Popis epilátora Rowenta EP1030

Epilátor Rowenta EP1030 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typdepilátor
Počet rýchlostí2
Epilačná hlavaprúd
jedlozo siete
Počet pinziet24
podsvieteniežiadny
Použite s penoužiadny
rysy
tryskymasér

Recenzia na epilátor Rowenta EP1030

dôstojnosť

 • To zvláda svoju úlohu, malé, ľahké, pohodlne sedí v ruke, lacné.

nedostatky

 • Postupom času sa začal trochu zahrievať.

komentár
Preskakuje niektoré chlpy, ale to podľa môjho názoru nie je problémom tohto konkrétneho modelu, ale väčšiny epilátorov s takým množstvom pinziet; Ak budete chodiť na rovnakom mieste niekoľkokrát, všetko bude v poriadku. Minimálne trysky a zvončeky a píšťalky. Drôt meter a pol, mám dosť. Toto je môj prvý epilátor: nohy sotva viditeľne pichnuté, moje podpažia sú mierne nepríjemné, to znamená, že tento model je schopný bezbolestne pracovať so stredne hrubými a hustými vlasmi, potom všetko spočíva na prahu bolesti. Ale bolí to na odstránenie tenkých vlasov (chmýří). Veľký robotník bez kudrliniek a za málo peňazí som šťastný)
dveblohi, 2012-11-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Rýchle, nie hlučné Masážne lopty naozaj uľavujú od bolesti.

nedostatky

 • Hlava nie je odnímateľná, jediná vec, ktorú možno čistiť štetcom, ktorý je súčasťou súpravy.

komentár
Rovnako ako všetky ostatné epilátory, chlpy chýbajú, množstvo pinzety to nemá vplyv. Čím menej, tým menej bolesti)))
anonim, 2012-08-23 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Malé, pohodlné, v sáčku je málo miesta, môžete si ho vziať so sebou.

nedostatky

komentár
Kúpil som si niekde v apríli 2013. Na začiatku sa mi to páčilo, dobre som to vytiahol, ale teraz to musím urobiť niekoľkokrát. Myslel som si, že by som to vyčistil lepšie, potom sa ukázalo, že sa to nemá čistiť.
anonim, 2013-08-22 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • malý, krásny, bezbolestný (na úkor loptičiek)

nedostatky

 • hlučný

komentár
dokonalé! strašidelné, nemôžete nič povedať, ale vosk jeden každých 100 je viac bolestivý a na epiláciu sa vynakladá veľmi málo času (vedľa vosku), ktorý sa chopí chĺpkov a je menší ako 0,5 cm (ak nie prvýkrát), aj keď krabička hovorí od 0,5 vo všeobecnosti veľmi spokojný s nákupom)
Kochetkova Tanya, 2013-10-26 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • malý

nedostatky

 • v pripomienkach

komentár
Toto je môj prvý epilátor. Už dva roky som ho používal, je to zbytočné =) Zlomí mi vlasy na nohách, takže tam používam holiaci strojček. V oblasti bikiny-pekelné múky spôsobuje. Používam ho len v podpazuší - prvýkrát to bolí divoko, potom to nie je takmer viditeľné. Ale chĺpky sa zvyčajne nevylomia koreňom, ale odlamujú sa - preto by mal byť epilátor použitý 3-4 krát týždenne. Rozdiel medzi holiacim strojčekom a zvyčajným iba nezostáva hrozné strnisko.
anonim, 2013-04-28 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • dizajn, malá veľkosť.

nedostatky

 • Strašne odstraňuje vlasy, prestávky, zmeškanie. V podpazuší som poškodil kožu (aj keď je možné, že mám takú jemnú pokožku), ale stále to zanechalo zlý odtlačok.

komentár
kúpil dnes. Samozrejme, chcela som to okamžite vyskúšať. Konzultant ma v obchode doslova kúpil)) Nemal som čas pozrieť sa na recenzie alebo komentáre. A márne! Po ňom zostal na nohách ježko. Snažil som sa odstrániť chlpy 10-15 krát na každej nohe, a stále zostal ... Všeobecne som veľmi rozrušený. Koniec koncov, nákup nie je lacný, podľa môjho názoru. A teraz peniaze nevrátite ... Je to nový nákup.
anonim, 2015-06-06 ohodnotenie 1

Loading...