Recenzia plynového sporáka Gorenje GI 52339 RBR

Plynový sporák Gorenje GI 52339 RBR - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
varná doskaplynový
rúraplynový
managementmechanické, spínače: otočné, displejové, automatické vypaľovanie, časovač zvuku
hodinytam je
Rozmery (ŠxVxH)50x60x85 cm
rúra
Kapacita rúry56 l
Dvereskladacie
grilje tu plyn
prúdeniežiadny
Regulácia plynutam je
Počet pohárov dvierok rúrydva
čistenietradičné
Rúry funkciepodsvietenie
varná doska
Pracovný povrchsmalt
Počet horákovplyn: 4, rýchle zahrievanie: 1
Horáky na reguláciu plynutam je
Bezpečnostné vypnutiežiadny
Zámok ovládacieho panelažiadny
rysy
farbahnedý
Nádoba na jedlotam je
Ďalšie informáciesmerné úrovne: 5; odnímateľné koľajnice

Recenzia plynový sporák Gorenje GI 52339 RBR

dôstojnosť

 • Vhodné na umývanie. Rúra sa výborne ohrieva.

nedostatky

 • Nie.

komentár
Okrem okamžitých funkcií, nečakane spokojný s jednoduchosťou starostlivosti o sporák. Je okamžite pociťované, že dizajnéri túto kvalitu starostlivo premýšľali. Kachle sú vyrobené tak, že na varnej doske nie sú prakticky žiadne miesta, kde je nemožné alebo jednoducho leniví vyliezť s handrou - nie štrbinou, nie jamkou, nie rohom - všetko je úplne prístupné. Klobúky sú vyrobené alebo pokryté niečím nelepivým, ako je teflón. Tuk môže byť odstránený úplne bez jediného pohybu dlane a nečistoty sú okamžite vymyté jednoduchým tekutým detergentom. Perá - nie len dizajn fikcie. Kónický tvar a lesklý plast sú málo znečistené a veľmi ľahko sa utierajú. Na rozdiel od iných značiek - nezasahujte.
Liatinové rošty sa vyrábajú tak, že na najväčší krúžok sa dá nasadiť veľmi malá šálka alebo naberačka, čo však výrobca neodporúča.
Rúra nehorí, ale je teplá. Pizza, predhriata v takej rúre a pečené špízy sú úplne úžasné!
alexeisilaeff, 2012-05-11 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • skvelý model. ako všetko. veľký horák je veľmi dobrý. Teraz je v konzervárenskej sezóne proces veľmi rýchly. malý horák funguje dobre. Mäso som položil na malý guláš a pár hodín som zabudol.
 • Rúra dokonale upečie.
 • Trochu som sa bál, že železné mreže (čítal som, že to bolo zlé, bolo krehké). Je to veľmi pohodlné! Nič sa im nedrží, umyjú sa na čas. (najmä vzhľadom na moje predchádzajúce skúsenosti so smaltovanými mriežkami). Dojem dosky je vynikajúci. skutočnosť, že je takmer čierna, vôbec nie je nepríjemná. Som veľmi spokojný s nákupom. Kúpil by som to znova

nedostatky

 • žiadny

komentár
dobre sa umyje. dobre pečie koláče. musíte si zvyknúť na elektrické zapaľovanie - stačí ho držať dlhšie.
Dorogova Marina, 2013-07-09 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Krásne (starožitné rukoväte).

nedostatky

 • V pripomienkach.

komentár
Kúpili sme ho, pretože sme chceli, aby bola hnedá farba našej kuchyne. Ukázalo sa však, že najmä na slnku (keď slnko jasne svieti z okna) sú všetky najmenšie motívy a znečistenie viditeľné, ak je. Ukázalo sa, že kachle musia byť vždy dokonale čisté, inak vyzerajú špinavé. A asi po pol roku používania dosky na liatinovom grile, všetky pimpy (4 na každom) vyleteli dole, guma ako nohy v rohoch vyleteli von. Ovládač rúry sa posúva ...
Kusaeva Elizaveta, 2013-10-17 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • skvelý model. ako všetko.
 • Rúra dokonale upečie.
 • liatinové rošty pre päť plus. Je to veľmi pohodlné!
 • Na stránkach som čítal, že farba je mierne odlišná od reality, ale nič podobné ako na webe. Dojem dosky je vynikajúci. Veľmi spokojný s dizajnom. Som veľmi spokojný s nákupom.
 • Nevýhody: nie

nedostatky

 • žiadny

komentár
anonim, 2014-01-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

nedostatky

 • Obrovskou nevýhodou je neschopnosť urobiť oheň horáky ručne pomerne malým. Minimálna dodávka plynu je pevná. Dokonca aj keď je veko pootvorené na najmenšom prstenci, všetko sa silno varí, olejové postrekovače ... Som veľmi sklamaný.

komentár
Gala Irina, 2013-08-27 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Červený vzhľad, moderná, dobrá nálada z nakupovania.

nedostatky

 • Zo zrejmých nevýhod tohto modelu sú: hlučné plynové horáky. Veľmi malá zásuvka na riad 5 cm vysoká! A pod touto schránkou je more prázdneho priestoru. Dlhé horiace horáky Dúfam, že to bude najväčší problém v mojom sporáku.

komentár
Sporák si vybrala veľmi dlho. Na začiatku sa zdalo, že voľba bola obrovská, potom, kvôli určitým požiadavkám, napríklad (malá kuchyňa, ovládanie plynu, farba), kruh sa zúžil a ukázalo sa, že voľba nebola veľká. veľa o tomto modeli ... vo všeobecnosti, deň pred včerajškom priniesli, zahnutý, sporák je veľmi krásny, tmavo hnedá je takmer čierna, veľmi sa mi páči varná doska, liatinové grily, plynové horáky. Zdá sa, že nie sú žiadne problémy s automatickým zapaľovaním, je to naozaj potrebné držať po dobu 10 sekúnd a po celú dobu sa piezo prvok pop ... včera som urobil chlieb v rúre. Obrátil sa na svetlo v rúre a sledoval, ako chlieb stúpa ... prvýkrát to nebolo zlé. Niekto napísal v prehľade, že nie je možné nastaviť minimálny plyn na manuálne, ako napríklad továreň nastavila minimálnu dodávku plynu, ale to všetko hrozne hrozí. Máme to s pravidlami. Pri pečení v rúre sa sklo zohrievalo, ale nie tak, že by horelo. Aj keď varíte dlho a na maximum, je možné, že sklo bude teplejšie. V rúre je termostat, ktorý najprv tvrdo pracuje a zachytáva požadovanú teplotu a potom sa plyn začína upokojovať, čím sa udržiava požadovaný krok. No, zdá sa, a to všetko, kým ste spokojní, želám vám veľa šťastia. Dúfam, že kontrola pomôže niekomu.
med Anna, 2015-02-19 ohodnotenie 4


Loading...