Popis multicooker REDMOND RMC-M4524

Multicooker REDMOND RMC-M4524 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typmultivarki
energie700 W
objem4 l
Materiál telakov
Kryt misyTeflon
Riadenie a programy
managementelektronický
3D vykurovaniežiadny
Automatické programy6, vrátane: pečiva, kaše, obilnín, dusenia, dusenia, ryže, smaženia, cestovín
Nastavenie maximálneho časovača24 hodín
Manuálne nastaveniečas varenia
Udržiavanie teplatam je
Oneskorený štarttam je
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (ŠxVxH)27x26x27 cm
závažia2,8 kg

Multicooker Recenzie REDMOND RMC-M4524

dôstojnosť

 • Vynikajúci dizajn, úplne hlučný, spĺňa všetky požiadavky.

nedostatky

 • Neidentifikované.

komentár
Vzal som si tento multicooker na základe mojej intuície a nestratil.
Nikdy nemôžem pochopiť tých, ktorí si sťažujú na malú alebo veľkú kapacitu misy, že ide na stôl (klzké nohy), že teflón odlupuje a jedlo smrdí plastom.
Miska. Ak nie ste spokojní s objemom misky, tak prečo si pomalý varič s miskou tohto objemu? Čo potom o tom napísať, vo všetkých fórach? To isté s dizajnom. Výnimka v prípade darovania.
Legs. Snímky na stole? Váha viac zvážiť! Koberec sa nesnažil šíriť? Držte rukoväť rukou, keď kliknete na tlačidlá, čím sa program odkryje. Nie je to mikrovlnná rúra, ktorá má svoju hmotnosť.
Vylučuje teflón? Chcem sa opýtať ďalšiu otázku. A nepokúšali ste sa ho umývať (misku) vodou, hneď po príprave (teplotný rozdiel) a umyť dobrým čistiacim prostriedkom? A nie zázra mydlo pre 50-100 rubľov, pre všetky povrchy (s chlórom). Na vyhrievanie alebo varenie nedávajte nádobu na ľad (iba z chladničky).
Má smrad z plastu? A nesnažíte sa čítať princíp varenia v pomalom hrnci? A ako sa smradiť, keď dali jedlo na kartu PLASTIC, na čas, na ktorý nebol navrhnutý! Nehovoriac o porušení technológie varenia! Napríklad vystavenie režimu, v ktorom sa používajú rôzne spôsoby varenia spolu: napríklad dusenie + vyprážanie. Naučte sa používať multivarks a vydrží vám viac ako jeden rok!
Lysenko Alexander, 2014-06-10 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Lacný, multifunkčný, pekný dizajn.

nedostatky

 • Miska, teflón.

komentár
Túto kresbu používam pol roka. Funguje to dobre, niekedy sa objavujú chyby, ale moja chyba je, že veko zle zatvorím, potom nalejem viac ako 3 l. Je veľmi potešujúce, že v nej existuje veľa funkcií, na rozdiel od iných drahších modelovaní, v ktorých sa ani nevymažú. To je všetko! Hranolky, dusené mäso, pečivo, varíme včas. Kashi v ňom je jednoducho úžasné, a čo je najdôležitejšie, nemusíte nič umývať! Po mesiaci 3-4 dní varenia začal Teflon padať z misy, teraz si vyberiem húsenicu pre inú spoločnosť, sú vhodné, testované, hlavná vec je, že hlasitosť sa zhoduje. Všeobecne platí, že pomalý varič je 4+, mínus len pre misku.
Leonovich Julia, 2014-04-29 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Kvalita materiálu je kov, tepelná podpora, oneskorený štart, elektronická kontrola, teflónový náter misy.

nedostatky

 • Nevšimol si.

komentár
Dali mi tento pomalý varič, s ktorým sa mi hodilo variť v kuchyni. O kachle takmer zabudol. Dobrá kvalita misy, z ktorej prakticky nič smrdí. Programy sú celkom dostačujúce, pohodlná funkcia na podporu tepla. Vo všeobecnosti ma táto karikatúra teší.
Malashenko Valentina, 2014-04-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • hrniec je nádherný, nie drahý, funkčný

nedostatky

 • hodnotené na 4 body, pretože misa - to nie je teflón, ale fuflon, ale nie fatálne

komentár
vyprážané zemiaky na pečenie pre 5+, charlotte je mäkšie a chutnejšie ako v rúre; naozaj si užil jam variť; polievky, cereálie, atď. - rýchlejšie a chutnejšie ako na sporáku. a čo je najdôležitejšie, všetko naložené, čas nastavený a voľný, kým nie je pokrm pripravený.
Malysheva Valentina, 2014-04-16 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Dala jej. Úžasná vec, nebudete ľutovať.

nedostatky

 • zmysel kuchyne zmizne.

komentár
hranolky lepšie ako rošt, dvojitý kotol v ňom je lepší ako ktorýkoľvek iný, nič nespáli ani s párom. Nie som inzerent, len ma to potešilo.
Kushmylev Evgeny, 2014-01-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • cenovo prijateľná cena, kompaktná a ľahká funkcia oneskoreného štartu, nahrádza pekáreň

nedostatky

 • veko sa nedá úplne odstrániť, ale ja som sa už prispôsobil, je škoda, že sa sama neumýva

komentár
Kúpil som sa na Nový rok. Dlhé roky mnoho známych má multicookers, ale stále som pochyboval, myslel som, že sa mi to podarí. A potom som to nemohol vydržať.
Z tých, ktorí boli v obchode, sa mi to páčilo najviac podľa ceny, veľkosti a funkcií, ktoré predávajúci opísal.
Má 6 automatických programov. Ochladte polievky, cereálie a zeleninové dusené mäso. Veľmi sa mi páčila funkcia oneskoreného štartu. Kedysi som bol lenivý na to, aby som si vyrobil kašu pre seba a od večera som to všetko hodil a ráno už čakám na nejakú chutnú kašu, teraz ráno, pred školou, deti majú doma raňajky. A veľkosť misky nám vyhovuje.
Pečeme aj chlieb so sušeným ovocím a kandovaným ovocím.
Som rád. Vedel by som, že by som to veľmi rád, kúpil by som ho skôr. A v krabici bola kniha s receptami. Existuje toľko vecí, ktoré môžete variť. Ešte sme zvládli 20 receptov. Teraz čakáme na jahodovú sezónu, chcem skúsiť robiť džem.
Voytovich Alexandra, 2015-01-28 ohodnotenie 5


Pozrite si video: Мультиварка REDMOND RMC-M4524 (Február 2020).

Loading...