Popis multicooker REDMOND RMC-02

Multicooker REDMOND RMC-02 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typmultivarki
energie400 wattov
objem1,6 litra
Materiál telaplastický
Kryt misyTeflon
Riadenie a programy
managementelektronický
3D vykurovaniežiadny
Automatické programy8, vrátane: pečiva, kaše, obilnín, dusenia, dusenia, smaženia, jogurtu, cesta
Nastavenie maximálneho časovača24 hodín
Manuálne nastaveniečas varenia
Udržiavanie teplatam je
Oneskorený štarttam je
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (ŠxVxH)23x20x25 cm
závažia3,7 kg

Multicooker Recenzie REDMOND RMC-02

dôstojnosť

 • Kompaktný, môžete ísť na cestu na juh, do krajiny. Chutní kuchári. Mnoho možností. To vám umožní ušetriť peniaze - jogurt, tvaroh sú lacnejšie ako tie zakúpené. Atraktívny dizajn.

nedostatky

 • Ak naozaj nájdete chybu - nie je k dispozícii žiadne tlačidlo zapnutia / vypnutia, musíte ju odpojiť. Pri oneskorení štartu je čas nastavený v intervale 5 minút - zdá sa mi, že je to zbytočné, interval pol hodiny by bol správny, ale toto je niekto. A v knihe receptov som si všimol nepresnosti, napríklad, ak urobíte jogurt podľa knihy, potom to nebude jogurt, ale veľmi mastný jogurt (vyrobený z mlieka, jogurtu a smotany v rovnakom pomere). Ale to nie je nedostatok multicooker - existuje dobrý internet, kde možno nájsť všetky recepty.

komentár
Už sme mali pomalý sporák s ďalšou 5-litrovou firmou a ja som hľadal len malý, aby som sa dostal na chalupu a na juh - variť kašu pre deti. Ukazuje sa však, že v ňom varím pre celú rodinu 4 ľudí, ešte častejšie ako vo veľkom. Prílohy, miešané vajcia, zemiaková kaša, dusené mäso, mäsové guľky v omáčke - dostatočné množstvo pre rodinu. Teraz robím jogurt po celú dobu, ale nie podľa receptu z knihy, ale mlieko je 1 liter + 200 gramov prírodného jogurtu, ukáže sa, že chutný jogurtový nápoj, deti pijú, aj keď sa používajú na nákup s výplňami. Tiež sa mi páčil tvaroh. Kaša neutečie, nedrží sa spolu v hrudkách, ukáže sa to chutné. Jedným slovom, som potešený - úsilie je minimálne a výsledok je vynikajúci. Odporúčam.
Natalia Nikson, 2013-05-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kompaktné, nie je ťažké riadiť, zvláda svoje povinnosti dokonale.

nedostatky

 • Nastavenie času nie je veľmi pohodlné.

komentár
Pracujem ako vodič kamiónu a kto išiel okolo trate, vedel, ako sa kŕmia a koľko stojí. Na N.G. Manželka dala pomalý varič a bola prekvapená, aké ľahké je variť. Potom som o tom premýšľal, prial by som si, aby som mal také auto, ale rozmery a vysoký výkon spotreby energie neumožnili realizovať túto myšlienku. A potom sa toto dieťa stretlo, zaberá málo miesta, nie sú tu žiadne problémy ani so spotrebou energie, 600 wattový menič sa s ním vyrovná s ranou. Tak som do toho hodil jedlo, stlačil tlačidlo a pokračoval, počkal na pozvánku na večeru. Jedným slovom som spokojný.
Shishigin Igor, 2013-10-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Malá veľkosť (v porovnaní s 4502 len dieťa) je len pre priemerný byt a malú rodinu.
 • Vyrobené predošlé modely.
 • Nebudú žiadne problémy s krytom západky (západky).
 • Programy na varenie detskej výživy.
 • Vo večerných hodinách je podsvietenie displeja veľmi potešené.
 • Nevýhody predchádzajúcich modelov sú eliminované.
 • nízka cena
 • Vzhľadom k malej miske to len umýva.

nedostatky

komentár
Model Redmond 4502 bez váhania kúpil tento model.
s.selifanov, 2013-04-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kompaktný, ľahký, ideálny na cestovanie

nedostatky

 • Možno, že vypnutie funkcie, ale bez nej, môžete to urobiť.

