Popis tabletu Lenovo IdeaTab A3500 16Gb 3G

Tablet Lenovo IdeaTab A3500 16Gb 3G - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

systém
Operačný systémrobot
podporaAndroid 4.4
procesorMediaTek MT8382 1300 MHz
Počet jadier4
pamäť s priamym prístupom1 GB
Vnútorná pamäť16 GB
Slot pre pamäťovú kartuexistuje, microSDHC, až 32 GB
zobraziť
zobraziť7 ", 1280x800
Širokouhlý displejáno
Typ obrazovkyTFT IPS, lesklý
Dotyková obrazovkakapacitné multitouch
Počet pixelov na palec (PPI)216
Video procesorMali-400 MP2
Bezdrôtová komunikácia
Podpora Wi-Fimajú Wi-Fi 802.11n
Podpora BluetoothBluetooth 4.0
Typ karty SIMobyčajný
Mobilná komunikácia3G
kamera
Zadná kameraexistuje 5 miliónov pixelov.
Predná kamera2 milióny pixelov.
znieť
Vstavané reproduktorymajú stereofónny zvuk
Vstavaný mikrofóntam je
funkčnosť
GPSáno, s podporou A-GPS
Automatická orientácia obrazovkytam je
senzoryakcelerometer, gyroskop, kompas, svetelný senzor
Vibračný motortam je
prípojka
Pripojenie USB k počítačutam je
Pripojenie externých zariadení cez USBvoliteľný
Výstup zvuku / slúchadielje 3,5 mm
jedlo
Pracovný čas8 hodín
Kapacita batérie3450 mAh
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (DxŠxH)198x122x10 mm
závažia300 g
Ďalšie informácie
Kompletná sadatablet, USB kábel, sieťový adaptér, manuál
rysyreľim prístupového bodu

Recenzie Lenovo IdeaTab A3500 16Gb 3G Tablet

dôstojnosť

 • Dobrý displej a dobré rozlíšenie obrazovky pre vaše peniaze;
 • Je možné vložiť ďalšiu pamäťovú kartu;
 • Procesor MTK s ​​overeným časom :))
 • Prítomnosť GPRS / 3G s SIM kartou normálnej veľkosti, nie nano / micro;
 • Veľmi dobrá predná kamera - pre rozprávanie na Skype je veľmi pevná. Niekedy dokonca cítil, že je lepšia ako zadná;
 • Dobrá životnosť batérie;
 • Prijímač Wi-Fi prijíma signál s dôverou, ako väčšina zariadení;
 • Veľmi hlasné reproduktory a čistý zvuk;
 • Dobrá kvalita konštrukcie, žiadne medzery, zadný kryt je kovový a rovnomerne natretý;
 • Veľmi jednoduché;
 • Dostatočné množstvo vnútornej pamäte. Ukazuje 13,5 dostupných zo 16 predložených;
 • Štandardná veľkosť zariadenia - vhodná hromada krytov a príslušenstva.

nedostatky

 • Vrátane slúchadiel;
 • Zadná kamera je obzvlášť chromá, zdá sa, že je zaostrená (predstiera, že sa zameriava), ale na fotografiách je zaostrenie niekde v nekonečne, zhruba povedané, že jednoducho neexistuje. Nebol by som na nej spoliehal;
 • Neexistuje žiadny blesk, pretože nepoužíva baterku :)
 • Ak je tableta nabitá a úroveň nabitia je <20%, potom je problematické ju používať - ​​začína sa dotýkať dotyk, je stále nie je jasné, kde sa dostane, je stlačená a je veľmi horúca. Ale ak necháte tablet samotný a dávate malý náboj, všetko sa stane dobrým :) Vo všeobecnosti, veľmi bežný jav medzi zariadeniami Android, najmä na platforme MediaTek :)
 • Hovor zo zariadenia nie je možný, hoci je tu zoznam kontaktov, ale je to len pre instant messengerov (napr. Skype / Viber atď.). Maximálne je možné odoslať SMS správu. To len napätie v čase pripojenia akékoľvek služby na USSD požiadavky, ktoré tiež nemajú byť vykonané. Na internete je potrebné hľadať alternatívne možnosti pripojenia prostredníctvom SMS, alebo to urobiť prostredníctvom operátora telefonicky alebo v kancelárii. Možno, že je zaobchádzať s niektorými priaznivcami firmware, ale nie ste si istí - nekontroloval.
 • Štandardná sada predinštalovaného softvéru, ktorá je úplne zbytočná, vo všeobecnosti nie je otravná, ale chcete ju odstrániť :))) Nie všetky aplikácie boli zničené, ale niektorá časť je vymazaná.
 • Vstavaný správca batérií má množstvo funkcií, ktoré som ešte nevymyslel, ale ukazuje veľmi zvláštne čísla, potom je údajne nabitie ďalších 15 hodín, potom 4, potom 11, no, poviem náhodný náhodne :)) Samozrejme, že som si vedomý že záleží na úrovni zaťaženia tabliet, ale aj keď je ponechaný sám - tieto čísla sa menia každých 20-30 minút a zakaždým iným smerom :))) Nezaujímam zvláštnu pozornosť.
 • Neexistuje žiadna automatická regulácia jasu, hoci svetelný senzor je napísaný v popise na trhu, ale nevšimol som si ani senzor, žiadne automatické nastavenia týkajúce sa osvetlenia, ktoré nie je kritické.

