Popis autosedačky Cybex Sirona

Autosedačka Cybex Sirona - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
boosteržiadny
skupina0/1 (do 18 kg)
Držiak ISOFIXje tu systém podpory podlahy podlahy
Montážna západkažiadny
inštaláciadozadu alebo smerom dopredu, otočný mechanizmus, trojbodové vonkajšie pásy
Rozmery (ŠxVxH)44x58x69 cm
závažia15 kg
dizajn
Horizontálna poloha chrbtažiadny
Anatomický vankúštam je, môžete použiť od narodenia
Vnútorné popruhypäťbodový, s mäkkou podšívkou
Nastavenie sklonu operadlaexistujú ustanovenia - 7
Nastavenie výšky opierky hlavyexistujú ustanovenia - 10
Dodatočná ochrana proti bočnému nárazutam je
Markíza zo slnkažiadny
Odnímateľný kryttam je
Kancelária / vrecko na vecižiadny
Ďalšie informácie
Držiak pohárovžiadny
rysybezpečnostný stôl pri montáži v smere jazdy, počet pozícií operadla pri montáži v smere dvizheniya - 5, proti smeru pohybu - 7, odnímateľná podpera v zadnej časti zadného sedadla

Recenzie autosedačky Cybex Sirona

dôstojnosť

 • Toto je jedno z mála miest, kde dieťa sedí chrbtom v smere cesty, TOTO JE VEĽKÝ PLUS PRE BEZPEČNOSŤ DIEŤAŤA! Používame rok, Z výhod: 360 stupňov rotácie (pevne súhlasím, ale je to), opierky hlavy, ktorá upevňuje hlavu dieťaťa a má veľké uši, čo je dôležité pre (boha zakazujúce) bočné vplyvy, základňa s nohou, kryty sú odnímateľné a dajú sa prať práčka (už praná, výhľad sa nezmenil). Ak si myslíte, že testy, materiály nevydávajú škodlivé výpary a sú ohňovzdorné.

nedostatky

 • Cena! hoci sa dozvedeli, koľko bude táto stolička stáť v zahraničí, takmer toľko. Bolo to drsné, bolo možné urobiť pokovovanie jednoduchšie, najmä v bedrovej oblasti a v opierke hlavy, a na samotných pásoch, tvrdé tlačidlo otočiť stoličku, ženy môžu byť príliš ťažké, krátke pásy s plným úsekom sú viditeľné v zime, keď sú deti v zimnom oblečení.
 • Pri otáčaní kresla musíte sledovať ruky a nohy dieťaťa! Výstuha má otvor, do ktorého padajú nohy dieťaťa.

