Popis rúry Hotpoint-Ariston FTR 850 (OW)

Rúra Hotpoint-Ariston FTR 850 (OW) - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
rúraelektricky nezávislé
Kapacita rúry56 l
Spotreba energietrieda A
Veľkosti (VhSh)60 x 60 cm
režimy
Režimy vykurovania8
grilje elektrický
prúdenietam je
management
prepínačeotáčavý
časomeračtam je, s vypnutím
dodatočne
špajležiadny
Dvere rúryskladacie
Počet sklenených dverítri
Čistenie rúryhydrolýza
Ďalšie funkcie a funkciesvetlo kamery, chladiaci ventilátor
hodinysú analógové
farbabéžový

Recenzie rúry Hotpoint-Ariston FTR 850 (OW)

dôstojnosť

 • Dokonale zapadá do kuchyne v vidieckom štýle. Pohodlný časovač s oneskorením. Jednoduché a jednoduché ovládanie. Bez akýchkoľvek komplikácií, ktoré nikto nepoužíva, ale pre ktoré výrobcovia berú peniaze navyše.

nedostatky

 • Je potrebné prispôsobiť časovač (nič zložité, len nezvyčajné). Plech na pečenie je občas naozaj tvrdý, snažím sa ho zobrať jasne do stredu tak, aby nedošlo k poškrabaniu povlaku.

komentár
Ako užívateľ ZVI s 10 ročnými skúsenosťami som s novou rúrou potešený. Môj manžel a ja berieme domáce jedlá každý deň. Preto, pre mňa, oneskorený časovač je jednoducho nájsť: od večera som si naložil svoje marinované mäso priamo v rúre, do siedmej ráno je už skoro pripravený. Hlavná vec je nastaviť časovač na trochu menej času, než je potrebné pre plnú prípravu, takže keď sa zobudíte, skontrolujte stupeň pripravenosti (a nie dostať uhlíky). Veľmi potešený.
PS S pipky je všetko elementárne: otáčame len proti smeru hodinových ručičiek. Vyťahujeme sa na seba a my točíme - prípravné oneskorenie, uvoľníme a my točíme - prípravný čas, stlačíme (press) a otočíme - inštalácia hodín. Je to jednoduché!
Alla Kovalenko 2012-08-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľmi ľahko použiteľná rúra, ako fanúšik všetkých druhov elektronických zariadení, sú veľmi spokojní! Dizajn rúry pre 5+!

nedostatky

 • Pri prvom použití sa vyskytol malý problém. Varené na pulte (čo je súčasťou balenia) Keď prišiel čas, aby si to z rúry z nejakého dôvodu, to tam uviazol! Ako by sa z teploty stal viac, vôbec nie vo veľkosti, alebo lepenie S manželom ťahal so všetkou svojou silou. Máme to. Ale teraz sú škvrny na smalte vo vnútri (dosť hlboko)

komentár
Rúra pre tých, ktorí oceňujú nie módu, ale štýl!
anonim, 2012-06-29 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • dobrý, spoľahlivý a lacný

nedostatky

 • až do odhalenia existujú podivné spojenia

komentár
Bol som zasiahnutý vrcholom spojenia: manžel s elektrickým vzdelaním uviazol v zásuvke bez uzemnenia, a rúra sa nezapne, otvoril ju, začal s ňou strkať so svojimi strašidelnými nástrojmi, prakticky som zatvoril zariadenie, aby som z neho dostal poistky ... ukázalo sa, že všetko bolo jednoduché: šípky by mali byť na 12 hodín na inštaláciu a všetko bude fungovať, ak by to nebolo pre internet - manžel by otvoril mozog do mojej rúry a zároveň pre mňa, pretože vždy kupujem spotrebiče v online obchodoch a zrazu)))))))
Boyarshinova Natalia, 2013-07-16 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Úžasný model. Veľmi potešený.

nedostatky

 • V mojom modeli, napriek pokynom, neexistuje odstupňovanie 40 stupňov a testovací program, aj keď je stále 40 stupňov. možno nastaviť, ale bolo to nepríjemné.

komentár
Rúra si vybrala veľmi dlhú dobu. Zastavil som sa v tomto, pretože s podobnosťou funkcií má tento aj krásny a neobvyklý dizajn. Ukazuje sa, že nájsť ľahkú rúru je problém.
Veľmi spokojný s nákupom. Už to používam už pol roka. Nikdy som si nemyslel, že by som to mohol urobiť. Koláče nespaľujú. Môžete dokonca dať dva koláče naraz, na dvoch úrovniach, obaja budú pečené rovnomerne. Všetko dopadá: sušienka, pusinky, muffiny, droždie.
Lady Mary, 2014-05-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Vzhľad
 • 2. Cena
 • 3. Veľký počet užitočných režimov
 • 4. Jasné menu, takmer úplne chýba ďalšie ozdôbky, ľahko sa vysporiadať s režimami

nedostatky

 • Na opačnej strane krásy dizajnu: pre nastavenie časovača, hodín, oneskoreného / manuálneho režimu, použite jednu rukoväť. V dôsledku toho sa pri nastavovaní časovača stratia hodiny alebo sa rúra vypne (pretože je aktivovaný režim oneskoreného štartu). Je ľahké si na to zvyknúť, ale stále to nie je veľmi pohodlné.

komentár
1. Bola priložená inštrukcia v ruštine.
2. Rúra dokonale pečie! Nie je to ťažké. Predtým som celý život horel v starých sovietskych plynových sporákoch, ale mohol som ho okamžite upraviť. Žiadny koláč nebol zranený! Prvých niekoľkokrát som musel nasledovať, hrať sa s teplotou a režimami (vrchol sa snažil zostať bledý, potom dno - horieť), a potom to všetko išlo ako hodinky. Krásny model!
g.galina1125, 2012-09-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Používam 4 roky. Pekné nie je slovo. Od sterilizačných plechov až po pečenie môžete robiť čokoľvek. Pred rokom som bol zmätený nákupom pekáreň. Dovoľte mi vysvetliť: kysnuté cesto nefungovalo. Ukázalo sa, že v rúre je funkcia na prípravu cesta. Teraz nepotrebujem pekáč. Pečiem všetko!

nedostatky

 • Stále nie je problém s časovačom. Ale to nie je hlavná vec.

komentár
anonim, 2012-09-20 ohodnotenie 5


Loading...