dodávateľ zabúda dvakrát, aby dal náhradný diel do zásielky, sľubuje budúci týždeň.
Ďalšou nevýhodou nákupu nekonečna v Rusku je pomalosť dodávateľa.
Kurkin Nikolay, 2014-08-22 ohodnotenie 2

Loading...