Peg Perego Si kočík Chôdza Review

Kočík Peg Perego Si - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typprogulochnayan
Maximálny vek3 roky
Možnosť inštalovať autosedačkytam je
Možné farbyzelená, hnedá, červená, oranžová, sivá, modrá, čierna
Konštrukcia podvozku
Skladací mechanizmusskladanie trstiny jednou rukou
Materiál kapucneplátno
Počet kolies4, predný a zadný singel
Šírka podvozku51 cm
kolesáplastický
Otočné predné kolesá / kolesoáno s uzamykateľným
Poloha kolesa pri zloženínadol
Nákupný košíkjesť, ok
Nastavenie výšky rukovätetam je
Rukoväť / popruhtam je
Blok chôdze
späťregulirovkan
Počet nastavovacích polôh operadla3
Bezpečnostné pásyexistuje päťbodové s mäkkou podšívkou
Nastavenie výšky pätkytam je
ostatné
niesťžiadny
príslušenstvoadaptéry pre montáž do autosedačky, slnečná clona, ​​dažďový plášť, kryt nohy
Schopnosť umyť puzdrotam je
Stabilná zmontovaná polohatam je
Rozmery (DxŠxV)103x51x87 cm

Recenzie o kočíku Peg Perego Si

dôstojnosť

 • Veľký kočík, zdá sa, že najlepší vo svojej triede. Veľmi pohodlné, operadlo sa sklopí takmer vodorovne, kočík sa ľahko preloží, kolieska jedným smerom, veľký kôš, nárazník, veľká kapucňa, dobrý plášť do dažďa, dobré odpruženie pre trstinu.
 • Tento kočík bol zakúpený, keď malo dieťa 9 mesiacov a my sme išli na výlet. Zároveň cestovali paralelne so zimou (a spali na balkóne) v Emmalunga. S príchodom jari a ako dieťa vyrastalo a začalo chodiť, úplne prešli na Perega Sea. A veľmi veľmi spokojný tak ďaleko!

nedostatky

 • Jedinou nevýhodou, ktorú si spomínam, je, že po 8 mesiacoch intenzívneho používania sa kôš trel. Je to z materiálu (ako by mal byť zložený), a aj keď je materiál vystužený, ak zložíte veľa, dotkne sa obrubníkov. A dali sme tam veľa (pláštenka, náhradné oblečenie, hračky, atď.). Ale toto je mínus malý, môžete ho pravdepodobne šiť.
 • Žiadne ďalšie defekty pre kočík kočíka neboli nájdené (pretože nie je možné považovať za nevýhodu, že to nie je kolíska :))

komentár
Všeobecne platí, že ideálny počet invalidných vozíkov je nasledovný: najprv kolíska, potom kolíska sa presunie na balkón, objaví sa plnohodnotná prechádzka, s dobrým odpružením, izoláciou a dobrou veľkosťou na zimu. Potom sa pri vzdialenejších cestách objaví plnohodnotný kočík-trstina, chodník sa postupne presúva na balkón (dieťa tam stále spí vo veku takmer 2 rokov) a trstina sa stáva hlavným kočíkom. Je možné ju dokončiť, ale môžete si tiež kúpiť super ľahkú trstinu, takmer handru, pri príležitostiach, keď ju musíte nosiť ďaleko, a dieťa už dlho chodí dobre, ale môže byť unavené.
A Perega Si v tejto sérii je absolútne nevyhnutné :)
anonim, 2011-09-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • O nich je tak veľa písaných, hlavná vec pre mňa je, že ju môžem zdvihnúť jednou rukou a hodiť ju do kufra (a ja som krehká dievčina) Opäť platí, že po prechádzke v blate som zložil vozík do kúpeľa a pokropil kolesá zo sprchy - bez úsilia ,
 • V zime idem dieťa cez závesy - to sa otrasie, ale to ide bez problémov)
 • Och sa páčila pláštenka a plášť na nohách - rozumne vyrobené!

nedostatky

 • Flimsy nejaký, prechádzky, zdá sa, že sa rozpadne. Ale toto je pravdepodobne mínus mnohých prechádzok - som horší 801 cappella ...
 • Predné kolesá musia byť často upevnené, inak sa obrubníky stávajú nepríjemnou prekážkou.
 • A trstina sa ukázalo byť ťažké ťahať spolu s dieťaťom na schodoch - je vhodnejšie držať kočík za pevnú rukoväť (ale zvládnem to, pretože hmotnosť nie je veľká)

