Popis mixer Panasonic MK-GH1

Panasonic MK-GH1 mixer - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typruka
energie200 wattov
Počet rýchlostí5
Ďalšie režimypulzné
Počet dýz2
tryskymetla, háčiky na cesto
Materiál telaplastický
rysy
Tlačidlo uvoľnenia tryskytam je
Ochranný kryt na miskežiadny
Dĺžka napájacieho kábla1,7 m

Recenzia miešačky Panasonic MK-GH1

dôstojnosť

  • Mixer je úžasný - funguje to ako beštie, má veľmi vysoké rýchlosti, všetko je šľahané len podľa počtu krát. je nemožné nevšimnúť si, že metly sú obyčajnejšie, takže všetko je intenzívnejšie, veselejšie a zábavnejšie

nedostatky

  • dáte ho na pätu a začne sa otáčať okolo svojej osi, drôt ho nejako rozvinie, teraz som ho položil na uterák

komentár
Model sa mi veľmi páčil - také energické správanie, funguje to tak dobre, že potešenie je jednoduché, je dôležité, aby zariadenie nebolo také veľké, kontrola je stále pekná
zixkula, 2012-08-30 ohodnotenie 5


dôstojnosť

  • Nedávno kúpil tento mixér, v skutočnosti silný na jeho 200W. Zvuk pri práci je dokonca, nič iskrí, žiadne údery. Navyše, prvá rýchlosť postačuje na normálne šľahanie niečoho stredne hrubého, napríklad kaše. Ak dáte na maximum, kaša bude lietať z okna :). Pusinky neurobili, ale mali by byť lepšie ako mixér. Malé rozmery, je vhodné držať, zatiaľ čo hmotnosť je normálne, to znamená, že náplň nie je plastová, dobrá ventilácia, zo 4 strán, samolepky nevideli takú kvalitu po dlhú dobu. tie, kde je názov, adresa výrobcu a pod. Silné, celokovové trysky, dobrý stav, skutočný závod Panasonic, aj keď v Číne. Aj keď návod a odporúčame postarať sa o riad, steny nádoby nie sú poškriabané s korálkami, žiadne ostré časti, všetko je úhľadne urobené. Tlačné tlačidlo dýz funguje jednoducho, drôt má normálnu dĺžku.

nedostatky

  • Neexistuje žiadna veľmi malá rýchlosť na jemné začatie rušenia múky, napríklad, ako už bolo uvedené, prvá rýchlosť je vnímaná ako tretia alebo štvrtá. Rýchlostný spínač ide tvrdo, ak to urobíte podľa hmotnosti, kus v jednej ruke, mixér v druhej, potom ho vypnete bez toho, aby ste ho vybrali z mixu, možno budete potrebovať tretiu ruku, ale to sa dá vyriešiť, drôt je dlhý, môžete dať kapacitu na stôl, potom vaša voľná ruka prepne všetko bez problémy.

komentár
Nie je jasné, prečo, ale silný, (200 W uviedol), kvalitatívne zostavené, nie najlacnejšie, ale aj nie najdrahšie. Tieto peniaze stoja za to. Páčilo sa mi, že tieto nedostatky sú zábavné.
juredc juredc, 2013-04-20 ohodnotenie 5


komentár
Milujem varenie, často pečiem, takže na veľmi dlhú dobu som nemohol rozhodnúť o výbere mixéra. Kúpil som Panasonic a neľutujem to. Funguje to správne. Žiadny hluk, má niekoľko rýchlostí. Môj posledný mixér vyhorel za dva týždne. A tento pracuje už viac ako šesť mesiacov a všetko je v poriadku. Teraz má naša rodina viac radosti s pečivom. A to všetko vďaka novému mixéru.
Grishaeva Tamara, 2013-11-25 ohodnotenie 4


dôstojnosť

  • ako mixér

nedostatky

  • nepohodlné radenie (horizontálne)

komentár
používa sa raz týždenne na výrobu väčšinou cupcakes. Pracoval presne rok, pretože záruka skončila ... nefajčil, nespadol, jednoducho prestal pracovať a to bolo všetko. Bolo to na dvoch workshopoch, neopravili sa, povedali, že je lacnejšie kúpiť si nový. Idem kúpiť Bosch alebo Polaris, ale nie panasonik.
Lorina Lora, 2014-07-18 ohodnotenie 3


dôstojnosť

  • Výkonný, a nebudete hovoriť, že len 200 voltov, úplne kovové metly, vysoko kvalitné montáž.

nedostatky

  • Vôbec nie !!!

komentár
Po Scarlet, ktorý údené, údené a nakoniec dusené zemiakovou kašou, neušetril peniaze na mixér - a bol úplne spokojný.
Shaban Andrew, 2013-09-23 ohodnotenie 5

Pozrite si video: How to work Panasonic beater (Február 2020).

Loading...