Popis kuchynského robota Bosch MCM 5529

Kuchynský robot Bosch MCM 5529 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typkombajn
energie800 W
Kapacita misy3,9 L
mixérobjem je 1,5 litra
managementpočet rýchlostí: 2, pulzný režim
V sade
odšťavovačpre citrusy
Mlynček na mäsožiadny
mlynčekžiadny
Berry tlačtam je
tryskyuniverzálny nôž, emulzná dýza, strúhadlo: 2 v súprave, kotúč na rezanie slamy
Disk na kosenie kockytam je
rysy
Ochrana proti preťaženiutam je
popravamisa: plastová, mixér: plast, puzdro: plastové
Napájací kábels odkladacím priestorom
Gumové nožičkytam je
Ďalšie informáciekefa na čistenie kefy

Recenzie kuchynského robota Bosch MCM 5529

dôstojnosť

 • Naozaj nepostrádateľný asistent v kuchyni! Žiadne jedlo nie je pripravené bez jeho účasti! Nehovoriac o polotovaroch na zimu. Dokonale sa čistí v umývačke riadu (65 stupňov pokojne vydrží). Bezpečné - dieťa ho nemôže náhodne spustiť a niečo si orezať. Používame 3 roky, 2-3 dni v týždni - nič sa ešte nerozbilo (t-t), viečka nezmiznú

nedostatky

 • No, bolo to naozaj tak ťažké urobiť stredný strúhadlo? A bolo by dobré prísť s kusom na uloženie príloh!

komentár
Malé triky z osobnej skúsenosti:
- keď nareziete rôzne výrobky na kocky, musíte začať s najjemnejšou, potom položiť najťažšie a na konci strednú tvrdosť.
- zemiaky na šalát je lepšie narezať na kocky surové a potom variť v mikrovlnnej rúre. Dostanete perfektné kocky, ktoré sa nerozpadnú, keď sa zmiešajú.
- zeleninu na polievku (mrkva, cibuľa, kapusta, repa, zemiaky, atď.) by ste mali narezať naraz na niekoľko obväzov, inak by sa viac rozrušilo. Jedna časť na použitie a zvyšok sa rozloží na porcie a zmrazí. Nabudúce varíme (smažíme, varíme) bez rozmrazovania.
- greeny, okrem prachu, ktorý som nikdy nedokázal nakrájať: (To je však skvelý spôsob, ako ho pripraviť na zimu - univerzálny nôž vmasírujte takmer do pyré, vložte ho do ľadovej formy a zmrazte! Tieto zelené kocky sa potom použijú na varenie alebo dusenie.
Flaika.nsk, 2012-07-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Je ťažké vymenovať všetko, ale aspoň niečo:
 • Šalát na niekoľko sekúnd a je to pravda!
 • 2) schopnosť nákupu rôznych dýz
 • 3) Nemecká kvalita, čo poviete
 • 4) aj td aj tp

nedostatky

 • 1) šľahačku poškrabáva misku
 • 2) je škoda, že nie je možnosť strihať kocky rôznych veľkostí)
 • 3) malý počet výrobkov univerzálny nôž len rozptyľuje na miske

komentár
Používam asi rok, bez neho, ako bez rúk Rodina je len dvaja ľudia, takže nie je vždy prospešné ju používať, napríklad na rezanie jednej cibule na polievku ... niekedy to robím: kocky cibule, mrkva, zemiaky a dať ich do vreciek v mrazničke ... takže môžete variť polievku v zhone, aj keď z mrazenej zeleniny, ale napriek tomu :)) ... Tiež používam kocky, aby sa dusená zelenina zo zeleniny ... teraz príbeh disku pre bitie: Čítal som na jednej stránke, že sa poškriaba misy a musí byť opitý hneď pred použitím Dúfal som, že v spodnej časti vyčnievajúcej časti (kulibiny :)) som ju neodrezal ... prvýkrát, nebolo to poškriabané, ale po druhýkrát som počul charakteristické skrutky a ... mdaa ... no, môj manžel prerušil túto vyčnievajúcu časť a všetko je v poriadku potom ... bije čarodejne, najmä veveričky ... s mixerom, ktorý som nikdy nezničil pred takými vrcholmi ... najlepšia vec je sito na utieranie bobúľ! Teraz v ňom robím len zemiakovú kašu, stáva sa tak citlivou a nie je tu žiadny lepek, ako pri bijaní svetla a samozrejme všetky druhy džemov atď je to jedna sekunda, na výstupe je málo odpadu a najjemnejší produkt ... ak sa vám páči kórejská mrkva, potom je tu moja chyba a rada pre vás, nekupujte si špeciálny disk na rezanie do prúžkov (zabudol som, čo sa volá), kúpte si disk s priemerným strúhadlom (nie je súčasťou balenia) a na tom istom disku priemerný drvič), nie je to horší ako malý tip, ale budete mať aj priemerný drvič ... čo ešte? Prispôsobil som si kúsok kapusty: stačí ju rozrezať ako tak dlhé, veľké zakrivené pruhy (neviem, ako to vysvetliť, dúfam pre pochopenie :)) vo veľkosti prechádzajúcich Je možné získať 5-6 jazdných pruhov z veľkej hlavy ... a slúžiť im v pravom uhle, potom žiadne okrúhle rezy, len prúžky nasekanej kapusty (drvič vybrať z malých až veľkých, ktoré sa vám páči) ... stále potrebujú háčik na miesenie cesta , ak nie je stroj na chlieb ...
hhomiachokk, 2012-10-26 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Prečítajte si, vyššie, výhody, nepochybne sú a je ich veľa

