Recenzia autorádia Pioneer FH-X700BT

Auto Pioneer FH-X700BT - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

štruktúra
Rádio prijímačje digitálny tuner
CD prehrávačtam je
MP3 prehrávačtam je
DVD prehrávačžiadny
Prehrávač diskov Blu-rayžiadny
zosilňovačtam je
ekvalizértam je
navigátoržiadny
Televízny tuneržiadny
Všeobecné charakteristiky
Menovitý a špičkový výkon4x22 W / 4x50 W
Štandardná veľkosť2 DIN
Podpora pre iPod / iPhonetam je
Rozhranie meniča CDžiadny
farbačierna
Podporované médiá a formáty
formátyCD-Audio, MP3, WMA, AAC
nosičeCD-R, CD-RWn
dekodérDolby Digital, DTS
Štandardy podporujúPAL, SECAM, NTSC
zobraziť
Typ zobrazeniaviacfarebný
Formát zobrazenia16:9
management
Viacfarebné svetlátam je
Infračervené diaľkové ovládaniežiadny
Joystick na volantepripojenie je možné
Pozastavte, keď hovoríte po telefónetam je
Automatické vyhľadávacie stanicetam je
rozhranie
vstupykompozitné video, USB
Predný panel usbtam je
Vstup zvuku na prednom panelitam je
výstupyaudio, subwoofer PreAmp, kompozitný video
Podpora Bluetoothtam je
Podpora profilu A2DPtam je
ladička
Podpora kapelyFM, CB
Podpora RDSRDS, RDS / EON, RDS / PTY
Tuner s dlhým dosahomtam je
Počet predvolieb FM / AM18 / 6
Ďalšie informácie
Nastavenie tónutam je
Počet bitov DAC24
Počet ekvalizérov pásiem5
Podpora tagu ID3tam je
Text CDtam je
Rozmery (ŠxVxH)178x100x165 mm
rysy70 W pre subwoofer (1/2 ohmu)

Názory na auto Pioneer FH-X700BT

dôstojnosť

 • Skvelý zvuk, jednoduchá obsluha, nastavenia, podpora BT.

nedostatky

 • Žiadna SD karta. S pracovným micstrax v noci trochu rušivé aj pri zapnutom stmievači. Nie, ako vždy, pauza. Mierne otáčanie vôle. Problémy s prenosným počítačom v telefóne. Žiadny klasický dizajn - žiadne delfíny)))! Všetky nedostatky nie sú kritické.

komentár
Ford Focus 2 vstal bez problémov cez prechodový rám. Spárované s Vlick Slick 6 Comp cez VCL a subwoofer, zvuk je veľmi dobrý, ale zdá sa, že chýba vysoký (možno čisto subjektívny názor), Kto si nesadol - zvuk je príjemný. Rádio - žiadny problém, dokonca aj s pravidelnou anténou - príjem je lepší ako pri bežnej hlave (testované vo vzdialenosti od mesta). 32 flash disk číta okamžite (veľmi potešený). Bluetooth nestratí, spojenie cez telefón sa zruší - počujem, počujú ma. O mesiac neskôr rádiový magnetofón odmietol ovládať CD-SR110. Všeobecne platí, že spokojný s nákupom, a to najmä pre relatívne malé množstvo.
Kuzmenkov Pavel, 2013-10-26 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúca integrácia s telefónom cez Bluetooth (telefónny zoznam, všetky hovory). Čítanie súborov Wave. Rýchle čítanie flash disk. Vzdialený mikrofón Možnosť použitia samostatného ovládacieho panelu, ktorý je namontovaný na volante (predáva sa samostatne. Konzola, mimochodom, pracuje na BT, a nie na infračervenej dióde).

nedostatky

 • Nedostatok schopnosti automaticky stlmiť podsvietenie, keď zapnete rozmery (jednoducho neexistuje zodpovedajúce spojenie). Veľmi jasné svetlá, ktoré nie sú redukované bežnými metódami. Neposiela melódiu volania do reproduktorov (keď zavoláte, existuje nejaký idiotský pilicane).

komentár
Všeobecne - nič zariadenia, ale svetlá sú veľmi nepríjemné. Podľa rady v jednej z pripomienok som demontoval predný panel a namaľoval LEDky lakmi na nechty - to sa stalo prijateľným.
Rudenko Andrey, 2014-09-19 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Krásny zvuk, je tu plnohodnotný ekvalizér (nie tri pozície - nízke, vysoké, stredné - ale nastavenie frekvencie, aj keď je to trochu mätúce, keď používam predvoľby, páči sa mi zvuk), podpora BT.

