Philips GC 3320 prehľad železa

Žehlička Philips GC 3320 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
energie2300 wattov
podrážkaŽehliaca plocha SteamGlide
Nepretržitá paras nastavením je až 35 g / min
Automatické nastavenie paryžiadny
Parná ranatam je, 100 g / min, vertikálne naparovanie
Funkcia postrekovačatam je
objem300 ml nádrž na vodu
Bezpečnosť a ochrana
Automatické vypnutiežiadny
Anti-scale systémtam je
Samočistiaci systémtam je
Systém proti odkvapkávaniutam je
pohodlie
Sieťový kábeldržiak lopty na telo
Dĺžka kábla3 m
rysy
Kompletná sadaodmerka
Ďalšie informáciezvýšený otvor pre záliv vody; špicatý nos
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (ŠxVxH)12,9x16,3x32,8 cm
závažia1,64 kg

Recenzia železo Philips GC 3320

dôstojnosť

 • Dokonale vyhladzuje aj tie najtvrdšie tkaniny, vynikajúci prívod pary, široký otvor pre vodu, zatváracie veko, úzky výtok (je ľahké vyhladiť malé časti oblečenia, medzi gombíkmi atď.), Dobrý dizajn, zrozumiteľný, nič zbytočné. Dlhá šnúra.

nedostatky

 • Nenašli sa.

komentár
Chcel som železo Bosch alebo Tefal. Zdá sa, že spoločnosť je pôsobivejšia, ale zo všetkých odrôd prezentovaných v obchodoch som nenašiel nič, čo by mi vyhovovalo. Phillips prišiel - prišiel z hľadiska funkčnosti, tiež sa mu páčil dizajn, ale zdvihol ho a zdalo sa mi, že je to ťažké, že sú žehličky a ľahšie. Myslel som, že moja ruka by bola veľmi unavená zo žehlenia. Ale ja som to všetko kúpil a neľutoval som to! Žehlenie je vynikajúce, jednoduché, hmotnosť nie je vôbec cítiť, naopak, nie je potrebné tlačiť na žehličku, aby ste lepšie vyhladili, para je silná! Nič palice. Žehlenie je radosť.
anonim, 2011-04-05 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Žehlenie je vynikajúce.
 • Podrážka sa dobre prekĺzava.
 • Pohodlná a dlhá šnúra.
 • Je vhodné naliať vodu.
 • Dobré odparovanie.
 • Krásny dizajn.
 • Ergonomický tvar.

nedostatky

 • Prietok vody.
 • Piskot tela.

komentár
Žehlička úplne zvláda svoj účel. Voda môže byť nalievaná priamo z kohútika, nič nerozlievajte. Je pravda, že voda končí rýchlo, ale za to, že ako odmenu dostanete dobré uvoľnenie pary. Puzdro je vyrobené výlučne z priehľadného plastu a trochu drhne. Všeobecne platí, že manželka davolna. Ale pre mňa je jedna nevýhoda. Je k dispozícii funkcia automatického odvápňovania - stlačením tlačidla sa z parných otvorov vysunie mierka a mierka. Ale niečo letí, ale niečo zostáva v dierach. Potom budete potrebovať ihlu alebo ihlu na vyzdvihnutie tohto byaku. Cesta von je používať túto funkciu častejšie (aspoň raz týždenne), takže by nemala čas tvoriť veľa spodiny, ani nepridávať anti-scum.
stožiar-80, 2010-09-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dlhá šnúra (3 m.), Špicatý výtok (je ľahké vyhladiť záhyby a zostavy), veľká nádrž na vodu (300 ml.) - to je dôležité, pretože žehlička skutočne dodáva pary neustále (dá sa nastaviť), pohodlný otvor na plnenie vody na správnom mieste, dostatočná (nie vôbec ťažká) vlastná váha na vyhladenie oblečenia bez stlačenia, jednoduché kĺzanie po akomkoľvek druhu tkaniny, žehlenie takmer všetkého tri - nikdy nelepí, funkcia odstraňovania vodného kameňa, CENA

nedostatky

 • žiadny

komentár
Potom, čo sa predchádzajúce železo phillips zhoršilo v dôsledku príliš tvrdej vody (vo vnútri bola veľmi silná pena, ktorá sa už po troch rokoch používania nemohla odstrániť), kúpte si toto: Bosch TDA 3630 (prečítajte si môj prehľad o modeli). Jeho šťastie, jeho manželka klesla a zlomil, súčasné železo z phillips. Prekročenie vo všetkých ohľadoch!
bomax, 2012-02-22 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľmi pohodlné, že dlhý kábel. Vertikálne na je vynikajúce - nič nie je tak dobré ako parný čistič, veľmi pohodlný je široký otvor pre vodu. Opatrne drží vodu-300ml-pohodlné, ak vám záleží veľa.

nedostatky

 • Som veľmi spokojný s týmto železom, že nevidím žiadne nedostatky. A už mám 3 roky

komentár
ludmila-Harkov, 2010-11-06 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúci model pre peniaze, normálna dĺžka šnúry, žiadne lepenie na tkaninu bol zaznamenaný.

nedostatky

 • V maximálnom páre len žerie vodu, nestačí na tričko :)

komentár
Už nejaký čas som použil model rozpočtu, bol som chorý z krajiny, po dvoch mesiacoch trápenia som kúpil Philips. Nákup je úplne spokojný.
Kozlov Oleg, 2013-06-28 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • dobrá váha, ani ľahká ani ťažká, netesná, dlhá šnúra

nedostatky

komentár
V tomto železe ako podrážka a dlhá šnúra. v práci, ukázal sa výborne, dobre vyhladzuje veci, nevytečie. žehlenie sa začalo vyrovnávať dvakrát rýchlejšie a príjemnejšie. Jedinou vecou je, že jednu vec odstránite a dostanete ďalšie železo, aby ste na dosku umiestnili zvislo, inak bude stála dodávka pary zanechávať vlhké miesto na žehliacej doske
Nusik858, 2013-02-22 ohodnotenie 5Loading...