Popis chladničky Bosch KGV 36VW13

Bosch KGV 36VW13 chladnička - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typchladnička s mrazničkou
umiestneniaoddelený
Freezer Polohazospodu
Farba / náterový materiálbiela / plast
managementelektronický
Spotreba energien347 kWh / rok
Počet kompresorov1
Počet kamier2
Počet dverí2
Rozmery (ŠxVxH)60x65x185 cm
prechladnutie
Odmrazovanie mrazničkypríručka
Rozmrazovanie chladiarenského skladuodkvapkávací systém
Ďalšie funkciesuperzmrazovanie, indikácia teploty
objem
Celkový objem318 l
Kapacita chladničky223 l
Objem mrazničky95 l
Ďalšie funkcie a funkcie
Generátor ľaduchýba
Materiál policesklo
Možnosť zavesenia dverítam je
Klimatická triedaSN, ST

Názory na chladič Bosch KGV 36VW13

dôstojnosť

 • Spokojný na 100%
 • Dizajn hľadal tak, aby rukoväte nevyčnievali úplne úplne.

nedostatky

 • Nie (ak nenájdete chybu)
 • O hluku nižšie.

komentár
O hluku: keď som si vybral, čítal som, že mnoho takýchto bosov je hlučných. Pri kúpe - na úrovni - ticho. Po 7-8 mesiacoch začal robiť hluk a okamžite a hlasno robiť hluk. Skúsený zistiť - problém je v strednej polici mrazničky. Je potrebné posunúť výrobky v inom poradí a opäť ticho. Tam bol tiež mierny hluk kvôli pevne zložené poháre uhoriek v chladničke, mierne šíri ho od seba tak, že by sa navzájom nedotýkali. Za takúto cenu môžete niekedy distribuovať produkty. Obsah je zároveň auditovaný.
dimatart, 2014-05-11 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • zamrzne dobre, veľmi tichý zvuk, priestranný, pohodlné umiestnenie políc a zásuviek v oboch komorách, je ľahké prevážiť dvere na ľavej strane, rukoväte sú vstavané, a nie na samorezných skrutkách - nespadajú, skvelá kombinácia ceny a kvality, elektronické ovládanie stupňov

nedostatky

 • Ešte som ho nenašiel, môžem len nájsť chybu v ťažkostiach s úplným vytiahnutím krabice na zeleninu, ale je to potrebné len pri umývaní chladničky, t.

komentár
Hľadal som podľa mojich kritérií - stretáva všetkých!
mrazničky na dne a menej ako 50% celkového množstva
bezpečnostné držadlá
možnosť zavesenia dverí na druhú stranu
spoľahlivý výrobca
nízka hladina hluku
185 cm
praktická skriňa na zeleninu s nerozoberateľným deličom
biela farba
až 17 000 rubľov
Z vybavenia môžem tiež poznamenať, že:
+ pekný minimalistický dizajn, nič extra
+ Police v chladničke sa dajú ľahko prevážiť (vo dverách - nie)
+ Veľmi sa mi páčilo, ako bola mraznička vyrobená: horná polica je len polica s horizontálnymi otvorenými dverami, priestranná; druhá je zasúvacia zásuvka, tiež slušnej veľkosti; spodná časť je tiež krabica, ale menej ako 2 krát (zrejme motor zaberá zadné sedadlo tam)
+ boli s ním plastové doplnky: 1 maslová misa, 1 pomerne veľká plochá visiaca nádoba (napr. na syr), 1 forma na ľad a 2 nosiče na 7 vajec (aj tie veľké)
+ stupne možno inštalovať elektronicky: od 2 do 8 stupňov
+ funkcia mrazenia pre mrazničku
Dyakova Anna, 2013-06-27 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Krásna, priestranná, lacná

nedostatky

 • žiadny

komentár
Veľmi tichý, predtým bol Stinol, takže sa triasol ako vystrašená myš. Tento nie je vôbec počuteľný. O krabice už napísal (že nemôžu byť odstránené, ale dobre). Mrazí dobre, rukoväte sú pohodlné aj pre dievčatá s predĺženými nechtami (kto to potrebuje - pochopí). Dúfam, že mi bude bez problémov pomáhať už niekoľko desaťročí!
rennowild, 2014-05-08 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Tichý, veľmi tichý, niekedy musíte počúvať, aby ste pochopili, či to funguje. Priestranný. Pohodlná poloha balkónov a políc, políc - skla, veľmi krásna a trvanlivá. Deshovy, všeobecne deshovy. 185 cm je najlepšia voľba, dostanete všetko bez stoličky.

