Popis stanu NORDWAY TWIN SKY 4

Stan NORDWAY TWIN SKY 4 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
vymenovaniekempovanie
Vnútorný stantam je
Počet miest4
Typ rámuexterný
geometriapologuľa
dizajn
Počet vchodov / izieb2 / 2
Počet tambourov1
Okná vetraniatam je
windowsžiadny
Vnútorné vreckážiadny
Storm strunytam je
kôlňatam je
ochrana
Markíza proti vode1200 mm.
Tesniace švyprilepený
Sukňa vetra / snehužiadny
Sieť proti komáromtam je
UV ochranažiadny
materiály
Materiál markízypolyester (70D / 190T)
Spodný materiálpolyetylén (ripstop 120 g / sm)
Vnútorný materiál na stanpolyester (70D / 190T W / R)
Oblúkový materiálGRP
Priemer oblúkov11 mm / 16 mm
Rozmery a hmotnosť
Rozmery v balenej forme (DxŠxV)60x32x20 cm
závažia12,5 kg
Ďalšie informáciesúprava na opravu

Recenzie stanu NORDWAY TWIN SKY 4

dôstojnosť

 • Nemôžem porovnávať s inými výrobcami, pretože som ho nepoužil. Výhody: sieť proti komárom s veľmi malou bunkou, nevidel som viac - 5+; sieť proti komárom je vyrobená na všetkých vchodoch, a to ako na hlavný stan, tak na vnútorný - 5+; nie vysoká cena - 5+ (cca 6 tr); Výhody sú ako u modelu: obrovský vnútorný priestor, nemôžete nastaviť vnútorné stany a dostanete obrovský stan, môžete si dať stôl do stredu stanu a vychutnať si večerný čaj bez polievok, ak otvoríte dva vchody, potom je dobré vetranie. Kvalita spracovania je potešená, švy sú slušne vyrobené, nite nevážu nikde.

nedostatky

 • Nainštaloval som ho raz a ešte som ho nenašiel. Quibbles: regály len pre jeden výstup; markízu, ktorá pokrýva hornú ventiláciu, nemožno zatvoriť bez kresla; vodotesnosť stanu nie je vysoká, aj keď ešte nie je overená; v príručke sú nezrovnalosti s realitou; je ľahké zamieňať oblúky, hoci len raz, pretože farby na koncoch oblúkov sú odlišné; hmotnosť stanu je podstatná, len pre automobilovú dopravu.

komentár
Keď začnete inštalovať a položiť vrchnú markízu stanu, váha je impozantná. Začína sa zdať ako lietadlový hangár, nie stan.
gladkox, 2012-07-09 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Väčšina strednej časti. S rastom 1,80 m stojím v jej plnej výške. Schopnosť dať do stola a 4 stoličky. Sieťky proti komárom na všetkých štyroch dverách

nedostatky

 • Nie je veľmi pohodlné miesto na spanie na stene každej miestnosti stany, pretože Stena silno visí nad hlavou. Je pohodlnejšie spať pri dverách alebo čeliť dverám, ak spíte na stene. Niekoľkokrát ráno som sa z nedostatku vzduchu prebudil proti múru.

komentár
Celkovo nie je to zlé. Vzali stan v mieri mama a otec v jednej miestnosti, malý chlapec (10 rokov) s priateľom v inom.
Trochu vzpriamene by boli steny v miestnostiach a bolo by to na 5
IK-Serega, 2012-08-09 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Cena za 5000 rubľov na predaj. Ochrana proti hmyzu je dobrá. Veľkosť vestibulu neznamená, že je veľká, ale nie malá a výška je normálna. Kvalita materiálu je celkom dobrá, krajčírstvo je tiež normálnou niťou a až na zriedkavé výnimky takmer nezostáva.

nedostatky

 • Najväčšou nevýhodou je veľmi zle vetrané, stojace pod vetrom zo strany poľa, vietor silne fúka, rámový stan narastá všade a priestory pre miestnosti sú veľmi slabo vetrané.
 • Spanie pri stene nie je naozaj pohodlné, uhol bočnej steny je veľmi ostrý.
 • Ďalším momentom je, že rámové oblúky sú klenuté a stoja na vrchole štvorhranov s ťažkosťami, napätie stanu sa ukáže byť silné, spodná čierna nepremokavá sukňa je vytiahnutá zo zeme, obytné miestnosti, keď sú pripevnené k stanu, sú tiež utiahnuté, myslím, že oblúky sú dlhšie ako je potrebné.

