Popis autosedačky Maxi-Cosi MiloFix

Autosedačka Maxi-Cosi MiloFix - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
boosteržiadny
skupina0/1 (do 18 kg)
Držiak ISOFIXtam je
Montážna západkažiadny
inštaláciazadné alebo lícom dopredu, vonkajšie trojbodové pásy
dizajn
Horizontálna poloha chrbtažiadny
Anatomický vankúštam je, môžete použiť od narodenia
Vnútorné popruhypäťbodový, s mäkkou podšívkou
Výškové nastavenie vnútorných pásovtam je
Nastavenie sklonu operadlaexistujú ustanovenia - 2
Nastavenie výšky opierky hlavytam je
Dodatočná ochrana proti bočnému nárazutam je
Markíza zo slnkažiadny
Odnímateľný kryttam je
Kancelária / vrecko na vecižiadny
Ďalšie informácie
Držiak pohárovžiadny

Recenzie detskej autosedačky Maxi-Cosi MiloFix

dôstojnosť

 • Pohodlná montáž - montážne pokyny vložené na samotné sedadlo - dieťa sa nestratí, dá sa ľahko usadiť a upevniť dieťa, pomerne priestranné a zároveň je dieťa bezpečne upevnené.

nedostatky

 • Ako sa mi zdalo, stolička ešte stále nie je od narodenia, optimálne od 5-7 mesiacov, pretože pozícia v nej je dokonca sediaca s pútkom.

komentár
Stolička šťastná! Presunuli sme sa do nej zo 7 mesiacov, nakúpili sme ho, pretože to bolo príliš skoro na to, aby sme prešli na skupinu 1 a nohy už trčali z nosenia. Najprv nastavte proti smeru, teraz na 10 mesiacov už v smere cesty. Niekoľkokrát sme šli na dlhé cesty, bolo to pre dieťa vhodné, sedel ticho alebo spal 3-4 hodiny v rade. V zimnom oblečení ešte fit, ale čoskoro nebude. Pre mňa, v zásade, na tom nezáleží, zvyčajne pred nástupom na dieťa som sa vyzliekol, takže v fleece alebo podobné otepľované kombinézy, takže je pre neho výhodnejšie pohybovať rukami a nohami a nie horúce. O kúpe nikdy ľutoval.
Verundiy Vera, 2013-11-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Spoľahlivosť, vysoké skóre nárazových testov a prevyšujú všetky chyby. Spoľahlivé spojovacie prostriedky, možnosť reverzácie stoličky a široká veková škála pre použitie (dobre, to znamená kategória 0-1, od 0 do 4 rokov), teda - hospodárnosť. Máme pomerne stiesnenú kabínu (Chevrolet Aveo), avšak sedadlo v sklopenej polohe dokonale zapadá, nezasahuje vodiča. Je pravda, že s kreslom v zadnom sedadle sa hodí jedna osoba, alebo iné dieťa v autosedačke, ale toto je skôr auto.

nedostatky

 • Dieťa v kresle sa silne potí, položíme flanelovú plienku a pravidelne sa meníme. Toto je nevyhnutné zlo každého autosedačky. Môžete si kúpiť letný prípad, neskúšali sme.
 • Spanie v sklopenej polohe v ňom je nepohodlné, pod bradu sa uzatvára zložená plienka. Súhlasím s tým, že prísne povedané, je ťažké to nazvať sklápacou pozíciou, najmä po roku, keď odstránite vložku. Kryt je vyrazený (v našom prípade, tmavo modrá), ale je umytý a sušený v priebehu niekoľkých hodín.

komentár
Cestovali sme 2 dni na 600 km, to je asi 8-9 hodín denne, so zastávkami s dieťaťom 9 kg, 6 mesiacov, proti priebehu pohybu. Pohybovali sme sa fyzicky dobre, dieťa spalo a jesť, sedel v kresle asi 40 percent cesty. Po príchode náš masér neodhalil žiadne abnormality spôsobené stresom.
Pre deti do 13 kg je stolička ideálna na cestovanie po meste a na krátke vzdialenosti. Ak do jedného roka očakávate dlhé cesty, pozrite sa na možnosti pre kolísky. Od 1 do 4 rokov je v zásade ťažké nájsť stoličku, v ktorej by dieťa pohodlne spalo v ležiacej polohe a nenarušovalo vodiča. Preto je hlavnou nevýhodou tohto kresla nič.
Nesterenko Tatiana, 2014-12-26 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Pohodlné, schopnosť nastaviť proti pohybu, isofix, dobré materiály