komentár
Nie, neexistuje dokonalý kočík ...
Mimochodom, o koši, problém je vyriešený občas - len spodné zadné slučky sú pripojené k horným háčikom, kôš sa stáva menej priestranným, ale je čistý a nie roztrhaný)))
kotik222, 2010-02-24 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Vybral som kočík na princípe šetrenia miesta. Máme malý byt a potreboval som ho pohodlne zložiť, zaberajúc malý úložný priestor v skrini. Všetky moje požiadavky spĺňala len spoločnosť Sy. Je to naozaj vyvíja veľmi dobre, stojí sám bez pádu, zatiaľ čo všetky kolesá zostávajú na dne, a nie ako väčšina rákosia v rôznych smeroch, takže to nezafarbí oblečenie v skrini. Vzhľadom k tomu, že všetky kolesá sú pridané v jednom smere, je veľmi vhodné si ich umývať v sprche (invalidný vozík nie je močený, ale umývate iba kolesá) a môžete ho dať na všetky štyri kolesá naraz, takže aj po veľmi silnej nečistote bolo možné vozík umyť na jar nie každý deň. Takže úplne spĺňa moje požiadavky. Okrem toho, C je relatívne ľahká, každá žena ju bude môcť vyzdvihnúť a postaviť po schodoch s dieťaťom a dať ju do auta. Je ľahké prekonať kroky s ním, ja len otočiť zadné kolesá a ísť! Vďaka jednoduchým kolieskam je kočík veľmi priepustný pre trstinu. Samozrejme, snežná dráha neprejde, ale bez problémov korčuľuje v slush. Pohodlné takmer horizontálne a veľmi dlhé lôžko, takže dieťa v ňom po zápase na ihrisku rád spí a nohy kvôli dĺžke a nastaviteľnej opierke nôh nie sú zavesené. Dlhé a dobre nastaviteľné bezpečnostné pásy, žiadny problém v zimnom oblečení ideme. Studená pláštenka, dobre chráni nielen dážď, ale aj vietor. A vo všeobecnosti je kočík štýlový.

nedostatky

 • Bol som zarmútený novým nárazníkom, nie je odnímateľný, hoci inak je veľmi dobrý a pohodlný, mäkký a na správnom mieste. Ale aj kvôli tomu, že sa neodstráni, veľmi často sa dostaneme do špinavých topánok, keď si sadneme do kočiara. Keď dieťa nespí, zložím horné pásy, nechám len tri pásy a dieťa sa ľahko nakloní dopredu, drží nárazník a zvýši jeho viditeľnosť. Okno na prezeranie je úplne zbytočné, najprv vykonané na zlom mieste, a po druhé, v ňom nie je možné vidieť nič, pretože je tam sieť a polyetylén. Kapota v sede je jednoducho super, najmä okraj vo forme siete proti komárom, ktorá chráni dieťa pred jasným slnkom, ale keď dieťa leží, kapota je veľmi krátka, nechráni pred ničím, dieťa je úplne otvorené. Nie dosť vreciek, ale používam záhyby papushonu a kúpil som si priestrannú tašku, ktorú nosím na rukovätiach. Kmeň je veľmi nízky, zhromažďuje všetky obrubníky, ale tu na Yandex trhu som našiel radu, ako to opraviť a teraz ideme bez problémov, aj keď som zaťaženie 4 kg výrobkov tam (som dal kufor dozadu a späť len na hornej slučky). Nepáči sa mi, ako je na spodnej strane úplne hlúpych elastických pásov upevnená dažďová srsť, zatiaľ čo ste ich dali na háčiky - zmeníte celú manikúru! Preto nosím pláštenku len na horných gombíkoch, drží sa dobre, najmä ak stále nosím plášť na nohách. Niektorí ľudia píšu o tomto plášti, ktorý je malý a zle upevnený, ale nemám žiadne takéto problémy.

komentár
Napriek nedostatkom, o ktorých som písal, je kočík úžasný, výhody sú jednoznačne prevážené. Vynikajúci pomer praktickosti, ceny a kvality. Dôrazne odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s kočíkom skladovanie, ako v mojom prípade, nebudete ľutovať. Všeobecne platí, že nehľadajte perfektný kočík, každý kočík spĺňa svoje požiadavky. Ak hľadáte terénne vozidlo na prechádzky v častejších lesoch, potom neberte trstinu, ale nezabudnite, že terénne vozidlo nebude jednoduché a pohodlné na uskladnenie !!!
lyusya.kopylova, 2011-04-19 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Vyzerá štýlovo, ľahko sa spravuje, ľahko sa dá jesť - čo najviac! Dieťa v ňom rád jazdí. Dokonca aj doma, vidieť kočík, sa do toho pýta. Vynikajúca markíza, na rukovätiach môžete zavesiť tašky alebo tašky pre matky, chrbát sa dá ľahko preniesť do ležiacej polohy.

nedostatky

 • Pozorovacie okno je naozaj podivne umiestnené - môže sa používať iba v určitej polohe kapoty (keď tkanina zloženej kapoty ho nezatvára). V ňom nevidím takmer nič + ak je niečo vo vrecku, je lepšie sa nepozerať do okna. Plášť na nohách na jednej strane je zle zatiahnutý. Najprv zastugivala, ale teraz, keď je dieťa v hlúpe oblečenie, nezapína. Ale používam mys veľmi zriedka. Teraz upevňujem dieťa len so spodnými popruhmi (pre nohy) - horné popruhy už nie sú zvonenie (dieťa je rok a 9, výška je asi 94 cm + zimné oblečenie).

