Popis tabletu Apple iPad Air 32Gb Wi-Fi + Cellular

Apple iPad Air 32Gb Wi-Fi + Mobilný Tablet - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

systém
Operačný systémiOS
procesorApple A7
Vnútorná pamäť32 GB
Podpora pamäťovej kartyžiadny
zobraziť
zobraziť9,7 ", 2048x1536
Širokouhlý displejžiadny
Typ obrazovkyTFT IPS, lesklý
Dotyková obrazovkakapacitné multitouch
Počet pixelov na palec (PPI)264
Sklo odolné voči poškriabaniutam je
Bezdrôtová komunikácia
Podpora Wi-FiK dispozícii je Wi-Fi 802.11n, WiFi Direct
Podpora BluetoothBluetooth 4.0
Typ karty SIMnano SIM
Mobilná komunikácia3G, EDGE, HSCSD, HSDPA, HSUPA, HSPA +, GPRS, GSM900, GSM1800, GSM1900, LTE
kamera
Zadná kameraexistuje 5 miliónov pixelov.
Funkcie zadnej kameryautofocus
Predná kameraexistuje 1,2 milióna pixelov.
znieť
Vstavané reproduktorymajú stereofónny zvuk
Vstavaný mikrofóntam je
funkčnosť
GPSáno, s podporou A-GPS
GLONASStam je
Automatická orientácia obrazovkytam je
senzoryakcelerometer, gyroskop, kompas, svetelný senzor
Podpora formátovania
audioAAC, Apple Lossless, WAV, MP3
videoMPEG-4, H.264, MOV, MP4, M-JPEG
prípojka
Pripojenie USB k počítačutam je
Pripojenie externých zariadení cez USBvoliteľný
Pripojenie k TV / monitoruvoliteľný
Výstup zvuku / slúchadielje 3,5 mm
Konektor dokutam je
jedlo
Pracovný čas10 hodín
Kapacita batérie32,4 TW
USB nabíjanietam je
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (DxŠxH)240x170x8 mm
závažia478 g
Ďalšie informácie
Materiál telakov
Kompletná sadatablet, USB kábel, sieťový adaptér
rysyRetina displej

Recenzie Apple iPad Air 32Gb Wi-Fi + mobilný tablet

dôstojnosť

nedostatky

komentár
Toto je moja prvá jednotka v jablku, takže prezentujem póly a mínusy, pokiaľ ide o to, kto z nej prešiel z Androidu.
1. Železo.
klady:
Rozmery, hmotnosť, dizajn - mimo súťaže.
Pomer strán 4: 3 je najuniverzálnejší pre prácu / čítanie / zábavu (aj keď väčšina filmov sa vydáva v 16: 9).
Rýchly a ekonomický procesor
Sietnica je plus, aj keď už nie je exkluzívna.
nevýhody:
Nedostatok akejkoľvek fyzickej záťaže. Ani USB ani micro SD! Táto okolnosť výrazne obmedzuje možnosť používania tabletu na obchodné účely. Najmä tam, kde je nízka rýchlosť prenosu dát cez internet. Nepochopiteľné vytrvalosti zo strany Apple, podľa môjho názoru.
Nedostatok stylusu, ako niektorí konkurenti. Veľmi užitočné v kancelárskych aplikáciách a písanie poznámok.
2. Softvér.
Tu sú plusy pre niektorých, premeniť sa na mínusy pre iných.
Neschopnosť prispôsobiť systém pre seba, ako to možno urobiť v Android, je spočiatku vnímaná ako mínus. Rovnako ako jesť, čo dávajú.
Frustrujúce neschopnosť priamo sťahovať kancelárske súbory. Napríklad mám bezdrôtový externý disk s vlastným wi-fi. Takže Android vidí súbory programu Word a súbory programu Excel a systém iOS nie. Nie je kritické, ale mínus.
OS je vlhký, ako bolo uvedené vyššie. Niekedy aplikácie zlyhajú alebo reagujú nesprávne na kliknutie. Čakáme na aktualizácie.
Všeobecne platí, že prechod od zeleného k jablku je ako prechod z kozákov na pravidelnú armádu: je tu menej slobody, ale lepšie sa živia a obliekajú. Spočiatku sú obmedzené možnosti nepríjemné ... Ale je to divná vec, po chvíli si uvedomíte, že už späť k kozákom sa už zdráha :)
Všeobecne platí, že so všetkými nevýhodami, iPad Air je najviac harmonický tablet k dnešnému dňu. Pravda je nadhodnotená, ako všetky jablká ...
anonim, 2013-12-28 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Materiál, z ktorého sa tableta vyrába.
 • Hrúbka a ľahkosť: po iPade 4 je vzduch len vzdušný, ale zároveň si zachováva pocit prvotriednosti prístroja.
 • Neuveriteľná rýchlosť
 • Veľmi dlhá hracia batéria (za 3,5 hodiny surfovania po webe a sledovanie videa bez zastavenia + šesť hodín čakania, bola vybitá o 18 percent)
 • Apple Free Apps: iMovie GarageBand Stránky Čísla iPhoto
 • Chic displej
 • Fotoaparát - začala robiť takmer dokonalé makro snímanie.
 • A možno pridať plus, ktorý sa vzťahuje na všetky produkty spoločnosti Apple - podpora produktu. Dokonca aj iPad 2 vydaný viac ako pred štyrmi rokmi stále pravidelne dostáva významné aktualizácie.

