Popis autosedačky CasualPlay Beat Fix

Autosedačka CasualPlay Beat Fix - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
boosteržiadny
skupina1/2 (9-25 kg)
Držiak ISOFIXtam je
Montážna západkažiadny
inštaláciasmerom dopredu
Rozmery (ŠxVxH)44x65x70 cm
dizajn
Horizontálna poloha chrbtažiadny
Anatomický vankúštam je
Vnútorné popruhypäťbodový, s mäkkou podšívkou
Nastavenie sklonu operadlaexistujú ustanovenia - 5
Dodatočná ochrana proti bočnému nárazutam je
Markíza zo slnkažiadny
Odnímateľný kryttam je
Kancelária / vrecko na vecižiadny
Ďalšie informácie
Držiak pohárovžiadny

Recenzie detskej autosedačky CasualPlay Beat Fix

dôstojnosť

 • Veľmi pohodlný a veľmi bezpečný model. Vybrali sme si veľmi dlhú dobu a sledovali sme veľa nárazových testov. Tento model je jedným z najlepších v oblasti bezpečnosti. Zapínanie Izofiks rýchlo a takmer pevne, šlo bez dodatočnej fixácie s popruhmi a ani naše hyper mobilné dieťa nemohlo otrasiť kreslom.

nedostatky

 • Nie je vhodné odstraňovať kryty na pranie. Pre vnútorné pásy (podľa môjho názoru), musíte prispôsobiť. To však nemá žiadny vzťah k bezpečnosti.

komentár
Veľmi slušný model. Nikdy som neoľutoval moju voľbu!
anonim, 2011-08-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dieťa je pohodlné - hlavná výhoda. Náš fidget, prekvapivo pokojne sedí a spí a jej. 6-hodinový výlet s malými alebo žiadnymi rozmarmi.
 • Určité plus je 5 pozícií chrbta, ale majte na pamäti, že extrémna poloha (pre spánok) je ďaleko od horizontálnej, stupňov 25-30. Toto sa dá očakávať, pretože kreslo je určené pre 2 vekové kategórie.
 • Rýchle a bezproblémové upevnenie na ISOFIX. Pevný kovový rám vzbudzuje dôveru.

nedostatky

 • Je nepohodlné rozobrať na umývanie krytu - matice pre fixačný kolík opierky hlavy na ťažko dosiahnuteľnom mieste.
 • Nedôležité vetranie chrbta - po dlhých cestách sa chrbát dieťaťa potí.

komentár
Jeho účel - komfort pre dieťa a bezpečnosť, plne spĺňa.
deathfan, 2010-09-21 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dieťa je na stoličke veľmi pohodlné.
 • Široký, aj v zimnom oblečení sme v ňom zadarmo.
 • Veľmi pohodlné nastavenie sklonu chrbta.
 • Poloha operadla pre spanie je takmer ako v autosedačke.
 • Pevne sa upevní na sedadlo.
 • Do 25 kg

nedostatky

 • Na upevnenie vnútorných pásov si musíte zvyknúť.

komentár
Vyberte si od rôznych výrobcov v tejto cenovej kategórii. Ihneď dávajte pozor na túto stoličku, pretože je širší ako zvyšok. Dali dieťa do iných autosedačiek, psalsya do náručia, hneď ako ho dali do CasualPlay Beat Fix, syn sa upokojil a zostal tam.
Autosedačka je veľmi kvalitná a pohodlná.
anonim, 2013-01-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Ak nie ste ľahostajní k bezpečnosti, potom je to dobrá voľba. 5 a bod bezpečnostné pásy, dobre, ako v F1 :) Dieťa sa nepotí, zrejme dobré materiály. ISOFIX je pre mňa veľkou výhodou, pre všetky tieto spoje s bežnými pásmi je zlý, pretože pás je navrhnutý tak, aby fungoval od určitej hmotnosti a to zjavne nie je hmotnosť dieťaťa 5-10 kg! Preto len ISOFIX!

nedostatky

 • Ťažký. Keď potrebujete, aby sa miesto v aute, je ťažké pretiahnuť do bytu) Musíte si zvyknúť na západku pásov. Prvýkrát som krútil dve polovice na dlhú dobu, nechápem, ako ich aplikovať na seba, potom som si na to zvykol.

komentár
Pohodlne nakloní do vodorovnej polohy, dobre, nie presne horizontálne, ale dieťa spí dobrovoľne) Pevne zamotané na sedadlo (keď je upevnené pomocou systému ISOFIX), stane sa ako súčasť automobilu, dieťa môže byť tiež priťahované dobre. V reklame je napísané, že do 7 rokov, v skutočnosti to nie je pravda. Skutočný vek, keď je dieťa stále umiestnené, je približne 5 rokov. A to ani zďaleka nie je veľké.
Shvyrkov Alexey, 2014-02-05 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vysoko kvalitný materiál, po niekoľkých praniach nesadol a nezmizol, ISOFIX pripevnenie stojí, ako by bol nalial. Zatvorte pevne, najmä aby sa dieťa neotvorilo.

nedostatky

 • cena

komentár
Je to vhodné pre dieťa v ňom, ak je dobré utiahnuť popruhy - dieťa nebude môcť vytiahnuť ani jeho ruky, zatiaľ čo dieťa nebude stláčané. Odstránenie krytu umývania je pohodlné, ak ste vytiahli kreslo z auta. Pri jazde môžem zmeniť náklon jednou rukou. Aby ste si už dlho nevybrali - kupujem to isté pre moje druhé dieťa
Michail Gubanov, 2014-08-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dieťa je pohodlné.

nedostatky

 • Opasky sa strašne dotiahli. V tlačidle sa stále niečo zasekáva, popri pásoch sú rozstrapkané, čo tiež neprispieva k pohodlnému použitiu. Ak chcete umývať kryty, musíte stráviť veľa času a snažiť sa ich najprv odstrániť a potom dvakrát toľko, koľko ich chcete vrátiť späť. Všeobecne platí, že pokiaľ ide o používanie stoličky, nie je vôbec pohodlné. Používam ho menej ako rok, ale plánujem ho zmeniť, pretože moje nervy sú drahšie (viete, deti nie sú vždy ochotné sedieť na stoličke s ľahkosťou, a ak trávite veľa času na to, aby ste si to upevnili, je to úplná nočná mora)

komentár
anonim, 2015-04-18 ohodnotenie 2

(Anglicky)


Pozrite si video: Autosedačka Casualplay Fix QR (December 2019).

Loading...