nedostatky

 • Teraz sme zima v regióne -20. Prvých pár dní rádio pracovalo normálne, potom závady začínajú v chlade: spontánne prepínanie zdrojov, obrazovka zmizne, tlačidlá prestanú fungovať a tak ďalej. Keď sa vzduch v aute zahreje, závady takmer zmiznú. Tu si myslím, že v rámci záruky alebo nie. Na papieri nie je žiadna príručka, len na disku. Kým som prišiel na to, že sa mi podaril mixrax - rádiový magnetofón bliká a trblietal sa všetkými farbami dúhy ako vianočný stromček NG. Zachytáva rozhlasové stanice so slabým signálom o niečo horšie v porovnaní s bežným autoshieldom.

komentár
Dajte do Kia Rio FL namiesto štandardu - zvuk neba a zeme.
UPD 05/14: Vrátené peniaze v záruke kvôli vyššie opísaným problémom.
anonim, 2014-05-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúci magnetofón, zvuk, dizajn, nastavenia

nedostatky

 • Jasné podsvietenie, ale je tu nasledujúci model nie je oveľa drahší ako fh720 bt, kde je nastavenie podsvietenia a trochu viac nastavení

komentár
Pozrite sa na model 720 takmer ako 700 viac umiestnených tlačidiel
Polyakov Aleksey, 2014-12-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Znie to dobre, zvuk nie je zvukový a nie je hluchý. Nastavenie chameleónu je rozdelené na dve časti, tlačidlá majú vlastné podsvietenie a zvyšok je iný.

nedostatky

 • Pre mňa osobne potrebujem ďalšie USB a AUX na zadnom paneli. Mohol by sa obrazovka zväčšiť.

komentár
Vybavené dobre, takže ak sa vám na ceste domov, nič sa nestane s ňou. Nastavenia sú veľmi jednoduché. Väčšina bude vložená do auta, kde SILITEL = sub + zosilňovač 4 kanály = 4 reproduktory. Všetko je možné doladiť. No, zvuk môže byť veľa hovoriť a argumentovať, ale najdôležitejšia vec, ktorú si treba všimnúť, je pre STAFF ACOUSTIC 100%. Stál som na Toyota Celica t23 a samozrejme som spieval miliónkrát lepší ako štát. Ďalej na Bluetooth ... Spojenie nestráca, bije ďaleko, odkazy rýchlo a jasne. Hlasný odposluch je lepší ako spolužiak Sony. Hudbu môžete prehrávať v režime Bluetooth. Mám napríklad v Yota wi fi 512kbts stroj a počúvam hudbu z kontaktov alebo TUNE IN internetového rádia. Všeobecne platí, že schopnosti rádia vám more. Cena za takéto zariadenie je veľmi, veľmi dobrá. Ak je len na zadnej strane AUX, a potom som si kúpil 5,5-palcový čínsky telefón pre navigáciu a sledovanie videa. Teraz som si kúpil ďalší Auto, a tu opäť som sa pozrel na cenu a sledoval, ale všetko prišlo s Pioneer FH-X700BT. Tam MIXTRAX :))) Zabudol som písať! 32 GB flash disk číta as rovnakou podmienkou, že bude v priečinku 5000 skladieb! To znamená, že číta všetko, čo je možné! MIXTRAX je krásny :)))
Sergey Sergey, 2014-02-25 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena, Prispôsobiteľné svetlá pod spodným panelom, Nie je to zlá kvalita zvuku.

nedostatky

 • nastavenie zvuku ...

komentár
V rádiu magnetofón, som pôvodne páčilo všetko, a to ako dizajn a prítomnosť bluetooth. Vo všeobecnosti má všetko, čo potrebujem, v Renault Megane 2 namiesto rádia 1-din (samozrejme s prechodovým rámom). Vstúpil ako rukavica! Nastavte svetlá pod palubnú dosku, vo všeobecnosti to vyzerá ako zamestnanec. Stačí zasiahnuť dva ďalšie reproduktory v zadnej polici. Zvuk bol hlasnejší, hlbší, čistejší. Pohodlné vyhľadávanie skladieb, je tiež vhodné prepínať medzi zložkami! Mixtrax režim je úžasné !!! Pre mňa je to veľmi obrovské! Mal som dosť rôznych magnetofónov, ale nie v jednom nebolo žiadne nastavenie SKIDNY !!! Je to takmer žiadne! Medzi vysokými a nízkymi frekvenciami nie je možné nájsť strednú zem! Je vyladený prakticky iba frekvenciou (nejaký ekvalizér), tzn. Pridávame frekvenciu - vyjadrené basy, ako keby bili lyžicu lyžičkou, zmenšovali sa, reproduktory sa nezvládajú! tj veľká odchýlka medzi rozsahmi v nastavení! Reproduktory dávali celkom dobré, izolácia hluku, všetko dalo ... Skúšal som ich, ale s iným magnetofónom je zvuk nádherný! Vyvodzujem závery ... Nastavenia zvuku sú hrozné! Toto je pre mňa jediné negatívne v tomto rádiu!
Osk Yurets, 2014-02-20 ohodnotenie 4

(Anglicky)


Loading...