Popis autosedačky Kiddy GuardianFix Pro 2

Autosedačka Kiddy GuardianFix Pro 2 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
boosteržiadny
skupina1/2/3 (9 - 36 kg)
Držiak ISOFIXtam je
Montážna západkažiadny
inštaláciasmerujúce dopredu, vonkajšie trojbodové pásy
Rozmery (ŠxVxH)46x40x68 cm
závažia8,5 kg
dizajn
Horizontálna poloha chrbtažiadny
Anatomický vankúštam je
Dodatočná ochrana proti bočnému nárazutam je
Napínač napínača bežného pásutam je
Markíza zo slnkažiadny
Odnímateľný kryttam je
Kancelária / vrecko na vecižiadny
Ďalšie informácie
Držiak pohárovžiadny
rysydieťa prvej váhovej skupiny (9 - 18 kg) je upevnené na stoličke pomocou bezpečnostného stola, vysúvacieho valčeka na pastviny

Recenzie detskej autosedačky Kiddy GuardianFix Pro 2

dôstojnosť

 • najhoršie nárazové skúšky
 • kvality materiálov
 • pohodlné zapínanie
 • skupina 1-2-3,
 • ľahko umývateľný,
 • Zo stola sa nedostávajte z pásov.
 • pre chlapcov, bezpečnejšie, na rozdiel od pásov, ktoré môžu spôsobiť zranenie.

nedostatky

 • pre spánok ležať nepohodlne. spíme len sedieť, ale dieťaťu to nevadí.

komentár
Pás v aute by mal byť dostatočne dlhý od 2.3, nie 2.2, ako sa hovorí, inak bude stôl dosadať. Objednal som si v Nemecku. otázky [email protected]
mart, Anastasia, 2012-10-19 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • - Najlepší výkon pri rôznych bezpečnostných testoch (tento model som si vybral len kvôli tomu)
 • - Banda všetkých úprav a možností pre deti rôznych veľkostí. Deti 1,3 - 3 -10 rokov, všetkým sa to páči.
 • - Jednoduchý prechod z auta na auto

nedostatky

 • Nevýhody v predchádzajúcich hodnoteniach IMHO pochádzajú zo silne zakrivených rúk

komentár
- Kúpené ok. pred rokom a pol, teraz si kupujem ten druhý rovnaký (v roku 2013 sa nový model neobjavil, objavili sa len nové farby s dekoráciami, zdvihol som maľované kone).
- Stolička je neustále upravovaná na jeho auto a jeho ženu v aute - žiadny problém.
- Pod zadkom je podšívka s 2 stupňami hrúbky a nárazník aka tabuľka. V závislosti od veľkosti dieťaťa môžu byť kombinované. Deti sa nikam neodsťahujú a nie je pre nich horúce (ak sú zabalené do teplého oblečenia, je horúce, ale nie je to kvôli stoličke).
- Pohodlné nastavenie výšky / šírky jedným gombíkom. Neustále sa meniace veľkosti pre rôzne deti.
- Pohodlný pristezhka pravidelne pás, zatiaľ čo v bezpečí (na nárazníku). Boli tam aj iné stoličky - je to buď nebezpečné, alebo keď ste zapnutý, musíte mať 3 ruky, pretože Je potrebné upevniť 3 časti pásu.
Sokolova Tatiana, 2013-08-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • kúpené od 2 rokov! teraz 3,5 roka
 • Veľmi pohodlné zapínanie (po montáži vodidiel (je súčasťou dodávky) a je veľmi ľahké vybrať a vybrať stoličku, aj manželka zvládne.
 • Kvalita materiálov je tiež vo výške, niekoľkokrát všetko dokonale umyli
 • dieťa v zime av lete sedí rovnako alebo tam, kde nevypadne a nespadne (ako rukavica)
 • Veľa raz cestujeme, aj keď jedno dieťa vyrazilo viac ako 1500 km len raz z auta! Ak má vozidlo regulované zadné sedadlo, zlepšuje komfort a operadlo sedadla sa tiež opiera a dieťa spí dobre (tj nehryzne ani pred brzdením)
 • Kreslo sa zvyšuje s rastúcim dieťaťom.
 • Všetko je premyslené do najmenších detailov!
 • Ventilačná autosedačka je dobrá!
 • Nastaviteľná dĺžka vankúša sedadla!
 • Naša dcéra má rada všetko!
 • Stolička je ovládaná pre dve autá! v oboch prípadoch je dieťa pohodlné.

nedostatky

 • Nevýhody Nie, ak je všetko premyslené pre vás a vaše dieťa!

komentár
Odporúčam každému, aby si starostlivo vybral autosedačku! Vybral som si toto kreslo pre moje dieťa a neľutujem ho a radím všetkým! Ale pozor:
- takzvaný stôl je upevnený bezpečnostným pásom, nedovoľuje dieťaťu, aby ho vytlačil alebo niečo iné, ale zároveň jeho pohyb neobmedzuje nič
- sedák je nastavený tak, aby nohy nevisli (možno dôležité pre malé, aby sa neplazili), ale my sme sa nestretli s takýmto nešťastím
- ak dieťa ešte nesedí, je lepšie ho tam umiestniť a nie zasadiť ((potom sa nemusí plaziť
- pasívna a aktívna ochrana
- kvalita materiálov (aby sa dieťa nepotilo)
- či je zadné sedadlo vo vozidle regulované na vás (nie nedôležité)
Ak máte otázky [email protected]
vorona, 2013-04-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Výsledky nárazových testov - to bolo hlavné kritérium výberu. Nastavenie výšky v závislosti od veku dieťaťa.

