Popis eliptického trenažéra KETTLER 7658-000 Vito M

Eliptický trenažér KETTLER 7658-000 Vito M - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Systém zaťaženiamagnetický
zotrvačníkvzadu hmotnosť: 14 kg
Počet úrovní zaťaženia10
Maximálna hmotnosť užívateľa130 kg
Dĺžka kroku39 cm
Samostatná prácamať (batérie)
Senzory a indikátory
svedectvoaktuálna rýchlosť, spotreba kalórií, prejdená vzdialenosť, rýchlosť
Meranie impulzovna rukoväti je zabudovaný kardio senzor (zabudovaný senzor)
Signál preťaženiatam je
relácie
Počet vzdelávacích programov4
Vložené programyfitness skóre, tréning času, dištančný tréning
Ďalšie informácie
pohodlieprepravné valce / kolesá, podlahové kompenzátory
Rozmery (DxŠxV)128x58x155 cm

Recenzie eliptického trenažéra KETTLER 7658-000 Vito M

dôstojnosť

 • Je možné dosiahnuť tichú prevádzku
 • Mnohé indikátory na displeji počítača
 • Kvalitné komponenty
 • Veľká hmotnosť zotrvačníka a dĺžka schodíka

nedostatky

 • Nie je to plastové puzdro najvyššej kvality
 • Potreba pravidelnej údržby

komentár
Je zvláštne, že moja recenzia bude prvá, model je pomerne populárny.
Začnime v poriadku: simulátor si vybral dlhé a tvrdé, nechcel hádzať peniaze na vec, ktorá by sa stala obrovským vešiakom na oblečenie v tak veľkom byte. Po prvé, samozrejme, som sa pozrel na všetky torneos a bodyfitas, ktoré sú plné športových majstrov a iných obchodov. Nakoniec som sa rozhodol, že Čína nebude kupovať - ​​žiadny zo simulátorov do 25 tisíc nepracoval ticho a nenechal pocit hladkosti a spoľahlivosti dizajnu. Potom bol nápad kúpiť si dobrý simulátor - ale rozdiel v cene s novým nebol taký veľký, ako by sme chceli, a preto bol tento simulátor objednaný za najnižšiu možnú cenu.
Po niekoľkých mesiacoch používania môžem povedať, že som sa nemýlil s výberom. Pod podmienkou pravidelného dotiahnutia upevňovacích skrutiek (4 na základni vertikálneho stĺpika a po jednom na pákach) pracuje veľmi ticho a hladko, nie je tam žiadne klepanie a žiadne pískanie vôbec; Stačí len trochu počuť, ako funguje zotrvačník, ale zvuk je vyrovnaný a nespôsobuje záporné hodnoty.
Som zostavil simulátor sám, ložiská v každom uzle, na ktorom je zaťaženie, to je dobrý bezpečnostný faktor. Plastové telo nie je najvyššej kvality, niektoré tam sú otrepy a uzliny. Tiež plastový počítač prípade okamžite popraskané - prevádzka nezasahuje, nie je v očiach.
Nemôžem veľa povedať o počítači - funguje to a funguje, osobne pre mňa najdôležitejšou vecou je tréningový čas a pulz (je tu káblový senzor na ušnom lalôčiku), neobťažujem sa so zvyškom, hoci je tu veľa funkcií. Jedna zvláštnosť: spotreba energie je štandardne zobrazená v Jouloch, aby ste mohli vybrať kalórie, musíte kliknúť na tlačidlá približne 10 krát zakaždým, obťažovať svoju ženu.
V mojich podmienkach 2 osoby používajú simulátor - 75 a 50 kilogramov, priemernú výšku. Zaťaženia, ktoré môže simulátor poskytnúť, nám stačia, ale pravdepodobne to nebude stačiť na to, aby ľudia boli impozantnejší alebo pre športovcov, pred nákupom odporúčam vyskúšať potenciálne zaťaženia.
V dôsledku toho: Odporúčam kúpiť, kvalitné položky.
Vinnie-A, 2012-04-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Nádherný dizajn. V simulátore všetko funguje, je tu zariadenie, ktoré určuje pulz. Ukazuje sa, že ak je clothespin pripojený k ušnému lalôčiku, pulz je skutočne určený. Ak je to žiaduce, a dostatočná vôľa, nič nebráni skákanie na simulátore, dať akékoľvek zaťaženie a zapojiť.

