Popis tabletu Apple iPad mini 2 16Gb Wi-Fi + Cellular

Apple iPad mini 2 16Gb Wi-Fi + Mobilný tablet - výhody, nevýhody, funkcie

Technické špecifikácie

systém
Operačný systémiOS
procesorApple A7
Vnútorná pamäť16 GB
Slot pre pamäťovú kartužiadny
zobraziť
zobraziť7,9 ", 2048x1536
Širokouhlý displejžiadny
Typ obrazovkyTFT IPS, lesklý
Dotyková obrazovkakapacitné multitouch
Počet pixelov na palec (PPI)324
Sklo odolné voči poškriabaniutam je
Bezdrôtová komunikácia
Podpora Wi-Fimajú Wi-Fi 802.11n
Podpora BluetoothBluetooth 4.0
Typ karty SIMnano SIM
Mobilná komunikácia3G, EDGE, HSCSD, HSDPA, HSUPA, HSPA +, GPRS, GSM900, GSM1800, GSM1900, LTE
kamera
Zadná kameraexistuje 5 miliónov pixelov.
Funkcie zadnej kameryautofocus
Predná kameraexistuje 1,2 milióna pixelov.
znieť
Vstavané reproduktorymajú stereofónny zvuk
Vstavaný mikrofóntam je
funkčnosť
GPSáno, s podporou A-GPS
GLONASStam je
Automatická orientácia obrazovkytam je
senzoryakcelerometer, gyroskop, kompas, svetelný senzor
Klávesnica Qwertyvoliteľný
Podpora formátovania
audioAAC, Apple Lossless, WAV, MP3
videoMPEG-4, H.264, MOV, MP4, M-JPEG
prípojka
Pripojenie USB k počítačutam je
Pripojenie externých zariadení cez USBvoliteľný
Pripojenie k TV / monitoruvoliteľný
Výstup zvuku / slúchadielje 3,5 mm
Konektor dokutam je
jedlo
Pracovný čas10 hodín
Kapacita batérie23,8 TW
USB nabíjanietam je
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (DxŠxH)200x135x7 mm
závažia341 g
Ďalšie informácie
Materiál telakov
Kompletná sadatablet, kábel Lightning-USB, napájací adaptér

Recenzie tabletu Apple iPad mini 2 16Gb Wi-Fi + Cellular

dôstojnosť

 • Pohodlná veľkosť a hmotnosť, dlhé trvanie práce, jasná obrazovka

nedostatky

 • cena

komentár
Mám skúsenosti s používaním ipad 2, ipad 2 retina, ipad mini ... Po prvom mini sa objavili, veľkí bratia sa zmenili na domáce tablety, ktoré sa nedali niesť, a ak by som sa pred 2 rokmi zasmial srdečne z výrazu, že tableta s hmotnosťou 600 gramov by mi vyhodila ruky tvrdiť, že väčšina ľudí, ktorí sa pokúšajú uprednostniť 300 gramov až 600 ...
7-IOS nebolo tak zlé, ako o tom píšu ... Princípy fungovania a kontroly tabletu zostali, zvyšok je vecou chuti ... nový panel - ovládacie centrum vytiahnuté zo spodnej časti obrazovky je celkom pohodlné ...
Hrozba a stále je potrebné venovať pozornosť dôležitej veci - prípadu !!! Obal nie je menší ako 50% z pohodlia práce s tabletom, pretože bez krytu je klzký v rukách a nepohodlné použitie ... Po mnohých možnostiach v nominácii, mini prípad vyhral širokým rozpätím od konkurentov OZAKI (mám čiernu), odporúčam ...
anonim, 2014-01-01 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Všetko od obrazovky až po lte.

