Philips RQ 1150 Elektrický holiaci strojček Review

Elektrický holiaci strojček Philips RQ 1150 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Holiaci systémotáčavý
Metóda holeniasuché / mokré
Systém napájaniaz batérie
Počet holiacich hlavíc3
Systém opakovania kontúry tvárepohyblivá holiaca jednotka
batérieLi-ion, výdrž batérie 40 min, doba nabíjania 1 h
rysy
Rýchle nabíjanietam je
Vodotesné puzdrotam je
orezávačtam je
zobraziťnabíjanie, vybíjanie
Protišmyková vložkatam je
Blokovanie ciesttam je
Kompletná sadaochranný kryt, čistiaca kefa, nabíjačka
Ďalšie informácie2-úrovňový indikátor nabitia batérie

Recenzie elektrického holiaceho strojčeka Philips RQ 1150

dôstojnosť

 • Veľmi dobre sa holte pre elektrický holiaci strojček.
 • Viditeľne lepší ako môj predchádzajúci email. holiaci strojček Charkov.
 • Bez drôtov.
 • Môžete sa oholiť v kúpeľni.
 • Keď sa suché holenie ľahko čistí - opláchnite vodou.
 • Po prvom nabití som spočítal, koľkokrát sa môžete oholiť - dosť pre 19 krát.

nedostatky

 • Napriek tomu, že som použil pred iným e-mailom. holiaci strojček, prvýkrát bol podráždený pokožkou. Odporúčam vám najprv uprednostniť mokré holenie.
 • Potom sa použije koža.
 • Holiaci strojček nie je vhodný na dodanie akéhokoľvek zvláštneho tvaru brady, používa sa na úplné oholenie všetkých štetín.

komentár
m7956238, 2011-10-09 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Gél môžete oholiť. Po dobu 14 dní používania, riziká z troch prišli na poslednú - oholil každý druhý deň (po dobu 3-5 minút) - slušnú batériu. Nabíjanie batérie za hodinu! Pekný dizajn. Možno ho umyť po holení vo vode. Holiaci strojček je tichý. Môžete si vziať so sebou cez víkendy a sviatky do krajiny, bez toho, aby ste sa obťažovali bezpečnosťou. Po holení nie je žiadne takéto podráždenie, ako je tomu pri čistých holiacich strojčekoch, aj keď kvalita je pri rotačnom o niečo horšia. Keď sa ponáhľate, môžete sa o pár minút zbaviť hlavného strniska, bez toho, aby ste prerušili kvalitu práce.

nedostatky

 • Mäkké puzdro. Náhle si krk krku, najmä v oblasti Adamovho jablka a spodnej časti lícnych kostí, je niekedy potrebné ho zabezpečiť. Je to zlé, že sa nabíja len zo stojana, nie je možné nabíjať z kábla - je nepohodlné vziať so sebou na dlhé cesty. Mriežky sa zahrejú po 2-3 minútach práce - začnú sa holiť o niečo horšie. Kvalita holenia je pevná 4-ka, ale s mínusom, v porovnaní s bezpečnými strojmi.

komentár
Žiletka je dobrá. Cena je trochu predražená. Červená cena by nemala byť vyššia ako 4-5 tisíc, ale toto je červená cena! Ako alternatíva k rýchlemu oholeniu, žiadne nároky budú robiť, ale kvalita vždy zostáva za bezpečné stroje. Nákup je v zásade uspokojený. Vždy budem brať do dachy a používať ju pred prácou, keď ste neskoro - nenahraditeľná vec - rýchlosť + normálna kvalita.
Kto chce tri v jednom: cena, kvalita holenia (+ bez podráždenia) a funkčnosť, myslím, že to ešte nebolo vynaložené. Ale dúfajme!
Gusev Vladimir, 2014-03-06 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Mokré holenie je lepšie a čistejšie ako Gillette Fusion, ktorý sa používal 3 roky.
 • Fusion 1 minútu si oholím tvár, 40 sekúnd som si oholil phillips.
 • Opakovane opakuje obrysy tváre: oholí Adamovo jablko, bradu (mám bradu s jamkou dostatočne hlboko, takže som občas odrezal bežným holiacim strojčekom), moju čeľusť a nemusíte sa krčiť ako normálny holiaci strojček. Je ťažké predstaviť si, ako Philips s 3D systémom oholí.