nedostatky

 • Aj keď som fanúšik technológie Apple, ale budem objektívny.
 • iOS 7. OS sám o sebe je dobrý, má veľmi pekný a nový dizajn, intuitívne vnímanie technológie je stále pozorovaný - dokonca aj môj starý otec, ktorý už zvládol iOS7 už 77 rokov za pár dní. ale na niektorých miestach je stále buggy.
 • Počas 4 dní aktívneho používania prehliadač havaroval dvakrát. Ak porovnáte s iOS 6, ktorý buggy raz za pol roka, to je veľký krok späť pre Apple a navyše v niektorých miestach na zlomok sekundy hladkosť zmizne, pre tých, ktorí nepoužívali techniku ​​jabĺk, to nebude znateľné, a tí, ktorí sú zvyknutí na ideálny systém nastavený ako Kalashnikov puška, bude cítiť hrášok pod sedem matracov.
 • Ale pre tých, ktorých som strach, som urýchlene informovať vás, že vývojári už vydali druhú beta verziu iOS 7.1, s ktorou sa aj iPhone 4 zastavil závada (ktorá bola vydaná viac ako 3 roky), a preto sa vzduch bude tiež priniesť k dokonalosti.

komentár
Predtým, ako Air'a použil iPad mini a iPad 2
Opíšem prvé dojmy o tomto darčeku: vytiahnem tabletu z krabice a zapnem, očakával som úplne nové a nereálne pocity. Ale nakoniec, tak sa nedostali. Každý majiteľ stroja na jablko si zvykol na to, že dostane dokonalý produkt otvorením drahocenného bieleho boxu a tentokrát som dostal presne to isté ako vždy.
Keď vyšiel vzduch, bol som vystrašený radom faktorov:
1. nadmerná ľahkosť. Spoločnosti často vyrábajú príliš ľahký výrobok, čo vytvára dojem lacných čínskych remesiel. V tomto prípade je hmotnosť takmer dokonalá. Spolu s pevným hliníkovým puzdrom zanecháva úplne nepopierateľný dojem z používania. Nie je možné ho vidieť dosť a je nemožné sa stratiť.
2 displej: Čítal som veľa recenzií, že displej je príliš tenký a má vzduchovú medzeru, ale z nejakého dôvodu som počas tohto času nikdy nevšimol, že sa ohýba, alebo že jeho prsty bubnujú.
3 uvoľnenie kvôli vydaniu: bohužiaľ v prípade iPad 3 a 4, jablko ukázalo nadmernú rýchlosť a to sa silne prejavilo v dojme, ale s uvoľnením air'a dali všetko na police.
To je ideálny produkt pre prehrávanie hudby, surfovanie po webe a sledovanie filmov. Batérie vydržia nereálne dlho, displej zobrazuje dokonalý obraz a reproduktory vydávajú jasný a hlasný zvuk.
Ale okrem všetkého, Apple začal dávať iWork a iLife ako darček. V prvom prípade balík obsahuje prácu s dokumentmi ako doc, exel listy a PowerPoint prezentácie (a to je veľmi pohodlné, a pre tých, ktorí sú nepohodlní písať text na displeji je bezdrôtová klávesnica) v druhom prípade je to program pre vytváranie hudobných videí a upravovanie fotografií.
Ak je výhodnosť nákupu iPhone 5s je sporné pre mňa, potom v prípade vzduchu nemám žiadne pochybnosti vôbec. To je ideálny nástroj pre ľudí, ktorí chcú získať čo najviac z produktu, ktorý stojí za peniaze.
anonim, 2014-01-04 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Jednoduchosť a kvalita montáže, pekné materiály, všetko funguje veľmi rýchlo. IOS 7 dokončená, teraz to nevyhodí z Safari, rotácia obrazovky funguje hladko, a naozaj žiadne brzdy a chyby sú zaznamenané. Je veľmi pohodlné držať, veľmi rýchly internet, a to ako cez wi fi a cez SIM kartu. Batéria drží dokonale, rýchlo sa nabíja.

