Popis chladničky Atlant HM 6025-031

Chladnička Atlant XM 6025-031 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typchladnička s mrazničkou
umiestneniaoddelený
Freezer Polohazospodu
Náterový materiálnplastik
managementelektromechanické
Spotreba energietrieda An (379.60 kWh / rok)
Počet kompresorov2
chladiaca kvapalinaR600a (izobután)
Počet kamier2
Počet dverí2
Rozmery (ŠxVxH)60x63x205 cm
prechladnutie
Odmrazovanie mrazničkypríručka
Rozmrazovanie chladiarenského skladuodkvapkávací systém
Autonómne chladenieaž do 17 hodín
Mraziaci výkonaž 15 kg / deň
Minimálna teplota v mrazničke-18 ° C
Poplachový systémotvorené dvere - zvuk
Ďalšie funkciesuper zmrazenie
objem
Celkový objem354 l
Kapacita chladničky225 l
Objem mrazničky129 l
Ďalšie funkcie a funkcie
Generátor ľaduchýba
Materiál policesklo
Možnosť zavesenia dverítam je
Hladina hlukudo 40 dB
Klimatická triedaSN
závažia87 kg

Recenzie chladničky Atlant XM 6025-031

dôstojnosť

 • - Veľká mraznička
 • - mraznička sa otvára veľmi tesne (pre niekoho je to nevýhoda, ale máme malé dieťa !!!)
 • - keďže existujú TWO kompresory, je možné samostatne používať (čítať: vypnúť / zapnúť) mrazničku / chladničku
 • - veľmi tichý: ráno sa pozerám na televíziu s hlasitosťou 6-7 (reproduktor 2x3W), zvuk z chladničky nie je nepríjemný, hoci chladnička je oveľa bližšie ako televízor
 • - na 1 chladí pozoruhodne / zamrzne (možno, pretože je stále nový)
 • - Pracuje viac ako rok - nikdy nebol odpojený (neboli vykonané žiadne odmrazovanie a čistenie)

nedostatky

 • niekoľko zásuviek na dverách chladničky - musíte si ho kúpiť sami
 • veľmi krehké krabice v mrazničke (musíte byť GENTLE)

komentár
Celkovo spokojní. vo všeobecnosti chcem vzdať hold Bielorusom! Naši podnikatelia, ktorí háčikom alebo podvodníkom nechcú predávať nádherné Atlantes, sú veľmi nepríjemní!
a.evl, 2012-09-05 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dobrá voľba: chladnička s nezávislou mrazničkou, cena / kvalita. Veľká mraznička.
 • Priatelia si kúpili zahraničný model Side Buy Side, objem je veľký a mätúci - pretiahli časť mrazu na mňa (kúpili 50 kilogramov so zľavou), mysleli si, že majú veľkú mrazničku (podľa pasu viac ako som mal v Atlante) - všetko pôjde, ale nie! Vertikálne má, skladanie nie je vhodné, všetko vypadne.
 • Všetko je relatívne, takže je to široký mraznička s veľkými zásuvkami! Vytiahol som zásuvky, zložil ich správne, pevnejšie ich položil a vložil ich späť do chladničky.
 • Chladnička nebola dlhú dobu otvorená a ja som v krabiciach zbierala toľko, koľko som mala ... Vlastne som tam vrecia hodila a rozložila ich na krabicu. Ale ak sa vám páči, mohli ste ho vyzdvihnúť na päť minút - mraznička je zatvorená!
 • Pred zásuvkami mrazničky - transparentné - super!

nedostatky

 • Zatiaľ nebol nájdený. (2mesyatsa).

komentár
Funguje to dobre, nie ticho, ale nie príliš hlučne. Problémy s bezpečnosťou výrobkov neboli.
A tam je taká vec, veľká polička na výšku v chladničke je len top. Ak stále potrebujete vysokú poličku, musíte odstrániť jednu poličku.
Mám v pláne vziať to druhé - ak sú dvere prevážené, potom sa Super Side Buy Side objaví - 4-dverové so 4 kompresormi, áno a 34 tr.
Burmistrenko Alexey, 2014-04-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1) Veľká výška umožňuje racionálnejšie využitie kuchynského priestoru N2) Veľká „nižšia“ mraznička s výsuvnými zásobníkmi (presne to, čo ste hľadali) .n3) Chladnička sa veľmi ľahko valí na veľkých valcoch (približne 3 cm v priemere), môžete ju premiestniť n4) Vstavané a veľmi "rukoväte" kľučky na dverách. Nevyžadujú všeobecné rozmery a nehrozí nebezpečenstvo ich náhodného rozbitia. n5) Dva kompresory novej Atlanty sú vo všeobecnosti pokojnejšie ako jeden kompresor v starej chladničke.

nedostatky

 • 1) Zásobníky v mrazničke sú vyrobené z krehkého plastu, a dokonca nie sú „pevné“, ale „prefabrikované“: predný panel z priehľadného plastu je pripevnený k vaničke pomocou západkových uzáverov a môže spadnúť pri veľkých nákladoch. Chladničky iných výrobcov však majú rovnaké zásobníky N2) Na závesoch dverí nie sú žiadne otváracie dorazy: dvere sa otvárajú najmenej o 180 stupňov, až kým sa niečo nezastaví N3) Na dverách chladničky nie je dostatok políc. Pokusy o kúpu ďalších políc ešte neboli úspešné. Stojan na 8 vajec, taky, "nie je dojem."