komentár
Zatiaľ sme s kočíkom veľmi spokojní. Neviem, prečo by ste ju mali zložiť jednou rukou, po tom všetkom, čokoľvek v reklame, musíte položiť ruky na ruky a skontrolovať, či je všetko bezpečne zaistené. Napísali, že zadné kolesá sú šikmé. Takže je to opačne a nie - !! Môj manžel obrátil svoju pozornosť k tomuto rohu a povedal, že to bolo vykonané na účel - pre lepšiu ovládateľnosť kočíka. Ak by boli kolesá navzájom rovnobežné, bolo by ťažšie jazdiť a snažiť sa otáčať kolesami v rôznych smeroch (čítal som o takomto nedostatku v hodnotení o inom invalidnom vozíku). Pokiaľ ide o prekonávanie obrubníkov a prekonávanie nerovných ciest, áno, po kolísaní na nafukovacích kolesách si na to musíte zvyknúť, ale je to otázka času. Používame kočík už takmer rok. Vrátane použitia v zime, ale keď je sneh trochu vyčistený a podkopaný. Nebudete prechádzať čerstvými závesmi (ani neskúšali). Špeciálne kúpil kočík 10. rok, takže to bol nárazník. Ukázalo sa, že nie je potrebný. Použité a rozopnuté, pretože s ním dieťa sedieť v kočíku nepríjemné. Vytrvalosť kočíka je veľmi dobrá, ľutoval, že ho kúpili. Ideme nakupovať s ňou - zavesil som balíček na každú rukoväť (nie príliš ťažkú, niečo svieti v koši a batoh na chrbte)) Kôš nebol ani raz utretý. Neviem, čo v ňom iní nesú. Zdá sa, že melóny)) Skladá sa kompaktne a hmotnosť je prijateľná, pre výlety sa hodí ku kufru!
anitsirk1, 2011-02-28 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Pohodlnejšie. Kompaktné. Ovládateľné. Vo všeobecnosti, všetky výhody sú opísané nižšie, v iných prehľadoch. Nechcem opakovať.

nedostatky

 • Podľa môjho názoru je dokonca príliš obratný.

komentár
Dieťa 4 mesiace. Kúpené za cestovné a nákupné centrum. Každý deň je ďalší kočík.
Ona naozaj chcel tento konkrétny kočík, vybral na dlhú dobu, čítať recenzie, môžete povedať, že bola lov pre ňu (ona hľadala použité, takže to bolo lacnejšie), ale pretože nový model, potom b / y deň s ohňom na internete nenájdete. Zistil. Všeobecne platí, že každý je šťastný, kočík splnil moje očakávania.
Jediné negatívne: dieťa je veľmi malé, keď robím horizontálnu pozíciu, položím kryt na nohy, potom nie je možné prikryť dažďovú pokrývku do dažďa, pretože Kryt je už upevnený na tieto tlačidlá! Kapucňa nestačí na to, aby aspoň nepadla na tvár (opakujem, ak je dieťa v horizontálnej polohe). Dnes tam bola taká situácia, musela som dať na dážď kryt.
Ale to je maličkosť v porovnaní s jej prednosťami!
Ľahko sa zloží a rozloží. Jednou rukou je to celkom možné.
Samozrejme, že takéto kočíky nie sú vhodné na zimu. Ak veľa snehu padá, bude to ťažké riadiť, a dokonca aj tieto studené palice.
PS: Verím, že nie je možné nájsť kočík, s ktorým nemôžete nájsť chybu! Pre moje dieťa, podľa môjho názoru, ideálna voľba: toto je kolíska na nafúknutých kolesách, ktorá sa potom zmení na chodník (na zimu, to je všetko). A taká je trstina pre cestovanie a leto.
anonim, 2010-06-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Vynikajúci dizajn, primeraná cena, kvalitná výroba, teleskopické rukoväte, výborný materiál, všetko je odstránené na umývanie, dobrý plášť na nohách, nastaviteľná opierka na nohy atď., Atď.

nedostatky

 • Neprítomnosť zábradlia pred dieťaťom, prehnutý kôš.

komentár
Stručne povedané, toto je najlepší kočík !!! Spočiatku som bol naklonený ku kaplnke, ale ... banda jej mínusov (podrobne popísaná v recenziách) ma rozhliadla ďalej. A tak !!! Našiel som!
Mimochodom, máme v pláne vyriešiť problém prepadnutie košov tým, že kus tenkej preglejky na dne. A absencia zábradlia - dúfame, že nájdeme vhodnú časť pre iné invalidné vozíky :)
oks72872994, 2009-08-25 ohodnotenie 5


Loading...