nedostatky

 • Prítomnosť bezpečnostného stola - deťom sa to nemusí páčiť po inom type kresla. Ťažkosť zapínania, ak dieťa odoláva a nechce sedieť.

komentár
Prvá skúsenosť nebola jednoduchá. Dieťa sa nepáčilo byť blokované niečím z prednej strany, vypuklo a plakalo. Je veľmi ťažké upevniť takúto konštrukciu jednou rukou, ak druhou je držať unikajúce dieťa (to je v porovnaní s obvyklou trojbodovou montážou, ktorá bola v poslednej stoličke. Odolné dieťa bolo ľahšie upevnené). Ale najhoršie zo všetkého bolo, že dieťa bolo naďalej nervózne, otáčalo sa a odtlačovalo stôl. Výsledkom je, že som počas cesty stlačil stôl a skĺzol pod ním. Žiadna bezpečnosť. Bol veľmi sklamaný. Ale potom som si uvedomil, že dieťa sa zapínalo zle. Kým sa bránil, bolo potrebné silne ťahať bezpečnostný pás a späť nebol úplne dotiahnutý. Toto je hlavná chyba. Extra 5-10 cm a umožnite dieťaťu stlačiť stôl a posúvať sa pod ním na výlet. Viac ako to nemohol. Zvykol som si na predný stôl, ticho som sedel na 4. ceste a čakal som, kým som ho upevnil. n V polohe na bruchu je sklon pomerne malý. Zadná časť chrbta sa opiera, ale izofiks neumožňuje presunúť stoličku dopredu. Možno robím niečo zle. Kým hlava dieťaťa je nepohodlná: vo sne, visí dopredu alebo nabok. Môže ju položiť na stôl a takto spať. A to nie je veľmi bezpečné.
nresnyanskaya, 2013-12-13 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Veľmi pohodlné a predovšetkým bezpečné kreslo pre naše deti. Niece v ňom s 1,5 roka čoskoro je 9. Mám dcéru v ňom od 9 mesiacov. teraz 3,5 roka. Vyberiem si stoličku pre svoju druhú dcéru a len túto spoločnosť. Keď prvýkrát počujem, že dieťa prechádza pod stolom, ani si neviem predstaviť takú vec ...

nedostatky

 • Všetko je v poriadku, ale len v polohe na chrbte s upevneným pásom nie je veľmi vhodné prekladať, ale moja dcéra už spí

komentár
Smolkina Anastasia, 2013-05-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Bezpečnosť, kvalita a pohodlie sú mnohonásobne vyššie ako u analógov. V kategórii 123 nie je nič porovnateľné z hľadiska kvality bezpečnosti. No, okrem toho, že Concord o HT, ale to je drahšie.

nedostatky

 • žiadny

komentár
Ideme s 10 mesiacmi. S stolom sme perfektne korčuľovali, teraz používame len pás auta. Dcéry 4,5 roka. Nemám jediný komentár k predsedníctvu. Výborný vo všetkých ohľadoch - dieťa je príjemné, dieťa sa nepotí ani v samotnom horúčave (letné kryty je možné sledovať len na zníženie odpisov a nič iné - jednoducho nie je potrebné). Všetko je premyslené do najmenších detailov. Pohodlné a dieťa jazda a opraviť rodič. Tí, ktorí napíšu, že majú niekoho, kto sa posúva niekde alebo šplhá, alebo tlačí na stôl - opravíte to zle! Pás jednoducho nestiahnete (je mi to ľúto dieťaťu), vy a deti v päťbodových pásoch vytiahnete ruky. Stroj e miesto pre nálady a kompromisy. Rodičovská kontrola voľných malých je v tabuľkách omnoho vyššia ako vo vnútorných pásoch. Že ste kedysi chytil, pevné a dieťa nebude nikam. V päťbodových pásoch je všetko oveľa zložitejšie a NEBEZPEČNÉ. Neexistujú žiadne stoličky v kategórii 1 alebo 123 s pásmi, ktoré môžu súťažiť s tými istými deťmi z bezpečnostných dôvodov. Je to veľmi jednoduché. Sedieť dieťa, nastaviť stôl, vietor dolnej časti pásu, dobre utiahnite (nie viac ako 2 prsty by mali vstúpiť), nebojte sa! a nikde nie je nikam nepatrný. Na základe odbornej činnosti som videl veľa stoličiek a používal ich. Kiddies sú moje obľúbené. Sú najlepší! Existuje skúsenosť s používaním Riemers (vo všeobecnosti to nie je možnosť, nie je v porovnaní s kvalitou alebo pohodlím), Saybex (o tom ani nechcem diskutovať), v detskom veku používali ako nosič auta, tak skupinu 1 a skupinu 123 vo verziách s izofixmi a bez nich. Mám rád všetky stoličky a každý rok sa modely len zlepšujú v kvalite a dizajne av pohodlí a bezpečnosti.
Doroshenko Vera, 2014-09-05 ohodnotenie 5Pozrite si video: KIDDY Guardianfix pro 2 (Február 2020).

Loading...