komentár
V podstate spokojný so stoličkou, všetky nedostatky pokrýva pozíciu chrbta pri pohybe a silný základ. Stôl je určený pre dieťa už od 3 - 4 rokov s tvárou na cestách, prečítajte si návod, pozerajte sa na videá ATTENTIVELNE! Samozrejme, že nie je poistiť proti všetkým prípadom, ale pre bezpečnosť je to jedna z najlepších možností. Nezabudnite, že toto je auto SEAT, a nie pohovka pred TV doma. Áno, mohlo by sa niečo urobiť lepšie, silnejšie, lacnejšie. Áno, možno, že dieťa nie je pohodlné, nie je tam kam ísť, sedí ako žaba, hlava visí, keď spí, nie je tam žiadna ležiaca poloha, hoci je napísané, že v skutočnosti leží v ľahu a nemalo by byť, dieťa sa zmení na torpédo, ktoré bolo pevne zviazané Mama si predstaví, čo sa stane. Toto nie je kolíska a auto stolička. Niektoré deti sa môžu cítiť zle, keď sú otočené dozadu (my neustále). Ťažké, ale malo by to tak byť.
Potom v koči vo verejnej doprave, a to je lepšie pešo, a to je lepšie, aby dieťa vôbec v aute, bude to viac celku.
Muži sa nenechajú zmiasť ženskými rozmarmi, bezpečnosť dieťaťa by mala byť na prvom mieste, dieťa by malo byť pevne pripevnené a nesené späť v smere jazdy, najlepšie do 4 rokov.
A mama! Upevnite sa na zadné sedadlá a zatlačte opierky hlavy čo najďalej za sebou a pred vami je vaša bezpečnosť. Nevyberajte deti z kresla, kým sa auto úplne nezastaví na bezpečnom mieste, nechajte dieťa vyrastať, na internete je veľa strašidelných reklám (lepšie sa pozerať).
Všetky zdravotné a bezpečné jazdy!
PS / Ak si myslíte, že je to reklama, pozrite sa na iných výrobcov autosedačiek s takýmito možnosťami.
Kuznetsov Pavel, 2013-11-13 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • 1. Najdôležitejšia výhoda - späť dopredu! A IBA tak vaše dieťa by malo jazdiť až 3 roky, kým sa jeho kosti nezvýšia. Je hrozné si predstaviť, čo sa stane s krkom, povedzme rok starý polročný, dieťa, s čelným nárazom, dokonca aj pri rýchlosti 60 km / h ... Ich krk nie je určený pre takéto zaťaženia, a bohužiaľ, to nie je marketing
 • 2. Rotačný mechanizmus 360 stupňov (nie bez nuansy)
 • 3. Stôl, namiesto pásov, keď je otočený dopredu - stôl, pre všetky skúšky, je bezpečnejšie pre dieťa ako pásy. Okrem toho, montážny stôl má svoj vlastný, a nie auto pás, ktorý je tiež plus, pretože Nie všetky autá majú zadný bezpečnostný pás 220 - 230 cm
 • 4. Pomerne priestranná a široká stolička. V porovnaní so showroomom, ktorý stál vedľa Sironu, Romer DualFix a Maxi-Cozy MyloFix - Cybex sa ukázali byť najpriestrannejšie.
 • 5. Materiál poťahov, ktorý je hypoalergénny a ktorý neabsorbuje zápachy z automobilov, výpary, atď., Na rozdiel od napr.
 • Kryty samotné sú odnímateľné a možno ich umyť, ale na všetkých stoličkách, pravdepodobne t.ch. Sú to prednosti tohto konkrétneho kresla, ktoré sú skryté, ale len ako plus - bezpochyby
 • 6. Výkonná bočná ochrana, aspoň vyzerá ako pevná a brutálne chránená.
 • Navyše výškovo nastaviteľná opierka hlavy, ktorá má tiež pomerne veľké uši, ktoré spolu s rozvinutou bočnou ochranou by mali poskytovať dobrú úroveň ochrany.
 • 7. No a najlepší výsledok v nárazových testoch pre túto skupinu miest (0 + 1) na december 2013

nedostatky

 • Existujú nevýhody, ako všetko ostatné
 • 1. Nie sú najdlhšie bezpečnostné pásy.
 • 2. Odchýlka otočného mechanizmu! Nie vždy sa točí o 360 stupňov! Ak máte na sebe opasky, potom bude odbočka len 90 stupňov pre ľahké nasadenie a výstup! Ak chcete čeliť dopredu, musíte odstrániť (alebo skôr presunúť pásy vo vnútri) bezpečnostné pásy a až potom sa odstráni blokovanie vpred. Pre mňa to nie je tak pohodlné ... Ale to bolo urobené. tak, aby sa postavili dopredu, šli len so stolom ... Ale stále je to mínus, pretože napríklad v dvojdverovom vozidle tento otočný mechanizmus moc nepomôže a uľahčí pristátie dieťaťa v kresle !!!
 • 3. Nie je to divné, ale vezmem fixáciu isofixu, minusov, alebo skôr samo-fixáciu, ale skutočnosť, že LEN fixácia isofix, pretože to nie je vo všetkých autách, a Sirona nepripojí bezpečnostný pás. Mám pripútanosti, ale niekto ich nemusí mať, a potom táto stolička jednoducho nie je nainštalovaná
 • 4. Neexistuje žiadna slnečná clona. Takmer nie sú v jednom kresle, ale preto, že táto stolička patrí do kategórie 0+, potom nie je nadbytočná, ako to bolo v kolíske kategórie 0
 • Visor, sa stretol všeobecne len na jednej japonskej stoličke, a potom to bola možnosť, nepamätám si meno predsedu