komentár
Cena 5000 rubľov pre ňu je normálne viac, napríklad, 7-8 Myslím, že trochu moc. Tam sú konštrukčné nedostatky (ostrý uhol steny, zlé vetranie). Áno, a vážne premýšľať o tom, či znížiť oblúk, aby bolo kratšie, ako sa zbaviť nadmerného napätia.
Budalov Artem, 2013-07-07 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Väčšina strednej časti. Schopnosť dať do stola a 4 stoličky. Sieťky proti komárom na všetkých otvoroch. Skladací priezor v predsieni.

nedostatky

 • Skutočný stan totiž nie je 4-miestny, ale 2-miestny !!! (ak nechcete ísť do postele vo vestibule). Vážnym konštruktívnym nesprávnym výpočtom je dať ľuďom rovnobežne so vstupom, a nie kolmo k nemu (vzdialený človek musí prejsť cez spáč, aby sa dostal von, keď sa niečo stane). Navyše je nemožné spať ďaleko - stena stanu ho pokrýva ako deku - dokonca aj jeho tvár! Nie je možné sa priblížiť k vchodu, pretože priestor pre dvoch nestačí (aj keď nevenujete pozornosť prekliatej stene).

komentár
Celkovo zlé. Vzali si stan do rodiny: v tej istej miestnosti, malého chlapca (8 rokov) so svojím otcom, druhý matka a dcéra (14 rokov). Akonáhle sme šli a predávali so zľavou, hľadáme inú možnosť, aj keď sa mi páčila predsieň, rozumná myšlienka - predĺženie stanu o jeden meter (respektíve každý spací priestor o 50 cm) by bolo ideálne, a tak ...
Mironov Alexey, 2013-07-02 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • 1) Veľmi priestranný !!!
 • 2) nastaviť lepšie spolu, ale môžete pridať jednu)))
 • 3) ak dážď zmizol - odvážne ťahal stôl a stoličky do vestibulu a pokračoval v zhromaždeniach - miesta za očami!
 • 4) celkom priestranné spacie priestory

nedostatky

 • 1) nie je veľmi dobre vetraná, ale ak otvoríte všetky okná a dvere (ponecháte komár uzavretý), je to tolerovateľné
 • 2) hmotnosť. je ťažké pokračovať sami ... ale sobsno je to pochopiteľné s takými dimenziami ...

komentár
Vzal na akciu v slávnom športovom obchode za 4 000 rubľov !!!!!! za také peniaze je ťažké prísť s niečím lepším ... veľmi dobrou voľbou pre príchod do prírody ako súčasť 2-4 ľudí ... a kto píše, že je nepohodlné spať v priestore kvôli úzkej polohe vonkajšej steny, chcem opatrne vytiahnuť VŠETKY strie !!!
Pavlenko Alexey, 2014-10-16 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Stan je vysoký a priestranný.
 • 2.Zásady na zhromažďovanie firiem.
 • 3. Pohodlné priestranné predsieň (šírka vestibulu bola pre mňa dôležitejšia ako spací priestor)
 • 4. Jednoduché ísť
 • 5. Dosť silný a stabilný dizajn
 • 6. Sieťky proti hmyzu pri vchodoch

nedostatky

 • 1. Priestory na spanie sa môžu zdať malé, ale vo vestibule môžete spať na chladnú noc pre veľa ľudí.

komentár
Skvelé pre expedície a voľný čas spoločnosti. 2 roky som nespôsobil žiadne sťažnosti. Jeden z priestorov na spanie je vhodnejší na skladovanie, zatiaľ čo je vhodné spať v predsieni, zakrývajúc dno stanu pred vetrom (mali by ste vziať kus polyetylénu alebo podobne)
Fals dagas 2014-07-22 ohodnotenie 5

Pozrite si video: EVERY Marvel Movie Recap. Entire Infinity Saga Avengers Compilation (November 2019).

Loading...