Popis fotoaparátu Canon EOS 7D

Fotoaparát Canon EOS 7D - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

matrice
Celkový počet pixlov19 miliónov
Efektívne pixely18 miliónov
veľkosťAPS-C (22,3 x 14,9 mm)
Rastlinný faktor1.6
Maximálne rozlíšenie5184 x 3456
Typ MatrixCMOS
Farebná hĺbka42 bitov
citlivosť100 - 3200 ISO, Auto ISO
Rozšírená ISOISO6400, ISO12800
Funkcia čistenia matíctam je
funkčnosť
Vyváženie bielejautomatická, manuálna inštalácia, zo zoznamu, bracketing
bleskzabudovaný, do 12 m, potlačenie efektu červených očí, topánka, synchronizačný kontakt, bracketing, E-TTL II
Stabilizátor obrazu (fotografovanie)chýba
Režimy snímania
Rýchlosť snímania8 snímok / s
Maximálna séria snímok126 pre JPEG, 15 pre RAW
časomeračtam je
Čas časovača2,10 c
Pomer strán (statická fotografia)3:2
Načas0,1 c
šošovka
Výmenný držiak objektívuDržiak Canon EF / EF-S
Vrátane objektívužiadny
Hľadáčik a displej LCD
hľadáčikzrkadlo (TTL)
Používanie obrazovky ako hľadáčikatam je
Zobrazovacie pole hľadáčika100%
LCD displej920000 bodov, 3 palce
Druhá obrazovkatam je
expozície
výňatok30 - 1/8000 s
Expozícia X-Sync1/250 c
Manuálne nastavenie rýchlosti uzávierky a clonytam je
Automatické spracovanie expozíciepriority clony, priorita clony
Korekcia expozície+/- 5 EV v 1/3 krokoch
Meranie expozíciestredovo vážený, spoločný (hodnotiaci), bod
Bracketing expozícietam je
ohnisko
Typ automatického zaostrovaniafázové
Podsvietenie automatického zaostreniatam je
Manuálne zaostrenietam je
Nastavenie automatického zaostreniatam je
Pamäť a rozhrania
Typ pamäťových karietCompactFlash, CompactFlash typu II
Maximálna kapacita pamäťovej karty32 GB
Formáty obrázkov3 JPEG, RAW
rozhranieUSB 2.0, video, HDMI, audio, konektor pre diaľkové ovládanie
jedlo
Formát batériesvoje vlastné
Počet batérií1
Kapacita batérie1800 mAh alebo 800 fotografií
BatériaBG-E7
Nahrávanie videa a zvuku
Nahrávanie videatam je
Formát nahrávania videaMOV
Video kodekyMPEG4
Maximálne rozlíšenie videozáznamu1920x1080
Maximálna snímková frekvencia videa60 snímok / s
Maximálna obnovovacia frekvencia pri snímaní HD videa50/60 snímok / s s rozlíšením 1280x720, 25/30 snímok / s s rozlíšením 1920x1080
Čas nahrávania videaveľkosť video súboru 4 GB alebo 29 minút
Optický transfokátor pri nahrávaní videatam je
Nahrávanie zvukutam je
Zaznamenajte zvukové poznámkyžiadny
Ďalšie funkcie a funkcie
Materiál telakov
Ďalšie funkciestatív, diaľkové ovládanie, senzor orientácie, vodotesné puzdro, ovládanie počítača
Kompletná sadaLi-ion batéria, nabíjačka, USB kábel, video kábel, remienok, softvérové ​​CD
Ďalšie informáciemožnosť bezdrôtového pripojenia viacerých bleskov, podpora sRaw
Rozmery a hmotnosť
veľkosť148x111x74 mm, bez objektívu
závažia820 g, bez batérií; bez šošovky

Canon EOS 7D SLR Recenzie

dôstojnosť

 • Dobré automatické zaostrenie s množstvom nastavení, možnosť korekcie zadnej časti prednej časti zaostrenia v kostre, vynikajúce sériové snímanie, slot CF. Ochrana pred prachom a vlhkosťou. Možnosť natáčania videa.

