Elektrický holiaci strojček Braun 320s-4 Series 3

Elektrický holiaci strojček Braun 320s-4 Series 3 - výhody, nevýhody, vlastnosti

Technické špecifikácie

Všeobecné charakteristiky
Holiaci systémsieťový
Metóda holeniasucho
Systém napájaniabatéria
Počet holiacich hlavíc3
Systém opakovania kontúry tváreplávajúce hlavy, pohyblivá holiaca jednotka
batérieNiMH, výdrž batérie 45 minút, doba nabíjania 1 h
rysy
Rýchle nabíjaniejesť, doba nabíjania 5 min.
orezávačtam je
zobraziťnabíjanie, vybíjanie
napätie220 V
Kompletná sadaochranný kryt, čistiaca kefka

Elektrické holiace strojčeky Braun 320s-4 Series 3

dôstojnosť

 • Čistenie dostatočne čisté. Ak chcete porovnať c gillette mach3, potom vesta lepšie oholiť krk, zvyšok je asi rovnaký. Mám dosť batérií na dlhú dobu - išiel som na dovolenku 10 dní, nebral som sa so mnou, každý deň som sa oholil. Keď sa vrátila, stále pracovala, hoci výbojka vzplanula. Mám tuhé štetiny, takže je pre mňa príjemnejšie holiť sa elektrickým holiacim strojčekom ako obvykle. Nie je potrebná voda, pena, ale v zásade nie je potrebné nič. Trochu praxe, môžete sa holiť bez toho, aby ste sa dostali von z prikrývky :)

nedostatky

 • Holenie na krku je problematické. Trvá to najviac času a zvyčajne sa stále horší ako akýkoľvek obyčajný holiaci strojček.

komentár
Toto je môj prvý elektrický holiaci strojček, takže ho môžem porovnať len s obvyklým. Fusion oholí lepšie, ale pásky to stojí toľko, že musíte porovnať aspoň s piatou séria hnedá. Ak sa porovnávate s Mac3, potom s mojimi tuhými štetinami je oveľa pohodlnejšie, príjemnejšie a lacnejšie na holenie hnedo (pretože teraz nepoužívam penu ani vodu po holení a nepotrebujem meniť pásky raz za mesiac). Používam viac ako rok (ako 14 mesiacov), zdá sa, že je čas zmeniť rezaciu jednotku. Aj keď bol manuál napísaný tak, že stačí na 1,5 roka (pre porovnanie s obyčajnými holiacimi strojkami, raz za mesiac som kazetu neustále menil).
Holiaci strojček je pomerne veľký, rotačné piliny sú menšie. Je mi jedno, ale možno pre niekoho to bude mínus.
Ak niekto pochybuje o prechode z konvenčného holiaceho strojčeka na elektrický, odporúčam začať s touto sériu Brown. Osobne sa nebudem shkryabat s obrábacími strojmi. Kým som si kúpil novú rezaciu jednotku, potom si môžem kúpiť rotačný na porovnanie.
Čítal som recenzie iných ľudí a rozhodol sa pridať: indikátor nabíjania je tam, keď svieti - holiaci strojček sa nabíja, keď nesvieti - nabíjanie je dokončené. Je zvláštne, že rešpektovaný dk-resume tomu nerozumel. Nabíja sa asi hodinu, je tu funkcia rýchleho nabíjania. Vyzerá to, že päť minút sa nabije a môžete raz oholiť. Nikdy som ju nepoužil, nie je vôbec ťažké ju na hodinu hodiť večer. Dokonca aj keď máte mäkké štetiny a holenie raz týždenne, potom jednoducho nepotrebujete elektrický holiaci strojček, oholte sa strojom a nemusíte sa báť (skontrolované u priateľa s podobnou situáciou - vôbec sa nemohol oholiť holiacim strojčekom).
jiexagm, 2012-03-22 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Cena, krajina pôvodu, záruka 2 roky, kvalitné holenie.

nedostatky

 • Silný vibračný systém.

komentár
Lepí sa lepšie ako ktorýkoľvek stroj, ako napríklad fúzia a mak, ako aj prakticky akýkoľvek elektrický holiaci strojček na podobné množstvo a dvakrát väčší.
O holení.
Jej pokožka je po nej dokonale hladká, ako na ktorejkoľvek časti tela, kde jej vlasy nikdy nevyrastali, je pre ňu relatívne ťažšie pracovať s oblasťou fúzy a čeľuste, kde prechádza na krk.
Tu musíme dôkladne drotiť.
Od prvej chvíle nie je dokonalá.
Ďalej krk, tu je to jednoznačne najťažšia časť.
Keďže som to nebral, nedostatok mikro štetín nikdy neprišiel, ale je to blízko (radšej by som bol príliš lenivý na to, aby som strávil ďalšiu minútu na tomto :))
Nemala som naozaj radi, že by sa žeravenie kovového ohrevu dostalo do veľmi teplého stavu, bolo by príjemnejšie, keby zostalo studené (dobre, je tu trecia sila, preto ...)
Silné vibrácie sú tiež mierne namáhané, rád by som to trochu menší.
V každom prípade, zariadenie je 100% stojí za peniaze, to je isté.
V službe YouTube sa holiaci strojček umiestnil na treťom mieste z piatich najlepších holiacich strojčekov.
A to je cena.
Na piatom panasonickom oblúku 5)
Na druhom vrchole Panasonic, na prvej siedmej série hnedej.
box-360, 2012-12-19 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • Dokonale oholí, pohodlne leží v ruke, náboj stačí na 7-10 krát, cena / kvalita - myslím, že najlepšie v segmente, zastrihávač je nainštalovaný pohodlne (ak som sa dlhšiu dobu neholil - zatlačte zastrihávač a nachádza sa priamo pred holiacim strojčekom a holí dlhé vlasy). Pohodlné vybrať a umyť trysku.

