Jetem Dovolenka kočík prehľad

Stroller-cane Jetem Holiday - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
typprogulochnayan
Maximálna povolená hmotnosť dieťaťa18 kg
Možné farbybéžová, modrá, oranžová, sivá, modrá
Konštrukcia podvozku
Skladací mechanizmustrstina
Materiál kapucneplátno
Počet kolies8, predné a zadné duálne
Otočné predné kolesá / kolesoáno s uzamykateľným
Priemer kolesa15 cm
Nákupný košíkjesť, ok
Nastavenie výšky rukovätežiadny
transformátor
Bezpečnostné pásyžiadny
Priečka pred dieťaťomžiadny
Blok chôdze
späťregulirovkan
Počet nastavovacích polôh operadla3
Bezpečnostné pásyexistuje päťbodové s mäkkou podšívkou
Nastavenie výšky pätkytam je
Priečka pred dieťaťomtam je
ostatné
niesťžiadny
príslušenstvoslnečná clona, ​​plášť nohy
závažia7,5 kg

Jetem Dovolenka kočík Recenzie

dôstojnosť

 • 1. Cena
 • 2. Kapota klesne na nárazník
 • 3. Funkčnosť

nedostatky

 • 1. Hmotnosť, hmotnosť, hmotnosť
 • 2. Vôňa (zvetrané)
 • 3. Podivný nárazník

komentár
Vyberte si 2 mesiace. Sledoval som v obchodoch Jetem v Londýne (veľmi hustý materiál, ktorý nie je priedušný), City (nepohodlné sedadlo), Paríž. Vybral som si medzi Jetem Holiday a Inglesina Trip s nárazníkom, ten druhý stratil za cenu, kapota by nezatvorila dieťa pred slnkom, sedadlo pod dieťaťom sa zrútilo (stretli sme sa s týmto kočíkom pri chôdzi).
Vážené, sooo ťažké 8,5 kg, nie 7,5, ako je uvedené v charakteristikách. Možno to je hlavnou nevýhodou kočíka. Očakávame, že je spoľahlivá.
Jazdí perfektne na asfalte, dobre sa valí, môžete prenášať jednou rukou, chodí po schodoch (nelepí sa na brzdy). Na dirt track, predné kolesá rachotiť (plast), najprv to napäté, ale jeden-rok-starý dieťa vôbec neobťažuje, potom sa používa, nevšimol som si. Na predných kolesách je tlmenie nárazov. Často chodíme v parku, kde nie sú asfaltové dráhy, nemali by ste počítať s hladkosťou klasickej kolísky s nafukovacími kolesami. Vibrácie sú prítomné.
Rukoväte sú vhodné pre akýkoľvek rast: dedko 180cm, otec 175, moja 160, babička podo mnou. Je škoda, že nárazník nie je z toho istého materiálu.
Zadná strana má 4 polohy, horná časť je 90 stupňov k sedačke, ktorá je mierne naklonená dozadu, dieťa sa nevalí (to je +), spodná poloha chrbta je 150-160 stupňov, to je dosť na to, aby dieťa pohodlne spalo, pre deti 7-8 mesiacov, môj názor nie je v tejto pozícii veľmi pohodlný. Mechanizmus na spustenie chrbta sa nachádza na oboch stranách, ale môžete ho znížiť stlačením páky z jednej alebo druhej strany tak, aby nenarušil spiace dieťa. Šírka sedadla je 32 cm, chrbát je trochu širší, je tu dostatok miesta. Kôš je priestranný, sú tu 2 vrecká na drobnosti. Keď sa chrbát spúšťa do koša, neplačí, je to problém akejkoľvek trstiny, inak by kôš visel dole, ale všetko, čo bolo v ňom, by bolo špinavé.
Materiál kočíka je tenký, impregnovaný, takže najprv bude nepríjemný zápach, po 3 dňoch zvetraný. S krytom na nohách, kočík môže byť použitý až do neskorej jesene.
Máme zelenú farbu, šťavnatú trávu.
anonim, 2012-07-21 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Kompaktný, ľahko ovládateľný. Kvalitatívne sa na takéto malé peniaze. Zadná strana sa zobrazí v polohe na bruchu. Kapor! Rozloží sa na nárazník. V komentári som písal viac o vozíku ...

nedostatky

 • Žiadne chyby! Všetko mi vyhovuje!