nedostatky

 • Old Matrix, Crop

komentár
Toto bola moja prvá DSLR, z ktorej som prešiel na FF a plne sa zdôvodnil ako reportovacia kamera pre každý deň. Systém zaostrovania tohto zariadenia je veľmi sofistikovaný v porovnaní s desiatou a stotínovou sériou, ako aj s dostupnou 5D značkou II.
Prístroj je vhodný na streľbu športových podujatí, pohybujúcich sa ľudí, zvierat, behajúcich detí je dobre zachytený v ráme. Vzhľadom k tomu, že je orezaný, je tu k dispozícii väčší počet lacných šošoviek, ktoré umožňujú zostaviť potrebný set pre všetky príležitosti a pre akýkoľvek žáner za málo peňazí.
Podľa testov DXO, matica, ak je hlučná, nie je ničím iným ako ostatné matice Kenon Crop v iných kamerách a je veľmi odlišná len od matíc full-frame. 70D má o niečo menej šumu, pretože tam je nová matica, ale nemusí to byť úplný rámec, čo znamená, že nie je potrebné hovoriť o kvalitatívnom skoku.
Tento fotoaparát považujem za jeden z najlepších v ergonómii, najmä preto, že jeho telo je identické s 5D Mark III, rovnako ako systém automatického zaostrovania a väčšina nastavení. Zároveň v siedmich nie sú všetky tieto pontovy GPS, WiFi, gramofóny a iné veci, čo zvyšuje cenu zariadenia.
Ako pamäťová karta je CF, nie SD, čo nám umožňuje ušetriť veľa na vysokorýchlostných pamäťových kartách (pred 4 rokmi som už mal kartu, 90/60 mb. Ps za menej ako 100 dolárov a teraz sú stále lacnejšie), Na rozdiel od série XXD, ktorá používa karty SD.
Pre tých, ktorí sa sťažujú na zvuky, ploché obrázky, farby atď., Odporúčam, aby ste nezískali ISO viac, ako potrebujete, a návštevu foto kurzov pre začiatočníkov. 7D má pracovné ISO 3200, čo je dosť pre oči pre akékoľvek filmovanie, najmä s fixami s vysokou clonou. Možnosti mikro-automatického zaostrovania v kostre umožňujú ušetriť na zarovnaní šošoviek, a to je boľavý predmet pre všetky lacné jatočné telá.
Ako som už písal, v nových fotoaparátoch Kenon neexistuje žiadny kvalitatívny skok v šumu, takže 7-ka ich vyhráva z hľadiska súhrnu parametrov a ceny. Alebo si 70D.
Lupsyrdynkin Bova, 2014-07-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúce automatické zaostrenie. Viditeľne lepší ako 40D / 50D. Zónové zaostrovanie je veľmi výhodná vec. Rýchlosť streľby je veľká, takmer ako v 1D. Svetelný hľadáčik s tučnými bodmi zaostrenia. Chic obrazovka. Predvoľby C1, C2, C3 na volante. Existuje mnoho drobných vylepšení nastavení, ktoré boli predtým iba v 1D. Zabudovaný blesk sa konečne stal vedúcim. Vynikajúce natáčanie videa. Nové tlačidlo pre LiveView / Video. Mnoho záberov na jedno nabitie.

nedostatky

 • K fotografii nie sú žiadne komentáre, hoci existuje mikrofón. Mali by pridať takúto funkciu do menu? Nové nabíjateľné batérie typu Chip. Ak si kúpite batérie tretích strán, potom potrebujete vlastnú nabíjačku a fotoaparát nezobrazí ich poplatok. Ale bude strieľať, aspoň za to vďaka. Nedokončená horizontálna rukoväť (musíte urobiť, rovnako ako Nikon, takže sú vložené 3 batérie). Vlastné tlačidlá majú niekoľko možností na výber funkcií. Hluky škaredé, špinavé, nie ako filmové zrno. Ak sa zdvihnete, hluk v tieni stúpa príliš vysoko. Ak nechcete ťahať - v poriadku. Pri snímaní sa kamera zahrieva. Grip mierne klesol v porovnaní s 40D / 50D. Mimochodom, nemám naozaj rád tento elegantný dizajn.