nedostatky

 • pred fúziou bolo hnedé pletivo, bolo to hrozné, holenie trvalo asi 5 minút, ale zastrihávač tam bol vynikajúci, oholil sa jemnejšie a možno aj jediné plus holiaceho strojčeka, schopnosť dokonca oholiť hlavu, čo je pre rotačný stroj veľmi ťažké, môžete odrezať prebytok. V tomto holiacom stroji, opak je pravdou, dokonale sa holí a zastrihávač odrezáva vlasy zle, takže si myslím, že takýto holiaci strojček nie je veľmi dobrý pre bradu, a aby ste ho mohli používať, musíte odstrániť hlavu rotora a položiť orezávačku na hnedú, okrem toho, že je vyspelý. Blokujte dva vyžínače, hladké a zaoblené, na kučeravé účesy.
 • Mám viac podráždenie z tohto holiaceho strojčeka, než je obvyklé, aj keď používam krém pred holením, a potom som sa holiť len pena. Vyskúšali ste suché holenie - celá tvár bola červená, na druhý deň bola celá tvár vyprázdnená.

komentár
PREČÍTAJTE INŠTRUKCIE AKO SA VYKONAŤ !!!
Tento holiaci strojček sa mi predstavil, prvýkrát som si oholil, oholil som sa ako obvykle a oholil som sa dlhú dobu, asi 6 minút, neholil som sa, neholil som ho do ďalekého rohu. Máme to isté, ale inteligentné, vrátane mňa. Každý si myslí: pokyn pre bláznov, čo je tam na čítanie, zapnutie a oholenie. Ukazuje sa, že je potrebné oholiť rotor - v kruhovom pohybe av určitom smere, potom sa všetko hladko oholí, rýchlejšie ako holiaci strojček s čepeľami, nehovoriac o sieti. Preto si myslím, že tí, ktorí píšu negatívne recenzie tu sú s väčšou pravdepodobnosťou tí, ktorí nečítali návod a všetko, čo som tu napísal, sa týka mokrého holenia a podľa inštrukcií =)
anonim, 2013-12-24 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Zariadenie je veľmi potešené! Ihneď urobte rezerváciu o troch veciach: 1) Môj nôž sa nikdy nedotkol čepele, od samého začiatku začal brať kožušinu. s holiacim strojčekom, ktorý som vykopal v majetku môjho starého otca, niečo od roku 198x. 2) Z predchádzajúceho vyplýva, že koža je už dlho zvyknutá na žľazu a nie sú tu žiadne lézie okrem krku, kde som sa nikdy neholil pred ... 3) No, posledná vec nie je nič v porovnaní s predchádzajúcim dinosaurom, ktorý sa po tom, čo sa zmenil na epilátor a stretol sa s ním. s mojou drsnou a nie radostnou náladou raz letel na mojej poslednej ceste k múru ...
 • Takže v prípade:
 • Po tom, ako som predchodcu zariadil na eutanáziu, čítam fóra a recenzie na dlhú dobu. Ako výsledok, to bolo pevne rozhodnuté, aby sa sieť pod omáčkou, ale vziať rotačný holiaci strojček na akumulátor. Pri výbere si pestujem kožušinu dlhšiu ako jeden centimeter. Je jasné, že najprv prešiel s vyžínačom, ktorý ma príjemne prekvapil a presvedčil, že dokážu nielen oholiť zanedbané lochmasy, ale aj ich rozrezať ako plnohodnotný stroj (aspoň moje vlasy sú presné) Záver -
 • 1) Na rozdiel od iných hodnotení považujem túto možnosť za vyberateľnú zastrihávačku a pozíciu, v ktorej je nastavená veľmi, veľmi úspešným riešením.
 • 2) Úprimne som sa holil bezstarostne a rýchlo a napriek tomu som na suchom mieste za minútu dosiahol uspokojivý výsledok. Potom však vzal seygart (mydlo) a po umytí sa urobil rovnako nepozorný pokus. V dôsledku toho je tvár dokonale oholená a tam, kde sa holiaci strojček niekoľkokrát triasol, je koža absolútne hladká a čistá, nie je 0,1-0,3 mm, o ktorej sa hovorí toľko rozpráv, ktoré naznačujú, že ak dáte mokré oholenie aspoň päty minút, potom si aspoň vezmem úplne hladkú pokožku.
 • 3) Konštruktívny, tvar, dizajn, optimálne rozhranie bez kudrliniek, mäkké plávajúce hlavy, ľahko zrozumiteľné a hlavne EASY umývateľné hlavy.
 • 4) Píšu, že sa môžete báť vo svojom srdci, ale stále sa ani nerozhodujem ...
 • 5) A stále celkom ticho, môžete počuť, ako sú vlasy strihané a umožňuje vám získať predstavu o procese.

