Prehľad dvojitého kotla Vitek VT 1560

Parník Vitek VT 1560 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Počet úrovní2
Typ kontrolyelektronický
Maximálna spotreba energie1650 W
časomeračpočas 99 minút, s vypnutím
Zvukový signáltam je
Indikácia zapnutiatam je
Vypnutie pri nedostatku vodytam je
dizajn
Materiál telaplastický
Materiál parného košačíry plast
Kapacita nádrže na vodu1,6 litra
Indikátor hladiny vodytam je
Hlboké pre varenie vajectam je
zobraziťtam je
Doplnenie vody počas vareniatam je
funkcie
Avtoprigotovleniesú tu recepty - 6
termostattam je
Režim rýchlej parytam je
rysy
dodatočne2 ohrievacie prvky, systém na pridávanie byliniek a korenia, ukazovateľ potreby odstraňovania okovín

Recenzia dvojitý kotol Vitek VT 1560

dôstojnosť

 • prišiel na model. Funguje to správne, okamžite prilákala štýlový dizajn, aj keď predajcovia v obchode odradili od tejto spoločnosti. Beriem týždeň, všetko je veľmi chutné, som potešený

nedostatky

 • Indikátor nedostatku vody neustále pracoval, aj keď bolo viac ako dosť kvapaliny. Trvalý, podráždený piskot v procese varenia. Navyše som si prečítal ďalšie recenzie, to isté. Bolo nájdené riešenie. Musíte najprv načítať výrobky v jednom smere, začať variť a potom zapnúť druhú časť. Indikátor prestal pípať. Teraz všetko funguje správne.

komentár
Som v poriadku, som šťastný.
samarbete, 2012-06-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pohodlné intuitívne menu, plne nezávislé varné zóny (vďaka dostupnosti kvalitných priečok).
 • Dlhý napájací kábel, možnosť použitia oboch misiek, zatiaľ čo sú zameniteľné.
 • Podrobné a jasné pokyny, navyše - najdôležitejšie pokyny sú už vložené do zariadenia, takže ich môžete okamžite použiť, bez toho, aby ste si museli prečítať návod

nedostatky

 • Ešte nebol odhalený. Malý mínus (popíšem v komentároch) - prvýkrát, čo plavák mierne určuje množstvo vody.

komentár
V prehľadoch veľa ľudí píše, že parník pípne o nedostatku vody, aj keď sa naleje na značku MAKS. Trochu napätý, ale stále si vybral tento konkrétny model. Pri prvom spustení potvrdili najhoršie obavy - pípnutia. V procese umývania som však videl plavák (vľavo, v blízkosti prednej steny zariadenia) a mierne ho posunul so špáradlom. Teraz je všetko v poriadku - pre 17 štartov, žiadne chybné označenie, naopak, veľmi presne určuje, kedy pridať vodu.
Vyacheslav Litkovich, 2012-12-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Inteligentné, pohodlné, krásne

nedostatky

 • Počas varenia tečie voda zospodu pod vekom.

komentár
Veľký dvojitý kotol, neľutoval, že si ju vybral! Tam je všetko, čo potrebujete na varenie! Vynikajúci podsvietený displej, pohodlný výsuvný priestor na pridávanie vody počas varenia, vynikajúce spracovanie, objemový zásobník na ryžu a kašu. Po prečítaní recenzií som bol veľmi prekvapený, nemám žiadne chyby so senzorom zvyšnej vody, to fungovalo niekoľkokrát, ale keď bola voda takmer v podstate varená. Jediná vec, ktorú naozaj nemám rád, je automatický prechod na režim vykurovania, ktorý sa nedá vypnúť, samotný režim je ako, ale nie ako, že sa nedá vypnúť. Aj pri varení pod vekom kvapká voda cez dvojitý kotol a na stole vytvára malú kaluže, celkom dosť a je odstránená jedným pohybom, ale stále nie je veľmi príjemná.
Po varení dvojitý kotol nevydáva absolútne hlasný zvuk, ani sa mi to nedarí počuť ani pri dverách do kuchyne :) Je tiež veľmi výhodné, že môžete pridať akékoľvek korenie alebo zeleninu, niekedy pridávam do zásobníka na vodu korenie. Všeobecne platí, že tento dvojitý kotol stojí za peniaze.
Kráľ Dmitrij, 2015-01-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • jednoduché použitie

nedostatky

 • cena by mohla byť nižšia.

