Popis sedadla Cybex Pallas 2-Fix

Autosedačka Cybex Pallas 2-Fix - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
boosteráno
skupina1/2/3 (9 - 36 kg)
Držiak ISOFIXtam je
Montážna západkažiadny
inštaláciasmerujúce dopredu, vonkajšie trojbodové pásy
Rozmery (ŠxVxH)56x90 cm
závažia11,2 kg
dizajn
Horizontálna poloha chrbtažiadny
Anatomický vankúštam je
Nastavenie sklonu operadlatam je
Nastavenie výšky opierky hlavyexistujú ustanovenia - 11
Dodatočná ochrana proti bočnému nárazutam je
Markíza zo slnkažiadny
Odnímateľný kryttam je
Kancelária / vrecko na vecižiadny
Ďalšie informácie
Držiak pohárovžiadny
rysynastavenie zadnej časti opierky hlavy v 3 polohách, 2 polohy stola (tabuľka vykonáva dodatočnú bezpečnostnú funkciu a využíva až 18 kg)

Recenzie detskej autosedačky Cybex Pallas 2-Fix

dôstojnosť

 • Výsledky nárazových testov sú pozitívne.
 • Primeraná cena.
 • Systém upevnenia dieťaťa cez bezpečnostný stôl je lepší a bezpečnejší ako pásy. V poznámkach popíšem prečo.

nedostatky

 • Syntetické čalúnenie, dieťa sa potí, najmä chrbát a najmä v mieste párovania s tabuľkou bezpečnosti, t. nohy v oblasti bedrového kolena. Ale koľko sa nepožiadalo iných majiteľov autosedačiek - všetky deti sa potili, pretože syntetických materiálov. Nie je vhodný pre vozidlá bez Iso Fix, upevnenie pásu len cez stôl je nepochybne bezpečné. Vek 9 mesiacov, výrobca pravdepodobne znamenal naozaj bogatyri deti, pretože pre štandardné dieťa vo veku 9 mesiacov - stolička je príliš veľká.

komentár
Jeden komentár hrozný model ma rozosmial. Prečo písať o tom, že model je hrozné, vzhľadom k tomu, že dieťa je v panike strach z bezpečnostnej tabuľky? Akékoľvek primerané kupujúci autosedačky nie je dôležitý internetový obchod alebo len obchod - vždy! Spočiatku dá svoje dieťa na test na stoličke a skontroluje jeho reakciu, dokonca aj prvú. A ak vám stolička nevyhovuje - neznamená to, že je to hrozné. Hovorí niečo iné.
Pred nákupom som sa rozhodol pre maximálnu cenu 15 TR, pozrel som sa a vybral asi 2 mesiace. Vybral som si tento konkrétny model. Po prvé, kvôli tej istej tabuľke.
Priatelia mali prípady, keď boli deti prepustené z päťbodových pásov, t. neboli rozopnuté, ale nejako sa dostali z pásov, čo nie je bezpečné. Bolo tiež dokázané, že 5-bodové pásy pri nehode môžu spôsobiť zranenie slabín chlapcov (dúfam, že každý vie, čo tým myslím). Bezpečnostný stôl je stále (na základe nárazových testov) lepší a bezpečnejší. Autor, ktorý spochybnil bezpečnosť polyfoamu a plastov, odporúčam, aby ste demontovali prémiovú stoličku, ktorá je rovnaká. Pred nákupom, uistite sa, že merať dĺžku pásu, pre tento model musíte mať dĺžku 2m.20 cm.Mám dve deti, dve stoličky, pred nákupom, spolu s manažérom internetového obchodu, skúste ich na mieste pripojenia, stoličky sú široké, musíte mať pomerne široký auto interiéru. Pre jedno sedadlo je samozrejme dostatok miesta v každom aute. Mám minivan, takže keď zapnem bezpečnostný pás s bezpečnostným pásom, idem do vnútra auta a upevňujem ho, inak je to ťažké - bezpečnostný stôl blokuje prístup k pracke na opasok. Čo ešte písať o stoličku určenú na ochranu dieťaťa, ja neviem. Koniec koncov, povedať, či je to bezpečné - musíte to vyskúšať, ale ako hovoria, Boh zakázal komukoľvek takýto test!
A aj keď neviete, či je to vhodné pre vaše auto, choďte na webovú stránku spoločnosti Sybex, tam je karta, ako je Skontrolujte, či je stolička vhodná pre vaše auto, sú tam takmer všetky modely áut a pre každú z nich existuje schéma, kde a ako môžete namontovať túto stoličku.
Veľa šťastia všetkým.
strelnikovich1982, 2012-06-20 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • 1. Výborný výsledok ADAC crash testu. 2. Dieťa sa nedá uvoľniť kvôli upevneniu popruhmi samotného auta. Pásy nevyvíjajú tlak na dieťa a nereagujú na neho počas náhleho brzdenia alebo nárazu.
 • 3. Jedinečný bezpečnostný stôl.
 • 4. Namontujte ISOFIX.
 • 5. 2 stoličky v jednom (do 36 kg, vo veku 11 rokov)
 • 6. Ochrana proti bočným nárazom.
 • 7. Pre všestranné a bezpečné sedadlo za dobrú cenu.

