Prehliadač Bosch MSM 7800

Mixér Bosch MSM 7800 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
typponorné
energie750 W
managementelektronický
funkčnosť
Ďalšie režimyrežim turbo
tečúcoutam je
Odmerkatam je
Metla na šľahanietam je
rysy
Materiál telaplastický
Ponorný materiálkov
Zložka otvorutam je
Rozmery a hmotnosť
Rozmery (W * H * D)5,8x39x5,7 cm
závažia1,96 kg

Bosch MSM 7800 Blender Recenzie

dôstojnosť

 • Rýchlo rozdrví, porezie a trie, a čo je najdôležitejšie, nebudete unavený. Jednoduché čistenie. Tam je ochrana proti preťaženiu (to sa vypne, keď sa cíti rýchla smrť, ochladzuje a pracuje ďalej).

nedostatky

 • Ak si do neho dáte 1 kg celých kuracích pŕs + všetky ostatné ingrediencie do mäsových guľôčok, všetko sa rozreže a zastaví sa na jednu hodinu. Ak chcete získať nádchu, musíte buď čakať, alebo nie byť tak chamtivý, ako som ja :) nie kladivo vo forme do plnej!

komentár
Funguje to perfektne, dojmy sú mimoriadne pozitívne, teraz, ak chcete robiť kotletky na týždeň, naložím do nej viac ako 1 kg mäsa naraz, vytiahnem plnku a naložím zvyšnú libru.
Keď pripojíte frézu / rezačku, uistite sa, že je kliknutie, v opačnom prípade, ak je náprava nesprávna, mixér vyklopí upevňovací bod a budete ponechaný bez strúhadla.
springcaprice, 2012-03-08 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1) výkon. Predtým som mal aj Bosha, ale s kapacitou 600 wattov a nevyťahoval nejaké operácie ako šľahanie mliečnych koktailov.
 • 2) Halo! Veľmi sa mi páči, ako nový porazí všetky druhy kombinácií výrobkov. Napríklad za pol minúty mám zmes múky, vajec a cukru pripraveného na charlotte. A zmes je ťažká, ťažká, a napriek tomu šľahač zvládne tresku.
 • 3) mleté ​​mäso je tiež ľahké, ale to je rovnaké ako predtým. modely. Naozaj vždy beriem mletú sviečkovicu, sekanie, bedrá - dobré mäso. To znamená, že hovädzie mäso tiež rozomelie žilami, ale časť je navinutá na centrálny rotačný prvok. Ak chcete odstrániť tento tuk nie je príliš príjemné a pohodlné) Pre zvyšok - veľké misy - veľké objemy. To bol jeden z dôvodov pre nákup novšieho modelu (okrem moci).
 • 4) jednoduché čistenie ako predchádzajúci model, plast neabsorbuje pachy. Je vhodné zostaviť-rozobrať, hlavná vec je čakať na kliknutie pri pripojení trysky.
 • 5) a maličkosť, ale pekné: Mám rád tlačidlo posilnenia výkonu. Takmer nikdy nepoužívam obyčajné gombíky, hneď som ich vložil a urobil s tým všetko ... Jedno kliknutie je dobrý výsledok :)

nedostatky

 • 1) Odmerka je malá, je rovnaká ako v predchádzajúcich menej výkonných modeloch. A pre taký výkonný mixér, ktorý sa dá ľahko šľahať do veľkých objemov - a pokrmy potrebujú o niečo viac ... Zdvojnásobili misku - dobre urobenú, ale zabudli na sklo (
 • Beat, mix niečo pohodlnejšie v ňom. Hovoríme o viaczložkových zmesiach, tekutých: vajciach, krémoch, ovocích, zelenine, mlieku, cesta, zemiakovej kaši ... To znamená, že veľký súbor operácií sa vykonáva pomocou tzv. odmerka (je vysoká, takže metla a hlavná tryska sa rýchlejšie a presnejšie vyrovná s úlohou v nej).
 • 2) Doplnky. trysky nie sú schopné vyrovnať sa s ich funkciou, znížiť polovicu stanoveného objemu a zvyšok nechať nezostrihaný. To znamená, že časť je zaseknutá niekde medzi nimi. Myslím, že faktom je, že trysky sú príliš malé, povedal by som - malý. Nepoužívam ich, hoci sa predpokladalo, že by som pomocou mixéra bral zemiaky, mrkvu a uhorky.
 • Ale - je to jednoduchšie a lepšie robiť rovnaké plátky s dobrým plavákom.