komentár
Náš prvý dvojitý kotol. varí rýchlo, nerobí hluk. kvalitný plast, ktorý nie je smradľavý (a dúfam, že nič nebezpečné nevyžaruje). Používame tri mesiace a sme spokojní.
Litvinenko Vladimir, 2014-09-13 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Spätná väzba od začínajúceho používateľa:
 • -To pre Krivorukov, pre tých, ktorí nemôžu alebo nemajú čas variť! Hodil som výrobky, stlačil tri tlačidlá, prišiel - všetko je pripravené, dvojitý kotol sa sám vypne, pridá sa čas varenia.
 • -Volum veľké misy, vymeniteľné misy
 • - Deliace prvky misy sú vyrobené kvalitatívne: na prepážkach buď gumové, alebo silikónové tesnenia, deliace lišty v drážkach stoja tak, ako by mali (v koši na stenách oddeľovača sú špeciálne otvory a západky v spodnej časti) - tieto tesnenia a drážky oddeľovače sú v jednej rovine so stenami, dnom a vekom misy (para z jedného oddelenia do druhého neprejde - skontroluje sa, ak para neprejde, potom tiež vonia)
 • - Veľký zásobník na zber kondenzátu a tukov (nič sa neleje - kontrolované)
 • - Klasifikačný pojem - zatiahnuteľná vec na dopĺňanie vody (rozširuje sa od pravého konca zariadenia a zasunie sa späť, ale nie je možné ju čistiť! Och. Je vhodné pridať vodu počas varenia (nalievanie vody do úvahy, že zásobník na zachytávanie kondenzátu a tukov sa hodí na vodu) viac ako v nádrži na vodu (merané sklom sa ukázalo, že parný generátor je približne 1,5-krát menší ako voda v parnom generátore než v nádrži na vodu), zásobník sa nedá vytiahnuť, vypustiť a zasunúť na miesto! a demontovať celú konštrukciu ktsiyu ktorá by vypúšťanie kondenzátu!
 • - tlačidlá ipause on / off
 • - Neobmedzuje zabudovaný čas varenia, môžete ho pridať alebo naopak - odčítať.
 • - V pokynoch jasne v tabuľkovej forme nastavte dobu varenia pre zeleninu / mäso / ryby a morské plody / ryžu, pre mrazené / čerstvé, pre rôzne hmotnosti, odporúčania pre varenie (nie recepty)
 • - Ryžová misa
 • -Vyzerá moderné, elektronické ovládanie (aj keď v prípade poruchy to bude vážne komplikovať opravy), obdĺžnikové - objem je veľký, a zaberá menej miesta, a nevyzerá ako úžasné veže
 • -The cena! Náklady na nákup v rubľoch roku 2010. (1920. + 90 M. Dodávka v Mytischi)

