Popis eliptického trenažéra Hasttings X9

Eliptický trenažér Hasttings X9 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Systém zaťaženiamagnetický
zotrvačníkvzadu hmotnosť: 12 kg
Počet úrovní zaťaženia16
Maximálna hmotnosť užívateľa150 kg
Samostatná prácamať (batérie)
Senzory a indikátory
svedectvoaktuálna rýchlosť, spotreba kalórií, prejdená vzdialenosť
Meranie impulzovtam je, prsný kardio senzor, kardio senzor na rukoväti (vstavaný senzor), možnosť pripojenia bezdrôtového senzora
relácie
Programy závislé od impulzov4
Vlastné programy4
Možnosť programovania tréningutam je
Vložené programykonštantný impulz
BodyFat skóretam je
Ďalšie informácie
pohodlieventilátor, transportné valce / kolesá, kompenzátory nerovností podlahy
Rozmery (DxŠxV)151x64x161 cm
závažia48 kg

Hasttings X9 Elliptical Trainer Recenzie

dôstojnosť

 • pohodlný krok,

komentár
Dlho som si pre seba vybral simulátor, berúc do úvahy, že ho môže použiť aj jeden veľký príbuzný, ktorý sa často stáva s nami. Vybral som si eliptoid, pretože som na nich pracoval v posilňovni a veľmi sa mi páčili. Hasttings X9 si vybral doslovne na YouTube videá a ústne rady od manažéra internetového obchodu. Vydrží až 150 kg. Veľmi znepokojený, pretože suma nie je najmenšia. S výberom sa nemýlil. Stavba je veľmi jednoduchá. V mojej výške 172, simulátor sa ukázal byť veľmi dobrý krok, to vyzerá skvele v miestnosti, kurz je hladký, tichý, je veľmi stabilný. Niekedy robím aj v noci - úplne ticho. Prvý deň som strávil 7-8 minút, potom som si na to asi týždeň zvykol. Teraz robím asi pol hodiny denne. 23 programov - môžete postupne zvyšovať záťaž, sledovať stav. Pedále sú nastaviteľné - spočiatku som nechápal, prečo nepohodlie, potom som upravil uhol sklonu - nie je zaťaženie na kolenách. Pohodlný farebný displej, ľahko ovládateľný počítač.
Motloh Anastasia, 2014-12-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Normálny vzhľad, prijateľná dĺžka kroku.

nedostatky

 • Simulátor bol problém. Všetko to začalo so zhromaždením. Inštrukcia vás dovedie do slepej uličky. Existuje veľa miest, kde sa hovorí, že sa skrutka X, a to ukazuje skrutku Y. To je príklad. Kvalita plastu je normálna, ale kov je samozrejme mäkký. Ak je to potrebné, rukoväť sa dá ľahko ohnúť. Zapojenie sa do neho je zjavne nepriateľské, niečo je v rozpore s dizajnom. Je to príliš ďaleko dopredu. Keď úprimne intenzívny tréning po dobu 30 minút začne vyvíjať tlak na kolená a jasnú zaujatosť na predných svaloch. Samotná situácia je nestabilná, silne hovorí hore a dole.
 • Z úplne nepríjemné - artikulácie pedálu koľajnice praskla. Poskytovateľ služieb uviedol, že je to zriedkavé. Len žiadne šťastie. Podľa môjho názoru je simulátor jednoducho elementárny slabý, vrátane kovu. Moja hmotnosť je 108 kg, 150 nikdy nebude stáť.

komentár
Môj názor je vstupná úroveň zariadenia. Možno, že pre svetlé dievčatá a pokojné babičky, bude robiť. Ale ak ho stlačíte na dlhú dobu, nebude trvať. Takže rozhodne nie pre športovcov.
Akné Ryzhkov, 2015-02-14 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • Mlčí.

nedostatky

 • Pre domáce podmienky - neboli nájdené nedostatky. Iba dôstojnosť.

