Popis eliptického trenažéra AeroFIT E500

Eliptický trenažér AeroFIT E500 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Systém zaťaženiaelektromagnetické
zotrvačníkpredná hmotnosť: 12 kg
Počet úrovní zaťaženia16
Maximálna hmotnosť užívateľa150 kg
Profesionálne použitietam je
Schopnosť zmeniť dĺžku krokutam je
Dĺžka kroku45 - 66 cm
Senzory a indikátory
svedectvoaktuálna rýchlosť, spotreba kalórií, prejdená vzdialenosť, rýchlosť
Meranie impulzovna rukoväti je zabudovaný kardio senzor (zabudovaný senzor), možnosť pripojenia bezdrôtového senzora
relácie
Počet vzdelávacích programov16
Ďalšie informácie
pohodliestojan na poháre / fľaše, prepravné valce / kolesá, podlahové kompenzátory
Rozmery (DxŠxV)150x86x164 cm
závažia107 kg

Recenzie eliptického trenažéra AeroFIT E500

dôstojnosť

  • Pohodlný biomechanický krok, ktorý sa skutočne stará o vaše kĺby a nezaťažuje ich, veľký nastaviteľný ortopedický krok do 66 cm, ložiská, tuhý a stabilný rám - neľutoval kov. :)

nedostatky

  • Krátke nepohodlné rukoväte, nie veľké maximálne zaťaženie, zlé vrásčité plasty

komentár
Skúšal som všetky možné simulátory, ktoré môžu byť testované a vystavené v Moskve, v cenovom rozpätí od 30 do 700 tisíc. Dva roky som si vybrala elipsu, snažila som sa nájsť pre seba vhodnú cenu a kvalitu, najprv som hľadala simulátor až do 30 tisíc, ale nemohla som si vybrať, pretože Nebolo to slušné riešenie, takže som musel neustále zvyšovať cenu baru o 10 tis.
E500 má fantastický krok - kolená neublížia, nohy sú správne naložené a nejdú znecitlivené, ako mnohí s nižším a vyšším rozpočtom ... Našiel som túto úroveň pohodlia kroku len v drahých profesionálnych modeloch s cenou 300 tisíc a viac. krok, nemá cenu za cenu!
Ale bez lyžičky dktya to nebolo, keď si kúpite tento simulátor, sú tam zlé plastové škvrny, ktoré sú eliminované silikónom pokrývajúcim všetky spoje, ak porovnáte maximálnu záťaž tohto simulátora s nákladmi iných od 30 tisíc. a vyššie, zaťaženie E500 je pravdepodobne 1,5 krát nižšia ako u ostatných.Ale doteraz mám dosť tohto zaťaženia.Najväčšou nevýhodou tohto cvičenia stroj je rukoväť, sú krátke a nie tak pohodlné ako, povedzme, LiveStrong LS12. Kvôli takýmto rukovätiam nie je na hornej časti tela žiadna správna záťaž, nie je potrebné krútenie, ruky nepracujú tak, ako by mali, a nevyrovnávajú sa, dúfam, že výrobca sa bude zaoberať touto otázkou a aspoň urobí normálne, premyslené, premyslené perá, Môžem zmeniť, pretože sú odnímateľné a namontované na 6 skrutkách.
Tieto nedostatky, považujem to za nedorozumenie pre takú úroveň simulátora, premyslené vynikajúcim krokom, ale zdrvené v maličkostiach - to nie je ospravedlniteľné pre prof. simulátor, ako je umiestnený Aerofitom, samozrejme pred prof. nedosahuje a napriek problémom je samotný simulátor vynikajúci, výhody tohto kroku a jeho dĺžka ľahko pokrývajú nedostatky, z ktorých niektoré sú odnímateľné.
Priania: výrobca odstrániť nedostatky opísané vyššie, a bolo by skvelé, keby sa model objavil s rovnakým krokom, ale trochu viac - o 20 cm. :) Potom by bolo ideálne pre domov!
man.buyer, 2013-09-02 ohodnotenie 4


dôstojnosť

  • najlepšia dynamika, porovnateľná so simulátormi pre 300+ mp. 26 palcov ihrisko.

nedostatky

  • medzery medzi rámom a pedálmi rôznej šírky

komentár
medzera medzi pravým pedálom a rámom je 1-1,5 cm a medzi ľavou 2,5-3,5 cm.
Riziko ďalšieho skreslenia štruktúry. Zavolám službu.
anonim, 2013-11-05 ohodnotenie 4


dôstojnosť

  • Tichý, s výnimkou krátkeho bzučania servopohonu pri zmene zaťaženia, bez miešania valčekov pozdĺž vodiacich líšt, pretože nie sú žiadne. Dĺžka kroku pokrýva všetky menšie chyby. Veľmi pohodlné na beh. Na dĺžku trvá menej miesta ako analógy.

nedostatky

  • Ak by bol model v predaji s rovnakým dlhým, ale nemenným krokom, ale lacnejší, vzal by som si ho, pretože som vždy bežal v najväčšom kroku a tento komplexný mechanizmus na zmenu kroku stojí peniaze. Podľa jeho manželky, desivý dizajn, ale som v poriadku.

komentár
Rukoväte sú pohodlné, plastové neprekrúti. Bežím dlhú dobu.
Ivanovič Ivanov, Ivan, 2015-04-01 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • veľký krok, malá dĺžka - v byte je to samé, s takým krokom.

nedostatky

  • drôty v blízkosti motorov sú voľné - pri vysokých rýchlostiach narážajú na skriňu.

komentár
Veľký ťah prevyšuje všetky mínusy.
O zaťaženie - píšu tu, že malé - to nie je pravda, normálne zaťaženie, s maximálnou záťažou nebudete bežať na dlhú dobu, je dosť na minútu.
Ale minusy (v režime maximálneho kroku):
1. Drôty (vo vnútri skrine) v blízkosti motorov na zmenu rozstupu boli priskrutkované s regálmi k regálom (samozrejme v sklade, takže vzorka nevyrobila hluk?), Odstránila pásku počas prepravy, po montáži bez elektrickej pásky, počas rýchleho chodu, konektory vo vnútri puzdra sa začali húpať a porazil kryt.
Bude potrebné demontovať a previnúť páskou.
2. Pro perá napísali ten krátky. Skutočne krátka. A nepohodlné. Ako to chápem, je to dizajnový prvok - s týmto dizajnom je ťažké vytvoriť pohodlné rukoväte. Ak chcete pracovať rukami, musíte si vziať perá pre veľmi Kochika zhora. S mojou výškou 170sm., Ukazuje sa, že zdvihnem ruky nad srdce a behanie rukami nad srdcom je nepohodlné.
3. Na výšku 170 cm je počítač príliš vysoko zdvihnutý, bráni pohľadu, vyčnieva priamo pred tvár.
4. Neexistuje žiadny ventilátor. A v lete v teplo je to veľmi dobrá voľba.
5. V počítači nie sú žiadne hodiny. Ak chcete vidieť čas a neskoro na prácu v dopoludňajších hodinách.
6. Je ťažké zrýchliť viac ako 26 km / h, konštrukcia neumožňuje.
Pán Ildar, 2015-05-12 ohodnotenie 4Loading...