Popis chladničky Bosch KUL 15A50

Bosch KUL 15A50 chladnička - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typchladnička s mrazničkou
umiestneniazabudovaný
Freezer Polohana vrchole
Farba / náterový materiálbiely / kov
managementelektronický
Počet kompresorov1
Počet kamier1
Počet dverí1
Rozmery (ŠxVxH)59,8x54,8x82 cm
prechladnutie
Odmrazovanie mrazničkypríručka
Rozmrazovanie chladiarenského skladuodkvapkávací systém
Mraziaci výkonaž 2 kg / deň
Minimálna teplota v mrazničke-24 ° C
Ďalšie funkciesuper zmrazenie
objem
Celkový objem125 1
Kapacita chladničky110 l
Objem mrazničky15 l
Ďalšie funkcie a funkcie
Antibakteriálny povlaktam je
Generátor ľaduchýba
Materiál policesklo
Možnosť zavesenia dverítam je

Názory na chladničky Bosch KUL 15A50

dôstojnosť

 • Kompaktná a priestranná chladnička pod stolom pre 2-3 osoby, ktoré nevyrábajú prázdne miesta.
 • Police v hlavnom priestore sú dobre premyslené a ľahko sa používajú.

nedostatky

 • Pre tých, ktorí pripravujú budúcnosť, bude ťažké umiestniť do neho niekoľko hrncov s borščom a karbonátky. Ale hlavnou nevýhodou je hluk práce. Napriek neúplnej záťaži a najmenšej mraziacej kapacite je kompresor hlučný, ako v zlých sovietskych modeloch, a robí ďalšie zvuky, ktoré sa podobajú pádu plastovej krabice na kamennej podlahe. Spočiatku, aj keď sa otrasili prekvapením, sa hostia rozhliadajú. Príručka je napísaná a dokonca ilustruje, že by to tak malo byť. Dozvedeli sa o tom len vtedy, keď ju začali používať. Nečakali sme to z pomerne drahej chladničky, ako je nemecké zhromaždenie.
 • Pre rodičov je dvojmetrový Westfrost naozaj tichý. S ním a v porovnaní.
 • Horná polica na dverách nie je jasná, prečo. Miesto je pevné, nemení sa. Separácia oleja je tiež sporná. Náš olej sa do neho nezmestí. Aj keď tam môže byť balenie masla alebo kúsok syra.
 • V poslednej dobe sa plechovka piva valila do tácky na ovocie. Zásobník prasknutý. Je pravda, že nie je rozdelená na kusy. To možno považovať za náš spoločný.
 • Ale držadlo mrazničky po jednom a pol roku používania prasklo uprostred, bez zjavného dôvodu. Zdá sa, že tam bol tresk na materiál - to je divné pre výrobu v Nemecku. Môžete nahradiť rubľov za 350-500, ale môžete použiť aj tak.
 • Tu je taká chladnička. Možno, že iní sú ešte horšie, ale až sa to konečne unaví, nebudeme kontrolovať.

komentár
Všeobecne platí, že vynikajúci priestranný nočný stolík, ak nie je súčasťou siete. Drahé len pre nočný stolík a taký slabý výkon.
Aktualizácia k 28.11.2013.
O tri roky neskôr, jeden po druhom, s intervalom niekoľkých týždňov, sa zlomili slučky. Slučka je zdanlivo silná, ale vo vnútri sú plastové prvky, ktoré sa zlomia. Cena za jedno od 1500 do 2500 p. Prvý som si kúpil. Na moje sťažnosti, že hovoria, že nestačí, niečo slučky pracoval, predajcovia ma ubezpečil, že to bolo ešte dosť dlho. Všeobecne platí, že všetky vložené chladničky majú také nespoľahlivé slučky - povedali. Aj keď slučky robia notoricky známym rakúskym podnikom Hettich.
Zároveň som sa dozvedel o dverách mrazničky. Úplne sa mení a náklady pri objednávke prostredníctvom servisu Bosch nie sú 300-500 str., Ako som už napísal skôr, ale 3500 s. plná platba s čakaním asi mesiac. Cez diely skladov drahšie za 1000 p.
Takže stále musíte minúť na obsah chladničky. Nečakal som.
BCEMOE, 2013-11-28 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • malý, pohodlne organizovaný priestor

nedostatky

 • závesy dverí!

komentár
Po niekoľkých rokoch používania je bezpečné povedať, že jediným slabým miestom chladničky sú závesy dverí. Táto časť je vždy na objednávku, musíte počkať. Oprava nie je lacná.
Rukoväť mrazničky stále praskla. Prevádzka nezasahuje. S týmto všetkým je výber potešený. Nie je tak veľký výber chladničiek pod pultom, a to je dobrá voľba. Ale samozrejme by som chcel, aby výrobca venoval pozornosť kvalite slučiek.
Ekimova Svetlana, 2014-08-30 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • rozmery, ticho práce, veľký počet políc

nedostatky

komentár
Dali túto chladničku na stôl pri chate, funguje perfektne aj v horúčave, výrobky sa nezhoršujú a nie sú popraskané. Neustále vypneme chladničku a znovu ju zapneme (keď prídeme na dachu), funguje to správne, rýchlo sa začne ochladzovať
Fedoseeva Maria, 2013-08-03 ohodnotenie 5

Pozrite si video: Bosch. Frigo-congelatore da libero posizionamento A++. Serie 2 KGN36NL30 (Február 2020).

Loading...