komentár
Je tu veľa pripomienok, o pevnom otáčacom mechanizme, tesnom gombíku - je to ako keby to bolo všetko ľavicové od konkurentov! Bol som veľmi znepokojený sám sebou, a najmä môj manžel, o tom, tak som musel ísť do obchodu, kde bola táto stolička predstavená a sledovať, ako žije. Mám manžela, 163cm / 45kg - skrútený a otočil stoličku jedným prstom, bez námahy, t.ch. To všetko je lož, o hlúpe sústruženie mechanizmus! Toto je miesto, kde je to hlúpe a nepohodlné, tak to je v novom Rohmer DualFix - to je miesto, kde je Achtung, s (!) Dve tlačidlá ...
Mám kreslo v roku 2013, možno prvé splátky boli iné a v druhom som niečo opravil, neviem, ale všetko je len elementárne a jednoduché
Každému odporúčam, aby zistil, kde je táto stolička v showroome, a presvedčte sa sami
Ďalej budem hovoriť oddelene o naklonenom mechanizme a polohe chrbta k zadnej časti - čím staršie a vyššie dieťa je, tým viac bude sedieť vzpriamene a budete ho spúšťať do ležiacich štátov, pretože noha miestnosť bude menej a menej. A neviem, kto má mať maximálne 70 cm, môžete jazdiť dozadu - 90 cm a to nie je limit !!!
No, o malom uhle sklonu na stoličke - áno, to sa nerozvíja, ako ležadlo, ale toto je AUTO CHAIR. Ale všeobecne, pre pohodlie a pohodlie, to je jasne v hornej časti, a nie malá úloha sa hrá tu, že samotné sedadlo je veľmi pohodlné a široké / veľké, v kategórii 0 +1, možno väčšie miesto, som nevidel
anonim, 2013-12-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Slávna značka. Pekný vzhľad.

nedostatky

 • Pri montáži proti smeru pohybu nie je žiadna poloha ležania, dieťa sedí vertikálne. Tabuľka je jednoduchá - samotné zlo, prísne obmedzuje pohyb.

komentár
Viedol k vyhláseniu o bezpečnosti, kúpil ... V skutočnosti, keď sa nastavujú proti pohybu, je to stále viac či menej, s výnimkou žiadneho uhla sklonu ... Ale v priebehu hrôzy, stôl vážne obmedzuje pohyb, jeden-rok-starý dieťa v zimnom oblečení sedí flush s čo 4 roky a reč nemôže ísť. Čalúnenie je lacné syntetiku, potrebujete niečo podkladu ...
Shishkin-1975 2013-04-06 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • Unikátne kreslo s množstvom nových inovácií.
 • Hlboká poloha pre spanie v polohe proti smeru pohybu (presne ako v autolollule), samozrejme, pri použití vložky pre novorodencov.
 • Len s vložkou pre novorodencov musíte použiť Cybex Siron pre malé deti.
 • Okrem strmých zásadných rozhodnutí realizovaných v tejto stoličke existuje veľa príjemných drobností, ako sú magnety na bokoch, na upevnenie pásov pri sedení dieťaťa (nie je potrebné držať pás rukami - to je jednoduché, ale veľmi pohodlné!).
 • Mechanizmus otáčania je samostatnou skladbou). To je veľmi cool zjednodušuje pristátie, otočil, zasadil a nasadil!
 • Dôležitou výhodou stoličky Cybex Sirona je, že stolička je určená pre skupiny 1-2, to znamená, že nie je žiadna otázka prechodného obdobia - keď dieťa vyrastalo z dopravcu, ale ešte nepestovalo pre autosedačku skupiny 1. pohyb, pretože táto pozícia je čo najbezpečnejšia.
 • Je tiež veľmi dôležité, že po tom, čo je dieťa už v protiklade s pohybom, môže byť stolička otočená v smere pohybu (najprv musíte demontovať vnútorné popruhy) a !!! opraviť dieťa pomocou bezpečnostnej tabuľky.
 • Všetci experti v oblasti bezpečnosti detí už dospeli k záveru, že stôl je oveľa bezpečnejší ako vnútorné pásy, čo potvrdzujú aj mnohé výsledky nárazových testov.

