Popis vrtáku Hitachi FDV16VB2

Hitachi FDV16VB2 vrták - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
vymenovanievŕtačka
Typ nástrojaotras
Typ kazetyrýchle upnutie
Počet rýchlostí1
jedlozo siete
Priemer skľučovadla13 mm
Max. voľnobehu2900 ot./min
Spotreba energie550 wattov
Max. priemer vŕtania (kov)13 mm
Max. priemer vŕtania (betón)16 mm
Funkcie a funkcie
Prevádzkové režimyvŕtanie
príležitostireverzná, elektronická regulácia rýchlosti
Ďalšie informácie
vybavenieprídavná rukoväť, obmedzovač hĺbky vŕtania
závažia1,6 kg
Kompletná sada1 hĺbkomer, 1 bočná rukoväť

Recenzie Hitachi FDV16VB2 vŕtačka

dôstojnosť

 • Snáď najpohodlnejšie a najkvalitnejšie puzdro zo všetkých vŕtačiek, ktoré som sa snažil, cena tiež poteší

nedostatky

 • Upevnenie vrtáku do skľučovadla je dosť zlé; zmeniť, radovať sa bezhlučne.

komentár
Tento vrták používam už 5 rokov, vŕtam železobetónové steny s vrtákom a korunkou 60 mm, asi 30 dier pre zásuvky, betón bol v ceste s miešačom, nedošlo k roztrhnutiu.
thenightflyer, 2012-11-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľmi ergonomické, vysoko kvalitné materiály, skľučovadlo, veľmi pohodlné puzdro s vreckom na inštrukcie!

nedostatky

 • Pri vŕtaní betónu (s razníkom) je niekedy zaklinený a je veľmi ťažké ho otvoriť rukami. vybrať vrták! A nejaký čas sa venuje jeho ťažbe! Potom som opäť pokojne otvoril ... akoby napätie ustúpilo!
 • Po 2 lech absolútne NIE JE vážne využitie - reostat prestal pracovať - ​​čo reguluje rýchlosť! Veľmi nepríjemný moment! Zrejme nosí v spúšťacej stope, pretože ak spúšť je odmietnutá dole alebo hore, potom môžete spustiť vŕtačku tak hladko ako po nákupe!

komentár
Všeobecne platí, že dobrý produkt, od popredného výrobcu! Pre dom je to! No, prečo máte doma skutočný puncher pre 4-5 tisíc rubľov s údernou silou väčšou ako 2g? A to je obyčajný nárazový vrták, ľahký a pohodlný, a to len za 2 ruble, ktorý bude ticho prechádzať tehly a betónu pre zavesenie rímsy, a tiež bude pracovať ako skrutkovač pre montáž nábytku! Ak by nebol problém so spúšťou, určite by som to poradil! Ale možno nebola šťastná moja kópia?
Zaitsev-ton, 2010-12-15 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • - Vysoko kvalitné materiály a montáž. Jeden z najlepších alebo dokonca najlepších v týchto parametroch z toho, čo videl a držal v rukách (vo svojej váhovej kategórii). Gumová rukoväť a takmer celé telo.
 • - Je veľmi pohodlný v ruke - je vhodný na prácu
 • - nastavenie rýchlosti plávajúcej rýchlosti počas vŕtania pomocou jednoduchého stlačenia tlačidla štart (plus, môžete tiež nastaviť koliesko na štartovom tlačidle)
 • - Dobre vycentrované skľučovadlo - aj s dlhým vrtákom (ak vrták nie je zakrivený =))
 • - celkom slušný prípad

nedostatky

 • neboli odhalené

komentár
Prvé dojmy sú veľmi pozitívne. Veľmi dobrý a vysoko kvalitný nástroj, ktorý je vhodný na prácu a jednoducho sa drží v rukách. Mám ho na opravu a ďalšie domáce použitie, takže nemôžem povedať o zdroji v rámci profesionálnej záťaže.
Niektorí sa sťažujú, že vrták v skľučovadle nie je dostatočne zaťažený pod ťažkými bremenami - ALE TAK OTÁZKA: prečo ste si vzali náboj s rýchlym zaťažením ??? Tu som vedome vzal skľučovadlo pre rýchlosť a pohodlie, pretože pre prácu pod ťažkými bremenami mám razník. Ak by neexistoval perforátor, potom by s najväčšou pravdepodobnosťou vzal tú istú, ale s kľúčovým skľučovadlom. Alebo dokonca, že vlákno je silnejšie. Ale je to tak, ak bolo potrebné vziať jeden nástroj namiesto dvoch. Hoci funkcia sbíjačky nie je nahradená vŕtačkou.
krispearov rozptyl, 2013-04-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena, kvalita a pohodlné bývanie.

nedostatky

 • Kazeta je veľmi slabá, je zaklinená, je ťažké, aby ste sa nerozvihli. Nahradil ho Makitovsky a všetko bolo v poriadku.

komentár
Pohodlný vŕtač pre domácnosť, pre ľahkú prácu.
anonim, 2010-07-07 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Ergonomický dizajn, ľahký, môžete pracovať s jednou rukou a nie je unavený.

nedostatky

 • Hnusná kazeta, keď sa ruší vŕtačka, okamžite sa točí, musíte ju neustále dotiahnuť. Dôvodom je skutočnosť, že výrobca v záujme zníženia ceny dáva najjednoduchšiu a najlacnejšiu kazetu bez držiaka.

komentár
Pri nákupe, radím vám kúpiť kazetu s držiakom, stojí asi 800 rubľov. a nahradiť bežný trh. A tak celkom hodný nástroj.
Ageev Igor, 2013-12-16 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Kompaktný, ľahký, ľahko ovládateľný

nedostatky

 • Významné zatiaľ nevidel

komentár
Pohodlný, ľahký vŕtač, dúfam, že tam bude spoľahlivý ... prinajmenšom Hitachiho skrutkovač bude slúžiť dlhú dobu, kvôli tomu vŕtala túto spoločnosť. Páčilo sa mi to ako vonkajší vzhľad, tak pohodlná rýchloupínacia kazeta a skutočnosť, že sada obsahuje puzdro s dostatočne veľkým objemom, kde sa zmestí každá malá vec. Z drobných nedostatkov ... aspoň pre mňa ... je to trochu tvrdá šnúra a tlačidlo, najprv, keď ho stlačíte, rýchlosť sa plynule zmení, potom trochu ostrý pokles na vysokých otáčkach, no, možno to je to, čo som dostal.
Saveliev Vyacheslav, 2014-02-25 ohodnotenie 5

Loading...