komentár
Nevýhody, ktoré sú pokračovaním výhod: n1) Kvôli vysokej nadmorskej výške môžu vzniknúť ťažkosti s posunom chladničky do bytu a kuchyne. Vo dverách vertikálne neprejde, musíte sa nakloniť. Ak sú všetky dvere, cez ktoré má byť prístroj ťahaný, umiestnené na tej istej linke, potom nebudú žiadne veľké problémy: dvaja muži ho môžu ľahko zdvihnúť a presunúť na správne miesto. Ale ak sa dvere otvoria do úzkej chodby, potom sa chladnička môže jednoducho opierať o stenu oproti dverám. Podarilo sa nám prekonať tieto prekážky (s nevybaleným spotrebičom): na) dvere bytu: výška otvárania - 190 cm, šírka vestibulu, odkiaľ bola chladnička privedená - 138 cm, šírka chodby v byte - 146 cm. Nb) vchod na ceste do kuchyne: Výška 201 cm pre nosenie a otočenie bola 125 cm široká od chodby, n2) Vzhľadom k veľkému mrazničke je chladiaci priestor vysoký. Výška police nad podnosmi na zeleninu je 124 cm od podlahy. Plechovky a hrnce sa musia zdvihnúť dosť vysoko. Dokonca aj ja, s výškou 182 cm, siaham až k ďalšiemu koncu hornej police, stojaci na nohách, N3) Stará chladnička s jedným kompresorom vždy šuchla rovnakým spôsobom. Dva kompresory môžu pracovať spoločne alebo samostatne. A každý má svoju vlastnú „tonalitu“. Tiež som počul „hluk vetra“, ktorý bol opakovane spomínaný v iných recenziách. Ale, ak je chladnička v kuchyni, potom to nevadí: mimo kuchyne nemôžete počuť.n4) Pri kontrole úplnosti, skontrolujte, či prítomnosť "univerzálna stierka". Pri rozmrazovaní mrazničky je pevne zasunutý do výklenku v jeho spodnej časti a práve cez to prúdi voda. Ak sa špachtľa neobjaví, bude ťažké nahradiť ju niečím, a bez nej bude tiecť voda priamo telom.
ewtim, 2011-03-23 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Chladnička je priestranná, vo veľkosti - jedna z najväčších, nehovoriac o chytrých dvojdverových, samozrejme.
 • V porovnaní s obchodnými značkami, pre Atlant nemusí preplácať, pretože jeho funkcie a schopnosti sú rovnaké, ak nie lepšie.

nedostatky

 • Bohužiaľ, so zjavnými výhodami, existujú nevýhody - je to hluk a chabé police.

komentár
Pôvodne kúpil veľkú chladničku. Vyberte si z rôznych. Páčila sa mi skutočnosť, že objem hlavného oddelenia a mnoho produktov zapadá do nej - manželka je šťastná. Aj v mrazničke je miesto, kde sa môžete potulovať. Vo všeobecnosti sú výrobky normálne. Nevytvára problémy.
VL40, 2012-08-11 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Skvelé! Nie je to drahé! Nie je to hlučné (stáva sa, že niečo je samo o sebe reptaním, ale nás to netrápi). Upozornenie na otvorené dvere je oveľa tichšie ako v predchádzajúcom Atlante (čo je podľa môjho názoru veľké plus).

nedostatky

 • Existuje niekoľko políc na dverách, vtipné (podľa počtu a veľkosti) stojan na vajcia. Celkom krehký plast v zásuvkách mrazničky, dobre, veľmi dobre. Polica na fľaše ... no, ja neviem, vzala som to a teraz to nie je v celom byte - nie je kam dať, nemôžete ho zavesiť na vrch chladničky a na iných miestach je to veľmi nepohodlné.

komentár
Pre ľudí s malým vzrastom a deťmi bude ťažké používať horné police. Ale ak potrebujete mať veľkú mrazničku, musíte niečo obetovať. A napriek prítomnosti niektorých nedostatkov (a kto ich nebude mať?), Vo všeobecnosti sme veľmi spokojní s nákupom, pomer ceny a kvality je na úrovni!
Tamarin, 2012-11-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľké, priestranné, tiché, dobre zmrazené, s takými rozmermi konzumujú málo elektriny. Pohodlne usporiadané sklenené police. K dispozícii je veľká polica na fľaše.

nedostatky

 • Na dverách chladničky bolo málo políc, s takým množstvom priestoru, že by ste mohli pridať pár ďalších. Bude potrebné zakúpiť viac. Tie, ktoré sú pokryté viečkami, majú malú výšku - chceli tam umiestniť lieky (vo fľašiach) - nezapadali. Tam je malý priestor pre vajcia (celkom 8 kusov) ... koše mrazničky sú mrežované, je potrebné prispôsobiť plexisklo (ak dáte výrobky, budú prepadnúť a bude ťažké vytiahnuť).

komentár
Vynikajúca voľba pre peniaze, ale nie bez nedostatkov (aj keď nie sú veľmi významné). Budeme sa musieť prispôsobiť! -)
ZhekaOgnev2009, 2010-07-07 ohodnotenie 5

(ATLANT XM 6026)


Pozrite si video: The Great Gildersleeve: Jolly Boys Invaded Marjorie's Teacher The Baseball Field (August 2019).