Prehľad chladničky Bosch KGS39XW20

Bosch KGS39XW20 chladnička - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typchladnička s mrazničkou
umiestneniaoddelený
Freezer Polohazospodu
Farba / náterový materiálbiela / plast
managementelektronický
Spotreba energietrieda A + n (304 kWh / rok)
Počet kompresorov2
Počet kamier2
Počet dverí2
Rozmery (ŠxVxH)60x65x200 cm
prechladnutie
Odmrazovanie mrazničkypríručka
Rozmrazovanie chladiarenského skladuodkvapkávací systém
Autonómne chladenieaž 22 hodín
Mraziaci výkonaž 9 kg / deň
Poplachový systémotvorené dvere - zvuk
Ďalšie funkciesuperchladenie, superzmrazovanie, indikácia teploty
objem
Celkový objem352 l
Kapacita chladničky257 l
Objem mrazničky95 l
Ďalšie funkcie a funkcie
Materiál policesklo
Možnosť zavesenia dverítam je
Klimatická triedaSN, T

O chladničke Bosch KGS39XW20

dôstojnosť

 • + Relatívne tichý, so súčasnou prevádzkou oboch kompresorov (zriedkavo, napríklad pri balení výrobkov), niekedy budete musieť počúvať, ak vôbec funguje.
 • + Roomy.
 • + Dobre zvláda svoju priamu zodpovednosť: ochladzuje a zamŕza, potraviny sa dlhodobo skladujú.
 • + Keď otvoríte dvere na 90 stupňov, neprekračuje rozmery chladničky, takže ju môžete umiestniť bokom takmer k stene (vzhľadom na vyčnievajúcu rukoväť).
 • + Dvojkompresorová chladnička, slovenské kompresory, na rozdiel od jednokompresorových chladničiek, kde sú čínske kompresory.
 • + Hodnota za peniaze.

nedostatky

 • Vyzerá to veľmi chabé boxy, napríklad v porovnaní s Biryusa.
 • Dekoratívna farba je veľmi ľahko poškriabaná okolo políc.
 • Nie je otvorené žiadne pípnutie dverí. (Na zvýšenie teploty v mrazničke stojí za to len pípnutie.
 • Časť priestoru na spodnej polici chladničky by mala byť udržiavaná pod regálom dvierok.
 • V našom meste nie je žiadne servisné stredisko Bosch.

komentár
Keď je na odporúčanie výrobcu nastavený vertikálne a nezahŕňa viac ako 8 hodín. Napriek niektorým nedostatkom je chladnička vo všeobecnosti veľmi podobná. Zostáva kontrolovať čas.
Lepkovich Stanislav, 2014-02-21 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • + Dva kompresory, umožňujúce samostatné odmrazenie mrazničky-mrazničky
 • + Zásobník na vajcia v chladničke, nie na dvierka (a to by malo byť uskladnené)
 • + Pre mňa osobne nie je mraznička v porovnaní s inými chladničkami príliš vysoká.
 • + 2 metre vysoká, ľúto nie vyššie
 • + v porovnaní so staršími hlučnými firmami Atlanta-menej

nedostatky

 • chrómovaný plast na vrchu, ako prvok dekoru políc. Jedna polica už bola ošúpaná, vrstva laku je veľmi tenká. Je vidieť, že tam, kde sa robí hrubý obraz, je rozkvet.
 • Vodiace lišty závesných krabíc nie sú veľmi pevné, nie sú vyrobené zo zosilneného plastu alebo kovu.
 • na dverách nie je možnosť presunúť police do inej výšky
 • spodná polica na zeleninu lezie s podpovrchom, najmä ak je naplnená a spodná polica na dverách narúša (dvere sa otvárajú o 90 stupňov, pretože chladnička stojí proti stene) a nie je vhodné dostať jedlo z dverí, ako Zeleninová škatuľa v celej hĺbke chladničky je čiastočne zasunutá priamo pod sklopnú, jednu na dvere.
 • Pri všetkých vonkajších rozmeroch sú police v priestore chladničky veľmi plytké
 • závesné boxy v chladiacom priestore, keď sa rozprestierajú menej ako polovica, musíte držať tak, aby niť nepraskla

komentár
Atlanta stojí vedľa 10 cm pod, ale s určitým lopatkou, plast je trvanlivejší a vnútri sa zdá objemné. Niektoré druhy mínus pár centimetrov hĺbky v spoločnosti Bosch a to je cítiť, keď si mopete jedlo.
Neprítomnosť signálu o otvorených dverách neprispela ani k plusy, ani k mínusom, pretože som rád, aby to v otvorenej chladničke.
Bulatova Alisa, 2013-09-23 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Veľké (rodina 4 osoby. Máme dosť), striktný dizajn, ľahko ovládateľná, tichá.

nedostatky

 • Kompozitné rukoväte v spojoch, neustále sa rozchádzajú a tam sú nahromadené nečistoty, ktoré sa nedajú odstrániť bez demontáže. Neustále musia stlačiť ruky. Toto spracovanie je moderné, to znamená nie dlho. Boxy v mraziacom priestore sú krehké, pravdepodobne je vo všetkých chladničkách, keď vyrábam plexisklo. Spodná zásuvka môže ľahko odletieť. Vyletel som úspešne, nalepený na super lepidlo. Záruka 1 rok.

