Popis strojčeky na strihanie vlasov Panasonic ER1611

Zastrihávač vlasov Panasonic ER1611 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
typuniverzálny stroj
jedlooffline / zo siete
Rotačný motoržiadny
Výdrž batérie50 min
Doba nabíjania1 h
Indikátor nabíjaniatam je
Otáčky motora10 000 ot / min
rysy
Počet nastavení dĺžky7
Počet dýz1
Ďalšie informácienastaviteľný nôž (0,8 - 2 mm)
možnosť zrážok
Dĺžka ostrihania0,80 - 15 mm
Nastavenie dĺžky zostrihupomocou regulátora

Recenzie strojčekov na vlasy Panasonic ER1611

dôstojnosť

 • Výborné nožnice a v jednom priechode. Dobrá vec je cítiť v rukách. Má dobrý náboj. K dispozícii sú tri dýzy so šiestimi úrovňami dĺžky + aj na noži. Čo ešte potrebujete? Len získajte skúsenosti.

nedostatky

 • Samozrejme cena. Myslím, že autá za cenu 4k. strih nie je o nič horšie, len ho utrácať ešte raz. Preplatil som len za neistú nádej, že to bude stačiť na 10 rokov v každodennom živote, pretože výroba je Japonsko.

komentár
Nakoniec prišiel deň, keď zamával do holičstva. Dokonca aj prvý strih tenisu (alebo niečo vedľa neho)) skončil celkom dobre, hoci žena bola veľmi znepokojená, myslel si, že to bude oveľa horšie.
Neviem, to sa mi zdá príliš drahé pre dom. Pozri Wahl alebo nejakú inú spoločnosť, lepšiu nemčinu, ktorá sa špecializuje len na to. Ale ak ste profesionál, potom v skúsených rukách je pravdepodobne najlepšie, keď sa nenájdete. Takýto výkon už nemá, pretože to nie je strih, ale rezy, a nezáleží na tom, ako rýchlo to bolo s vašou rukou. Sľubujú vynikajúce nože, ale tentoraz to ukáže. Ak sa niekto rozhodne kúpiť, bude príjemne prekvapený, a ak strávi dvakrát menej, je si istý, že ani on nebude rozrušený.
Cheshire Cat, 2014-03-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Nepochybne najlepší a jediný strojček na vlasy. Ak potrebujete dobrý stroj, nemôžete ani hľadať iné možnosti - to všetko budú peniaze odhodené. Pravdepodobne som ich odhodil už na pár desiatok tisíc rubľov pre rôzne autá pred 2 rokmi som si kúpil tento stroj. Je to o niečo drahšie ako iné autá, ale stojí za to peniaze. Hlavnou výhodou tohto stroja je, že má lineárny vysokorýchlostný motor s 10 000 otáčkami a to nie je prázdny marketingový rozhovor. Stroj holí veľmi ticho, hladko a rovnomerne. A ak sa batéria posadila, nevyťahuje chlpy a nekliní ako iné stroje, ale jednoducho sa vypne. Poplatok stačí na 6-7 účesov vousov a hlavy.

nedostatky

 • Nezistené

komentár
nervasystem, 2012-11-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Najlepšie zastrihávač vlasov na trhu. Ak potrebujete dobrý stroj, nemôžete ani hľadať iné možnosti. Je to o niečo drahšie ako iné autá, ale stojí za to peniaze. Stroj holí veľmi ticho, hladko a rovnomerne. Plne podporiť predchádzajúcu pozitívnu spätnú väzbu! Hľadal som svojho manžela veľmi dlhú dobu, bolo tu množstvo potrebných požiadaviek, tento model splnil tieto požiadavky. Pridajte recenziu, pretože na tomto skvelom modeli je niekoľko recenzií! Chcem pritiahnuť vašu pozornosť.

nedostatky

 • Nezistené

komentár
Anna
anonim, 2013-07-29 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Veľmi veľká výkonová rezerva
 • 2. Veľmi ostré - nožnice ako nôž, bez odporu.
 • 3. Bezpečné nabíjanie
 • 4. Kvalita materiálov (vec!)
 • 5. Plastové trysky (od 3 mm a viac) aspoň dovtedy, kým sa zdajú byť Fragile (na poslednom písacom stroji, trysky sa ukázali byť najslabším bodom a začali sa zlomiť).

nedostatky

 • 1. Nie je možné nastaviť dĺžku na menej ako 0,8 mm.
 • 2. Niekto (napríklad ja) bude nepohodlný skočiť z možných dĺžok z 2,0 na 3,8 hneď - nie získať stredné hodnoty.

komentár
Kúpené hlavne na krátke strihanie vlasov. Plus pre bradku. Vybral som si veľmi dlhú dobu - tento model je drahý, ale je to jeden z mála, ktorí majú 99,9% pozitívnych recenzií na fórach. Stavať kvalitu, silu, ostrosť, batérie, jednoduchosť použitia, kvalitu materiálov, radosť z používania - to je všetko o 5. Dojem bol pokazený tým, že na účes vousov na nulu nie je použiteľný - jeho minimum bude vždy 0,8 mm. A druhý nepríjemný moment: na samotnom písacom stroji gradácia dĺžky 0,8 1,1 ... 2,0, a potom pripojené sú plastové trysky začínajúce 3 mm. Preto je skok z 2,0 okamžite na 3,8 mm. A potreboval som niečo ako 3 mm a ďalšie 4 mm. Ak tieto dva body nie sú pre vás dôležité, potom všetky ostatné aspekty práce vo výške. Toto je inteligentné zariadenie!
Polyansky Vitaly, 2014-03-19 ohodnotenie 4Pozrite si video: Profesionální stříhací strojek na vlasy MOSER Li+ Pro 1884 - 0050 (Február 2020).

Loading...