nedostatky

 • Nenašli sa

komentár
Dlho myslel na tento tablet. Predtým bola od spoločnosti Samsung vlajková loď, poznámka 10.1, ale bol som veľmi unavený z toho, že som ju nosil so sebou, najmä preto, že v metre to jednoducho nebolo realistické. Bol som veľmi znepokojený prechodom z aroy na ayos, ale teraz si neviem predstaviť, ako by som bez neho žil. V skutočnosti, premýšľal do najmenších detailov, necítim sa odrezaný v niečom, nikdy som nebol spojený s tuniakom, pretože Teraz je tu veľa cloudových úložísk a v súhrne s lte nie je potrebné nahrať niečo do tabletu z počítača cez drôt, všetku hudbu vo vyrovnávacej pamäti, doky a filmy v oblaku.
Čo sa týka zhromaždenia vo všeobecnosti, všetko je skvelé, všetko je monolitické, bez medzier a vôle, vezmete si ho do rúk a pochopíte, že vo vašich rukách držíte dobrú vec, a nie čínsku cetku.
Mám LTE sim kartu od Beeline, chytí dokonale všade, rýchlosť je rovnaká ako doma s wi-fi.
Veľkosť je podľa môjho názoru optimálna pre dievča. Nie je mikroskopický, ako napríklad telefóny, ale nie taký veľký ako 10 tabliet. Taška necíti svoju váhu, ale sledovanie filmov a čítanie na ceste neprináša žiadne nepríjemné pocity, všetko môžete robiť jednou rukou a držať druhé madlo)))
Všeobecne platí, že chlapci, ktorí sa stále obávajú o prechode na Ayios, potom sa bez váhania, veľa aplikácií (zadarmo), žiadne oneskorenia, vírusy, atď, dobre navrhnuté rozhranie, jednoduchosť použitia a mnoho ďalších vecí.
Lev Ovchinnikova, 2014-02-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Rozmery, hmotnosť, silná nádcha, sietnica

nedostatky

 • kúrenie

komentár
Kúpené pred pár týždňami. Pre mňa je hlavnou výhodou pre mňa samotná jeho ľahkosť a kompaktnosť. Obrazovka sietnice poteší jasný obraz. Nabíjanie udržuje 24 +/- 3 hodiny, ak sa používa pre celý (hudba, prehliadač, hry, gps, wi-fi, lte). Pri nákupe Vám odporúčam, aby ste okamžite zavolali na zadný kryt, pretože pri práci v ťažkých aplikáciách sa tableta veľmi zahrieva. Žiadne iné chyby ešte nevšimli
anonim, 2014-01-18 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • rýchlosť, obrazovka, LTE, výrobné materiály, rozhranie.

nedostatky

 • žiadny

komentár
Kúpil som si Apple za stanovenú cenu, vopred som zmenil SIM kartu, predtým som mal aj mini. Mimochodom, na prvom ipade som nezachytil okamih, keď sa prepínač LTE objavil v celulárnych nastaveniach, po ktorom sa pripojil k tuniaku. Chcem vás upozorniť, že po zapnutí vyžaduje pripojenie k sieti cez wi-fi a bez ohľadu na to, koľko môžete preskočiť, vyriešil som problém pri práci, zapol iPhone v režime modemu, aktivoval iPad, zapol prepínač LTE, po jeho preťažení. A všetko šlo 4G na MEGAFON, slušná rýchlosť 14-23 (14-Krasnopresnenskaya Embankment, 23 N. Cheryomushki). Ešte som sa nepokúšal videohovory, ale televízia je v poriadku, mimochodom je pre ňu program MegafonTV, kvalita obrazu je lepšia ako u iných, ale 8p denne má 63 kanálov. Kým si myslím. A tak je všetko super.
anonim, 2013-12-12 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Najdôležitejšia vec je veľkosť a váha. Na rozdiel od veľkej verzie môžete prenášať kamkoľvek a rýchlosť stroja nie je ovplyvnená!
 • Podľa môjho názoru môže byť toto zariadenie vnímané ako plnohodnotný laptop. Len pred desiatimi rokmi sa ani nikto nesníval o zariadeniach s takými schopnosťami a rýchlosťou a teraz sú v každom stánku. Hearthstone s zombie je, všetky kancelárske aplikácie sú. Áno, je tu niečo, čo môže byť predané užívateľovi.
 • Obrazovka sietnice. Je to najviac retiny aypedovov: rozlíšenie je rovnaké ako rozlíšenie veľkého a fyzické rozmery sú menšie.
 • Nie je to zlá cena.
 • Výborná rýchlosť. Oko, účinky OS samotného sú asi 60 fps, niektoré hry sú asi 30-40 (napríklad Hartstone).
 • Prevádzka, na rozdiel od predchádzajúcej generácie, LTE. Hoci v tejto krajine, na mnohých miestach, funguje ako 3G a 3G ako Edge ...
 • Veľa kvalitných aplikácií a prekvapivo veľa voľného a shareware.

