Popis eliptického trenažéra INFINITI VG30

INFINITI VG30 eliptický trenažér - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Systém zaťaženiaelektromagnetické
zotrvačníkza
Počet úrovní zaťaženia16
Maximálna hmotnosť užívateľa150 kg
Profesionálne použitietam je
Senzory a indikátory
svedectvoaktuálna rýchlosť, spotreba kalórií, prejdená vzdialenosť
Meranie impulzovna rukoväti je zabudovaný kardio senzor (zabudovaný senzor), možnosť pripojenia bezdrôtového senzora
relácie
Počet vzdelávacích programov16
Programy závislé od impulzov4
Vlastné programy4
Možnosť programovania tréningutam je
Vložené programyfitness skóre, konštantná srdcová frekvencia
Ďalšie informácie
pohodliestojan na poháre / fľaše, prepravné valce / kolesá, podlahové kompenzátory
Rozmery (DxŠxV)138x75x162 cm
závažia55 kg

Recenzia eliptického trenažéra INFINITI VG30

dôstojnosť

 • Simulátor je skvelý! Výhody: balenie je takmer zmontované - montáž trvala približne 20 minút, vysoko kvalitné diely, farby a armatúry - nie jediná skrutka olizovaná. Pre montáž v cene: jeden šesťhran a hlava so skrutkovačom - pohodlné a jednoduché. Informatívny displej, široké pedále. v miestach pripojenia - ložiská.

nedostatky

 • Nie presne, alebo nie presne, zabudovaný monitor srdcovej frekvencie na rukovätiach funguje - pulz určuje na dlhú dobu a nakoniec ukazuje počasie - po 10 minútach cvičenia je pulz 69 úderov - to jednoducho nemôže byť. Pre tých, ktorí sú pre pulz dôležití, je možné pripojiť bezdrôtový kardio senzor.

komentár
Dlho si vybral simulátor, pretože predtým to bolo Torneo Madison C-520 - kompletný odpad! Rozdrvené, búšené, skrutky sa neustále uvoľňovali, všeobecne, hrôza. Prešiel po niekoľkých mesiacoch ťažkostí späť do obchodu. Rozšírený rozpočet na 40.000 rubľov. a výber padol na Spirit XE330, Clear Fit VG 60 Avangard. V dôsledku toho, keď som prišiel do obchodu, nebol ani jeden, ani druhý. Podľa charakteristík Infiniti VG 30 je podobný im, ale v cene vyhráva takmer 15 000 str. (trvalo 24 990 str.). Pre moju výšku, 180 cm krok 40 cm je docela pohodlné, po tréningu nie sú žiadne nepohodlie a bolesť v kĺboch. Bremeno je veľa! A čo je najdôležitejšie: simulátor je absolútne tichý! Ani som to nečakal! Môžete počuť len malý zotrvačník a všetky! Žiadny piskot! Zaoberám sa skoro ráno, keď všetci stále spia a zároveň nikto nič nepočuje! Simulátor je 100% spokojný, dúfam, že nebudú žiadne ďalšie problémy. Stránky //forum.ixbt.com/topic.cgi?id=71:979 pomohli pri výbere simulátora - viac ako 200 strán používateľských a predávajúcich recenzií. Ak máte otázky - píšte, odpoviem s radosťou!
Vinogradov Maxim, 2013-05-22 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • naozaj výkonný dizajn, jednoduchá montáž, pohodlné stacionárne aj pohyblivé zábradlia, podpora pre pripojenie bezdrôtového snímača srdcového hrudníka, jasný informačný displej, príjemný vzhľad, ticho pri práci.

nedostatky

 • Počítačové inštrukcie by mohli byť úplnejšie, ale toto je „problém“ všetkých simulátorov, takže je to skôr otravné. Mimochodom, sieť má samostatný návod na počítači, môžete si ho stiahnuť. V skutočnosti používanie počítača nespôsobuje prácu - nikto zatiaľ nezrušil spôsob vedeckého písania :-)

