Prehľad skrutkovačov Hitachi DS12DVF3

Skrutkovač Hitachi DS12DVF3 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
vymenovanieskrutkovač
Typ nástrojaneprízvučnej
Typ kazetyrýchle upnutie
Počet rýchlostí2
jedloz batérie
Priemer skľučovadla10 mm
Max. voľnobehu1200 ot./min
Maximálny krútiaci moment26 N · m
Max. priemer vŕtania (drevo)21 mm
Max. priemer vŕtania (kov)12 mm
Funkcie a funkcie
Motorová brzdatam je
príležitostireverzná, elektronická regulácia rýchlosti
batérie
Typ batérieNi-Cd
Kapacita batérie1,4 Ah
Napätie batérie12
Odnímateľná batériatam je
Extra batériatam je
Ďalšie informácie
vybaveniezásuvka v puzdre na upevnenie bitov, uzamknite tlačidlo napájania
Vrátane puzdratam je
závažia1,7 kg
Kompletná sadavŕtačka Hitachi DS12DVF3, dve batérie EB1214S, nabíjačka UC18YG, baterka UB12D, sada trysiek, trysky držiakov

Hitachi DS12DVF3 Skrutkovače Recenzie

dôstojnosť

 • Pohodlne leží v ruke. Nie je ťažké. Pomerne silný uťahovací moment pre jeho cenu. Vrátane ľahkej a výkonnej baterky. Pohodlné a nie objemné puzdro.

nedostatky

 • Nesprávne navrhnutá nabíjačka, ktorá sa dodáva so súpravou (produkuje príliš vysoký nabíjací prúd 2,6A, čo zabíja batérie veľmi rýchlo)

komentár
Ak potrebujete krátky čas nabíjania batérie a nie ich životnosť, nabíjačka nepotrebuje dodatočnú opravu. Ak potrebujete najprv všetku životnosť batérie, potom nabíjačka musí byť rozobratá, vypayat trimmer rezistor (tam je jeden 10Km) a spájkovač zastrihávač 150Kom spájka.Pájkujte lepšie s nízkoenergetickou spájkovačkou s tenkým bodnutím, aby nedošlo k prehriatiu priľahlých prvkov. Doba nabíjania pred prepracovaním 40 minút a po prepracovaní približne 2 hodiny. Batérie Ni-Cd musia byť pred nabíjaním plne nabité a nechať vychladnúť, ak sa po práci zahriali. A vy musíte batérie vybiť dovtedy, kým sa motor skrutkovača prestane točiť alebo keď lampa svietidla je sotva osvetlená. Dodržiavaním týchto pravidiel môžete utiahnuť oveľa viac skrutiek!
anonim, 2013-01-14 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Pohodlné, ľahké, dobré rozloženie hmotnosti, cíti sa ako pokračovanie ruky.
 • Obsahuje pohodlné puzdro, nabíjačku, baterku, 2 batérie, sadu bitov. Na háku Shurik je vhodné zavesiť vrecko na nohavice alebo na opasok. Ďalšia o samotnom prípade.
 • Pogumované teleso (populárne nazývaný dizajn tenisky) šetrí pred štiepením pri páde z relatívne nízkych výšok.

nedostatky

 • AKUMULÁTORY sú nejakým bjakom na nonamey bankách ... zomreli po pár mesiacoch intenzívneho profesionálneho používania. Vyškolený správne, nie prvý a ani jeden šurik.
 • Nabíjačka pri nabíjaní batérií vybuchne. Dáva príliš veľa prúdu na rýchle nabíjanie (iba 25-35 minút).
 • Plastová kazeta - zrútená.