komentár
Ja sám vlastním 1D značku III. Kolega si kúpil 7D, pri tejto príležitosti začali porovnávať kamery na vlastnú päsť. Bola som príjemne prekvapená. V nasledujúcom autofokuse 7D nie je horšia ako 1Dmk3. Niekedy sa mi zdá, že to dokonca prevyšuje. Pokiaľ ide o hluk až do ISO 3200, 7D má malú stratu, ktorá je takmer vyrovnaná väčšou veľkosťou obrazu. Pri ISO 6400 je naopak 7D hluk o niečo nižší. Hľadáčiky sú rovnaké. Prepnutie na predvoľby C1, C2, C3 pre 7D je ešte pohodlnejšie ako pre 1D. No, na obrazovke je oveľa lepšie, nie je čo povedať. Stručne povedané, pre reportáž - veľmi praktický nákup.
vakuz, 2010-06-18 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • 1. Zameranie
 • 2. Rýchlosť streľby
 • 3. Ergonómia
 • 4. Podrobné informácie
 • 5. Zostavte kvalitu
 • 6. Hľadáčik
 • 7. Veľké video

nedostatky

 • Možno, že hluk z ISO 800 bude zdať silný pre niekoho, ale to je s väčšou pravdepodobnosťou otravné ...

komentár
Trvalo to niečo viac ako dva roky po nadobudnutí tohto modelu. Od siedmich bolo oznámené, som si uvedomil, že potrebujem fotoaparát. Milujem kreatívnu, umeleckú fotografiu a veľmi dobre chápem, že na to potrebujete plný rám, resp. 5d značku 2, ktorú stále chcem, a tento fotoaparát bude mojou ďalšou akvizíciou. Ukázalo sa však, že zarábam hlavne na správe. A keď som prvýkrát začal používať týchto sedem, bol som úplne spokojný s výkonom tohto fotoaparátu. Zameranie + rýchlosť streľby - bol som zabitý na mieste a to je s prihliadnutím na skutočnosť, že na začiatku som mal obvyklý tamronchik 17-50 bez motora yusm, dobre, a kanón 85 1,8 ysm - potom som, samozrejme, len ohromený na rýchlosti. Kúpil som pamäťovú kartu nie je najviac zlodeji, ale dostal som 6 snímok za sekundu presne a to bolo dosť pre mňa, potom som vzal kartu ešte rýchlejšie a dostal 8 snímok jasne. Konkrétne, v mojej práci nie je super-detailov dôležitý, takže som celkom spokojný s akoukoľvek ISO až do 1600. Ale ak s ňou vážne zistíte chybu, potom detail je vynikajúci v rozsahu 160-400. 100 mydla, 500 a viac - obraz nie je dokonalý. Iste veľa záleží na objektíve. Momentálne mám iba 70-200 F4 Elk - podľa jeho obrázkov, detaily o rôznych ISO a úsudkoch ...
Neskúšal som video na dlhú dobu, ale akonáhle som to skúsil - to šlo orechy. Kúpiť opravy a strieľať film, bez autofocus musíte trpieť, samozrejme, ale video je veľmi kreatívny a profesionálny zároveň! Zriedkavo používam túto funkciu videa, ale to bolo v poriadku.
Chcel by som zdôrazniť najmä ergonómiu. Vo svojich rukách nedržal vhodnejšiu vec. Všetko je veľmi premyslené, najrýchlejší prístup k akejkoľvek zamorochku aj so zavretými očami.
Všeobecne platí, že ak potrebujete správu - 7d stále nemá analógy vo svojom cenovom rozpätí - som si tým istý.
Nemám chuť zmeniť tento fotoaparát. Kúpim si päť najlepších, ale už ako druhý fotoaparát.
Ilya Chubarov, 2012-02-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dobré auto za vaše peniaze. Spoľahlivé reportovacie zariadenie. Všetko je veľmi rýchle s prijateľnou kvalitou.