nedostatky

 • 1. V aute potrebujete dlhý pás (pozrite si kompatibilné vozidlá na webovej stránke výrobcu)
 • 2. Priemerný materiál (v porovnaní s našou predchádzajúcou stoličkou Romer)
 • 3. Stolička je dostatočne veľká, takže je najlepšie, aby ste ju nevybrali z auta.
 • 4. Odmieta len mierne, tak dať dieťa nebude fungovať.
 • 5. Pás nie je veľmi pohodlný. Dieťa sme dali obyčajne na jednu stranu a potom ho upevníme zo salónu.

komentár
Vybral som si najbezpečnejšie kreslo pri štúdiu crash testov, vrátane ADAC (//goo.gl/2DVHP). Samozrejme, toto je univerzálna stolička (1/2/3), takže teoreticky je lepšie brať dve menej univerzálne (1 a 2/3). V kategórii 1 však neexistuje žiadna konkrétna voľba. Nemyslím si, že to vyhovuje deťom vo veku 1 roka a váhe 9 kg. Začali sme zasadiť dieťa do 15-16 mesiacov. Nie všetky deti budú pravdepodobne ako stôl, takže je najlepšie to vyskúšať v obchode. Teraz by si kúpil tú istú stoličku. Vzali spolu s kočíkom Cybex Topaz v nemeckom internetovom obchode. Spoločne stojí 425 Euro (17 tisíc rubľov.). Úspory sú malé, ale aspoň sa im vyhli falzifikátom.
athunder, 2012-05-18 ohodnotenie 4


komentár
Nechcem písať o výhodách a nevýhodách. Opíšem, ako sa dieťa správa v kresle.
Nosiť dieťa v tejto stoličke začal od 10-11 mesiacov, všetko je v poriadku, stôl tlačí pevne.
takže:
Po prvé, dieťa má rád stoličku veľmi veľa. Natiahne sa k nemu, sadne si s radosťou, sám zdvihne rukoväte, aby som postavil stôl.
Po druhé, často v ňom zaspáva, zatiaľ čo stôl sa používa ako vankúš.
Teraz, pokiaľ ide o montáž pásov. Jeden nemusí byť veľmi pohodlné, ale celkom tolerovateľné, zvyknúť si na to niekoľkokrát.
anonim, 2012-06-29 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • - jeden z vodcov nárazových testov vo svojej kategórii
 • - dobrá hodnota za peniaze, kvalita a životnosť (prvé dve výhody sú už dosť, čo by mohlo byť dôležitejšie ...)
 • - vysoké pristátie
 • - prítomnosť stola (zdá sa, že by sa mal lepšie chrániť, a dieťa sa nemôže uvoľniť do určitého veku)
 • - dodatočná bočná ochrana

nedostatky

 • dosť ťažké a široké, ťahanie tam a späť
 • dobre, veľmi syntetický materiál, ale ... pozri komentár
 • ak je dieťa malé alebo dokonca stredné, po 9 mesiacoch. môže byť naozaj príliš veľký
 • tam je nejaký druh vôle v chrbte, najmä keď si ležať, ale nejako to nie je veľmi nápadné, zapínate a nič sa nezdá byť uvoľnené
 • poloha ležania sa príliš nelíši od sedenia
 • jasnou nevýhodou je, že aspoň do dvoch rokov bude pre dieťa ťažké držať hračku pred sebou, stôl je vysoký, ukazuje sa, že hračka je priamo pred vašimi očami, knihu nečítate príliš veľa, nemôžete otáčať volantom. a nie je veľmi vhodné držať fľašu s vodou, naleje sa do úst príliš rýchlo :), ale nesťažuje sa, ukazuje sa, že je celkom úspešný