nedostatky

 • Neexistujú žiadne nedostatky. V prvých modeloch nebolo dosť dlhých pásov, ale v nových modeloch sa pásy predĺžili.

komentár
systém podvozku poskytuje tejto stoličke bezkonkurenčnú bezpečnosť! dieťa je plne chránené v kapsule tohto kresla.
Veľmi dobrá bočná teleskopická ochrana, ktorá rozdeľuje bočný náraz na celý povrch kapsuly.
anonim, 2013-12-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Pevne vyrobené nemecké autosedačky. Rovnako ako BMW.
 • 2. Upevnenie Izofiks - kreslo je pripevnené behom niekoľkých sekúnd! Jediné významné plus tohto kresla, kvôli ktorej bola kúpená!
 • 3. Poskytujú sa pekné veci (upevnenie zapnutých bezpečnostných pásov na magnet), ale nie sú ukončené, v súvislosti s ktorými nie sú malé veci tak príjemné!

nedostatky

 • 1. Dieťa v maximálnej možnej polohe leží.
 • Rozhodne nie od narodenia!
 • 2. Otočný mechanizmus - veľmi nepohodlne usporiadaný s hrozne tesným tlačidlom! Ak chcete otočiť dieťa, musíte najprv zistiť, či bude háčik nohy / rukoväte, a potom sa pozrite, či si nezlomíte prsty.
 • Preto tento mechanizmus nepoužívam, je to škoda, ale bohužiaľ (((
 • 3. Poloha proti pohybu je určená pre dieťa, aby rástla do výšky 70 cm - potom nohy spočívajú a stávajú sa v polohe žaby, aj keď podľa hmotnosti a veku nie je možné inštalovať kreslo v smere jazdy.
 • 4. Nafúknutá cena.
 • 5. Žiadne nadšenie, obvyklá stolička.

komentár
O stoličke trochu recenzia na internete! Revolučnú novinku kúpilo len málo.
Táto stolička je určená pre deti, ktoré už môžu sedieť!
O vyhlásení od narodenia nemôžeme ísť, pretože na stoličke nie je vôbec žiadne ustanovenie, aby sa aspoň sklonil, dokonca ani vložka pre novorodencov nepomôže.
Mohlo by to byť lacnejšie!
Vybrala som si medzi Japoncami a Nemcami: teraz Japonci určite pochopili, že vládnu! Kiež by som si kúpil Japonca!
Keby som vedel o takýchto nuanciách, myslel by som si na kúpu stoličky tejto vekovej skupiny! Drahý, ale malý zmysel (
anirra, 2013-09-30 ohodnotenie 3


nedostatky

 • Bezpečnostné pásy sú veľmi krátke. Podšívka pre novorodenca s 2-mesačným dieťaťom nestačí na zapínanie, táto autosedačka nie je kategória 0 + / 1

komentár
Stolička pre deti, ktoré už sedia, pre novorodenca nie je Nekupujte autosedačku bez dieťaťa na internete, jedno sklamanie
anonim, 2015-04-09 ohodnotenie 1


Pozrite si video: Autosedačka Cybex Sirona Platinum Line (Február 2020).

Loading...