nedostatky

 • konštruktívne negramotne vytvoril mechanizmus na zmenu polohy chrbtice

komentár
Prišli do obchodu, aby si kúpili trifix, ale pradedo ho odporučil. A predávané so zľavou, takže cena vyšla na identitu. Čítal som recenzie, že je to problém obrátiť kreslo, pozorne som ho študoval doma (aj v pokynoch sú obrázky), ak je kreslo v pohybe na chrbte, potom kolíky vyčnievajú, čo blokuje prevrat proti otočeniu. Myslím si, že z tohto dôvodu má každý problémy. Otočil sa - veľmi jednoduché a jednoduché. O probléme odrazu rozhodlo lepenie drážok mechanizmu nakláňania Madeleine. Platí len pre stojaci postoj. Je škoda, že samotní inžinieri tento okamih nedokončili. A tak - stolička je super!
Synoptický Alexey, 2015-01-10 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pohodlný, ľahko odstrániteľný kryt na pranie. Dobré veci, dieťa sa nepotí.

nedostatky

 • Poloha na chrbte s malým sklonom sa takmer nelíši od sediacej polohy.

komentár
Používame ho už rok. Všeobecne platí, že stolička šťastná, dobre, okrem toho, že poloha na chrbte s malým sklonom, sa takmer nelíši od sedavého.
Kryt sa dá ľahko vybrať a vymazať.
Neviem, aké problémy majú ľudia s upevňovaním kresla, všetko sa zdá byť veľmi jednoduché, žiadne ťažkosti, tri minúty a máte hotovo. Áno, a otočí sa celkom ľahko na 180. Stačí si najprv prečítať návod.
Tiež som čítal v predchádzajúcom preskúmaní o hrkálke vo vnútri kresla, nemáme tiež.
Podľa crash testu má vysoké skóre, pre nás to nie je nedôležité. A to je veľké plus.
Halilyaev Timur, 2014-05-14 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Super bezpečné sedadlo na základe výsledkov nárazových testov na celom svete,

nedostatky

 • Nenašli sa

komentár
Chladné kreslo, ktoré sme kúpili pre dcéru na odporúčanie priateľov. Predtým, ako sa rozhodnete pre túto konkrétnu stoličku, odporúčame vám, aby ste sa zoznámili so systémom Isofix vo Vašom vozidle, ktorý vám umožní bezpečne nainštalovať stoličku so špeciálnymi upevňovacími prvkami vo vozidle. Stolička je veľmi pohodlná, široká, naše dieťa sa v nej cíti ako kolíska. Počas prvých mesiacov (do 5 kg) Výrobcovia odporúčajú použitie špeciálnej vložky. Je mäkký a naše dieťa je s ním veľmi pohodlné. K dispozícii je spoľahlivý bezpečnostný pás, päťbodový, ktorý je tiež výškovo nastaviteľný v závislosti od výšky dieťaťa. Dodržiavajte pravidlá, t. od nulového veku do 15 kg musí byť kreslo namontované proti pohybu a až potom v smere jazdy. Z ďalších bezpečnostných systémov má kreslo ukotvenie, ktoré vytvára systém protizávažia. Látka na kresle sa ľahko čistí bežnou vlhkou handričkou a potom, ak sa rozhodnete vyčistiť, ľahko sa vyberie a ľahko sa umýva. Vrelo odporúčam všetkým mamičkám a oteckom!
Mainbakh Vika, 2013-11-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • vysoká odolnosť voči nárazovým testom, kvalita materiálu je príjemná, ľahko sa vyberie a umyje

nedostatky

 • ležanie nie je vôbec klamanie a pol sedenie, keď dieťa spí na hlave, aby sa pozrel žalostne! Otočný mechanizmus sa sotva otáča, pretože už bol napísaný už od 20 rokov, všetko sa robilo podľa inštrukcií YouTube !!! Látkové syntetické látky, aj keď príjemné, ale dieťa sa to páči alebo nie (ovládanie klimatizácie v aute). No, napríklad, vždy sme sa pohli proti pohybu! Kričal, koľko márne, kým sa nezmení v smere jazdy. Ach, a áno, na stoličke máme aj niečo stále

komentár
model sa mi v zásade nedarí! Budem predávať. Teraz máme rok a 2, zasadil v 7 mesiacoch v novembri 2013. Nie je možné spať na diaľnici vo vzdialenosti 400 km.
Michail Julia, 2014-06-14 ohodnotenie 2Pozrite si video: Recenze autosedačka MAXI-COSI MiloFix 2016 recenze na (Február 2020).

Loading...