Popis kuchynského robota Moulinex DJ756G35

Kuchynský robot Moulinex DJ756G35 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typvrtuľník
energie150 W
Kapacita misyžiadne údaje
mixéržiadny
managementpočet rýchlostí: 1
V sade
odšťavovačžiadny
Mlynček na mäsožiadny
mlynčekžiadny
tryskystrúhadlo, kotúč na rezanie slamiek
rysy
popravapuzdro: plastové
Skladovanie trysiektam je

Recenzie kuchynského robota Moulinex DJ756G35

dôstojnosť

 • Kompaktný elektrický strúhadlo (5 trysiek v súprave), hlučný do najlepšieho, nezanecháva žiadne zvyšky (to je to, čo obyčajné drviče hriech hriech)! Pracuje na princípe mlynčeka na mäso.Šťava sa nedostane do motora.Kombinuje všetko priamo do misy alebo taniera: na stole je úplne čistý! Nohy sú pogumované - zariadenie ticho stojí a robí svoju prácu.

nedostatky

 • Cena je príliš vysoká.

komentár
Kúpil som na oplátku drvič VES CI 9100, ktorý pracoval len niekoľko mesiacov (plastové časti pripevnenia trysiek odpadli) Namiesto toho som hľadal plavák (mlyn ho nepotreboval).
Absolútne spokojný s akvizíciou, je tu dosť energie, ale chcem viac ... Všetko je úhľadne a bez zvyškov kúskov! Sú tu 3 strúhadlá (veľké, malé a ultra jemné (pre tvrdý syr)), tenký drvič, piškótová dýza, môžete trieť: mrkva, cuketa, zemiaky, uhorky, paprika, cibuľa, repa, kapusta, jablká, syr parmezán, syr gruyere, čokoláda, sušienky, sušienky, lieskové orechy, vlašské orechy, mandle, kokosové orechy, nakrájaná zelenina, ako sa odporúča v návode, je ľahšie trieť. Napájací kábel sa skrýva v puzdre, vyrobený vo Francúzsku !!!
anonim, 2012-11-18 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pohodlné, oveľa menšie kombinovať a ľahšie umývať (pre mňa sú tieto 2 body veľmi dôležité). Obsahuje 5 dýz na rezanie, rošt rôznych výrobkov.

nedostatky

 • Odpad zostáva, keď sa trie, ale toto je typické pre všetky zariadenia, s výnimkou jednoduchého oceľového strúhadla.

komentár
Objednané z Nemecka. Videl som to v nemeckom katalógu, ale v Rusku ešte neboli žiadne takéto zariadenia, chcel som toľko vidieť tento zázrak v mojej kuchyni, ktorý som nemohol odolať a objednať :)
Pokyny sú povinné čítať! Všetko sa mi zdalo zrejmé a bez čítania som začal trieť, čo sa ukázalo zle, pretože tryska. Ukazuje sa, že najprv musíte dať na trysku a zapnúť strúhadlo bez výrobkov tak, aby tryska bola pevná ...
Rena-angelikos, 2013-03-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Veľmi dobré trenie všetku pevnú zeleninu: repa, mrkva, repa, reďkovky, ..., dokonca aj na najmenšom strúhadle, je dosť energie.
 • 2. Jemné a rýchle čistenie, čo je veľmi pekné.

nedostatky

 • S chudobnými rastlinami, ako sú sladké papriky, uhorky, paradajky, sa zle zaobchádza, ale sú tak krásne narezané kuchynskými nožnicami alebo nožom.

komentár
Jeden z najlepších pomerov cena / kvalita.
Persidskiy Oleg, 2013-10-28 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Ruby, kotlety, kusy))) Veľmi nutná vec v kuchyni na polievky, šaláty, 2 jedlá! hodil mrkva-votrel do polievky, pod tryskou batérie-čistý! manikúra na mieste, jedlo na stole! Super !!!

nedostatky

 • Myslím, že časom sa plast môže zmeniť na farbu mrkvy alebo repy! aj keď to mám takmer rok a ako nové! Rýchlosť určite nie je taká, ako mlynček na mäso, ale nemá ani takú silu ako mlynček na mäso! Takže nedostatky v tomto zariadení sú kompenzované veľkými výhodami !!! Áno, a ja som k nemu zdvihol nádobu - kde je terc-obdĺžnikový, a to sa stane, keď sa ťažko pracuje za hranicami misky.

komentár
Nerozumiem, ako bolo možné napísať, že táto hračka zaberá veľa miesta v kuchyni - to je nezmysel! Je to veľmi malé, kompaktné a dokonca krásne !!!
Na prvý pohľad som sa zamiloval do tejto multi-cutter !!! Ona mi roztrie všetky mrkva, repa, zemiaky, syr, atď ... Najdôležitejšia vec na tom všetkom je, že nemusíte šliapať všetko na strúhadle a darovať manikúru, ak chcete , varte drannik! Ukazuje sa, že umývate mrkvu dlhšie, než ju trie a všetko je presne a veľmi krásne! všetky kusy sú rovnaké !!! Urobil som vo Francúzsku, takže pravdepodobne všetky trysky sú jasné, krásne a ostré! Som s ňou veľmi spokojný !!! Dokonca aj keď budete trieť viac, môžete zmraziť!
ksuyshina, 2012-12-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Som spokojný so všetkým, som veľmi rád, že som získal rezanie, je potrebné prispôsobiť sa tomu, čo pripútať, čo sa trieť.

nedostatky

 • Páni, pozorne si prečítajte návod !!!!

komentár
Kúpil som ho čisto kvôli dizajnu - Wow, čo je ten pekný, chcem))) Snažil som sa trieť zemiaky - to nefungovalo! Išiel som na internet čítať recenzie a tam, bohužiaľ ... No, myslím, že som si kúpil ďalšiu nechkomnuyu hračku. pustiť !!! Mám takmer všetky gadgets svojich značiek.I som šiel prečítať návod.A Oh, zázrak)) Úprimne priznať, že som nepoužil všetky trysky, ale kapusta, repa, syr, jablko, zeler, mrkva sú trením všetko super !!!!!!!!
n.troschina2010, 2013-01-07 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Už funguje dobre

nedostatky

 • Slabé vnútornosti plastové

komentár
Pracoval skartovať a po 3 mesiacoch zuby veľké koleso zlomil !!!!
Basov Michael, 2014-06-04 ohodnotenie 2

testu

Loading...