Philips HR 1669 prehľad mixéra

Philips HR mixér 1669 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
typponorné
energie750 W
managementmechanické, počet otáčok: 20, plynulé nastavenie rýchlosti
funkčnosť
Ďalšie režimypulz, turbo režim, strúhadlo, krájací disk
tečúcoutam je
Odmerkaje objem 1 l
mlynčektam je
rysy
Materiál telaplastický
Ponorný materiálkov
Zložka otvorutam je
Napájací kábeldĺžka kábla 1,3 m
Rozmery a hmotnosť
Ďalšie informáciehák na cesto, vysekávač

Recenzia mixér Philips HR 1669

dôstojnosť

 • Vysoko kvalitné prevedenie

komentár

Ak chcete byť úprimný, nie je moc sklamaný! No, alebo - očakávajte viac! Predtým tu bola ďalšia málo známa nemecká spoločnosť. Motor vyhorel a všetko ... Vybral som si už dlho a teraz ... Čo som nemal rád, bolo kúpiť dýzy samostatne. Ten pre kocky v súprave je veľmi veľký, len pre polievku. Nemôžem povedať nič o háku, kým som to neskúsil. Nádobu na nôž brúsky považujem za absolútne nevyhnutnú. V starom mixéri bola jedna miska, kde bol nôž v móde, ktorý vložil mriežky a miešadlo. Bolo to veľmi pohodlné, občas plnené plnkou. A tento nôž je vhodný len na drvenie zelene, snažil som sa nakrájať cibuľu, takže moja kaša dopadla veľmi jemne. Teraz mínus strúhadlo. Po prvé, nie je tam žiadny jemný strúhadlo na syr, čokoládu ... Po druhé, veľa odpadu zostáva. Ak ho otočíte hore nohami, môžete ho nakrájať na prúžky, tak hodiť mrkvu, potopila sa horizontálne a tak to bolo narezané, nie kolesami, ale s veľmi dlhými tenkými prúžkami. Musel som to dokončiť sám. Všeobecne platí, že medzera medzi obchodom s potravinami a lopatkami je veľmi veľký !!! Neprítomnosť ráfika nebola trápna, to bolo v starom mixéri, ja som ho nepoužil. Takže dúfam, že niekto môj posudok je užitočný.
Sarian Svetlana, 2014-12-19 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Stavať kvalitu, vykonáva všetky deklarované funkcie s ranou, strúhadlo, ako je veľkosť je najvhodnejší, dokonale rezy aj mäkké ovocie s kockou, dobre sa mieša, drvič je dobré, kotlety Pts rýchlo, doslova za pár sekúnd, všetko, čo sa požaduje, je hotovo!

nedostatky

 • Pre mňa, len jeden - musíte si kúpiť viac príslušenstva pre neho (všetci stoja takmer ako mixér, ak nie viac). Skutočnosť, že musíte utierať, a nie umývať vnútrajšok drviča a misy, nie je pre mňa problém, ako pre mnohých, nikdy mi to nezabralo viac ako 10 sekúnd.

komentár
Kocka taxíkov samozrejme, ale je veľký, ak sa používa len na smaženie-uhasiť natívne mriežky, pre šalát je veľký, kúpil som extra mriežku a teraz žiadne problémy, malá mriežka ide na šaláty, a ja som rezané zeleniny na polievky doma, trojuholníky sú veľmi jasné, veľmi krásna kocka a vyzerá veľmi cool, veľká kocka 1,5 cm ešte nebola použitá. Tiež som si kúpil veľký vrtuľník XL, pretože môj vlastný vrtuľník je pre mňa príliš malý a ľad v ňom sa nedá rozdrviť a v tomto ľade sa rozpadá zubatá čepeľ a môžete si vyrobiť veľké množstvo omáčky. Nekupoval som si iné gadgety (metla a masher), pretože je tu dobrý mixér, a ja som rád robil zemiakovú kašu s mixérom a nevidím žiadny rozdiel medzi zemiakovou kašou so špeciálnym masherom a len mixérom (mám mixér Kenwood so špeciálnym masherom a nie je absolútne žiadny rozdiel v zemiakovej kaši). Toto zariadenie ma zachráni takmer každý deň, robí všetko veľmi rýchlo, ticho, naozaj sa mi páči kvalita plastu misy a skla, mám maďarské zhromaždenie, nie čínske. PS: Nerozumel som predchádzajúcemu komentáru, Philips HR 1668 je všeobecne to, čo a prečo si ho kúpiť za malé kocky? Extras. Mreže sú Philips HR7968 / 90 a predávajú sa, prečo si myslíte, že sa nepredávajú v Rusku?
anonim, 2013-01-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Mnoho funkcií, veľmi dobre rezané kocky, strúhadlo, drvič. Mixér sa mieša bez striekania.