nedostatky

 • Za peniaze - za ktoré som si kúpil tento zázrak - to nie sú chyby, to sú len varovania pre budúcich majiteľov, NEMAJÚ KVALITU dvojitého kotla:
 • Zásobník na zber kondenzátu a tuku - nezatiahnuteľný (nie je možné rýchlo tlačiť, vypúšťať, a potom rýchlo strčiť späť), musíte rozobrať celú konštrukciu a odstrániť tento zásobník (aj keď je veľmi hlboká asi 5-6 cm).
 • Vzhľad: tmavý s bielym, mierne povedané, nie ľad. Objednaný v bielom ... Fuuuuu ... mať v striebornej (šedej) farbe, vyzerá to oveľa slušnejšie (krajšie). Biely pruh lesklý plast vyrobil ozdobný pásik po stranách a na prednej strane puzdra zariadenia, všetko ostatné je tmavé matné (spodná, horná, koše, veko, obrazovka, gombíky). Hoci ... chuť a farbu, ako sa hovorí ...
 • Nálepky-pomoc na prípade sú prilepené s shikos-nakos, a na bielom prípade táto kakofónia vyzerá rovnako ako čínske lacné (samolepky - odstrániť figy s nimi a všetko, ale biela farba je horor!)
 • Pokyny ... Nebudem sa vyjadrovať ... Ale to nie je ani problém. Stručne povedané, stiahnuté z kancelárie. stránky vo formáte pdf, vytlačili potrebné strany veľkosti A-4. Stráviť 6 listov a trochu kazety, ale potom ušetriť veľa času, nervy a vízie (to je rovnaké, ako som vysvetliť - pre začiatočníkov). Zahrnuté pokyny v rôznych jazykoch, s veľmi! malá tlač, kresby sú veľmi! malé a nečitateľné, takže ak má niekto problémy s víziou alebo trpieť trpezlivosťou, lepšie stiahnuť ...
 • neexistuje žiadna kniha receptov (ale pre tento druh peňazí, ale do pekla s ňou, s knihou! na konci, teraz vládnu fóra, nie knihy receptov od výrobcu)
 • Ale PROBLÉM:
 • Okraje krytu v strede voľne priliehajú k okrajom koša (je tu výrazná medzera). Počas varenia sa kondenzát hromadí pozdĺž okrajov veka a tieto kvapky prúdia von - na obrazovku, na tlačidlá, na puzdre. Zároveň, ak zakryjete spodnú misku vekom - kvapky steknú oveľa silnejšie a ak použijete vrchnú misku, niektoré kvapky pod vekom sú oveľa menšie!

komentár
Zakúpené a testované 01/06/2015.
Plavák naozaj drží palicu (malý biely, je v špeciálnom výklenku valcového tvaru, vľavo od prednej steny vo vodnej priehradke), stačí ho odlepiť špáradlom! Keď pohybujete plavákom z obsadeného miesta, opakovane ho ťahajte nahor a nadol a otáčajte okolo osi, uistite sa, že plavák chodí voľne bez toho, aby sa držal na stenách výklenku.
Všetky uvedené programy auto-akceptácie fungujú správne, skontroloval som: naplnil som vodu až do max, hodil výrobky, vybral ikonu auto-koncepcie s tlačidlami na ľavej a pravej strane, potom tlačidlo štart a šiel ticho o mojom podnikaní, parník v režime kúrenia, jedlo je pripravené.
Na prvú skúšku sa použili parné kotly: vľavo v podnožovej zelenine (varenie s automatickým strojom po dobu 20 minút), na pravej strane - vajcia (podľa môjho názoru s automatickým 16 alebo 18 minútovým), v dolnom zásobníku: celá mrkva strednej veľkosti 3 ks. a vajcia 5 ks. kategória C-0, v hornej časti: celé zemiaky strednej veľkosti 5 ks. a vajcia 5 ks. Kat. C-0 (všetky nad sebou, resp. Zelenina nad zeleninou, vajcia nad vajcami).
Ako sa ukázalo, odlučovače koša nedovoľujú prejsť paru, a preto zápach: varené rôzne výrobky (zelenina a vajcia) v dvoch zónach súčasne, ľavý parný generátor (tá strana, kde bola zelenina) bol prvý, ktorý zapol, zatiaľ čo pravá parná pištoľ bola tichá až 4 minúty! Počas týchto 4 min. para zľava doprava neprenikla (ani steny neboli zamlžané)
Neviem, ako by mala vyzerať rýchla para a ako funguje obyčajná para, ale začína sa variť a plávať okamžite po štarte.
Dodávam, pokiaľ používam (dnes 01/18/2015): mydlo do umývačky riadu na zber kondenzátu a tuku + tácky (koše) + kryt koša = všetko je v poriadku! Varím v PV za deň, v plaváku neboli žiadne poruchy.
Kukharenko Natalia, 2015-01-18 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Krásny vzhľad, vysokokvalitné materiály, intuitívna obsluha, mnoho príjemných funkcií (vypínacie tlačidlo, možnosť variť 4 riady naraz vďaka odnímateľným priehradkám v miskách atď.), Dostatočne dlhá šnúra, hlasné pípnutie.

nedostatky

 • Nezistené

komentár
Zatiaľ čo všetko veľmi. Nezabudli ste s výberom dvojitého kotla)
Kosolapova Ksenia, 2014-10-24 ohodnotenie 5

(Turecká)


Loading...