komentár
Skvelý model! Pram si vybral 2 týždne. Zaujímala ma nízka hmotnosť, cena, kompaktnosť a samozrejme kvalita. Po prečítaní mnohých recenzií som si vybral tento kočík. Potrebujem kočík len na nákupy a cestovanie. Mám sedan ... kočík zaberá tak málo miesta, čo ma vzrušuje! V rozloženej forme vyzerá celkom slušne. V polohe na bruchu je dcéra veľmi pohodlná. Kapota klesá na nárazník, takže to ušetrí od slnka a tiež od hluku. Veľmi užitočné pri manipulácii a skladaní. Keď je zložený, môže stáť proti stene, ale len vtedy, ak je nasadený na brzdy. K dispozícii je pohodlná rukoväť na prenášanie, pri skladaní sa automaticky zasunie na západku. Kolesá sú plastové, ale obchody na obkladačke sa neposúvajú ... Všetky kryty sú odstránené na umývanie. 1000% kočík ospravedlňuje svoju cenu, takže vám radím, aby ste premýšľali o nákupe. S každou vecou sa musí zaobchádzať opatrne a potom vám bude dlho slúžiť!
Julija-bilan1, 2012-10-03 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Manévrovateľné, plynulá jazda, gumené kolieska, vynikajúca čiapka, odnímateľný nárazník (to je pohodlné, pretože nie je vždy vhodné pre dieťa do jedného roka s nárazníkom, ale je to !!!!!), tkanina (príjemná, nevybledne, nevybledne, je ľahko čistiteľná, s drizzling dážď sa nezmokne), pohodlný kôš na jedlo (ležiace na kríži, neprevráti sa, nehýbe sa), pohodlná výška rukovätí, pohodlné sedadlo (primeraná hĺbka) a miesto na spanie pre dieťa

nedostatky

 • nie je dosť z druhého pozorovacieho okienka (ale toto je už rozmar), nie je veľmi pohodlné upevniť kryt na nohy (keď sa ponáhľate) - so všetkou svojou lepkavosťou som nenašiel !!!!!!

komentár
Kočíka používame asi mesiac, dúfam, že mám dosť priestoru na to, aby som opísal jeho výhody: Začnem s nárazom do nárazníka, nevraciam sa vo vetre (žijeme v Anape, chodíme celý deň, často silný vietor najmä na jar na nábreží) vidí od cudzincov, aj keď je hore (máme 8 mesiacov), pozorovacie okno s otvorenou kapotou pre matku, s kapucňou zatvorenou pre dieťa, dieťa sa rád pozerá ... spíme na prechádzke celé hodiny !!!!!! šírka sedadla umožňuje dieťaťu spať hore nohami , napriek tomu, že sme v kombinéze + prikrývka a sintepona + kryt na nohy !!!!!! kryt, mimochodom je veľmi pohodlné)))))))) tkanina nevybledne, nevybledne, ľahko sa umyje, farba je veľmi šťavnatá, nepoškodzuje (máme fialovú), s drizzling dažďom nepoužívame dažďovú prikrývku (kupuje sa samostatne), pretože tkanina sa nezvlhčuje, ale v prípade dažďa, samozrejme, je tu dážď))))) kvalitnejšia cesta ... tlmiče Tam sú !!!!! na predných kolesách… nie sú tam, kde je zvlnenie !!!!! a v plastovom boxe, kde sa montujú kolesá !!!!! sme vynechali nový kočík s olejom (vo vnútri kotúča každého kolesa a samotnej nápravy), všetko funguje !!!!! pohyb je plynulý, manévrovateľný (otočenie puzdra em v obehu na jednom mieste), na asfalte, dlaždicovú dlažbu akejkoľvek veľkosti, ide ticho, jemne, lastovičky hrbole (gumové kolieska nie sú plastové !!!!), v porovnaní s palicami, ktoré idú blízko nás, sme plávanie, všetko ostatné okrem McLaren-Thunder vedľa nás, verte mi !!!!! Nie je to krok na všetkých krokoch, sú veľmi široké, ale nie je to problém, je veľmi ľahké vstúpiť do obrubníkov, piesok na pláži necestuje (je to trstina a nie traktor) tu je vidiecka cesta s kopcom - žiadny problém !!!!!
anonim, 2013-04-09 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena, kapucňa, veľký kôš, hovno na drobnosti, kolesá nie sú najmenšie, plášť na nohách.

