Popis sušiča vlasov Panasonic EH5573

Panasonic EH5573 fén - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Technické špecifikácie
typbežný sušič vlasov
energie2000 wattov
Počet režimov12
Nezávislé nastavenie tepla a prietoku vzduchuexistujú režimy vykurovania - 4, režimy intenzity prúdenia vzduchu - 3
Ďalšie režimyprívod studeného vzduchu, ionizácia
rysy
Ďalšie informácieexterný ionizátor, statický nabíjací panel
trysky
V sadedifúzor, náboj

Recenzie pre fén Panasonic EH5573

dôstojnosť

  • Veľmi dobrý a kvalitný fén, s dobrou cenou. Krásny, výkonný stroj, veľmi vhodný na ukladanie doma. Na rozdiel od mojich obáv sa ukázalo, že je to oveľa jednoduchšie, ako sa zdá na fotografii, čo robí vlasový styling oveľa jednoduchším. V prvom rade som si vybral spoľahlivý a vysoko kvalitný fén, pretože predchádzajúce sušiče vlasov, dokonca aj od popredných výrobcov, klesali veľmi rýchlo. Preto skutočnosť, že si vezmem Panasonic, som nepochyboval, pretože tento výrobca ma nesklamal.

nedostatky

  • Podľa môjho názoru neexistujú žiadne nedostatky, existujú nejaké nepríjemnosti po predchádzajúcom fén, ale to je otázka času.

komentár
Ako profesionálny kaderník s 15 rokmi skúseností môžem povedať, že fén je naozaj hodný. Tam je dosť energie, aj keď výrobca je mazaný, hovorí 2000 W, pretože v Rusku sieťový výkon je všeobecne 220 V, nie 240 V, ale to je stav všetkých výrobcov. V skutočnosti, skutočný výkon fénu je 1700 V, ale to je dosť dosť pre self-styling a sušenie vlasov. Sušič vlasov je veľmi ľahký v porovnaní s mnohými sušičmi vlasov, ktoré som použil, a profesionálnymi. Vonkajšia ionizácia je skutočne cítiť, pretože vlasy sa stávajú hladkými, neelektrifikujú a zároveň veľmi dobre udržiavajú svoj tvar. Vlasy si udržujú vlhkosť veľmi dobre a nie sú presušené, ale zároveň sa stávajú mierne ťažšie a ťažšie sa vlnia, takže ak máte dlhé vlasy a máte radi silne skrútené konce, je lepšie uchýliť sa k kliešťam. Chcem tiež povedať o difuzéri, ktorý som nikdy predtým nepoužil. Tu je veľmi pohodlný, vyrobený v tvare hlavy, takže nie je ťažké ho používať a objem vlasov sa skutočne zvyšuje. Ak máte dlhé vlasy, len nakloňte hlavu dopredu a pomocou difuzéra vysušte korene vlasov, mierne masírujte hlavu a vlasy sa budú vznášať z koreňov, čo vytvorí ďalší objem účesu. Všeobecne platí, že som spokojný s fénom, dúfam, že to bude trvať dlhšie ako tie predchádzajúce. Každému odporúčam, ak hľadáte niečo také.
elsa777, 2010-10-28 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Jeho peniaze fúka na 150%!
  • Výkonná, spoľahlivá, pohodlná, dvojitá externá ionizácia.

nedostatky

  • nie, vôbec nie!

komentár
malé mazanie väčšiny sušičov vlasov: 2000W výkon je uvedený na 240V, na 230V - 1850W, na 220V - 1700W. Ale to nie je nevýhoda, pretože takto píše každý. Sila dosť pre oči!
Vezmite si to, nemyslite! za ~ 1500 rub - najlepšia voľba!
xtrams, 2010-06-21 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Štýlový, silný, pekný.

nedostatky

komentár
Skvelá vec, sto percent spokojný s nákupom! Tri úrovne prívodu vzduchu, štyri teploty. Takže môžete najprv vyschnúť, pretože sú dosť ... Prúdenie horúceho vzduchu je naozaj horúce, dobré pre komplikovaný štýl (alebo pre vykurovanie miestností)), posledný posuv je naozaj taký silný, že môže niesť hlavu. Stručne povedané, fen-raketa. Toto je bomba! Vezmite, nebudete ľutovať.
zbalzamo, 2010-07-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Veľký fén! Super výkon! Mám dlhé vlasy, ukladám ich do hlavnej kaskády, to dopadá veľmi rýchlo, tlačidlá majú výhodnú polohu.

nedostatky

  • Keď som sa rozhodol myslieť si, že nie je príliš veľký (súdiac podľa fotografie), ukázalo sa, že nebol malý a ťažký ... s časom, keď bola použitá ...

komentár
BabeCrazy, 2010-05-03 ohodnotenie 4


dôstojnosť

nedostatky

komentár
Je to slušný fén na peniaze. Fúkanie Boha zakazuje, rôzne spôsoby sa páči, sieť na odstránenie statickej elektriny je prítomný. Jediná vec - stylingová dýza nemá žiadny vplyv na moje vlasy. Nuž, nič nezodpovedá obvyklej tryske, naozaj sa mi to páči.
Kuznetsova Elena, 2014-07-08 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Pravidelný sušič vlasov, zvláda svoje povinnosti. Niekoľko spôsobov sušenia (teplo a energia), ktoré sa menia v závislosti od toho, ako rýchlo potrebujem sušiť vlasy. Vo všeobecnosti rýchlo schne

nedostatky

  • Žiadne tipy na styling

komentár
skvortzova.mariana, 2010-11-18 ohodnotenie 4

Loading...