komentár
Jedna nová batéria stojí približne jeden a pol tisíc, t. Je jednoduchšie kúpiť nový shurik :) Ale ja som dal svoje peniaze na reštaurovanie - všetky banky boli zmenené, teraz moje batérie majú kapacitu 2 Ah oproti 1,4 Ah na sklade.
Ďalším krokom je výmena kazety ...
Odporúča sa pre domáce použitie. Pre profesionálne účely nie je vhodný z dôvodu nepochopiteľných batérií a lacných kaziet.
P / S. Po 2 rokoch takmer nepretržitej práce v prachu, nečistotách, horúčave a chlade (profesionálne sme zapojení do inštalácie), šurik zomrel, alebo skôr tlačidlo umrelo, a tlačidlo nie je ľahké tam! Všetko v žetónoch :) Prešiel do opravy.
Shurik slúžil verne a skutočne, platil sám za seba 100 krát, aj keď som bol mladý, pokazil som si nervy svojimi batériami. A teraz Hitachi vydala 2. revíziu DS12DVF3? a batérie ako normálne :)
sibeerian, 2011-03-24 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Hovoríme o DS12DVF3-TB (!) - toto zariadenie má zvýšenú kapacitu batérie na 2 A / h.
 • + Rýchla rýchlosť otáčania. Pri vŕtaní sa zvyšuje rýchlosť. Jednoduchá. Pohodlne leží v ruke. Na zavesenie pásu / vrecka je k dispozícii otočný hák. Pohodlný prípad.

nedostatky

 • Čo by batérie slúžili dlhú dobu, je potrebné okamžite nabíjačku prepracovať. Stránka //www.mastercity.ru/showthread.php?t=431&page=14 má všetky potrebné informácie. Nie sú to najdlhšie nabité batérie (podľa hodnotenia) (!) Ale recenzie sa zaoberajú 1,4 A / h batériami, neviem, či sa kvalita batérií zlepšila o 2 A / h, čas ukáže (bude viditeľný po 2 rokoch).

komentár
Robím opravy doma. Veľa sa točí. Jediný VUT, najčastejšie nemám utiahnite skrutky k západke (to šetrí energiu batérie), pretože v súčasnosti väčšinou museli pracovať s mäkkými materiálmi. V priemere 1 batéria vydrží 8 dní používania. V porovnaní s lacnými zariadeniami (až 2,5 tisíc), v porovnaní s nimi, je Hitachi lídrom v pohodlí.
Konštantín, 2010-12-06 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Vynikajúca ergonómia, pogumované telo, dobre vyvážené, dostatočne výkonné, rýchle nabíjanie batérií, vrátane baterky. No, len krásna a kvalitná vec.

nedostatky

 • Pre vŕtanie sú potrebné špeciálne vŕtačky so šesťhrannou hlavou, inak sa otáčajú v skľučovadle s dobrým zaťažením, pretože ich nedržíte. Batérie vyžadujú určitý vzťah k sebe, súdiac podľa recenzií tu, inštrukcie o nabíjaní buď nie sú čítané alebo zabudnuté.

komentár
Dobrý model, vhodný pre domáce použitie a pre prácu. V súlade s pravidlami prevádzky predpísanými výrobcom bude trvať dlho.
anonim, 2012-03-05 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Všetky hodnoty sú uvedené. Stačí súhlasiť s predchádzajúcimi rečníkmi.

nedostatky

 • Achillová päta tohto stroja - príliš rýchle nabíjanie! V prítomnosti 2% obj. V cene nie je zmysel, zabíja iba batérie! Problém je vyriešený nahradením 10kΩ striedavého trimrového odporu konštantou 82-100kΩ v pamäti. Súčasne sa doba nabíjania zvýši na 1-1,5 hodiny, čím sa predlžuje životnosť akumulátora 1,5-2 krát.

komentár
Dobrý stroj pre peniaze pre nie veľmi ťažké prof. funguje.
PS: Fórum na písacom stroji: //www.mastercity.ru/vforum/showthread.php?t=431&highlight=Hitachi%22+DS12DVF3
PAA8142, 2010-07-11 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Chladný stroj, pohodlný, výkonný, batérie dobre stoja, na 100ks. väzba dosť v čase, pohodlný prípad, baterka môže byť veľmi užitočné, môžete ukotviť akk pred nabíjaním, sadu náhradných bitov, rovnako ako klip pre nosenie na opasku, a cena nie je premrštený

nedostatky

 • Medzi nedostatkami som si všimol slabý náboj a nedostatočný výkon pri vŕtaní meteall

komentár
Počas celého roka intenzívne používal teplo a zima, v nehygienických podmienkach, Shurik odmietol peniaze, ktoré na neho utratil. Preto odporúčam!
destroi2, 2012-09-16 ohodnotenie 5

(Test)

Loading...