Canon EOS 5D Mark III Popis kamery

Fotoaparát Canon EOS 5D Mark III - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

matrice
Celkový počet pixlov23,4 mil
Efektívne pixely22,3 mil
veľkosťPlný rám (36 x 24 mm)
Rastlinný faktor1
Maximálne rozlíšenie5760 x 3840
Typ MatrixCMOS
Rozšírená ISOISO6400, ISO12800, ISO25600, ISO51200, ISO102400
Funkcia čistenia matíctam je
funkčnosť
Vyváženie bielejAutomatická manuálna inštalácia zo zoznamu
bleskObuv, synchronizácia, bracketing
Stabilizátor obrazu (fotografovanie)chýba
Režimy snímania
Rýchlosť snímania6 snímok / s
Maximálna séria snímok65 pre JPEG, 18 pre RAW
časomeračtam je
Čas časovača2, 10 c
Pomer strán (statická fotografia)3:2
šošovka
Výmenný držiak objektívuCanon EF bajonet
Vrátane objektívutam, overte si model predajcu
Hľadáčik a displej LCD
hľadáčikzrkadlo (TTL)
Zobrazovacie pole hľadáčika100%
LCD displej1044 000 bodov, 3,20 palca
Druhá obrazovkatam je
expozície
výňatok30 - 1/8000 s
Expozícia X-Sync1/200 c
Manuálne nastavenie rýchlosti uzávierky a clonytam je
Automatické spracovanie expozíciepriority clony, priorita clony
Korekcia expozície+/- 5 EV v 1/3 krokoch
ohnisko
Typ automatického zaostrovaniafázové
Manuálne zaostrenietam je
Zaostrenie tváretam je
Pamäť a rozhrania
Typ pamäťových karietCompactFlash, SD, SDHC, SDXC
Formáty obrázkovJPEG, RAW
rozhranieUSB 2.0, video, HD video, HDMI, audio, konektor pre diaľkové ovládanie
jedlo
Formát batériesvoje vlastné
Počet batérií1
Kapacita batérie950 fotografií
Nahrávanie videa a zvuku
Nahrávanie videatam je
Formát nahrávania videaMOV
Video kodekyMPEG4
Maximálne rozlíšenie videozáznamu1920x1080
Maximálna snímková frekvencia videa60 snímok / s
Maximálna obnovovacia frekvencia pri snímaní HD videa50/60 snímok / s s rozlíšením 1280x720, 25/30 snímok / s s rozlíšením 1920x1080
Nahrávanie zvukutam je
Ďalšie funkcie a funkcie
Ďalšie funkciestatív, diaľkové ovládanie, snímanie HDR
Dátum oznámenia2012-03-02
Dátum začiatku predaja2012-03-30
Rozmery a hmotnosť
veľkosť152x116x76 mm, bez objektívu
závažia950 g, s batériami; bez šošovky

Canon EOS 5D Mark III SLR Recenzie

dôstojnosť

 • Po mesiaci používania:
 • Funkčné je vyššie ako vyaky chvály, je tu úprava zaostrenia aj v rýchlosti, a napriek tomu je to jednoduché, bez ruskej výučby som ho zvládol po 5 D m2 - za dva dni, ale stále je potrebné pozorne preštudovať inštrukcie. HDR je super, ostrosť je vyššia ako na bežnom obraze, šošovky žijú nový život, najmä Canon 50-1.4, XA je oveľa menšia a môžete pracovať na otvorenej membráne, Canon 24-105L sa ukázal ako citlivý - nádherný, na ISO 6400 v noci oči sa neponáhľajú, bol som 100% spokojný so 100m2, ale tento fotik je o krok vpred, stále môžete veľa zaznamenať.
 • Po 8 mesiacoch, len bastard z Canon 50 1,4 pri plnom otvorení farieb, detail, ostrosť, portrét ako keby som natáčal iný fotoaparát v režime automatického vyváženia bielej, veľmi vhodný pri slabom osvetlení s bleskom.
 • Pridanie po 1,8 rokoch používania je majstrovským dielom inžinierov značky Kenon vo všetkých ohľadoch - detailov, reprodukcie farieb, hluku, ale toto je možné pochopiť len na elegantnom objektíve.