komentár
Kúpil som si so mnou karikatúru na mori - variť cereálie a polievky pre dieťa. V Thajsku, malé deti nemajú čo kŕmiť. Výborná alternatíva k prenájmu bytov s kuchyňou! Vstal som skoro, dal kašu, na raňajky, dieťa má jedlo. Po raňajkách prišla dať polievku, prišla z mora - a večera je pripravená. V posledných dňoch, varená polievka pre tri - to dopadá 3 plné porcie z prvej!
Ak chcete pripraviť, musíte upraviť. Aby sa kaša varila rýchlejšie, najprv sa na 10 minút uvedie do režimu Express, mlieko sa zohreje, zaspímem obilniny a potom ju prenesiem do režimu Mliečna kaša. V opačnom prípade sa kaša varí hodinu a pol a rozdrví sa (napríklad Nordik). Takže 40 minút je všetko pripravené a nedrží sa spolu. Nuance: mliečna kaša sa získa asi o 2,5 porcie. Nemusíte naplniť viac ako 750 ml mlieka, inak bude kaša peniť a utiecť cez parný otvor.
anonim, 2015-02-12 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • cena, kvalita, málo energie, verím, že je to veľmi veľká výhoda.

nedostatky

 • žiadny

komentár
Používa sa už dlho a nikdy ma nepustila. keď som si ho kúpil, dali mi malú knihu s receptami, okrem toho, že obsahuje aj jedlá z drahých výrobkov a lacných, a urobil z tejto knihy veľa jedál, všetky boli veľmi chutné. Samotný pomalý varič je veľmi pohodlný, nezohrieva sa príliš veľa, jedlo sa nelepí na misu, nezanecháva ani príjemné pachy, najmä po rybe, ľahko sa umýva.
Korneeva Anna, 2015-02-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúci lakonický dizajn, malý, pohodlne stúpa do kuchyne takmer na každom mieste. Kvalitatívne vyhotovené, bez vôle a medzier, veko je tesne uzavreté (je tu niečo na porovnanie). Veľmi dobrá teflónová miska v súprave, nie horšia ako keramické varenie v nej - nič nelepí bez oleja. Existujú rôzne programy, vrátane detskej výživy a jogurtu. Kniha s receptami je veľmi potešená - lepšie ako v 4502/03, 4515 atď. Táto kniha je viac pre kašu a dieťa sa počíta :)
 • A obrovské plus, táto karikatúra je dokonale varí mliečne výrobky, a všeobecne všetky kaše! A pečieme tiež, praženie a pečenie, a nie ako ostatné sotva sotva ľahké sušienky je získaný.

nedostatky

 • Súčasťou balenia bol biely kábel! Ako môžeme dať biely kábel na čierny multicooker ?? (na 4515 čiernych modelov v sade z nejakého dôvodu je čierny kábel!)
 • Parník nižšieho typu nie je o ničom, nie je to veľmi pohodlné - pretože nie je možné variť prílohu s mäsom v rovnakom čase, napríklad, kto potrebuje variť v pare - je lepšie dostať špičkový parný hrniec z modelu RMC-01, pretože nepredáva sa samostatne.
 • Mierne slepý displej je malé písmená, dobre, je to niekto, kto nevidí veľmi dobre.

komentár
Kúpil som si pomalý varič za 2600 rubľov v porovnaní s modelom 01 - ten je menší a výkonnejší a lacnejší (plus návrh sa mi páči viac). Miska je vysokej kvality, nie je horšia ako keramika, a nie je potrebné ďalšie misy. Kábel našiel dom čierny, a teraz karikatúra harmonicky vyzerá na parapete :) a potom zväzok kábel bol biely, čo nie je veľmi esteticky príjemné! Čo sa týka sily, musíte okamžite povedať, že táto maličkosť je veľmi, veľmi silná, a čas varenia, ktorý je uvedený v knihe receptov, znižujem o 10-15 minút v závislosti od toho, čo varíte. Napríklad pečenie nie je 40 minút, ale 20 minút a 15 minút zahrievania. Veľmi rýchle hranolky a pečivo, na rozdiel od prvého modelu.
Užitočný objem 1,4 litra (v modeli 01 - 1,6l), stačí na dve osoby, na jeden čas, alebo na niekoľkokrát jednu osobu. A radi, že môžete nájsť na fórach a receptoch a užitočné tipy (napríklad na pekáreň). A potom v knihe receptov sú niekedy nepresnosti. Celkovo je to dnes najkompaktnejší model multicolor, má všetko úspešné a neexistujú ani žiadne výrazné nevýhody. A aj cena je dosť adekvátna (aj keď by som to chcela lacnejšie :)).
irisimus, 2013-06-07 ohodnotenie 5


Pozrite si video: Chleb pszenny - Multicooker REDMOND RMC-M4502E (Apríl 2020).

Loading...