nedostatky

 • Zostavenie Ruska - dve skrutky nie sú priskrutkované k montáži kompresora, niektoré časti sú voľne pripojené, napríklad ventily na opätovné zavesenie dverí, nezáleží na tom, ale je to stále spoločnosť a verím, že strýkovia Vasyaho by nemali byť dôveryhodní pri montáži.

komentár
Upravené mnohé modely v rôznych cenových reláciách. V dôsledku toho sa zastavil. A to je dôvod, prečo ...
1. Bosch - keď poviete toto slovo, okamžite máte nejakú dôveru a rešpekt, dokonca aj od známych a priateľov (ak nechcete povedať, že zhromaždenie je Rusko).
2. 185 cm, chcela som hneď odviezť 200, ale myslel som si, že by nebolo príjemné a veľmi zábavné, keby som sa vždycky ujal kresla.
3. Ale mráz - to tu nie je, ale existujú v ňom plusy - hluk je omnoho menší, nie kvôli kompresoru (aj keď to nie je ani fakt), ale kvôli ventilátorom sa dobre znižuje užitočný objem chladiacich a mraziacich priestorov. O - nie ltsa, mráz, sneh. V nových chladničkách, a tak nie sú, budete stále spomaľovať 1-2 krát ročne, a to aj tu odkvapkávací systém.
4.Upravlenie. Prítomnosť displeja nie je pre mňa dôležitá, môžem ho upraviť a tak aj tlačidlo. A peniaze za peniaze 20-50 drahšie potešenie.
5. Zmrazenie podľa hmotnosti. Tu bolo 4,5 kg / deň v porovnaných vzorkách 9 a 13,5. No, a potom som premýšľal o tom, kam sa ponáhľať, všetko by tak veľmi zamrzlo, nič by sa nepokazilo.
6. Cena - jednoducho skvelá pre 185 a Bosch. Ako výsledok, uložil 250 dolárov na LCD TV a neľutovať.
Každému do tejto chladničky radím. Veľmi potešený
Miškov Sanya, 2013-10-28 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Laconic, jednoduchý dizajn vo vnútri i vonku. Veľké dvere. Neexistujú žiadne vyduté kľučky dverí - to je dôležité, pretože chladnička je uprostred malej kuchyne.
 • Mraznička: dokonale zamrzne; veľmi pohodlná horná polica bez krabice - užitočnejší objem; žiadne trubice výparníka; pekné elastické plastové zásuvky.
 • Funguje to celkom ticho.

nedostatky

 • Mierny syčavý zvuk počas otvárania chladiaceho priestoru - to je spôsob, akým vzduch prechádza otvorom na odvod kondenzátu na zadnej strane chladničky.
 • Kľučky dverí sú v medzere medzi dverami, takže je nepohodlné otvárať dvere chladničky pre osoby strednej a nadpriemernej výšky: musíte sa trochu ohnúť a dvere sa zdvihnú pod uhlom. Ale je tu cesta von: otvoriť horný okraj dverí - tam je zosilnená štrbina trochu na stranu hrany, pre ktoré môžete celkom pohodlne uchopiť.

komentár
Táto recenzia je o KGV36VW13R model.
anonim, 2014-09-21 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • cena

nedostatky

 • Moja kópia je ako malý traktor.

komentár
Chápem, že som nemal šťastie. Nastavil som úroveň, snažil som sa nakloniť rôznymi smermi, je to zbytočné. Kompresor rachotí a všetko. Už premýšľal, ako ju prilepiť zvukovou izoláciou. Možno niekto vie, ako s ním zaobchádzať?
Tereshin Igor, 2014-06-26 ohodnotenie 4

(KGV 39VW31G angličtina)

Pozrite si video: Bosch SuperCool (December 2019).

Loading...