komentár
Budem sa tu zaregistrovať trochu podrobnejšie, možno moje skúsenosti pomôžu niekomu pri výbere ...
Eliptický trenažér bol vybraný na mesiac pre dvoch „športovcov“ - 174/83 a 177/77. V cenovom rozpätí 20-30t.r., Ako sa ukázalo, nie je toľko možností, ktoré spĺňajú individuálne požiadavky a funkcie. A záležitosť nie je ani v konečnej cene, ale v súhrne parametrov, ako je krok, maximálna hmotnosť užívateľa, mechanická pevnosť konštrukcie, Q-faktor (vzdialenosť medzi pedálmi), celkové rozmery simulátora s prihliadnutím na odchod pedálov, možné nastavenia pedálov a zábradlí.
Teraz o samotnom simulátore: krok 40 pre rast 174-177 je celkom pohodlný, menej rozhodne sa neodporúča brať, viac je vítaný. Sieť sa opakovane stretla s informáciami, že pohyblivé zábradlia série VG sú veľmi široko rozmiestnené a niektoré ženy sú pre ňu nepohodlné - musia sa k nim dostať. Takže, poviem, že zábradlia - jeden z najpohodlnejších, podľa môjho názoru, môj manžel príliš pohodlný. Pedálmi a trajektória pohybu už zvyknutá po 3-4 lekciách. Q-faktor: nie je nepohodlný. Možno by bolo trochu pohodlnejšie, keby boli menšie, ale v tejto verzii je to dobré.
Manžel neustále používa vstavané programy a ja sa radšej zapojím do režimu „WATT“ - nastavil som požadovanú úroveň zaťaženia (približne 115-125), nastavil som čas (45 minút) a pokračujem v skladbe.
Vrelo odporúčam okamžite zakúpiť si bezdrôtový kardio senzor so simulátorom (vhodný nekódovaný). Je veľmi výhodné, že nie je potrebné držať pevné držadlá na monitorovanie pulzu. Je to asi 1700r.
Ak to zhrniem, môžem povedať, že nákup je veľmi spokojný. Všetko je pohodlné a funkčné. Pre domáce použitie, myslím, že najlepšia voľba v tejto cenovej kategórii. Dúfam, že simulátor z technického hľadiska neuspeje a že kontaktovanie servisného strediska sa zníži na minimum.
Majte dobrý tréning!
Kudryashova Nadezhda, 2014-05-16 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľký simulátor. Vysoko kvalitný výkon, pomerne kompaktný.

nedostatky

 • ešte nebol objavený

komentár
Dlho si vybral a nakoniec bol s rozhodnutím veľmi spokojný. V zásade je to podľa môjho názoru jedna z najlepších možností s dĺžkou kroku 40 cm. S výškou 173 cm by bola dĺžka kroku menšia ako ja neprijateľná. Chcel by som viac, ale takéto simulátory už stoja za to viac. Naozaj vysoko kvalitné prevedenie, prevezené z domu do domu - všetko len rozumie, sa chystá. Zaťaženie dosť, vstavané programy vám umožnia meniť tréning.
liolan, 2013-03-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Hladká jazda, žiadne vrzanie.

nedostatky

 • Objaví sa chyba E-2 a zároveň je na všetkých tlačidlách úplne nedostatočná odpoveď. Kto vie, ako sa zbaviť tejto chyby

komentár
Bulgakov Eugene, 2015-01-11 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Funguje a krásne.

nedostatky

 • Nepresne meria pulz, ale to, samozrejme, všetky simulátory. Pre presnosť, zrejme, budete potrebovať ďalší senzor na hrudi.

komentár
Zatiaľ čo som rád. Jedinou chybou zistenou počas montáže bolo, že plastová rukoväť na jednom zo stĺpikov bola o niečo dlhšia, než je potrebné, a to zabránilo skrutke v utiahnutí. Ľahko usporiadané jednoduchým pohybom okraja nahor.
Najprv som si myslel, že som vrzal, ale ukázalo sa, že podlaha bola nerovnomerná a simulátor sa mierne kymácal. Stačí nastaviť výšku jednej nohy.
Hlavná vec je, že jeho manželka sa páčila jeho vzhľad natoľko, že s ňou nie je láska k telesnému cvičeniu, ona používa simulátor s radosťou.
Motorin Vadim, 2013-06-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Naozaj dobre vykonaná, jednoduchá montáž, počítač priateľský

nedostatky

 • Rovnako ako všetky vstavané snímače impulzov, nie, ale je vyrovnaná schopnosťou pripojenia bezdrôtovo

komentár
Jediná ľútosť je, že je veľká, ale zároveň chápem, že skladacia jednotka s predným zotrvačníkom a rovnakej kvality by stála niekoľkokrát drahšie.
Pleshechkin Sergey, 2014-03-12 ohodnotenie 5

(Anglicky)


Loading...