nedostatky

 • Viac otravné:
 • 1) Do skrinky nie je priamy prívod elektrickej energie, iba cez stojan, ale tento súbor rozhodnem so súborom, pripojte napájací kábel vo forme klipu k bojovému boxu a stlačte konce kontaktov.
 • 2) Nepokúšal som sa ho upustiť, ale vyhnem sa tomu všetkými možnými spôsobmi, pretože zariadenie je elegantnejšie a elegantne jednoduché, ako je spevnené a nie je možné ho zničiť.
 • 3) Ak chcete dokonale osušiť, až kým sa nepozná notoricky známa pokožka dieťaťa.
 • 4) Predný panel je zakrytý nejakým tenkým plastom, preto dôrazne odporúčam, aby ste na neho neprošli ostrým rezaním.
 • 5) Stojan je napriek svetlu naozaj ľahký.

komentár
Takže som spokojný s 95% predbežných požiadaviek, zvyšných 5% prichádza k reptaniu ropuchy o nenávratne stratených znakoch denníka, aj keď si ho vezmete na internet alebo ho nájdete na 3000 - 3200r, bude to tak, potom to bude perfektné, preplatím 1000r. Ľudia, ktorých strnisko je viac ako 0,5 mm hrubá rybárska šnúra, nebudú spokojní s žiadnym holiacim strojčekom, iba sekera im pomôže :))) Odporúčam tento holiaci strojček tým, ktorí sa každé dva dni oholia, študentom a ľuďom, ktorí nie sú naklonení rásť ako divokí geológovia , Tiež tí, ktorí nepotrebujú ďalšie ozdoby a možnosť hrať hudbu pri práci :))) No, tí, ktorí sa starajú o to, ako vyzerá ich vybavenie (tí, ktorí nerozlišujú tehlu od figúrky, nechápu moje potešenie z uvažovania o týchto formách na police v kúpeľni). Všeobecne platí, že podľa môjho skromného názoru, ak zistíte, že pre 3-3,5 kilorubl, bude to najlepšia voľba. Tí, ktorí nepožadujú cenu, sa môžete obrátiť na vesmírny priemysel a neohýbať prsty asi 0,1-0,3 po prvom prechode nožov.
Gladius4, 2011-08-15 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dlhá životnosť batérie

nedostatky

 • Zlé oholenie, nabíjanie iba cez stojan, zastrihávač je odnímateľný

komentár
Vždy som holil iba Philips, takže ho nebudem porovnávať s obrábacími strojmi a sieťami. Zdá sa, že novší model, horšie sa oholí (alebo sa začne rast drôtu namiesto vlasov na mojej tvári?). Prvý holiaci strojček, model, na ktorý si nepamätám, už dlho to bol prípad s tromi hlavami, bolo skvelé oholiť sa, neboli žiadne sťažnosti. Po zakúpení s 2 hlavami - holenie nebolo tak horšie, ale musel som tráviť viac času holením. Pred 2,5 rokom som kúpil 1150 - spočiatku sa holil horšie ako 2-hlava! plaziť sa, plaziť sa na tvári, s tlakom a bez, a chĺpky, ktoré sú dokonca viditeľné, nemožno zdvihnúť. A časom - hlavy sa opotrebovávajú - ešte horšie. + Je veľmi nepohodlné, aby bol vyžínač oddelený. je to veľmi zriedkavé, po poslednom použití som ho niekde odstránil, teraz ho nemôžem nájsť. Nabíjanie výlučne cez stojan je tiež mínus, pretože ho musíte niesť so sebou na cestách. Asi pred šiestimi mesiacmi, plastové prasknutie v mieste, kde je zapnuté dotykové tlačidlo, čo znamená, zbohom, vodotesné. Všeobecne platí, že je čas zmeniť holiaci strojček, a ja som začal myslieť - či si kúpiť Brown, Panasonic si to?
Rytykov Alexander, 2013-11-29 ohodnotenie 3


dôstojnosť

 • Kvalita oholenia. Batérie. Design.

nedostatky

 • Žiadny prípad nie je zahrnutý.

komentár
Najlepší holiaci strojček pre tieto peniaze! Vybudovať Holandsko. Predtým bol stroj 3 oholený, kazety boli vymenené každé 3 týždne, nedocházelo k podráždeniu, aj keď moja koža je citlivá a štetiny sú tuhé. Philips oholí krk oveľa čistejšie, ak sa každý druhý deň holí. Samozrejme, trojdňové strnisko je ťažké poraziť, chlpy vyčnievajú oddelene. Holenie netrvá dlhšie ako 5 minút. Čistenie nespôsobuje problémy, odstráňte hlavu opláchnutú vodou, ako normálny stroj, a to je všetko.
Grinin Sergey, 2013-06-22 ohodnotenie 5Loading...