nedostatky

 • Pre možnosť reportáže nie sú žiadne nedostatky.

komentár
Je veľmi výhodné strieľať na šport a iné veci, kde je dôležitá rýchlosť zaostrenia, zhotovte obrázok!
Používam teleobjektívy typu 70-200 a 100-400, portréty, kde orezanie nie je veľmi dôležité. Pre krajiny je lepšie použiť niečo ako 5dm *. Ak zariadenie používate ako reportáž, neodporúčam šetriť a dať rýchlu pamäťovú kartu.
MasOyama-ru, 2012-09-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dáva dobrý obraz, inteligentné a pohodlné automatické zaostrovanie, všetky tlačidlá sú vhodne umiestnené, rýchlosť ohňa, priestranný buffer, vynikajúca obrazovka, mnoho užitočných nastavení.

nedostatky

 • Samozrejme, že iso je dosť slabý, ale pre reportáže to nie je vždy rozhodujúce.

komentár
Ťahúň. Môžete strieľať všetko, ak máte mozog a rovné ruky.
Sokolov Alexey, 2014-03-02 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Používam ho už takmer rok, všetko je relatívne, sedmičky boli až sedem, takže som sa rozhodol popísať niekoľko rozdielov.V porovnaní s 40D je hľadáčik naozaj lepší, len rozprávka, bol som strach, keď som nemohol nabíjať batériu nabíjaním prvého dňa nákupu pre ostrosť, prítomnosť batérie vo fotoaparáte sa ukázalo byť nevyhnutné.Mreža a 100% pokrytie snímok je veľmi pohodlné! Rýchlosť automatického zaostrovania, výber zaostrovacích bodov je tiež super, aj keď v 40D všetko bolo v poriadku, ale v siedmich to bolo o rád viac pohodlnejšie, vďaka dodatočné tlačidlo. podrobnosti To je lepšie, ale, bohužiaľ, hluk pri nízkych ISO je oveľa výraznejší, neodôvodniteľne veľký počet pixelov tiež ovplyvnil dynamický rozsah, svetlo a tieň boli ďaleko menej vzdialené od seba, výdrž batérie je výrazne nižšia, ale myslím si, že to nie je vôbec dôležité. ako aj so štyridsiatimi, vždy som mal druhú so mnou, v mnohých recenziách napísali, že zadné sklo je sklo a nepoškrába sa, a tak je poškriabané, hlavne o kovových gombíkoch na oblečení, prakticky nepoužívam videozáznamy, to nie je moje, ani procesor sám druhov počítačov No, proste nemôžem kresliť plné hd :) a upgrade nemá čas, nepotrebuje, žiadne peniaze, ale napriek tomu, veľmi pohodlné video tlačidlo poteší, možno niekedy urobím film :) Ergonomické vymoženosti na 40D boli tiež vo výške, ale tu sa zdá, že je odolný voči poveternostným vplyvom, ale ak je to potrebné, vzlietnuť v daždi, nestojí za to, aby sa na výkovky nachádzal obyčajný priehľadný plastový sáčok, guma okolo držiaka statívu je oveľa väčšia ako v 40D, resp. raz, vo vzpriamenej polohe, 40D takmer odletel zo štátu kvôli výhode šošovky a malej oblasti kontaktu s podložkou, tak som chcel písať niekoľko riadkov, ale ukázalo sa, že môžete písať a písať :) A jedným slovom, ak máte 40 alebo 50D a fotíte pre dušu a nie pre peniaze a naozaj nepotrebujete video, neodporúčam ich meniť na sedem.

nedostatky

 • Možno len neodôvodniteľne veľký počet megapixelov.

komentár
Kúpil som si náhradu za sorokovku, v ktorej som beznádejne pokazil povlak na matricovom filtri, po neúspešnom čistení kvapalinou Eclipse, nevenoval pozornosť rozdielu medzi Eclipse a Eclipse 2, prvý, ako sa ukázalo, rýchlo rozpúšťa povlak indium cín oxidu (ITO).
signumnobilis, 2012-04-11 ohodnotenie 5Loading...