nedostatky

 • Využívajúc mesiac - ale nič zvláštne na písanie. Priechodnosť nie je najlepšia, ale nie som si istý, či sú lepšie hole. Kolesá trochu rachotia (nie je kritické, aj keď sa mi tento druh hluku nepáči. Znamená to tolerantné) V sade nie je kryt dažďa. V podstate nie je potrebné (ktorá matka by chcela chodiť v daždi?)

komentár
Za túto cenu je pravdepodobne lepšie, ak ju nenájdete. Vyberte si niekoľko mesiacov. Čítal som všetky recenzie na trhu. Cestoval všetkými obchodmi pri hľadaní kvality za málo peňazí. Za mesiac prevádzky neľutujem nákup. Manželka je s kočíkom veľmi spokojná! A taška s hračkami sa hodí a mobilný telefón s kľúčom je miesto, kde sa dá odstrániť a nedrží sa pri nohách pri rýchlom kroku (máme 170 cm vysoký). Keď idem so svojou dcérou, zavesím tašku za popruh na rukoväti kočíka, ak chcete vziať kočík do 5000r. Odporúčam tento model (vzal som dodávku na 2700 + 300). Takmer som zabudol, nárazník je veľmi potrebná vec. Keď som dal svoju dcéru do kočíka, zavrie nárazník. Bez neho nemajú ruky ruky. S nárazníkom sa dieťa cíti bezpečne. Môžete sa pozrieť na moju dcéru v tomto kočíku. Naozaj sa jej páči! Tu je odkaz
//fotki.yandex.ru/users/nesterenkomaksus/album/234777/?p=0
nesterenkomaksus, 2012-07-17 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena, veľká kapota sa rozprestiera až k samému nárazníku, zatvára dieťa pred slnkom, plášť na nohách, chrbát je nastaviteľný, je tam poloha na spanie (stupne 165-170) Šťavnatá farba (máme modrú). Kompaktný, perfektne sa hodí do kufra.

nedostatky

 • Predné kolesá sa pri jazde po nárazoch trochu otrasú. Žiadne ďalšie nájdené.

komentár
Perelapatila celý internet a našiel to!))))) To nie je náš jediný kočík, ale Pts je s týmto kočíkom spokojný. Hľadal som variant trstiny, ale aby som mal všetko: minimálnu cenu, veľkú kapotu, malú hmotnosť (7,5 kg) možno nájsť ľahšie, ale tak, aby všetky ostatné funkcie boli k dispozícii za takúto cenu (kúpené za 2470r !!!!)! je to nemožné, pohodlná poloha chrbta v polohe na chrbte, nie horizontálna, ale takmer. Je pravda, že nie je dažďová srsť, ale to nie je problém! Veľký kočík na cestovanie s dieťaťom všade, v nákupnom centre, na dovolenke a všade.
anonim, 2013-02-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Podľa môjho názoru je lepšie nenájsť invalidný vozík. 100% kvalita!

nedostatky

 • Skutočnosť, že každý píše o pláštenky, je jednoducho úžasná! Je to nedostatok kočíka? Drahá, pláštenka stojí 200 rubľov. Prejsť a kúpiť! Nemá to nič spoločné s kvalitou kočíka a jeho využívaním na určený účel! Vidím len jednu nevýhodu (a to ani nie je nevýhoda, ale drobné nepríjemnosti) - pred zložením vozíka. Je potrebné rozopnúť predný nárazník, ale to sa dá urobiť v 2 sekundách! Možno ďalších 7 kg hmotnosti. ALE! Môžete si kúpiť lacný a rozbiť to za mesiac.

komentár
Dlho si vybral kočík. Najprv sme si kúpili zvyčajnú lacnú trstinu za 900 rubľov. Išli sme na výlet a uvedomili sme si, že potrebujeme trstinu, ale nie lacnú, ale stále silnejšiu. Pretože na mori často nechodíme po asfaltových násypoch. Boli sme vtiahnutí do lesov a polí. Takže naša lacná vec nemohla stáť. A my sme pochopili jednu pravdu - biedny zaplatí dvakrát. A tento kočík je vhodný aj na cestovanie. Kúpa jednoduchej trstiny na cestovanie (a to na cestovanie sme si ju kúpili), stále nie naháňať cenu. Kúpili sme to za 2650 rubľov. Podľa môjho názoru kvalita ďaleko presahuje cenu. Najmä kočíky Jetem sa osvedčili ako kvalita. Mám druhý Jetem. Ešte nechcem inú.
lisica91, 2012-10-02 ohodnotenie 5


Loading...