Popis autosedačky Maxi-Cosi Tobi

Autosedačka Maxi-Cosi Tobi - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
boosteržiadny
skupina1 (9 - 18 kg)
Držiak ISOFIXžiadny
Montážna západkažiadny
inštaláciasmerom dopredu
závažia8,9 kg
dizajn
Horizontálna poloha chrbtažiadny
Anatomický vankúštam je
Vnútorné popruhypäťbodový, s mäkkou podšívkou
Výškové nastavenie vnútorných pásovtam je
Nastavenie sklonu operadlaexistujú ustanovenia - 5
Nastavenie výšky opierky hlavytam je
Dodatočná ochrana proti bočnému nárazutam je
Markíza zo slnkažiadny
Odnímateľný kryttam je
Kancelária / vrecko na vecižiadny
Ďalšie informácie
Držiak pohárovžiadny

Recenzie detskej autosedačky Maxi-Cosi Tobi

dôstojnosť

 • 1. Vynikajúci výkon pri nárazových skúškach pre jeho non-ISOFIX triedu.
 • 2. Rýchlo a pohodlne zapadne do auta. Udržiava pravidelné pásy nie horšie ako ISOFIX. Pri inštalácii bežný automobilový pás beží takmer cez samotný vrch sedadla (čo je z nejakého dôvodu zriedkavé, zvyčajne cez stred), čo dáva židli väčšiu stabilitu.
 • 3. Dieťa je v ňom pohodlné a pohodlne sedí a spí v ňom, veľkosť kresla je stredná (dieťa má teraz 3,5 roka, výška 102, hmotnosť 16 kg v hrubej zimnej bunde), vysoká poloha sedenia - dieťa môže všetko vidieť cez okno. Vložka pre hlavu je dostatočne pohodlná: hlava sa nevypína počas spánku a zároveň nezasahuje do otáčania.
 • 4. Zdvíhané pásy sú veľmi príjemnou voľbou, je vhodné umiestniť dieťa a nehľadať pásy pod korisť. Pohodlný indikátor napnutia remeňa. Pri maximálnom napätí by som nepovedal, že niekde dieťa rozdrvujú alebo sa vrhajú do niečoho. Všetky popruhy majú mäkkú podšívku. Dieťa nevypína pásy na vlastnú päsť - jeho žena má niekedy ťažkosti s ťažkosťami.
 • 5. Naozaj veľmi jednoduché, jednoduché a čo je najdôležitejšie, ticho a hladko prevedené do polohy na spanie.

nedostatky

 • 1. Vo vozidlách s nízkym stropom môže byť nepohodlné sedieť dieťa na vysokej stoličke.
 • 2. Hlava a chrbát dieťaťa sa potia v horúcom počasí (aj keď cestujete s klimatizáciou) - pravdepodobne ste si museli kúpiť letnú bavlnu.
 • 3. Hlavnou nevýhodou, ktorej sme museli čeliť v pomerne intenzívnom používaní, bolo to, že v treťom roku používania bol systém uvoľnenia bezpečnostného pásu zablokovaný na sedadle (konštrukčná chyba). Náklady na opravu 1200 rubľov. Ale rozpad dobrého dojmu z kresla nepokazil :)

komentár
Podľa výsledkov takmer troch rokov prevádzky - vynikajúca stolička.
pashavt, 2011-12-10 ohodnotenie 5


nedostatky

 • po prvom umytí sa na opierke hlavy niekoľkokrát umyli škvrny, ktoré sa niekoľkokrát nezmizli Samozrejme, že upevnenie nie je pre chlapcov ideálne, najmä keď sú v plienkach, snažil som sa nedržať dieťa v kresle dlhú dobu. baculatá!) hoci to môžu byť všetky stoličky.

komentár
Celkový stroj bol pri nehode (na ľavej strane kapoty nebol žiadny bočný náraz až do stredu), stolička sa ani neotáčala, dieťa ani nepochopilo, čo sa stalo.
anonim, 2011-01-20 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • 1. Po prvej ceste som bol veľmi prekvapený, že sa dieťa nepotilo.
 • 2. Táto predsedníčka má 4 pozície, hoci v skutočnosti používame iba 2 kreslá. Naše dieťa takmer vždy spí na cestách, takže táto fixácia kresla pre nás bola pri výbere veľmi dôležitým kritériom. Chcem poznamenať, že nie všetky autosedačky majú takú pozíciu chrbta!
 • 3. Stolička má vysokú oporu a dieťa môže vidieť, čo sa deje za oknom.
 • 4. V zámke, kde je upevňovací prvok popruhov pripevnený, je indikátor, ktorý ukazuje stupeň napätia, sú v riadne natiahnutom stave, podľa môjho názoru je tesný, ale zrejme to je to, ako budú tieto popruhy schopné zadržať moje dieťa.

nedostatky

 • Oh, takže ak táto stolička mala funkciu vyhrievania sedadla, a to aj za tie isté peniaze !!!!!! =))))

komentár
Musím povedať, že pre náš rodinný rozpočet je to dosť drahý nákup, ale je tu jedna vec, VEĽKOSŤ, bezpečnosť najobľúbenejšieho člena rodiny je prvoradá, pretože teraz vieme, čo sa deje na našich cestách, musíme si byť istí, že sme urobili všetko pre to, aby bolo dieťa bezpečné čas jazdy v aute!
alisitsa, 2012-11-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Bezpečnosť, pohodlie, dizajn.

