Prehliadač Bosch MSM 6700

Bosch MSM 6700 mixér - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Kľúčové vlastnosti
typponorné
energie600 W
managementmechanické, plynulé nastavenie rýchlosti
funkčnosť
Ďalšie režimyturbo režim, rozdelenie ľadu
tečúcoutam je
Odmerkatam je
Metla na šľahanietam je
rysy
Ponorný materiálkov
Držiak na stenutam je
Rozmery a hmotnosť
Ďalšie informácieveko na sklo; mlynček na varenie s vekom; zámok tlačidla na upevnenie nôh mixéra

Bosch MSM 6700 Blender Recenzie

dôstojnosť

 • Plne v súlade s uvedenými špecifikáciami. Brúsky, kotlety, biče, drviny atď. Žiadny problém rozpadajúce sa sušienky a ľad. Rozdrvené zemiakové kaše (hoci v pokynoch, z nejakého dôvodu, je napísané, že na tento účel nie je určený?). Trysky sa rýchlo a ľahko menia. Jednoduché čistenie.

nedostatky

 • Nepoznám tie

komentár
stojí za to.
rybakov.ki, 2012-03-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cuts dobre, šľahačkou, a tak ďalej ... Čokoľvek dobré, že hovoria, že je pravda, môžem povedať, pretože som to používa už takmer 2 roky.

nedostatky

 • Ale opäť to už druhýkrát vyhorel, takže píšem recenziu

komentár
anonim, 2012-08-06 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Bez neho, ako bez rúk! Robím mliečne kyslé mliečne kokteily s ovocím (vrátane mrazených) s rezačkou na zemiakovú kašu, na minútu bielu v silnej, stabilnej pene s metla, krém je tiež dokonale šľahaný, s obsahom tuku! zoznam))

nedostatky

 • Nevýhodou je, že nemôžete prať kryt ...

komentár
Kúpil som si v roku 2010, stále ho používam s radosťou) nie je zabitý !!! párkrát padol na dláždenú podlahu, nakoniec popraskané, pomyslel som si, všetko skončilo šťastím, ale nie pol roka po tom, ako to funguje ako hodiny))) Nepoužívam len ľad a držiak na stenu! môj prvý mixér, a je to krásne!))))
anonim, 2013-02-04 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Výkonný, niekoľko režimov, vybavený najpotrebnejšími

nedostatky

 • Je problematické ukladať, pretože mnoho položiek, ktoré nie sú navzájom prispôsobiteľné

komentár
Môj prvý mixér používa už 9 mesiacov. Pred tým, že použitie kuchynského robota bol ottyvat :) Ale ak ich porovnáte, potom tento mixér so svojou dcérskou spoločnosťou zaberie oveľa menej miesta a výhody sú rovnaké. Chop greeny, mleté ​​mäso, zeleninu, varíme krémovú polievku alebo omáčku, porazíme pusinky a oveľa viac, bez problémov a nervov !!! Veľmi pohodlná miska na chopper misku s vekom, som rád nasekanie zelených, prozapas na varené jedlo a dať ju do chladničky, pretože nádoba pevne sedí. V pohári, je vhodné urobiť nejakú omáčku a je tiež veľmi vhodné zatvoriť veko v chladničke. Starostlivosť: musíte okamžite umyť, aby nedošlo k vyschnutiu, potom nevzniknú žiadne problémy, všetko sa rýchlo zmyje. O skladovaní zariadenia: Musel som zorganizovať špeciálnu službu v mojej skrinke. miesto (uhol) pre mixér a jeho komponenty. Tiež som si prečítal recenzie, že noha je zle oddeliteľná! Nič podobného, ​​tam sú tlačidlá, ktoré je potrebné stlačiť a noha sama vypadne bez námahy.
Keterinka, 2011-09-13 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dobrý plast.

nedostatky

 • Spracovali záručnú dobu a spálili.

komentár
Demontovať a opraviť sám. Nemôžem pochopiť, kde je 600 wattov. 1N4007 dióda v mostíku usmerňovača vyhorel a vodivé dráhy sa roztavili. Pre referenciu: Dioda 1N4007 prípustný prúd 1A. Celkom zo školského kurzu fyziky (zhruba) 1A * 220V = 220Watt, kde inžinieri spoločnosti Bosch stále našli 380Watt. Alebo majú svoje vlastné zákony fyziky.
juraspb, 2012-08-22 ohodnotenie 2


dôstojnosť

 • silný, tam je metla a vrtuľník. Veľké sklo

nedostatky

 • Chcel by som na pohári veko, ale bohužiaľ nie je súčasťou balenia

komentár
Blender slúži už takmer rok. Keď som si kúpil, myslel som, že nikdy nebudem používať metla. Ale potom sa rozhodla, že s pomocou tohto masla na cesto palacinky. Za 30 sekúnd sa mu podarilo, cesto sa ukázalo ako vzdušné. Teraz som ich porazil :).
Manžel neustále vyrába mliečne kokteily. Tiež potešený.
V drviči, niekedy som rez jablká, mrkva (pre-nakrájame na plátky), zelené. Jediná nevýhoda: keď musíte brúsiť, musíte ho niekoľkokrát otvoriť a vytrhnúť zo stien, inak to nie je dobre. Pred varením som brúsil ovsené vločky, brúsil v turbo režime v priebehu niekoľkých sekúnd.
Tlačidlá nie sú vhodne umiestnené. Sú vo výklenku, nepohodlné tlačiť, ale už som na to zvyknutý.
anonim, 2013-07-10 ohodnotenie 4


Loading...