komentár
Kreslo sme používali už 8-9 mesiacov.
Zatiaľ najlepšie dojmy.
Ak prejdete nedostatky, nebudú tak dôležité.
1) ťažké, ale myslím, že isofix je sotva možné nájsť ľahké stoličky. je jasne určený na to, aby bol stacionárny. ale napriek nepríjemnostiam som na váhe 45 kg. Stále ho môžem odviezť z auta do auta. naozaj držať v jednej ruke dieťa, av druhej stoličke naozaj nebude fungovať :)
2) podľa môjho názoru majú všetky stoličky syntetické materiály, bez ohľadu na to, koho žiadajú, všetky deti sa potia. Mimochodom, moje dieťa sa moc nepotí ... stolička môjho synovca môjho kiddy má tiež stôl a je tiež veľmi dobrá. jeho materiál vyzerá ušľachtilejšie, ale je ľahšie sa znečistiť, nečistoty sa viac absorbujú do látky a dieťa sa stále potí. a pokiaľ ide o cenu a životnosť, stoličky kiddy sú drahšie.
3) kúpili sme si stoličku, keď malo dieťa asi rok a bolo to v zime, aby sa tam dokonale hodil a nikde nevypadol. Nechápem, ako v tejto stoličke môžete skĺznuť niekde ... ak je stolička veľmi veľká, potom je celkom možné, že dieťa je stále príliš malé na to, aby sa postavilo dopredu a je lepšie počkať aspoň jeden rok. a veľké dieťa, ktoré sa už nezmestí do kresla prvej kategórie, môže len sedieť tvárou dopredu, ale so stolom, ktorý lepšie chráni nezrelé krčné svaly.
Súčasne dobre sedí aj malý detský stolík. Je zrejmé, že je to bezpečnejšie ako opasky. Okrem krku, stôl chráni rozkroku, žalúdka, a malé dieťa a hrudník.
4) napravíme polohu zlého sklonu naklonením zadnej časti vozidla. Samozrejme, že za volantom sa nedá urobiť, ale ako vážna chyba nie je vnímaná
5) mnohí sa sťažujú, že je ťažké upevniť na boku dverí. Áno, nie veľmi pohodlné, ale celkom možné. Niekedy som len dala dieťa na jednu stranu, potom na druhú som sa dostala do auta a upevnila.
naperstak, 2012-08-27 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dobré crash testy.
 • Pohodlná a rýchla montáž izofixu.
 • Vysoká pozícia dieťaťa (vyzerá z okna).

nedostatky

 • Máme veľké dieťa (vo veku 9 mesiacov, viac ako 11 kg) tesne v zimnom oblečení so stolom.
 • Stôl je vysoký, takže pohyby rúk sú obmedzené (ak dieťa spí - skvelé, ak nie - potom na stôl položíte len malé hračky a to dopadá priamo pred očami dieťaťa).
 • Malý uhol sklonu v polohe spánku.
 • V lete sa chrbát dieťaťa potí (v kabíne je klimatizácia)

komentár
Najprv, keď som ho používal v zime, sa mi to veľmi nepáčilo - dieťa je pevne v kombinácii, hračky mu nie sú pohodlné. Teraz v lete dieťa vyrastalo a stalo sa pohodlnejším. S radosťou si sadne, zaklepe na stôl ako bubon, sleduje cestu, hrá s malými hračkami. Kúpili sme na internete. Ak je to možné - nezabudnite skúsiť v zimnom oblečení.
anonim, 2012-06-16 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Toto je najlepšie kreslo. Strávil som mesiac, aby som si vybral stoličku pre moje dieťa. Prečo je to kreslo - to je jediná vec, ktorá môže vážne ochrániť vaše dieťa pred vážnym čelným dopadom - ani Roemer ani Ricaro nemôžu.
 • To je tiež vhodné pre dieťa v ňom - ​​dieťa je dostatočne vo voľnej pozícii - viac mobilný - a ako výsledok, trávia viac času cestovanie a nie je unavený.
 • Tkanina nie je anti-vandal, ale dobre vyčistiť.
 • Dieťa v tejto stoličke sa nepotí - stolička dýcha dosť dobre.
 • Držiak Isofix zlepšuje spoľahlivosť.
 • Môžete zmeniť uhol sklonu stoličky a opierky hlavy a neodstraňovať dieťa.
 • Objednal som si túto stoličku z Nemecka, pretože Bolo to lacnejšie a myslel si, že z Nemecka bude kvalita lepšia. Ale keď priatelia kúpili to isté v Moskve - porovnávali, cítili, čuchali - jeden k jednému.

nedostatky

 • Látka nie je čistená super, ale viac či menej

komentár
Ak si vyberiete bezpečnosť a máte radi dlhé cesty (viac ako hodinu), vezmite si túto stoličku - nenájdete lepšie. Naozaj som si vybral mesiac.
Denis wer, 2013-08-18 ohodnotenie 5


Pozrite si video: Autosedačka Cybex Pallas 2-fix Gold Line (December 2019).

Loading...