nedostatky

 • Po mesiaci používania: ak to poviem, ISO 200 vydáva hluk, ale menej ako 5 D m2. Formát súboru je lepšie upravený v DPP, ale vyžaduje aktualizované fotenie, ostrý záber vyžaduje kratšiu rýchlosť uzávierky ako 5D m2 a veľkú ISO pre podanie farieb. To všetko z veľkého počtu pixelov
 • po 8 mesiacoch nie sú žiadne chyby vrátane 200 šumu (sú úplne odstránené vo photoshope)
 • Po roku používania - to isté, ako mnoho ľudí napísalo na obrazovku, si môžete zvyknúť na to, ale ak dosiahnete presnosť expozície a expozície a presnosť ručného BB, niekedy počas natáčania je pomerne ťažké určiť. Našiel som cestu von. Kúpil som si pamäťovú kartu s wi-fi, najmä Transcend SD 16Gb a najmä smartfón, komunikátor EXPLAY 5,7 palca a pozerám sa na pravý rám hneď na obrazovke smartfónu bez spracovania fotoaparátu a ak je to potrebné, môže byť zobrazený ostatným a hodnotený. Teraz nie sú žiadne problémy.

komentár
Po mesiaci používania - samozrejme, musíte vziať, ak môžete. Môj fotovýstup sa zvýšil o rádovo, kvalita sa zlepšila. Pri spracovaní RAW vo fotopríbehu, ak by som chcel dosiahnuť kvalitu fotografií a vysoké rozlíšenie, začal som v počítači chýbať množstvo pamäte RAM. Z fotografie je vidieť, že nie je 5D m2.
Pridanie po 4 mesiacoch používania: Samozrejme, v prvom hodnotení som vyjadril svoje emócie, musel som si kúpiť nový tábor, aby som išiel do Win 7, zvýšiť rýchlosť a pamäť, naučiť sa CS6, pracovať s RAW, ktoré majú iný formát ako 5D m2, (teraz čas pracujem v PS CC), takže nevidím žiadne problémy s podrobnosťami, vykresľovaním farieb atď. Napriek tomu je rozdiel s MK2 taký, ako sa mi zdá. Píšem tiež recenziu, aby ľudia, ktorí berú drahý fotoaparát, pochopili, že potrebujú aspoň 3 vynikajúce objektívy, dobrý tábor, photoshop, dobrú tlačiareň, aspoň na nastavenie farby a kalibrácie, blesku a podobne. V každom prípade to bude stáť najmenej 300-350 tisíc plus veľké množstvo času na spracovanie, inak nemá zmysel kupovať nielen tento fotoaparát, ale aj 5D m2. Veľmi spokojný s fotoaparátom.
Po 1,5 roku používania: je potrebné použiť HDR, nie vždy dosť pozornosti a zručnosti, a často čas na vysoko umelecké zábery, a tiež musíte kúpiť pár ďalších objektívov pre môj 7 Lkam.-nie dosť peňazí. Možnosti fotoaparátu sú vysoké, ale snívam o 1DX, ktorý dokáže vyriešiť všetky problémy, najmä nočné filmovanie. Myslím, že moja kontrola bude pre vás užitočná. Moje fotografie si môžete prezerať na fotkách Yandex v melnikov-a1949
Pridanie po 1,8 rokoch používania - to je majstrovské dielo inžinierov Kenon vo všetkých ohľadoch - detailov, reprodukcie farieb, hluku, ale to možno pochopiť len vtedy, keď strieľate na dobrú opravu ... Bohužiaľ, nemôžem zobraziť fotografie v potvrdení, ale s objektívom Carl Zeiss planárny 1,4 / 85 rozdiel v poradí. (pre začiatočníkov - neponáhľajte si kúpiť)
Melnikov Alexey, 2014-06-28 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vyrobené perfektne - bez vôle, bez medzier a nedostatkov. Spoľahlivý, trvanlivý, chránený, už prešiel dažďom, vetrom a pieskom a morským sprejom.
 • Rýchle percentá - a zrejme aj softvér, pretože počas prevádzky nie sú viditeľné žiadne spomalenia, to je dobrá správa, pretože nastavenia sa menia neustále a veľmi rýchlo.
 • Leží dokonale v ruke, rýchlo si zvykla na prístroj, aj keď sa na prvý pohľad zdalo, že po 52 rokoch si na to zvyknem už dlho, auto je naozaj iné.
 • Prispôsobenie - na úrovni predovšetkým chvály.
 • Výborný seriál - potrebujem ho pre šport a zvieratá.
 • Veľmi úspešné AF, vr. - systém sledovania, nastaviteľný na jeden alebo dva.
 • Tam je HDR a existuje viacnásobná expozícia - zatiaľ čo ja som použil, úprimne povedané, len kvôli zhovievavosti, ale tieto funkcie sú celkom funkčné.

nedostatky

 • Pravdepodobne z naozaj zaznamenaného - iba ceny a hluku.
 • Špatný hluk vo vnútornom komore konvertor vyžaduje uškrtenie, inak stierač vyzerá úprimne uvoľnene (ak nie zamylennym), a niekedy low-kontrast malé časti na červ sa všeobecne jedia, a to najmä pri vysokých ISO - dobre, šukat, že stroj a vziať ju, aby ju odstrániť.
 • Cena v Ruskej federácii nie je v žiadnom prípade - t. praktická voľba prichádza až k prevzatiu kopca vs čakať, až bude zrelé - nečakal som, s ktorým som veľmi spokojný.

