Popis strojčeka na vlasy Philips QC5370

Zastrihávač vlasov QC5370 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
typuniverzálny stroj
jedloautonómne
Výdrž batérie60 min
Doba nabíjania1 h
Indikátor nabíjaniatam je
rysy
Počet nastavení dĺžky21
Počet dýz1
Oprava bradyžiadny
Mokré čistenietam je
Ďalšie informáciečistiaca kefa
možnosť zrážok
Dĺžka ostrihania0,50 - 21 mm
Nastavenie dĺžky zostrihupomocou regulátora
Šírka noža41 mm

Recenzia zastrihávačov vlasov Philips QC5370

dôstojnosť

 • Rezne kvalitné vlasy, nízka hmotnosť, rýchlo sa nabíja a drží batériu dlhú dobu, len sa umyje, pohodlne leží v ruke. Nič nadbytočné, kvalitný, dobre navrhnutý zastrihávač vlasov na hlave aj na tele.

nedostatky

 • Ešte som ho nenašiel, dúfam, že to ma poteší s mojou prácou na dlhú dobu.

komentár
Môj prvý zastrihávač vlasov, ktorý som dlho sledoval, nechcel som preplácať pokročilé modely a nenašiel som ich v mojom meste. Preto som si podľa môjho názoru vybral to najlepšie, čo k dispozícii nebolo. Hlavná vec - strestret jemný, ľahko nastaviteľný strih výšky, silný. Okrem 2-ročnej záruky, ak si zakúpite zakúpený stroj na webovej stránke Phillips, je tu dodatočný rok záruky, ktorý je tiež pekný.
Jedným slovom, kúpil som ho - som spokojný, a ak by som bol teraz ponúknutý na výber účesu pre niekoho, jednoducho by som si kúpil ten istý model. Cenovo dostupné, jednoduché a vysoko kvalitné.
Bagrov Bogdan, 2013-07-31 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúci model, rezy hladko, netiahne, nastavenie dĺžky je veľmi pohodlné. Skvelá kombinácia ceny a kvality.

nedostatky

 • Nie je odhalené

komentár
Kúpil si clipper doma. Vybrali za rozumnú cenu, veľmi spokojní. Pri dĺžke 21 mm si môžete dokonca strihať a robiť bez nožníc. Hladké nastavenie dĺžky od 3 do 21 mm umožňuje plynulé prechody aj pri absencii účesových zručností, ako je tá moja. Veľmi potešený. Odporúčam.
anonim, 2013-12-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pohodlné, lacné.

nedostatky

 • žiadny

komentár
Prvá bola prezentovaná dievčaťom, keď sa presťahovala, opustila rodičov, druhá kúpila tú istú. Neľutujem. Predtým prešlo niekoľko strojov - každý ťahal za vlasy alebo kočík. S týmto nie je žiadny problém.
Desiatky Loki 2013-12-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • - Modelka je dobrá, takmer žiadne sťažnosti, nožnice čisté, vlasy sa nezachytávajú. Páčilo sa mi nastavenie dĺžky vlasov, pretože v porovnaní s predchádzajúcim strojom, kde bolo potrebné neustále meniť dýzy, všetko sa vykonáva rolovaním gombíka.
 • - Stroj dokonale umyje vodu, voda sa dostane na všetky miesta a všetko sa dokonale vymyje, najmä vzhľadom na to, že to nie je nevyhnutné, voda nespadne.
 • - Bezdrôtové - je neuveriteľne pohodlné, dokonca aj niečo zbytočne vysvetliť)

nedostatky

 • Dĺžka je od 0,5 mm, ale v skutočnosti je to 0,5 pri odstraňovaní nástavca, a veľmi minimálna dĺžka pri nosení nástavca neumožňuje holenie pre efekt 3 denných štetín, takže som sa rozhodol kúpiť stroj s možnosťou výberu menšej výšky srsti samostatne, pretože V tomto modeli je tento moment sklamaný.

komentár
Vo všeobecnosti som spokojný so všetkým okrem nedostatku možnosti vybrať si dĺžku vlasov 1,5-2 mm.
Terentyev Stanislav, 2014-02-23 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Batérie. Kvalita spracovania, s vonkajším chladičom je na úrovni, je príjemné udržiavať, vibrácie a hluk sú mierne.

nedostatky

 • Dýza však nie je pohodlná - je príliš dlhá. Minimálna dĺžka 0,5 mm - to je mierne prehnané, takže je krátka na rezanie, aj bez dýzy nie je schopná konštruktívne - až do 1 mm rezu - celkom reálne.

komentár
V zásade - stroj ako stroj. Rozhodol som sa ustúpiť od svojho pravidla - kúpiť si každé tri roky viac ako 1000, a to za 1 700, dúfam, že batéria splní svoje tri roky bez komentára. Dávajte si pozor - dĺžka srsti je nastaviteľná od 3 mm do 21 mm (v skutočnosti nie je to jeden stroj, vlasy dlhšie ako 9 mm, nebude sa strihať dýzou - vlasy len padajú a nič nezáleží na stroji), takže celé políčko je napísané týmito číslami, preto Nemali by ste byť prekvapení, že od 0,5 (1) do 3 mm - dĺžka vlasov NIE JE regulovaná a výrobca na to čestne varuje.
anonim, 2014-05-26 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Schopnosť strihať mäkké detské vlasy, tiché, titánové čepele, dobrú batériu, nie je potrebné mazať a ostriť čepele, schopnosť oplachovať pod tečúcou vodou

nedostatky

 • Som dosť vyberavý, ale myslím si, že všetko je v poriadku!

komentár
OOOOchen myslel na dlhú dobu pred nákupom stroja, to nie je o tom, koľko si vybrali túto konkrétnu))) Veľmi akútne otázka rezanie detí: máme 2 deti menej ako 1,5 roka. Je tu veľa informácií, že obyčajné detské mäkké vlasy si nestrihajú vlasy - všetci sme to strihali (a hrubé, veľmi jednoduché a nie veľmi :)). Stroj si zaslúži potlesk bez preháňania! Je celkom tichá - deti neboli vystrašené, nekrčila si vlasy - žiadne výkriky, žiadne slzy, len nepríjemnosti, ktoré nemali dovolené pohnúť))) Strihali ich v 3 dĺžkach nastavenia (21, 5 a 1 mm) - boli so všetkým spokojní, okamžite si vybrali dva, to bolo dosť nabitie batérie. Snažili sme sa vybrať stroj tak, aby neboli žiadne zbytočné problémy: bez mazania, možnosť čistenia pod tečúcou vodou, čepele s titánovým povlakom, dobrá batéria, prijateľná cena. Veľmi spokojný s nákupom !!!!
anonim, 2014-07-21 ohodnotenie 5

(test v angličtine)

Pozrite si video: Jak pracovat s REMINGTON Pro Power zastřihovačem vlasů (Február 2020).

Loading...