nedostatky

 • Cena (podľa môjho názoru je príliš vysoká). Ťažké, rýchlo unavené rameno držať a dokonca stlačte tlačidlo.
 • Nie všetko, čo je potrebné, je zahrnuté - za tieto peniaze by bolo možné dať zemiaky a korušku.

komentár
Je to naozaj kusy kocky, naozaj sa mi to páčilo. Skúšal strúhadlo - ľahko zvládne mrkvu. Mixér bičuje dobre bez striekania. Myšlienka je veľmi dobrá, ale ďalšie tipy sú neprimerane nákladné. Snažil som sa to cesto urobiť, ale nejako som nebol naozaj úspešný ... skúsim to znova, možno som urobil niečo zle.
mari.mol4anova, 2012-12-07 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Má všetko, čo mixér potrebuje urobiť.

nedostatky

 • Príslušenstvo je drahé

komentár
Nesúhlasím s tými, ktorí píšu, že samotné zariadenie je drahé. Čo porovnáte? Podobnú kvalitu a trvanlivosť je na trhu veľmi ťažké nájsť.
Sám vegetarián, čiastočne surový jedlík, takže príprava rôznych šalátov, smoothies a ďalších jedál, ktoré vyžadujú prácu s čerstvou zeleninou a ovocím, sa vyskytuje veľmi často. S týmto menu mixéra sa stala ešte rozmanitejšou. Napríklad takéto korene ako daikon, reďkovky a chren, sa stali základnými vo varení. pretože ich trenie teraz naozaj trvá niekoľko sekúnd. A potom sa ľahko pridávajú do rôznych šalátov.
Tiež konzumujem veľa orechov. Vo forme brúsenia sú ľahšie použiteľné a stráviteľné :) Sila a hrana čepele sú pre túto úlohu dostatočné!
Alexey Croitor, 2013-10-09 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • štýlový dizajn

nedostatky

 • strúhadlo, žiadny nôž vo veľkej miske, zelenina uviaznutá medzi dvomi viečkami.

komentár
Nepáčilo sa mi, ako funguje strúhadlo. Pocit, že moc nie je dosť alebo strúhadlo je mizerný ... Dokonca aj rezanie surových zemiakov na kocky je vynikajúce, za pár sekúnd, ale trenie mrkvy je ťažké, musíte ju tlačiť veľmi tvrdo a mixér sa začne dusiť.
Tiež nestačí v súprave nôž vo veľkej miske (napríklad na krájanie mäsa).
anonim, 2014-01-02 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • Najdôležitejšou výhodou - kosenie kocky, veľmi dobre pomáha pri varení šalátov. Často používame brúsku. Pomocou drviaceho kotúča rýchlo nakrájajte kapustu na morenie. Samotný miešač je tiež vynikajúci, nastavenie rýchlosti je vo všeobecnosti pohodlné a rôzne rýchlosti sú dobre cítené, najmä pri použití s ​​rezačkou.

nedostatky

 • Nie sú zahrnuté žiadne ďalšie mriežky na kosenie kocky, kupované samostatne. Tiež kúpil viac vrtuľník viac. V dôsledku toho je cena predražená. Aj v súprave nie je žiadna koruna, pravdepodobne budeme kupovať aj viac.

komentár
Toto je náš prvý mixér a bol s nákupom všeobecne spokojný a dokonca ho kúpil ako darček rodičom. Môžem poradiť budúcim kupujúcim, ako uľahčiť čistenie mletej mriežky: je lepšie dokončiť kocky s niektorými tvrdšími výrobkami (uhorka, reďkovka, atď.), Inak malé kúsky mäkkého jedla (vajcia, varené zemiaky) uviaznu medzi grilovacími nožmi.
Janov Valery, 2013-06-16 ohodnotenie 4

Loading...