nedostatky

 • kým som ho nevidel.

komentár
Elektrické holiace strojčeky používam viac ako 6 rokov;
Philips - 2 ks.
Panasoniku
Braun je najlepšia voľba.
V predchádzajúcich hodnoteniach nie sú porovnania so strojom jasné ... V porovnaní s inými elektrickými holiacimi strojmi je to skvelá voľba a je zbytočné preplácať displeje a ukazovatele - nemyslím si, že je lepšie holiť holiaci strojček ...
Telegin Vladimir, 2013-04-20 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • To sa rýchlo holí, je vhodné držať, poplatok ukazuje, a to nie je príliš hlučný.Plavné hlavy sú tiež pohodlné.

nedostatky

 • Ešte som nenašiel žiadne nevýhody, používam ho len dva týždne.

komentár
Holenie som už dlhšiu dobu holil, vymenil som tri kusy zo série 190. Mal som tvrdú kefku, oholil som 10-15 minút, v ideálnom prípade som ani nezískal nový, kúpil som si 320, oholil som 4-5 minút, oholil viac ako 190 epizód. tiež sa dokonale oholí, možno záleží na zvláštnostiach pokožky, o ktorých mnohí hovoria, že nie sú na prebudení na krku, zatiaľ vám radím.
Rubriff, 2012-10-08 ohodnotenie 4


dôstojnosť

 • Vyčistite čisté, porovnateľné so strojom, ľahko sa čistia, môžete ich používať pod batériou, batériou. Vzhľad, kvalitatívne zozbieraný.

nedostatky

 • Oveľa viac času holenia v porovnaní so strojom. V podstate na jedno použitie.

komentár
Po dovolenke som sa rozhodol oholiť bradu hneď s týmto brite. Márne. Oholil sa v kúskoch, znova a znova búšil rovnaké miesto, objavilo sa podráždenie. Predtým sa to nikdy nestalo. K obrábaciemu stroju sa moje rozmary nestarajú. Uložené vstavané zastrihávače, je vhodné pre nich oholiť problémové oblasti. Pre viac, tam sú samostatné trimre. No, každodenná rutina, oholiť strnisko, okrem všetkého chvály, s určitou zručnosťou, ktorá sa ukáže, že sa holí veľmi hladko, bez podráždenia, pravdepodobne je najlepšie použiť holiaci strojček. Ďalšia vec je, že čas holenia sa oproti stroju zvýšil dvakrát. Ale môžete sa oholiť kdekoľvek, tu pre každého.
Chcel by som povedať o spotrebný materiál: mriežky a čepele v cene takmer nedosahujú náklady na holiaci strojček + batéria bude postupne umierať.
Záver: vhodný pre pohodlné čisté holenie každý druhý deň (vlasy doslova 1-2mm). Nie je vhodný pre tých, ktorí sa oholia, keď si spomenú, čo je potrebné. Neočakávajte nadprirodzené, je to len britva;)
anonim, 2014-03-27 ohodnotenie 5


dôstojnosť

 • - dokonale oholiť))
 • - jednoduché ovládanie. Ľahko sa opláchne, ľahko sa ošetruje.
 • - dokonale sa nabíja, 1,5 mesiaca nabíja len raz, s frekvenciou holenia každé dva dni.
 • - Samozrejme, cena.

nedostatky

 • zo zastrihávača čakalo o niečo viac. Ale takmer nikdy ho nepoužívam, takže pre mňa na tom nezáleží.

komentár
Môj prvý elektrický holiaci strojček. Dlho si vybral holiaci strojček v regióne 2000-6000r, cena nebola hlavným kritériom. A ako výsledok štúdia hromady možností a hromady recenzií, som sa zastavil na tomto modeli a neľutoval. Holenie, môžem povedať perfektné. Žiadny zo strojov, ktoré k tomu boli, nedal taký výsledok. Bola som príjemne prekvapená. 1,5 mesiaca používania, nabitá len 1 krát, ja sa oholím s ním každé 2 dni) zvykla na čistenie pokožky. Tam sú malé problémy s krkom, rovnako ako všetky holiace strojčeky, ale všetko je vyriešený zvýšením holenie času.
Vo všeobecnosti nemám čo porovnať, a dúfam, že už dlho nebudem musieť nájsť to, čo potrebujem.
happyend73, 2013-02-11 ohodnotenie 5Loading...