nedostatky

 • Hrozné podanie farieb. V porovnaní s obrázkom targetag sa podobá čiernej a bielej. Je pravda, že ak často nesedíte pri stolnom počítači, potom sa vízia prispôsobí a zabudnete, že farby sú vyblednuté.
 • Životnosť batérie je nízka. S zriedkavým používaním 8-hodinového pracovného času na prehltnutie približne 70% poplatku. Tam je nuance: ak po nabíjaní až 100%, ipedo zostáva na starosti niekoľko hodín, potom to bude dobíjať, a poplatok bude trvať o niečo dlhšie.
 • Na ulici nestačí jas podsvietenia. Jas obrazovky tiež prudko klesá v príliš ostrom uhle pohľadu.

komentár
Moje prvé zariadenie s ios, bolo zakúpené bez konkrétnych cieľov. Tam je hlavný stolný počítač - aimak, a nákup si iný notebook, pre mobilitu, sa považuje za iracionálne. A potom je tu taká malá jednotka, ktorú budete ťahať kamkoľvek budete chcieť, ani nebudete mať železnú klávesnicu, ani nadmernú váhu.
O nedostatku konkrétnych cieľov: čím dlhšie túto vec používam, tým viac aplikácií je. Po celý čas sú tu potrebné programy, úlohy, ktoré môže vyriešiť. Začnete si myslieť, že je to nenahraditeľná vec, aj keď žila predtým, že to nevyfúklo fúzy.
O množstve pamäte v 16 GB: ak sa pokúšate pochopiť, koľko pamäte potrebujete, potom možno môj komentár bude užitočný: keď som priniesol ayped domov, okamžite som verne vynechal všetku moju hudbu z aytyuns. Dajte programy. Ponakidské dokumenty. Po nejakom čase som si uvedomil, že vôbec nepočúvam hudbu, nemám filmy (z jeho pamäte). To znamená, že z internetu dostanem takmer všetko a to, čo je uložené lokálne - rovnaké programy a dokumenty - má zanedbateľnú veľkosť. Takže po dlhú dobu zostanete bez internetu - premýšľajte o 64 GB, a ak je internet všade po ruke, potom je 16 nad strechou.
Farba: Vybral som si bielu, pretože čierna verzia je veľmi podobná všetkým druhom vedier, ktoré sú všetky čierne
Biely Roman, 2014-08-22 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľmi ľahké a kompaktné!

nedostatky

 • Kamera nie je veľmi známa

komentár
Kúpil som ho nahradiť druhý ipad. Rozdiel je samozrejme kolosálny. Tento pocit vážil dva kilogramy a ten je ľahký ako perie. A kompaktné okrem toho! Predtým sa metro s druhou trápenou dopravnou špičkou.
Z nedostatkov - je to dosť znečistené, ale nosím so sebou špeciálnu handričku na utieranie obrazovky. Okamžite som si kúpil prípad, pretože si pamätám, ktoré škrabance zostali na mojom druhom. Samozrejme, kamera tu na mňa tiež veľmi nepôsobila. Ale na to mám telefón. Tableta, ktorú ešte nepoužívam na fotografovanie.
Vo všeobecnosti som s nákupom spokojný. Mimochodom, veľmi dobre udržiava nabíjanie!
Bestuzhev Victor, 2014-10-07 ohodnotenie 4Pozrite si video: Apple iPad mini WiFi+Cellular LTE 4G: Unboxing & Speed Demo (December 2019).

Loading...