nedostatky

 • Minor nedostatky boli prerokované - uzavretie OS, nie je vhodný pre prácu, itunes program nemá rád a tak ďalej, môžete si dať s nimi. Prečo som dal prvé tri, pretože Apple v dôsledku svojej popularity Zdá sa, že výrazne zjednodušili kontrolu kvality. Kúpil som si tabletku v známej veľkej sieti týždeň po začiatku predaja. Rostest, s oficiálnou zárukou. Skontrolujte, či platba nie je poskytnutá, zásady spoločnosti Apple. Prišiel domov a videl, že na bielom pozadí na displeji sú jasne viditeľné žlté škvrny, ktoré sú tiež nerovnomerné. Podal som tablet, vrátil peniaze, rozhodol sa počkať, myslel som, že to boli chyby prvej dávky. Ďalší pokus bol v januári, rastie aj decembrový montážny tablet. A opäť žltá obrazovka, tentoraz rovnomerne celá ľavá strana je 1/3. vzdal som to. Tretí pokus bol včera, 12. marca. Tablet postaviť február. Opäť platí, že žltosť na ľavej strane, aj keď nie tak kritické, ale našiel niekoľko prachových častíc pod obrazovkou, pomerne veľké, veľmi viditeľné na tmavom pozadí. Opäť prešiel. Dovoľte mi pripomenúť, že zariadenie stojí 27 000 rubľov a je umiestnené ako prémia.

komentár
Postoj k spoločnosti je teraz opatrný, nie je si istý, či si kúpim niečo iné z ich produktov. Nákup zariadenia bez manželstva závisí od šťastia, ako vidíte tri z troch tabliet sa ukázali byť zlej kvality. Dúfam, milí čitatelia, budete mať šťastie.
Demchenko Eugene, 2014-03-14 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Jednoduché, tenké, dlhé, elegantné ... elegantné. Vo všeobecnosti je to ďalší zázrak od spoločnosti Apple.
 • Vstúpiť do takéhoto tela takéto príležitosti nie sú dané všetkým.

nedostatky

 • iOS 7 je stále vlhký. Myslím, že na ukončenie 7.1 všetko bude na mieste.
 • Neexistuje tiež možnosť sťahovať ťažké (viac ako 100 MB) aplikácií a hier vo svetelných sieťach, jeden sa pýta, prečo tieto obmedzenia, Apple?
 • Ďalšou nevýhodou je pravdepodobne cena + cena pôvodného príslušenstva.

komentár
Myslel som, že na dlhú dobu, čo vziať, ipad mini sietnice alebo ipad vzduchu, myslel a myslel a rozhodol, že to bol vzduch. Po prvé: igzo displej, po druhé: autonómia bola vždy vyššia s veľkými iPadmi a v tretej to vyzerá pevnejšie. Mini by bolo vhodnejšie pre dievča, školáka, študenta. No, ja, veľký strýko, sa mi nepáči malá tabletka. Všeobecne platí, že som sa rozhodol v prospech Air, a potom vznikla otázka, ktorá z Eyres vziať, s alebo bez, 32 alebo 128 koncertov. Bez váhania som sa rozhodol vybrať si tento konkrétny model. Volať to teraz zlatý priemer, s vydaním 128 koncertov, je ťažké, napriek tomu, na základe skúseností, som nikdy nezískal viac ako polovicu mojich iPadov, ale mal som ich na tri generácie so 64 koncertmi a minicar s 16 koncertmi. Pokiaľ ide o LTE, som predovšetkým nepoužíval mobilný modul predtým, hoci na všetkých troch tabletách som ich mal, ale boli to 3G technológie. Takže v súčasných modeloch, ktoré majú modul LTE, sa nemôžete ani starať o objem zariadenia a používanie mobilných telefónov. Všetky videá, ktoré som hodil na ipide je teraz možné sledovať online, všetka hudba môže byť tiež počúvaná v prúde, takže 32 GB je teraz viac ako. V budúcnosti, s vydaním nových hier a programov pod novým percentom, možno budem ľutovať moje rozhodnutie, ale ten čas to povie. V súčasnosti je 32 + LTE normou.
Ruhalev Arthur, 2013-12-09 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Elegantná batéria, krásny dizajn, ľahký dizajn, bezpečnosť, Siri

