Alpine SWE-815 Subwoofer Review

Alpine SWE-815 subwoofer - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typsubwoofer
Štandardná veľkosť20 cm (8 palcov)
Počet jazdných pruhov1
energie100 W (nominálne), 300 W (maximálne)
citlivosť91 dB (W / m)
Frekvenčný rozsah34 - 1500 Hz
impedancia2 ohm
Vstavaný zosilňovačtam je
subwoofer
bývanietam je
Typ telafázový menič
rysyvstup vysokého napätia, nastavenie fázy
Rozmery (ŠxVxH)288x291x363 mm
basový reproduktor
Počet reproduktorov1
rozmery200 mm
Typ navíjaniadvojča
dodatočne
Ďalšie informácieVrátane káblového diaľkového ovládača na nastavenie úrovne, fázy a basov

Recenzia subwoofer Alpine SWE-815

dôstojnosť

 • kompaktné, vyhotovenie, zvuk, frekvencia káblového diaľkového ovládania, fáza a hlasitosť, možnosti basového reflexu alebo uzavretý box

nedostatky

 • zviazané drôty

komentár
Vložil som Opel Astra GTC H. Chcel som zvýšiť nízke frekvencie pri nízkych nákladoch a aspoň obsadené miesto v kufri a rozhodol som sa využiť šancu (na internete tohto modelu nie sú žiadne normálne hodnotenia) a bral som si tento buffer. Minimálna veľkosť, jednoduchosť inštalácie, diaľkové ovládanie je veľmi jednoduché a pohodlné, pevné spoločnosti ... A hlavná vec je zvuk! Očakával som to najhoršie, s veľkosťou reproduktora 8 palcov, zvuk je veľmi slušný! Bass hrubé a bohaté auto čerpadlá úplne. Pre tých, ktorí potrebujú viac voľného miesta v kufri a odporúčam si dobrý zvuk.
anonim, 2013-03-16 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • + spracovanie vo výške + bohaté vybavenie + kvalita zvuku (je to kvalita a nepotáčanie cez uši) n + n ovládací panel + slávna značka, nehanbite sa otvoriť kmeň

nedostatky

 • Ak chcete dláto, potom by ste sa mali pozrieť na iné spoločnosti, za tie isté peniaze získate viac

komentár
Pri výbere subwoofera bolo hlavným cieľom dosiahnuť príjemný zamatový zvuk, ako aj kritické miesto v kufri. Swotting na 1000w všetky druhy tajomstvo a supra stojan s priateľmi. Áno, zatĺkanie, ale hlasno, ale zvuk je nejako neprirodzený. Pre seba som sa rozhodol, že menej silná, ale lepšia kvalita je lepšia. Bral so zabudovaným zosilňovačom kvôli svojej kompaktnosti. n Bol som veľmi spokojný s prítomnosťou špeciálnych vodičov v súprave na pripojenie k zadným reproduktorom (nemám lineárny výstup), vysvetľujem, prečo som tak šťastný ... n Schéma pripojenia subwoofera k reproduktorom je zvyčajne: V tomto modeli je už zabudovaný, to znamená, že sa pripájame priamo k reproduktorom: nsub-wire-speakersnPro pultik Myslím si, že je jasné, že nemusíte bežať do kufra, aby bol jemnejší, chladnejší! ? Ide o kvalitu, nie o znejúce, ale o SOUND.n Pre auto stačí, ak potrebujete prejsť na ulicu, pozrieť sa bližšie na pokročilejšie modely, ktoré nestačí. Ak ste nikdy nerozobrali interiér vášho auta, potom neberte škoda 3 tisíc a dajte ho do inštalačného servisu, ktorý ste mučili elektroinštaláciou. Sub je potrebné starostlivo naladiť, pre lepší účinok.
Romanov Roman 2013-11-04 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vysoko kvalitný zvuk a materiály n Zástrčka diaľkového ovládača pre fázový menič

nedostatky

 • neto

komentár
Skvelé riešenie pre tých, ktorí potrebujú pridať basy. Je to basa, nie drážkovanie. Počúvam pri polovičnej sile. Majte zásoby
Kubarev Maxim, 2014-01-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Externý ovládací panel (ale na vodiči! 3,5 metra). Čo je veľmi výhodné, keď sa žáner hudby neustále mení alebo iný vodič je brzdený podriadeným a nie je potrebné šplhať do kufra ...;
 • 2. Reproduktor s dvojitým navíjaním, tak rýchlo, jasne a prekvapivo hlboko (myslel som si, že to tak nebude) hrá na basu a na hlavnom minimu echa (dobre, tento 8 a slávny)