nedostatky

 • Predražené v Rusku

komentár
Dlho si vybral stoličku, odmietnutú z isofixu, vzhľadom na to, že nie je potrebné preplatiť, pretože Zapínanie na opasok nie je o nič menej spoľahlivé ako isofix a neplánoval som ho neustále odstraňovať z auta. V dôsledku toho sa voľba zastavila na Romer King Plus a Maxi-Cosi Tobi. Išiel som s dieťaťom do obchodu auto sedadiel a nechať sedieť v oboch. Moja dcéra sa viac páčila maksikozi, v upomienke sa začala oblúka (chrbát slouched). Objednal si ho v nemeckom internetovom obchode a objednal si letný obal. Po roku prevádzky zhrniem:
- kreslo je pevne pripevnené, nepohybuje sa (pri ktorom visí - nepripevňuje sa správne);
- dcéra v ňom dobre sedí, páči sa jej (išla na juh - 2400 km, dieťa vydržalo 2,5 dňa jednosmerne dobre, zastavilo sa každé 3 hodiny na odpočinok, na konci dňa bola unavená na stoličke a začala vystupovať)
- potenie v horúčave aj s letným obalom (kryt sa absorbuje, je to ako froté uterák, vyrobený z bavlny), ale to považujem za bežný jav pre stoličky, pretože medzi chrbtom a chrbtom v kreslách nie je vetranie
- pohodlné sklopné zapínanie pásov v kresle (mimochodom to zohrávalo rozhodujúcu úlohu pri výbere), nemusíte neustále hľadať pracku a držať popruhy, keď dieťa sedí na stoličke
- bočná podpora hlavy je tiež dobrá a pohodlná pre dieťa
Dúfam, že moja recenzia pomôže niekomu, kto pochybuje, ale odporúčam si vybrať stoličku s dieťaťom (nechať dieťa sedieť v ňom).
anonim, 2014-08-26 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľa z nich som už opísal, každý z nich sa prihlásim.
 • PS: kúpil na avtokresel.net. pohodlné, veľmi informatívne stránky. na ňom vopred vybrané modely stoličiek. šiel do showroomu na Veresaeva d.16 pre montáž (obrovský výber firiem, modelov a farieb). kvalifikovaný a priateľský personál pomohol urobiť konečnú voľbu a dokonca inštalovať sedadlo v aute! Chcem venovať pozornosť: na stránke pod cenou je nápis Nájdený lacnejšie? a ďalší formulár na vyplnenie. Na internete nižšie som našiel cenu za náš model, vyplnil formulár a v obchode som dostal skutočnú zľavu.

nedostatky

 • Niekto môže povedať, že platíte za propagovanú značku a niekto to povie pre testy a bezpečnosť. rozhodnúť sami. Chcem sa podeliť o naše porovnania pri výbere.

komentár
si vybral z najbezpečnejších sedadiel pre crash testy, zastavil na troch firmách. M-C, Romer a Cybex, všetci sa rozhodli vyskúšať v obchode. Cybex je najlepší pre bezpečnosť, čo priťahuje. Naša dcéra v ňom sa potichu posadila (nie všetky deti tento stôl prijímajú), ale jej manželovi sa to nepáčilo, dieťa je v pasci, ak všetci píšu, že deti sa potia v kreslách s pásmi, potom to pravdepodobne zmokne. v porovnaní s ďalšími M-S a Romerom. Takmer všetky stoličky Romera majú väčšiu misu ako M-C, väčšie deti mu budú vyhovovať viac. Romer sa pozrel na King Plus, Trifix, Versafix (podobný model Duo Plus Isofix). Zvyšok je neprimerane drahý. Trifix sa mi páčil Pts, najlepší v crash testoch, nový model. ale mount je len na isofix. v našom aute je, ale zrazu sa musíte preorientovať na iný (napríklad pre rodičov) nemusí fungovať. venujte pozornosť tomuto (!). Versafix je možné namontovať na izofiky aj na automobilové pásy, ale nie je tam žiadna dodatočná opierka hlavy (porovnaj fotografiu modelov), hlava dieťaťa je voľná, zle chránená, nepohodlná na spanie, tiež odmietnutá. len Tobi zostal z М-С po výbere (Pearl Isofix a Priorifix sú drahé, Priori SPS a XP, Rubi je horší v crash testoch). M-Tobi a Romer King Plus zostali. rozdiely sú veľmi malé. King Plus viac pohárových stoličiek. V Tobi je indikátor správneho rozťahovania pásov, pásy oslabujú, keď sú rozopnuté, nie je potrebné oneskorenie, mäkší posun do sklopnej polohy. to je rozdiel. Keďže si stále musíte kúpiť stoličku skupiny 2,3, nie je dôležité, pokiaľ ide o vek, veľkosť kresla bude až 3, 3,5 alebo 4 roky, takže Tobi plusy prevážia. Naši priatelia majú dve deti v rovnakom veku. prvý kúpil M-S Tobi, druhý Romer (model nešpecifikoval). podľa ich názorov sú obe kreslá dobré, ale pohodlnejšie M-S, prvé tam išlo takmer 4 roky, teraz už druhé, a Romer odovzdal príbuzným :)
nastiaseva, 2013-02-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dieťa je pohodlné, ideme od 7 mesiacov, poloha polo ležiacich je naozaj polo ležiaca.

nedostatky

 • nebol nájdený

komentár
navštívil nehodu (narazil do auta a odletel z trate), dieťa vôbec netrpelo, stolička sa nikam nepohnula - a to je hlavná vec, pretože sme ich kúpili predovšetkým pre bezpečnosť
nchapaeva, 2012-08-28 ohodnotenie 5Pozrite si video: Autosedačka MAXI-COSI Tobi 2016 recenze na (Február 2020).

Loading...