Usmerňovač Remington S6500 Popis

Remington S6500 žehlička na vlasy - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Technické špecifikácie
typkliešte
Maximálna teplota vykurovania230 С
zobraziťzahrnutie
rysy
Kompletná sadapúzdro
dizajnna displeji
závažia0,92 kg
Dĺžka napájacieho kábla2,5 m
Ďalšie informácieauto vypnúť po 60 minútach, uzamknúť kliešte
trysky
V sadena rovnanie
Náter tryskykeramický

Recenzie žehliacich vlasov Remington S6500

dôstojnosť

 • Okamžite sa zohreje, je možné regulovať teplotu ohrevu, keramické platne, možnosť zvlnenia a nielen narovnanie. Disk je kompletný s triedou master.

nedostatky

 • Jedinou nevýhodou, s ktorou som sa stretol, je, že keď sa snažím robiť kučery, pravidelne si pálim ruky, ale to je skôr nedostatok vybavenia a znak tejto formy klieští.

komentár
Ochladzovacie železo! Vybral som ho na veľmi dlhú dobu a bol úplne spokojný so všetkým 100. Predtým som nepoužíval produkty Remington, teraz som ich fanúšikom)
Elvira, 2012-02-25 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Tenké hladké keramické platne
 • 2. Veľmi jednoduché použitie
 • 3. K dispozícii je CD s tipmi od modelára.
 • 4, Rýchlo sa zahrieva
 • 5. Termo vrece a rohož je veľmi pohodlná

nedostatky

 • žiadny

komentár
Tá vec je veľmi dobrá! Dlhé hladké platne, a to je vhodné, že sa v návode rýchlo zohrieva, môžete si zvoliť teplotný režim pre váš typ vlasov, ktorý sa dokonale vyrovnáva a tiež krúti nahor. Spokojný s nákupom !!! Od seba: je nevyhnutné používať stylingové výrobky so železom, najlepšie profesionálne, a tiež tak, aby pramene boli dokonca na nákup holičských vlásenok alebo kolíkov na prádlo. NEPOUŽÍVAJTE PRÍSLUŠNÉ! Veľa šťastia všetkým
fedoto.inna2011, 2011-03-21 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vlasy po použití svieti, je vhodné držať v ruke, teplota je pevná, šnúra sa točí.

nedostatky

komentár
Nedávno som si kúpil usmerňovač, páčil sa mi fakt, že s jedným zariadením môžete urobiť toľko. Od prvej chvíle, samozrejme, všetko nefungovalo, ale kučery už aj robia vlny, až kým symetrický štýl nie je prístupný, ale je to otázka technológie =). Tiež som upozornil na skutočnosť, že disk je dobrý v práci, ale to, čo sa nachádza na internete pre všetky druhy rôznych strojov nie je vždy a nie veľmi dobré, aj keď pár účesov tiež ukázalo, že nie je zlé.
lyagushkina.olesia, 2012-08-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Rýchle vykurovanie. 2. Keramické povlaky, dokonale prekĺzavé vlasy, nelepte sa. 3. DVD s myšlienkami účesov a metódami perm / rovnanie. 4. Kábel je pomerne dlhý, otáča sa, tepelne odolná kabelka. 5. A čo je najdôležitejšie - skvelý štýl! A po prvý raz)

nedostatky

 • Nenašiel sa

komentár
Používam ho o niečo viac ako mesiac. Mám vlasy pod ramenami, rebrík. Takže kratšie, čo robím pri minimálnej teplote, a čím dlhšie - pridám 20-30 stupňov) Som veľmi rád, že kučeranie sa získa prvýkrát, jeden prameň nemusí byť niekoľkokrát zranený)
Kým Remington si užil Babyliss ST70E. Takže, toto zariadenie je tiež celkom dobré, ale stále radšej Remington)
vika62800, 2011-03-07 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúca keramika, teplotný zámok, zámok klieští, otočná šnúra, zaoblené hrany, vrecko s tepelným zásobníkom s pohodlným suchým zipsom na šnúrku, disk s lekciami na styling

nedostatky

 • nenašli

komentár
Predtým som si kúpil Bosch PHS2560, veril som, že nadšené recenzie, ale zrejme dievčatá, ktoré to napísali, nikdy nepoužili žehličky alebo dobrú reklamu PR. Remington S6500 ho veľmi potešil. Rozhodne.
anonim, 2011-12-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pohodlné použitie. Niekoľko teplotných režimov. Zohrieva sa rýchlo + pohodlný prípad)) Dobre sa vyrovnáva.

nedostatky

 • Rovnako ako všetky žehličky, kazia vlasy. Keď začala železo často používať, objavili sa rozdelené konce. Čo sa týka samotného žehlenia, nenašiel som v ňom žiadne nedostatky

komentár
Dobré železo za dobrú cenu. Myslím, že by ste nemali preplácať za niektoré ďalšie funkcie. Mimochodom, je vhodné na to skončiť, len to vyžaduje tréning a obratnosť, keď študovala často bola spálená :) Odporúčam všetkým dievčatám používať toto železo))
anonim, 2012-05-27 ohodnotenie 4

(Anglicky)

Loading...