komentár
Zvolil som si simulátor, ktorý som neodporúčal - na internete a telefonicky (komunikoval som so zástupcami spoločnosti a zamestnancami internetových obchodov). Živý ho videl až po zhromaždení. Faktory, ktoré ovplyvnili výber boli pozitívne recenzie v sociálnych sieťach a intuícii. Ihneď poviem - nestratil som. Aj keď na druhý deň používania simulátora som si myslel, že som sa mýlil. Simulátor začal vrčať. Plus - na plastových častiach puzdra bola malá chyba. Ak by sa tak nestalo, nerozumel by som svojmu úspechu. Ukázalo sa, že Hasttings má veľký zákaznícky servis. Videli ste kdekoľvek, že obslužný personál nielen upravil simulátor, ale zmenil aj časti tela, na ktorých nezávisí jazdný výkon simulátora? V mojom prípade sa to presne stalo.
Preto len ľutujem jednu vec - že som sa s Hasttings nestretol pred dvoma a pol rokmi, keď som si kúpil bežecký pás a rotoped.
Podľa vlastností simulátora môžem povedať, že nie je horšie ako drahšie modely konkurentov. Pred nákupom bola cena použitá na použitej verzii Infiniti 60, ale nikdy ju nekúpila. V čase testovania bola Infiniti nastavená na maximálnu dĺžku kroku (pre X9 je to o niečo menej). Ale pocity pohodlia boli rovnaké.
Záver: X9 je skvelý model pre domáce použitie. Zvlášť ak si kúpite prvý simulátor - môžem ho bezpečne odporučiť. A čo je najdôležitejšie, kvalita služieb, ktorá je pre Rusko nezvyčajná.
Dvoryanov Vladimir, 2014-08-07 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Bezpečne vyrobené a veľmi pohodlné.

nedostatky

 • Pre triedy v programe museli prečítať pokyny

komentár
Vyberte si dlhú dobu. Hmotnosť 81, výška 172, nie len simulátor. Niektoré sú príliš drahé, iné sú obrovské. Na tomto simulátore je pre mňa vhodné robiť to, ako keby to bolo pre mňa osobne. Jazda na pedále je veľmi dobrá, sú tu nastavenia a programy, nič sa nezráža alebo nezasahuje. Veľmi spokojný s nákupom!
Ivanova Svetlana, 2014-04-27 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Tichý, dobrá kombinácia ceny a kvality, praktické a pohodlné použitie !!!

nedostatky

 • Zvláštne nevýhody nie sú! Je to, koľko ľudí tu píše - to je veľká veľkosť, ale toto je problém všetkých simulátorov tohto typu.

komentár
Pozoruhodný model pre domáce použitie. Osobitne by som to odporučil tým, ktorí práve začínajú so svojimi simulátormi - pohodlný, praktický, ľahko ovládateľný. Pre začiatočníkov to najviac. Áno, a drahšie modely, tento simulátor nie je horší. Dobrá kombinácia ceny a kvality !!!
Malina Denis, 2014-11-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Široký rozsah nastavenia zaťaženia, nízka hladina hluku počas prevádzky, informatívny displej, snímač pulzu hrudníka.

nedostatky

 • Ešte nebol objavený.

komentár
Kvôli problémom s chrbticou, beh sa stal nežiadúcim cvičením. Na radu lekára začal hľadať vhodný eliptický trenažér. Vyberte tento model z nasledujúcich dôvodov. Po prvé, zotrvačník s objemom 10 libier, ktorý poskytuje hladkosť dráhy; veľký výber prevádzkových režimov a jednoduchosť inštalácie; veľmi pohodlné informatívne zobrazenie; prítomnosť snímača hrudného pulzu, ktorý umožňuje merať jeho frekvenciu bez ohľadu na hustotu uchopenia rúk rukami; primeranú cenu za takýto súbor prvkov. Skúsenosti s používaním sú stále malé - 2 mesiace - ale tento elipsoid ešte nezískal žiadne sťažnosti.
Victor Semenov, 2014-07-15 ohodnotenie 5