komentár
Pri nákupe v porovnaní s A3000 je rozdiel v peniazoch malý, ale zariadenia sa ukázali byť špecificky z rôznych segmentov. 3000. model zaostáva ďaleko za 3500, dokonca aj v kvalite obrazu, všetko sa okamžite stáva viditeľným a výber je zrejmý, ale nehovorím nič o kamerách v 3000. čísle, prakticky tam chýbajú ako na čínskych telefónoch. Preto sa voľba stala zrejmou - A3500.
Keď som prvýkrát zapol, navrhol som aktualizovať Android (až na 4,4). Použil som deň, neboli žiadne sťažnosti na zariadenie, ale rozhodol som sa súhlasiť a aktualizovať. Na moje prekvapenie sa vôbec nevyskytli žiadne viditeľné zmeny. Zrejme opravili niektoré vnútorné chyby alebo chyby.
Použil som zariadenie na prehliadanie webových stránok tak ďaleko - robí to s bangom, v prehliadači chróm s tuctom záložiek a tablet nie je ani tupit, takže som bol rád.
Online video z video služieb (všetky YouTube, atď) - ukazuje vynikajúce, bol som veľmi potešený. Pravda si nevšimla, aká kvalita tam bola, 480p alebo 720p, ale obraz bol príjemný pre oko a nespomalil - tak som nevykonával kontrolu kvality. Ale obraz bol jednoznačne viac ako 360p :))
Všetky druhy aplikácií pre sociálne siete - pracujú veľmi dobre pre seba, aj keď sú minimalizované a nie sú zabité - nie sú obzvlášť namáhaví, pokiaľ ide o obžerstvo, aj keď som sa toho veľmi obával, pri pohľade len na 1 GB pamäte RAM.
Prístroj netrpí spomalením, s nadmerným zaťažením len raz prešiel do reštartu, keď ho začali úplne nútiť :)
Ako výsledok, môžem povedať, že zariadenie stojí za svoje peniaze, kúpil som ho za priemernú cenu trhu (~ 7k v danom čase), v porovnaní s monštrami na Tegrovi to určite nejde do ničoho, ale všetko sa odohralo veľmi dobre. Bol som spokojný s nákupom. Ak plánujete kúpiť staršiu generáciu ako darček - vynikajúcu a nekomplikovanú možnosť pre peniaze aj funkčnosť.
Sysan1n, 2014-06-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Páči sa mi to, pretože zostať v eufórii akvizície

nedostatky

 • o rozdieloch v modeloch nie sú na internete podrobné informácie.
 • V sade nie sú žiadne slúchadlá (rádio potrebné ...) Možno neskôr nájdem niečo iné ...