komentár
Skutočnosť, že hovoril o nedostatkoch o zhpeg, ako sa to týka Rav, je práve naopak, doslova všetko, čo je možné, sa zachovalo. Možnosti spracovania súčasne, essno, nemeryannom - len práca :)))
To nie je nevýhodou, je to skôr funkcia - stačí ju odstrániť v Rav, a potom previesť.
A stroj essno je náročný na optiku - nie je možné z neho dostať lacnú škatuľu na mydlo a podiel toho, čo môže, t. aj optika.
anonim, 2012-10-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Všetko v tejto bunke je skvelé! Ergonómia je mimo pochvalu. Vynikajúce automatické zaostrenie. Krásna farba. Nízky hluk pri vysokej citlivosti ISO.

nedostatky

 • Cena, cena a cena znova. Žiadne iné nedostatky.

komentár
Som svadobný fotograf, pre mňa vo fotoaparáte veci ako farba, ISO pracovníci, autofokus a samozrejme ergonómia sú najdôležitejšie. To všetko, okrem automatického zaostrovania, mi chýbalo 5d2, našiel som všetko v tomto fotoaparáte! Príklady si môžete prezrieť na mojej webovej stránke wedding.guriew.com
Guriev Andrey, 2013-06-02 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • - Rýchle a pohodlné.
 • - Niekoľko režimov HDR. Nie je potrebné trpieť na počítači s pripojením k HDR-obrazu pár obrázkov. Fotoaparát urobí všetko sám a ukáže výsledok. A ak sa ruky netrasia, môžete získať chladný výsledok bez statívu.
 • - Sloty pre dva typy pamäťových kariet - nepochybná výhoda.
 • - Kvalita obrazu je úžasná, dokonca aj v zmysle Marka II.
 • - Migrácia mnohých tlačidiel pre seba.

nedostatky

 • Ešte nebol objavený.

komentár
Súprava
Body Mark III +
Objektív (Canon) 24-105 +
Blesk Canon Speedlite 600 EX +
Pamäťová karta 32 GB +
4 batérie s nabíjaním +
predĺžená záruka na objektív a fotoaparát na 4 roky =
tesne pod 5000 USD.
Zakúpené v Kanade.
sl-Viatcheslav, 2012-12-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Spárované s objektívom 50mm / F1.2 L USM môžete fotografovať z vašich rúk v noci. Vysoká rýchlosť. Ponuka Rýchly prístup vám umožňuje rýchlo zmeniť najobľúbenejšie nastavenia. Existujú automatické a poloautomatické režimy (nielen manuálne). Nízky šum pri vysokých hodnotách ISO vytvára ISO-6400 dobré fotografie. Pri pripojení k PC cez micro USB to ukazuje dátum a čas vytvorenia súborov (napríklad Nikon P90 to nepodporuje).

nedostatky

komentár
Napriek tomu, že pri extrémne nízkom osvetlení a pri nízkej rýchlosti uzávierky vám táto novinka umožňuje odfotiť dobrú fotografiu z vašich rúk (skúšal som ISO-500 a 1/50 s), obloha je hlučná. Myslel som si, že by to mohli byť komprimované artefakty JPEG, vyskúšal som to v RAW, ale hluk tam bol.
Niečo sa dostalo do hľadáčika (ako prach). Na fotografii to samozrejme neovplyvňuje, ale vysoká bezpečnosť fotoaparátu je na pochybách.
Rachko Anton, 2013-09-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúce podanie farieb, môžete získať celkom prijateľnú kvalitu fotografie pri ISO 25000, presné meranie expozície, presné a rýchle automatické zaostrovanie, obrázky prakticky nepotrebujú úpravy

nedostatky

 • Nesprávne určuje vyváženie bielej v miestnosti, nie je podsvietenie automatického zaostrovania, veľmi vysoké náklady.

komentár
Na Canon sa ukázalo dobré zariadenie. Veľmi pekná reprodukcia farieb, skvelá práca pri vysokej citlivosti ISO. Nevidel som dokonca ani kameru, ktorá by mohla robiť prijateľné kvalitné snímky na ISO 25000 a zároveň by nemala veľa farieb. Z minusov, môžem volať veľmi jednoduché minimalistické telo, nie veľmi presné definovanie vyváženia bielej v miestnosti a vysoké náklady.
Fotografie z tohto zariadenia si môžete prezrieť tu photoswift.livejournal.com
nikolayis, 2012-08-03 ohodnotenie 5

Pozrite si video: HDR in der Kamera - Canon EOS 5D Mark III Tutorial (Február 2020).

Loading...