komentár
Celkovo je chladnička dobrá. Moje deti to neustále testujú na silu, pričom sa držia. Ale sú tam húfy: mraznička bola počas roka rozmrazená a signál nezaznel. Vytvrdené odpojením od siete po dobu 30 minút. po roku prestal pracovať jeden kompresor v chladiacom priestore (nespadá pod záruku). Nahradenie kompresora 6000. Hluk z tohto motora sa zvýšil trojnásobne, teraz funguje ako chladič obchodov aj s rezonančným hučaním. Ale teraz môžem povedať, že predtým, ako chladnička pracovala ticho. Druhý motor pracuje sotva počuteľne. Možno som nemal šťastie? Nákup akejkoľvek lotériovej techniky (
anonim, 2014-07-28 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Naozaj veľmi ticho !!! 2 kompresory. Zóna čerstvého ovocia. Kvalita. hospodárstvo

nedostatky

 • Ešte nebol odhalený. Baliť.

komentár
Než si kúpite, študoval som trh, pozrel som sa cez veľa zariadení, prečítal som si veľa recenzií. Tento model bol najúspešnejší. Je naozaj tichý, kompresor je možné počuť len v momente jeho zaradenia raz za hodinu po dobu 5 sekúnd, a dokonca potom stojíte hneď vedľa chladničky. Ticho ďalej. Dobre zamrzne, udržuje teplotu. Priestranný. Nie noufrost je plus, pretože zelenina nevyschne. Namiesto toho, nejaký druh pastiňa, hovorí lepšie. Cena je primeraná. Nie som fanúšikom značkových predmetov, ale tento bosh ma zaujal. (Toto je model, pretože existuje model, ktorý vyzerá rovnako, ale líši sa jedným písmenom v názve, takže tam sú sťažnosti na tmu a sťažnosti) a tento model má veľmi pozitívne recenzie. Takže môžem bezpečne odporučiť.
ZY
Trochu o balení - na vrchole a zo spodnej časti peny, tiež v rohoch pásu peny. A len zabalený salafan. To znamená, že keď prinesiete do bytu je vysoká pravdepodobnosť poškodenia bočných stien, pretože film nie je veľmi silný materiál. Na kartónovom lakom ... No, ja sám som to nepriniesol. Keď som videl, ako služba doručovania vstúpila, otočila sa a kde bolo potrebné zvýšiť chladničku na pristátie, uvedomila som si, či som ju zdvihla so svojimi priateľmi a bez skúseností by som rozdrvila boky.
Vladimir Vashchuk, 2014-02-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Veľké, priestranné, mnoho krabíc (na 24 vajec, visiace, na fľaše)

nedostatky

 • hlučný

komentár
Objednané v internetovom obchode. Do 4 dní priniesol. Vzal ho zo skladu, priniesol ho domov (o 18 hod.), Nechal stáť až do rána (na obale je napísaný, aby nechal stáť 8 hodín). Ráno som ho zapol a išiel do práce. Prišiel som večer, všetko funguje dobre. V noci, keď som išiel spať, som počul zapnutie kompresora (Slovensko), funguje normálne, na povolenej úrovni, freón tečie cez trubice (vpravo, ako keby sa vytočila voda v toaletnej nádrži). A potom je zapnutý druhý, s zvoniacim zvukom, funguje, stal sa viac mazaný a začal znieť tichšie. Nuž, myslím, že by sme sa mali pozrieť do rána, možno, že rúry zvonia, alebo čo chytí. Ďalší deň tlačil chladničku. Kompresor chladiaceho oddelenia zazvoní a zvonenie pochádza z vnútra kompresora. Posadil sa, poškriabal sa na špíz a šiel spať. Niekoľkokrát za noc som sa zobudil z toho, ako sa zapne kompresor a zvonenie nezmizne, kým sa kompresor nevypne. Musím ísť do obchodu. To je všetko. V priebehu udalostí budem písať.
Trvalo to 3 týždne, kým sa točilo na jeho vlastnom podnikaní. Nemal čas ani chodiť do obchodu, kompresor vchádzal dovnútra, zvon takmer zmizol, zostal samozrejme, ale tolerantný, nie nepríjemný, a keď sa zapol trochu hlasnejšie. A pretože chladnička je normálna, ochladzuje sa tak, ako by mala :)
Nurtdinov Nail, 2013-08-10 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Ticho, v súlade s jeho vlastnosťami, funguje dobre. Pohodlný závesný kontajner. Namiesto technológie NoFrost LowFrost.

nedostatky

 • Ako už bolo uvedené, nie je veľa dať veľa na spodnej police chladničky, police na dverách ruší. Taktiež nie je možné usporiadať rovnaké police na dverách.

komentár
Pre chladničky - dobrá voľba, s výnimkou niektorých konštrukčných chýb opísaných vyššie. Vybral som konkrétne bez NoFrost tak, aby produkty nevyschli. V porovnaní so starým ZiL Bosch len ticho.
Pakhomov Jurij, 2014-09-09 ohodnotenie 5


Pozrite si video: Technologické novinky - časť 22 - 2332015 (November 2019).

Loading...