nedostatky

 • Mal som rovnaké problémy ako užívateľ NETA. Pri príprave tekutého cesto na palacinky, šľahač disku vyskočil zo svojho miesta z nejakého neznámeho dôvodu a poškriabal ošklivú brázdu na dne misy, ktorá sama utrpela, plastové triesky boli odstránené z dna a tiež zanechali tyran na držiaku dýz. V servisnom stredisku, kde som napísal e-mail. list, bol som ponúknutý nahradiť všetky tri dotknuté časti v záruke. Zdá sa, že tieto prípady nie sú jedinečné, pravdepodobne chyba v modeli. Pri bití používajte opatrne disk. Po zastavení pred opätovným spustením nechajte sedieť na dne, niečo sa utopte, uistite sa, že je presne

komentár
anka.kurilova, 2010-05-06 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Hnetené cesto, šľahačka, citrusová šťava je vynikajúca, nie je takmer žiadny odpad, kocky sú hladké, krásne, dobre plnia všetky svoje funkcie.

nedostatky

 • Presne týždeň po nákupe sa veko mixéra začalo odsťahovať, zeleninu hádzali jednou rukou, zatlačili na veko s druhým, nemôžete vybrať ruku, kombajna okamžite prestane pracovať. Kotúč na šľahanie poškrabáva dno misy.

komentár
Rozhodnite sa kúpiť alebo nekupovať, ale veko mixéra je významnou nevýhodou, pretože každý druhý človek, ktorý má tento konkrétny problém, má tento problém.
ritanna.2010, 2010-05-26 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Nazval som to Shredder zeleniny, s odkazom "Nie je na predaj Agniac." Cibuľa sa nakrája v sekunde, mrkva za pár sekúnd, dve hlavy kapusty sa nakrájajú na malé kúsky za pár minút. Kocky sa ešte neskúsili.
 • PS: Čokoládové mlieko vyrobené podľa priloženého receptu sa deťom naozaj páčilo.

nedostatky

 • Chcel som väčšiu dieru.

komentár
vadimzhukov1969, 2012-12-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Rezanie na kocky (na tento účel a na výber)
 • Strúhadlá a drvič sú vynikajúce (obrovská mrkva zmizne za 30 sekúnd)
 • Veľká miska (na šalát pre 4-6 osôb)
 • Tryska na zemiakovú kašu
 • Tryska na bitie (proteín, smotana, kyslá smotana, cesto - nie viac ako 2 minúty)
 • Dýza s nožom je vhodná na miešanie stredne tekutého cesta.
 • Mixér je odstránený - a kombinátor sa zmenší =)

nedostatky

 • Pomerne drahé
 • Urobí miesto - to isté je kombinovať
 • Potrebujete takmer samostatnú krabicu pod tryskami
 • Malé kocky (ale predávané extra tipy)
 • Žiadny priemerný strúhadlo (nie kritické, ale v prípade potreby opäť predané)
 • V strede pohára je diera (trochu sa prehltne a nepohodlne zasahuje, ale na to si zvyknete)
 • Mimochodom, je to tak, že poháre sú plastové, ale mám veľa vybavenia s rovnakým mínusom, ale má viac ako 5 rokov =)

komentár
Kúpil som si darček, veľmi šťastný.
Vybrala som si medzi spoločnosťou Philips, ktorá tiež kusy kocky, a Bosch (z mamy Bosch, takže sa rozhodli vziať ďalšiu na porovnanie).
2 minúty po preštudovaní inštrukcií (tam sú dokonca recepty) a primeraná opatrná manipulácia s plastovými časťami je kľúčom k šťastiu a pohodlnej práci s kombajnom.
Rýchlo sa umyje, samotný kombajn sa vôbec neznečistí
Spočiatku bolo ťažké variť veľa šalátov naraz (vzal som to pred DR): je ťažké navigovať, čo a ako znížiť. Najťažšie bolo pripraviť si kožušinový kabát, musela som všetko umyť.
Rezané a drvené musia byť chladené výrobky, zle vhodné pre mäso (prilepené).
Ale pyré z horúcich zemiakov - super!
Odstráňte mixér, odšťavovač a mixéry do skrine.
Podľa môjho názoru potrebujete pre pracovnú hostesku v kuchyni len kombináciu a varný varič.
anonim, 2013-11-28 ohodnotenie 5

Loading...