komentár
A napriek tomu dala najvyššie skóre: spoľahlivosť, jednoduchosť a pohodlie výkonu. Pred tým som mal mixér Bosch, jednoduchšiu modelku - používam ho už tri roky. Ale nejako som si kúpil Moulinex - vyhorel za týždeň, vrátil sa pod zárukou s odbornosťou. Všeobecne platí, že ak budete potrebovať ťažného koňa, v ktorom bude vždy všetko naplánované - vezmite si niečo z boshevského mixéra (nie nevyhnutne tento model, líšia sa hlavne počtom trysiek a výkonu).
haustova2005, 2012-11-01 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • + je multifunkčný: môžete si pripraviť kokteil a detské pyré a nastrúvať zeleninu, nakrájať zemiaky ako hranolky atď.

nedostatky

 • Drviče rozdávajú veľa chýb (podrezané kusy mrkvy, repy, atď.), Musia byť ručne rezané na doske. a všetko preto, že medzi drvičom a vekom s otvorom, kde je zelenina umiestnená na rezanie, je dostatočne veľká medzera. mäkký syr nie je presne rošt.

komentár
Kúpil si na prípravu detských pyré, koktailov a pomohol pri príprave hlavných jedál pre seba.
Ak budete variť veľa (2-3 riadu) a budete potrebovať veľa roštu, sekanie, znížiť to v poriadku, potom ďalšie možnosti tohto mixéra (strúhadlo) môže byť užitočné pre vás. ak trochu varíte, potom to považujem za dodatočný preplatok peňazí a zbytočné zariadenie. Niekedy je ľahšie strúhať 1 mrkvu a ručne nakrájať cibuľu, aby ste z tohto dôvodu neumývali hromadu jedál.
Mimochodom - v pohári (ktorý je veľký s rukoväťou), môžete urobiť vynikajúcu výplň na koláče / koláč s kapustou: brúsiť tak, že si nevšimnete kapusta) cibuľa - tiež brúsiť a šíriť na stenách, ktoré nemôžete zostaviť))
poneka, 2011-08-19 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • - pekná cena (podobné modely sú drahšie)
 • - mnoho funkcií
 • - vysoký výkon

nedostatky

 • na štvrtom čase používania drviča sa nôž a misa zlomili (v mieste ich upevnenia)

komentár
Keď bol kúpený, bol potešený, okamžite vyskúšal všetky funkcie. Perfektne biče bobule, mliečne kokteily. V drviči, vyrobené mleté ​​kurča - rýchlo a jemne. Ale ja som nemal šťastie, vrtuľník sa zlomil po štvrtýkrát pri pripevnení noža na dno misy. Je potrebné toto miesto dobre upevniť a nenarušiť tam lyžicu alebo špachtľu tak, aby sa nôž nepohyboval.
anonim, 2013-01-10 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • On slúžil verne 1,5 roka, potom pohon zomrel. Oprava v servisnom stredisku sa odhadovala na 1800 rubľov, čo je za cenu mixéra ekvivalentné jeho nahradeniu.

nedostatky

 • Zrezáva zeleninu zle, čas od času tam uviazne medzi vekom a nožmi, musí sa otvoriť a nechať podrezať v novom kruhu.

komentár
Používa sa hlavne na prípravu mletého mäsa (kuracie, hovädzie). Zaťažený kúsok po kúsku, dával pozor, aby sa neprehrial.
Akonáhle urobil koktail s banánmi kvôli záujmu, zvyčajne to nie je jesť.
Artemyeva Elena, 2014-01-20 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Veľa funkcií, veľká sila, naozaj je to celá malá stanica. Moja obľúbená funkcia je turbo. Nikdy predtým som takého chutné zemiakové zemiaky nejedol. Jednoduché čistenie. Hlavnou vecou je rýchlosť práce. S predošlým mixérom mi trvalo omnoho dlhšie, kým som raz a raz pripravil (ako v reklame skutočne). V porovnaní s mojím predchádzajúcim miešačom je tlačidlo prevádzky veľmi pohodlne stlačené a ľahko sa drží, predtým to bola skutočná múka.

nedostatky

 • Urobil by som väčšie sklo. Pre tri, v zásade dosť, ale ak hostia prídu, potom nestačí. Na druhú stranu, toto je niggle, pretože opäť niečo, čo s takýmto miešačom nie je problém vôbec)

komentár
Veľmi spokojný s mixérom. Bosch sa stále odlišuje od rozumnosti a pohodlia. Presviedčam všetkých mojich priateľov, aby si kúpili mixér, pretože život s ním je skutočne ľahší.
TomurikK, 2013-04-02 ohodnotenie 5

Loading...