nedostatky

 • 1. Plast pre pedále je takmer hladký, takže nohy v obyčajných papučiach sa pohybujú dopredu, nie sú pevné. To nie je veľmi pohodlné.
 • 2. Nie ste si istí, či je vhodný pre ľudí s veľkou výškou alebo dlhými nohami. Moja výška je 168, zatiaľ čo cvičenie kolien sa takmer dotýka tela simulátora pri pohybe.
 • 3. Pár mesiacov po nákupe začal pracovať viac hlučné, aj keď stále ticho.

komentár
Vybral som si tento simulátor, pretože som ho videl na párty a mal som ho rád. Hoci cena je napätá, teraz tam sú podobné simulátory a lacnejšie, ale nie od takých známych značiek. Avšak, skôr som už mal lacnejší simulátor, za 7 tisíc rubľov. Neplnil moje nádeje, pretože magnetická záťaž pre neho nefungovala. Myslím, že by som mal zavolať niekomu z obchodu, kde som kúpil, ale potom som si to neuvedomil. Pri nákupe som nepožiadal o záruku, nebolo možné ju sám opraviť.
Ťažká montáž. Ak bolo všetko urobené správne, potom pred montážou každého prvku som musel starostlivo premýšľať. Chce to čas. Ak by som zozbieral celý simulátor sám, trvalo by mi to asi 3-4 hodiny.
Dostal som sa na miesto, kde šnúra spájajúca magnetickú záťaž s kontrolou zaťaženia uviazla v simulátore a bála som sa ho vytiahnuť. Potom som zavolal zberateľa a on dosť rýchlo (20 minút) zozbieral zvyšok simulátora.
Takže rady pre tých, ktorí chcú mať zostavený a pracovný simulátor čo najskôr a bez nervov - zavolajte zberateľa.
V reklame eliptických trénerov hovoria a píšu, že trénuje takmer všetky svalové skupiny, vrátane zbraní. Všetko však záleží na tom, kde svoje úsilie vynaložíte. Môžete namáhať nohy menej, a skúste pedál s rukami (ramená simulátora sú priamo spojené s nimi). Len v tomto prípade som začal zaťažovať svaly rúk.
Melnik Polina, 2013-05-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Hladký pohyb, žiadne zášklby a vŕzganie, jednoduché a intuitívne počítačové rozhranie. Udržiava veľa hmotnosti.

nedostatky

 • vysoká cena :)

komentár
Dobrý simulátor, vzal na chudnutie, pretože veľmi sedavý spôsob života vedieme. Po 2 týždňoch tréningu sú svaly výrazne posilnené, zdravotný stav sa zlepšil.
Busygina Svetlana, 2014-01-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Nemecká kvalita v každom pohybe!
 • Tiež som si vybral na dlhú dobu a rozhodol sa, že je lepšie vziať si dobrý hneď. Veľmi príjemné na použitie.
 • Pohyby sú plynulé a tiché.

nedostatky

 • Ešte som to nenašiel, a ja sotva môžem nájsť.

komentár
Podľa ľudí, ktorí oceňujú kvalitu, je to veľmi dobrý simulátor pre domáce použitie. Nenechajte sa naháňať surové čínske vyrobené zo surovín (skrutky, matice, spojovacie materiály brúsiť veľmi rýchlo a simulátory začnú vrzať, praskanie, atď) t
Ak ste sa presne rozhodli s výberom eliptického trenažéra - TAKE KETTLER Vita !!!
anonim, 2013-04-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dobrý simulátor, tichá, dobre premyslená ergonómia, snímače pulzu a rukoväte.

nedostatky

 • Začal som klopať nejaký druh ložiska, ako keby ho sedadlo zlomilo, takže kryt bol odstránený, pozerali sa obvyklé neschopné guľkové ložiská, večné sa dajú povedať.

komentár
Ak máte v pláne to urobiť, potom nebudete ľutovať, ak si to len vyskúšať, potom prejsť mesiac, dva do posilňovne, pretože toto zariadenie prináša veľa radosti, ale tiež zaberá dostatok miesta.
Puatka Alex, 2015-07-06 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Exteriér, pokoj a pohodlie ... bol

nedostatky

 • Akonáhle sa záruka skončila, začali sa nemilosrdne vlievať, všetky kovové časti, ako sa dohodli, sa začali zlomiť: ušný pedál (opravený - varil sa, praskol na druhej strane), stojan ...

komentár
Pevné sklamanie, kde chválená kvalita?
anonim, 2015-02-06 ohodnotenie 1

(Polish)