nedostatky

 • Cena, niekoľko nájdených aplikácií prispôsobených pre obrazovku iPadu

komentár
Túto jednotku som si kúpil minulú noc. Píšem teraz s ním. Skvelý dizajn, okamžite sa cítite - udržujete si dobrú, kvalitnú a nadštandardnú vec. Vynikajúca batéria, v čase písania recenzie, 44% z 90 zostalo (to už bol prípad), aj keď to už používam ako deň a 8 hodín. Celú dobu som sťahoval aplikácie, surfoval na internete, študoval možnosti a tak ďalej. Docela slušné.
Niet divu, že ho nazývali Air. Veľmi ľahké, pekné použitie.
Keď som aktivoval tento tablet, bol som ohromený počtom ochranných krokov, je okamžite jasné, že vaše údaje sú prakticky bezpečné.
Výborný hlasový asistent. Ak poznáte angličtinu, pomáha to vážne. Existuje obrovský základ slov a fráz, takže nikto nebude stratený. Ruská verzia bude čoskoro vydaná, potom sa uzdravujeme !!!
Do nevýhody: cena ... Je nepopierateľne vysoká v Rusku, nie je primerané, aby to bez obalu.
Aplikácie známych sociálnych sietí sú veľmi veľké, pretože, ako som pochopil, boli videné pod iPhone.
AyTyuns nie je v žiadnom prípade zlé, ak len zdvihnete telo z pohovky a prenesiete cez neho súbory, nikto nebude trpieť ...)
Spätná väzba je môj odosielací bod, upravím ju, ešte som ju neskúmal. Vďaka za čítanie. Druhýkrát som sa zaoberal technológiou Apple, prvý prístroj bol miniatúrny iPod shuffle.
Lebedenko Vladislav, 2014-07-31 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kovové puzdro, veľkosť, rýchlosť, batéria, tvarový faktor

nedostatky

 • Sklenená obrazovka.

komentár
Prvý dojem je radosť. Sooo tenký. Studený kov je príjemný na dotyk.
Rýchlosť systému je jednoducho úžasná. Nesťažoval som sa na rýchlosť minulej tablety (Asus, 4 jadrá, 1 operátori). Ale je to len raketa. Moderný boj 4 alebo NFS MW sa otvára takmer okamžite - 2-3 sekundy.
Zdá sa, že posledná tableta je korytnačka.
Na obrazovke je elegantný, farba realistické, jasné. Veľmi pekné.
Batéria - mám dosť na 3 dni OO veľmi aktívne použitie (2-3 hodiny denne, internet, krátke video). Alebo na týždeň s funkciami čitárne, internetu a mailer.
Všeobecne na 5+.
Sieť - dokonale zachytáva SIM kartu. Kúpil som si megafón. LTE je veľmi časté. Rýchlo sa načíta. Ani ja už nepoužívam wifi.
O rozmeroch: pre mňa je ideálna kombinácia šírky a dĺžky - je veľmi vhodné písať a hrať a stúpať po internete. Navyše redukciou rámu je táto tableta vo vrecku !!! Dada. Mám 10-palcový tablet v puzdre v mojom vonkajšom vrecku kabátu - nemyslím si - najbežnejšie prísne kabát. Je to veľmi cool. Nakoniec, zlatý priemer.
Z minusov - na obrazovke. Tu môžem povedať, že v minulosti môj tablet - obrazovka bola lepšia. Prečo dali také tenké sklo neviem. Je to naozaj ohýba a znie ako plast. Ale toto sklo je hmatateľné. Len ten je veľmi tenký. Neviem, čo je v budúcnosti plné.
Neprerušujte.
blacksmouker, 2013-12-30 ohodnotenie 5Pozrite si video: Apple iPad Air 32GB Wifi Review (Február 2020).

Loading...