Popis multicooker REDMOND RMC-IH300

Multicooker REDMOND RMC-IH300 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typmultivarki
energie1250 W
objem4 l
Materiál telakov
Vnútorný kryttam je
Riadenie a programy
managementelektronický
3D vykurovanietam je
Indukčné ohrevtam je
Automatické programy24, vrátane: pečiva, kaše, obilnín, dusenia, dusenia, smaženia, ryže, smaženia, jogurtu, cestovín, cesta, pasterizácia
Nastavenie maximálneho časovača24 hodín
Manuálne nastavenieteplota
Viac párovtam je
Udržiavanie teplatam je
Oneskorený štarttam je
rysy28 programov manuálneho nastavenia; kniha "200 receptov"; košík s rukoväťou na hlboké vyprážanie

Multicooker Recenzie REDMOND RMC-IH300

dôstojnosť

 • Zahrieva sa rýchlo, veľa programov. Multipov otvára mnoho ďalších funkcií. Veľký teplotný rozsah - od 35 do 170 stupňov.

nedostatky

 • Obrazovka bez podsvietenia, programy sú napísané malými písmenami, je ťažké niečo rozoznať. Ak sa v procese varenia otvoriť veko, potom para padá pod sklom a na obrazovke všeobecne hmly hore. Kvalitu budovania tiež necháva veľa, čo je potrebné, v tomto prípade existujú nezrovnalosti.

komentár
Obrazovka značne znehodnotila dojem z nákupu. Je však pripravená zatvárať oči, pretože všetko pripravuje rýchlejšie ako na sporáku, cena je oveľa nižšia ako pri podobných indukčných multicookeroch.
anonim, 2014-04-16 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Páči sa mi teplotný rozsah v krokoch po 5 stupňoch a manuálne nastavenie, pretože si často volím teplotu varenia sám. Je skvelé, že dokážem ušetriť elektrinu a čas, pretože ide o indukčný multicooker a nemusím čakať, kým sa nádoba zohreje. Varím pre pár pre deti, robím jogín. Manžel je tiež ľahké potešiť. Keď sme odišli na víkend mimo mesta, bolo potrebné oneskorenie 24 hodín.

nedostatky

 • potrebujú miesto na stole

komentár
Vďaka manažérovi Anastasia, ktorá poradila
Koryakina Tatiana, 2014-12-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Tie automatické funkcie, ktoré sú už tam sú dosť pre mňa. Ja som nič nepridala. Zvládnutie štartu oneskorenia. Keď sa vrátite domov, je to pohodlné, večera je pripravená. Závislý na varení zeleninového gulášu, plavca alebo zemiakov s mäsom.

nedostatky

 • Aby bolo ľahšie vytiahnuť horúcu misu, kúpil som si ďalšie kliešte. Tak oveľa pohodlnejšie.

komentár
Tento multicooker používam už niekoľko mesiacov, nie sú žiadne sťažnosti na funkcie alebo primeranosť menu.
Karmanova Anastasia, 2014-12-04 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Multicooker, ktorý má indukčný ohrev, rýchlo varí, nerobí hluk.

nedostatky

 • Iba v čiernej farbe.

komentár
Viem o indukčnom ohrievaní už dlho, predtým, ako bol použitý pre sporáky, teraz pre multicookers. Rozdiel oproti konvenčnému vykurovaniu je významný, ohrieva sa rýchlejšie a šetrí elektrinu. Pokiaľ ide o tento multicolor, tu okrem indukčného ohrevu existuje aj množstvo rôznych programov a funkcií, ako je automatické vykurovanie, oneskorený štart atď. Miska má vysokú kvalitu, jedlo sa nelepí, nelepí sa, nespaľuje pri vyprážaní a jedlo sa posúva na misku.
Bogdanova Diana, 2014-11-30 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Indukčné ohrev

nedostatky

komentár
Dostal som ho pred dvoma týždňami a ja ho varím v knihe receptov. Varil som nálev z polievok a polievok, a ako vedľajší pokrm varené zemiaky s hubami, ukázalo sa, že chutné, ale chuť nie je rovnaká ako na sporáku. Ona tiež dusená kuracie rezeň s ryžou a pečené sušienky, to bolo svieža od prvého času a nebol spálený. Varenie ďalej ...)
Guy Alexandra, 2014-11-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • univerzálnosť, rýchle varenie, záručné lehoty do 25 mesiacov

nedostatky

 • malý objem nádoby pre našu veľkú rodinu, veľmi krátky napájací kábel

komentár
Multivarka po svojom manželovi zdedila ako darček pre svadobný deň. Spočiatku som jeho úsilie neocenil, ale po niekoľkých týždňoch nebolo jasné, ako sme to robili bez tohto zázračného asistenta. Deti sú radi, že jedia kotlety a dusené ryby, manžel je potešený pilau, a ja som teraz zvládnuť rôzne prvé kurzy varené nie na sporáku. Takže kuchárka pre tento model bola pre mňa určite užitočná. A ešte jedna plus pre tento multicooker je schopnosť sterilizovať riad a ohriať detské jedlo. Na mojom stole som mal dvojitý kotol, sterilizátor a ohrievač. Teraz chýba jedno zariadenie, všetky ostatné sú bezpečne ukryté v skrini)
Buzova Anastasia, 2014-12-17 ohodnotenie 5


Pozrite si video: Possible problems and their solutions. The Pressure Multi Cooker REDMOND RMC-M110A (Október 2019).

Loading...