nedostatky

 • Ak porovnáte len s ostatnými 8 sabami, potom nie sú žiadne mínusy

komentár
Dajte do Seat Altea Freetrack (Shumka v kabíne vyrobený všade okrem stropu a pilierov), tam je dvojitý kmeň a často používajú celý priestor ako kombi, takže úlohou bolo dať sub:
- nie veľké (zaberajú menej miesta)
- nie je ťažké (tak, aby nedošlo k rozbitiu police a mohlo by sa premiestniť do iného rohu kmeňa alebo by sa bez napätia odstránilo vôbec)
- hranie jasných a príjemne hmatateľných basov s minimom ozveny (nepotrebujem pretrepávať svetlomety ani zrkadlá, ani masáž v kresle ...).
- a tak, že môžete rýchlo a ľahko odstrániť
- zabudovaný zosilňovač
Ovládací panel sa dodáva s jasnou LED diódou, ktorá uľahčuje vyhľadávanie v tme. Ale ak vám ostrihajú oči, môžete pásku jednoducho uzavrieť elektrickou páskou. Samozrejme, že bolo možné vytvoriť bezdrôtový ovládací panel a mimochodom, Alpine robí takéto predplatné s diaľkovým ovládaním, ale len veľké alebo super kompaktné, ktoré majú inú cenovú politiku a tiež hrajú odlišne
Tam, kde to dal, tam pevne sedí (stojí na gumovej podložke!)
Obľúbené hudobné žánre: Chill & Dub. Myslím, že to hrá slušne, hlavná vec je vybrať potrebný parameter filtra cez konzolu tak, že to nebude bzučať na niektorých skladbách (zvyčajne to nastavujem v rozsahu 70-100 Hz, ale to je otázka chuti a kvality stopy).
Ak niekto potrebuje sub bzučanie ako parná lokomotíva a kladivo na hardcore tak, že sklo vedľa auta havaruje, potom 8 saby a so vstavanými zosilňovačmi nie sú presne zvážiť. Pozrite sa na vyšší od 12 s oddeleným zosilňovačom s minimálnym výkonom 300W
Nikitin Andrey, 2013-06-09 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Kompaktnosť, vzhľad.

nedostatky

 • Nenašli ste

komentár
Stojí v kupé dvenashka, dosť pre hatchback pre oči, na niektorých skladbách som dokonca znížil basy, hrá čisté a krásne. Bol som spokojný s nákupom, ktorý som chcel a dostal to :)
Maystryuk Pavel, 2013-12-16 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • rozmery
 • Kvalita materiálov
 • Schopnosť používať ako uzavretý, tak aj fázový menič
 • znieť
 • Vodiče na pripojenie
 • Diaľkové ovládanie

nedostatky

 • Viac otravných ako chýb.
 • Drôty príliš tenké a niekedy krátke.
 • Diaľkové pripojenie, ale tiež nie je desivé.

komentár
Toto je môj prvý sub, takže nie je nič, čo by sa dalo porovnať. Ak len s tými, ktorí stoja s priateľmi, ale existujú aj iné veľkosti av niektorých miestach cena.
Dajte tento zázrak do SGV. Akustika je pravidelná, a aby som bol úprimný, nebol som s ňou potešený, aj keď pre pravidelných viac či menej. Ale po pripojení tohto dieťaťa prišla k životu! Spokojný teraz ako slon. Basy čreva sa netrasia a nevystrašia babičky na lavičke, ale kabína je dobre čerpaná. Nechcel som zasiahnuť rachot strechy. Ale naozaj som chcel pridať basy k nominálnej akustike. Čo to Subic zvládne s ranou.
Ak chcete byť úprimný, dokonca ma prekvapil trochu, nečakal, že taký ponáhľal z takej malej veľkosti ... Všeobecne platí, že som veľmi spokojný s nákupom. Pre pravidelnú akustiku to najviac! Odporúčam!
Cherepakhin Vladimir, 2014-08-09 ohodnotenie 5

(Anglicky)

(Test)


Pozrite si video: Alpine SWE- 815 Review VW RCD510 (December 2019).

Loading...