Elektrický holiaci strojček Panasonic ES-SL41

Elektrický holiaci strojček Panasonic ES-SL41 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Holiaci systémsieťový
Metóda holeniasuché / mokré
Systém napájaniaz batérie
Počet holiacich hlavíc3
batérieNiMH, výdrž batérie 21 minút, doba nabíjania 8 hodín
Otáčky motora7600 ot./min
rysy
Rýchle nabíjaniežiadny
Vodotesné puzdrotam je
orezávačtam je
Protišmyková vložkatam je
napätie100 - 240 V, automatické prepínanie
Kompletná sadacestovné puzdro, čistiaca kefka, nabíjačka

Elektrický holiaci strojček Panasonic ES-SL41

dôstojnosť

 • Veľmi lacné. Skvelý dizajn. Neexistuje takmer žiadna zlosť. Vynikajúca hodnota za peniaze.

nedostatky

 • Dlhý poplatok. Nízky výkon.

komentár
Po mnoho rokov, oholil stroj. Nemohol sa často holiť v dôsledku podráždenia pokožky. Ako mladý muž sa Neva snažila oholiť čistým holiacim strojčekom, nemohol, bolo to silné podráždenie. Preto som sa po mnoho rokov bála elektrických holiacich strojčekov :) Nízka cena tohto Panasonic sa snažila o experiment. Prvýkrát - v pohode: nie je takmer žiadne podráždenie, mierny pocit pálenia sa objavil po som razuharilsya a oholil po dobu 10-15 minút, experimentovanie s penou, potom suché, ale nebolo žiadne začervenanie. Dúfam, že s týmto holiacim strojčekom sa budem holiť častejšie. Streamer je vynikajúci, nožnice veľmi dobre. Ticho. Myslím, že ak sa s týmto holiacim strojčekom spriatelím, potom sa v budúcnosti kúpim drahý model s 5 čepeľami a dvojnásobným počtom otáčok (14000), pretože potrebuje viac výkonu na trávenie menej času holenia.
Cena tohto holiaceho strojčeka je tak smiešna (1326 rubľov), že nie je škoda kúpiť vzorku. Náklady na moderné stroje s náhradnými kazetami sú pomerne porovnateľné.
narcolog, 2012-07-21 ohodnotenie 4


komentár
Kúpil som ho v pravidelnom obchode na 1 500 kusov (klenuté na farbu, ktorá nie je tajomstvom). Predtým bola skúsenosť s použitím elektrického holiaceho strojčeka Berdsk (ZSSR) - vo veku 15-17 rokov, boli tam negatívne dojmy (nakoniec sa objavilo strašné podráždenie), po ktorom som sa až 23 rokov oholil s mimoriadne bezpečným holiacim strojčekom (teraz mám Gillett). Takže, v poriadku. Po prvé, holiaci strojček by mal byť umytý ihneď po nákupe (nalial som horúcu vodu do misky s niekoľkými kvapkami tekutého mydla, otvoril ventily na holiacej hlave a zapol holiaci strojček, držal ho vo vode po dobu jednej a pol minúty. Výsledok bol zdesený: voda bola čierna. Ihneď ponáhľať niesť holiaci strojček do tváre, nebuďte prekvapení, ak podráždenie a akné dostane). Po druhé, holiaci strojček musí byť úplne nabitý najmenej 18 hodín (večer, ráno), inak už nie je motor s nízkym výkonom spokojný s výsledkami holenia. Po tretie, pripravte sa na skutočnosť, že proces holenia s elektrickým holiacim strojčekom sa zásadne líši od holenia bez ochrany: oveľa dlhšie v čase a viac manipulácií, najmä v oblasti krku vpredu (ten, ktorý neustále holí elektrickým holiacim strojčekom, neobjavil som Ameriku).
Clegane Gregor, 2014-07-23 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Môj prvý holiaci strojček. Keď som si ju kúpila, nebojí sa mi vyhovovať? Moja koža je veľmi podráždená, pretože som si kúpil holiaci strojček, ktorý sa nebojí vody a môžete použiť gély. Ale nepotreboval som ich! Pretože vôbec nie je podráždenie. Pred holením pre mňa bolo niečo veľmi príjemné. A teraz je holenie radosťou. Hlavné výhody holiaceho strojčeka:
 • 1 lacné
 • 2 - nebojí sa vody, strnisko môžete umyť za pol minúty
 • 3-nabíjanie je dosť dlhý čas, môžete holiť 6-7 sedemkrát (aspoň tak =))
 • 4-dizajn je skvelý

nedostatky

 • 1-Shaver hlava je pevná
 • 2-neschopný holiť 2-3 dni strnisko (pre mužov s veľkým zážitkom holenie je nepravdepodobné, že do práce ...)
 • 3-indikátor nabíjania
 • 4-dobý náboj

komentár
Odporúčam vám, aby ste si brali tých, ktorí sa často holia (každý deň alebo každý druhý deň) a samozrejme tých, ktorí radi šetria. Stojí za vaše peniaze!
anonim, 2013-02-23 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • 1. Náklady. V tomto cenovom rozpätí jednoducho neexistujú žiadne analógy v kvalite. tam je naozaj rovnaký Panas es6002, es6003, ale modely roku 2009 sú horšie hmotnosti a dizajnu, a čepele sú tam rovno. Braun a philips sa nepočítajú.
 • 2. Kvalita oholenia. Čistý, bez podráždenia, dostatočne rýchly. Mal som tú česť používať dobrý holiaci strojček rt31, a tak sa tento jeden oholí ešte lepšie, hoci na 31 má vyššiu rýchlosť. Čepele a mriežky pravdepodobne hrajú svoju úlohu.
 • 3. Montáž, návrh. Niekto napísal o lacných plastoch, nesúhlasím. Mám modrý model, plast je dobrý, nezafarbený, časom sa nevytrie. Holiaci strojček je veľmi ergonomický, dobre sedí v ruke, vyrovnaním s rovnakým rt31, oveľa štíhlejším. Vo všeobecnosti sa podobá na akýsi high-tech stroj. Hlava nepláva - nespôsobuje nepríjemné pocity. veľmi chladná a štýlová nabíjačka.

nedostatky

 • 1. žiadny indikátor nabíjania batérie.
 • 2. Dlhé nabíjanie, žiadny rýchly náboj.
 • 3. žiadny kryt

komentár
Briva je ideálny pre domáce použitie, vhodný aj pre ľudí s tuhými štetinami a podráždenou pokožkou.
anonim, 2012-04-05 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Obchod dal podiel.
 • Juvenilný seta sa dokonale oholí.

nedostatky

 • Iba pre primárnych, mladých užívateľov elektrických holiacich strojčekov.
 • Žiadny indikátor nabíjania

komentár
Vzal svojho syna, aby netrpel „vestu“.
Používam sám „ES-LF51“, hodnotenie je „5+“
(tuhé štetiny).
Avdon-in, 2013-03-10 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Veľké holenie! Na tvár sa nedá rozlíšiť od stroja, musíte si zvyknúť na krk, môžete tiež dosiahnuť vynikajúce výsledky. Zakrivený tvar mriežky je veľmi pohodlný! Telo nie je tak hrubé ako škaredé hnedé, je to veľmi vhodné pre mňa používať. Jednoduché čistenie, použitie v sprche, holiaci gél, všetko je nádherné.

nedostatky

 • Plastové lacné, spoje nie sú veľmi hladké, ale za túto cenu je ospravedlniteľné!

komentár
Presunutý zo strojovej fúzie maku 3. Všetko sa hodí, chodím hladko a krásne)
anonim, 2012-05-04 ohodnotenie 5

Loading...