komentár
Pred prijatím zariadenia som o tom ani netušil!
K dispozícii je Lenovo IdeaTab A3500-H (iný názov: Lenovo TAB A7-50) - je to pre internet cez 3G, ale je tu Lenovo IdeaTab A3500-HV (taky, Lenovo TAB A7-50) - to vám umožní robiť mobilné hovory ... Tam je tiež taký model : Lenovo IdeaTab A3500-F bez 3G (opäť Lenovo TAB A7-50), a ak dostanete model Lenovo IdeaTab A3500-FL, bude bez zadného fotoaparátu (iný názov: Lenovo TAB A7-40)
Starkov Alexey, 2014-12-09 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • A3500-H TAB A16GBE-RU: všetko, čo som chcel (očakávaný) - prijatý - každý deň hrám nejaké hračky; S radosťou sedím na internete; Sledujem filmy na veľkom displeji, a to všetko za 7 000 rubľov.) A už viac nepotrebujete - nemôžte si myslieť na rozpočet, ktorý by bol viac) hawking s flash diskom na 32 gb; spoľahlivosť počas prevádzky

nedostatky

 • Reproduktor v spodnej časti puzdra je veľmi tichý (nemám rád); zavolať a urobiť SMS príkazy nebude fungovať - ​​je požiadaný - a prečo potom výrez v hornej časti tela ??? - potom by mohol odvážne spájať druhý reproduktor a bolo by to naozaj stereo; absencia iných farieb tela okrem tmavo modrej (vôbec nie kritická); nedostatok výrobného ochranného filmu; na zadnej strane matnej strany sú vždy odtlačky prstov a samo o sebe je klzká (priťahuje tuk z prstov)

komentár
Uplynulo pol roka - prvé dve písmená loga Lenovo sa začali odierať na zadnej strane skrinky - to je to, čo som použil bez krytu a orientácie na šírku, bol by to pahýľ na 20 rubľov. by bol pokrytý odieraním) Prakticky nepoužívam fotoaparáty, ale zadný strieľa dosť veľa. Celkovo som spokojný so všetkým, ak sa dnes rozpadol - kúpil by som ho to isté, kým je v predaji (pre túto cenu neexistujú žiadne analógy s týmito vlastnosťami) - možno v inom obchode a za inú cenu - ale bolo by to )
Ardashirov Rafael, 2015-01-09 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena = kvalita. Normálny stroj). Wifi úlovky dokonale, GPS ešte overené, pre mňa, nič moc.G má 16 GB mini flash disky, nie je to veľmi zlý tablet.

nedostatky

 • Pri dlhodobom používaní sa pravý horný roh zahreje (pravdepodobne je v tablete procesor), v sade nie sú žiadne slúchadlá, dobre, preto by cena bola ešte vyššia.

komentár
Dosť moc! Hry z playmarketu ťahajú, kontrolujú a GTA SA tiež normálne ťahá. Ale nepáči sa mi, že sa dobre zohrieva, nie moc, ale môžete si zahriať ruky v chladnom čase =)
Shabalin Dima, 2014-12-31 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Všetko okrem zvuku.

nedostatky

 • Zvuk je mono. Popis nie je pravdivý.

komentár
Za jeden mesiac kúpil A5500 a A3500. Prvý zuk veľkolepý. Druhý má primitívny mono. pretože Posledný kúpil dieťa na ceste za karikatúrami, potom bol zvuk sklamaný. Zvyšok tablety je vynikajúci.
Klochkov Vladimir, 2014-07-06 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • cena + kvalita, veľkosť

nedostatky

 • tlačidlo zapnutia / vypnutia a tlačidlá hlasitosti sú veľmi blízko. nemôže volať

komentár
Používam týždeň. Môžem povedať, že nasledujúce: dotyk a kvalita obrazu, samozrejme, je nižšia ako ipad mini, ale nie 10-12 tisíc rubľov. Za túto cenu (vzal som 7000) je táto tableta veľmi dobrá. 3G príjem je vynikajúci. WiFi je tiež dobré. Zvuk je mono - tak čo?
Z minusov: 1. Nemôžete volať. 2. Tlačidlá zapnutia / vypnutia a tlačidlá hlasitosti sú veľmi blízko. Niekedy cítim dotyk vypnutia, aj keď som musel zmeniť hlasitosť. Veľkosť tiež poteší: a môžete vidieť všetko je v poriadku, a to sa zmestí do každého vrecka.
Celkom: Za 7000 rubľov. veľmi dobrá tableta. Ak nie sú žiadne peniaze navyše, potom to rozhodne stojí za to. Dúfam, že to bude trvať dlho.
Sanin Sanya, 2014-11-25 ohodnotenie 5Pozrite si video: Планшет Lenovo IdeaTab A3500-HV 7" 3G 16GB Видео обзор (Apríl 2020).

Loading...